Įkraunama...
Įkraunama...

Magistro darbą parašiusios. Bendri džiaugsmai

QUOTE(Liniukste @ 2013 07 11, 13:52)
Primink kokia tavo specialybė  ax.gif  ? jei nelysi į akis ant lėkštutės darbo niekas neatneš. Siūsk po dešimt kartų vistiek kam nors prireiks smile.gif Vis kartas nuo karto primink apie save savo cv smile.gif Linkiu kuo didžiausios sėkmės tau. Man Kaunas patinka smile.gif  wub.gif

chemija, biochemija, darbas laboratorijoj. o kuriam dabar mieste tavo univieras? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 11, 13:00)
chemija, biochemija, darbas laboratorijoj. o kuriam dabar mieste tavo univieras? 4u.gif



Dabar Šiauliuose jau doh.gif buč žinojus koks ten durdomas nebūčiau rinkusis jo... nors ir arčiausiai namų. Man vien tvarka nepatinka. nieko niekada negali rasti ir nieko nežinai doh.gif

Tai pasidairyk ir po kitus miestus... gal atsirastu koks darbas... o pvz tu būtinai nori Kaune pasilikti?
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 11, 14:06)
Dabar Šiauliuose jau  doh.gif  buč žinojus koks ten durdomas nebūčiau rinkusis jo... nors ir arčiausiai namų. Man vien tvarka nepatinka. nieko niekada negali rasti ir nieko nežinai  doh.gif 

Tai pasidairyk ir po kitus miestus... gal atsirastu koks darbas... o pvz tu būtinai nori Kaune pasilikti?

kai turi su kuo palyginti tai vat ir zinai kas kaip gali but 4u.gif

ieskau ieskau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 11, 13:15)
kai turi su kuo palyginti tai vat ir zinai kas kaip gali but 4u.gif

ieskau ieskau blush2.gif



Na taip... Jau skirtumą jaučiu mirksiukas.gif Kaži kur Aquarel dingus... g.gif

O aš šiandien išvažiuoju į PALANGĄ thumbup.gif drinks_cheers.gif cool.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 12, 08:16)
Na taip... Jau skirtumą jaučiu  mirksiukas.gif  Kaži kur Aquarel dingus...  g.gif

O aš šiandien išvažiuoju į PALANGĄ  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  cool.gif  cool.gif

gal vis dar atostogauja blush2.gif
ilgam? ar tik savaitgaliui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 12, 11:53)
gal vis dar atostogauja blush2.gif
ilgam? ar tik savaitgaliui? 4u.gif



Gal dar ir atostogauja g.gif as tik savaitgaliui wub.gif dar neatejo tas malonumas kad galeciau atsotogauti ilgiau cool.gif

kokie tavo planai savaitgaliui? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniukste: 12 liepos 2013 - 12:14
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 12, 13:14)
Gal dar ir atostogauja  g.gif  as tik savaitgaliui  wub.gif  dar neatejo tas malonumas kad galeciau atsotogauti ilgiau  cool.gif

kokie tavo planai savaitgaliui?  rolleyes.gif

as irgi turejau minciu apie si savaitgali kad varyt i pajuri biggrin.gif bet nutarem atidet dar biskuti pajuri, tai si pas mb varysim, arba jis varys o as liksiu biggrin.gif

o kodel negali ilgiau? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shampe: 12 liepos 2013 - 12:34
QUOTE(shampe @ 2013 07 12, 12:34)
as irgi turejau minciu apie si savaitgali kad varyt i pajuri biggrin.gif  bet nutarem atidet dar biskuti pajuri, tai si pas mb varysim, arba jis varys o as liksiu biggrin.gif

o kodel negali ilgiau? g.gif


o tai gali persigalvoti ir nebevaziuoti su juo blush2.gif ar nuspres taves nesivesti? unsure.gif blush2.gif

šį savitgalį palangoj 1000km lenktynės
cool.gif
Tai i darbelį pirmadieni man... man 2 dienos tik laisvos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 12, 13:41)
o tai gali persigalvoti ir nebevaziuoti su juo blush2.gif  ar nuspres taves nesivesti?  unsure.gif blush2.gif

šį savitgalį palangoj 1000km lenktynės
cool.gif
Tai i darbelį pirmadieni man... man 2 dienos tik laisvos  ax.gif

ai nezinau, galiu ir nevaziuot, gali ir nesivezt biggrin.gif

linkiu gero oro blush2.gif nes nekazka gero prognozuoja schmoll.gif
atostogu neduoda? beje, kur dirbi jei nepaslaptis blush2.gif
Atsakyti

dilema gera biggrin.gif kaip bus taip ar taip smile.gif)) tai nebedaug laiko apsispresti smile.gif nuo 16 val prasidės savaitgalis smile.gif yahooooo drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Ai aš lietaus nebijau smile.gif turiu lietpaltį mirksiukas.gif

Nelabai noriu čia garsiai sakyti kur dirbu smile.gif ax.gif blush2.gif jei labai įdomu galiu į AŽ parašyti rolleyes.gif smile.gif o šiaip dirbu beveik pagal specialybę, kurią mokaus ŠU smile.gif

Atostogauti su vyru galvojam eiti rugpjūčio mėnesį smile.gif bet čia irgi dilema su tom atostogom biggrin.gif gal eisim gal neisim doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniukste: 12 liepos 2013 - 12:59
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 12, 13:57)
dilema gera biggrin.gif kaip bus taip ar taip smile.gif)) tai nebedaug laiko apsispresti smile.gif nuo 16 val prasidės savaitgalis smile.gif yahooooo  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Ai aš lietaus nebijau smile.gif turiu lietpaltį  mirksiukas.gif

o šiaip dirbu beveik pagal specialybę, kurią mokaus ŠU smile.gif

Atostogauti su vyru galvojam eiti rugpjūčio mėnesį smile.gif  bet čia irgi dilema su tom atostogom biggrin.gif gal eisim gal neisim  doh.gif

ne visiem taip anksti prasideda tongue.gif
tikekimes gelbes tas lietpaltis tave biggrin.gif
suprantama mirksiukas.gif (bet net specialybe pamirsau doh.gif )
nu gal gausit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 12, 13:06)
ne visiem taip anksti prasideda tongue.gif
tikekimes gelbes tas lietpaltis tave biggrin.gif
suprantama  mirksiukas.gif (bet net specialybe pamirsau doh.gif )
nu gal gausit mirksiukas.gif



nieko tokio... gi negali viską atsiminti smile.gif o aš studijuoju dabar Ekonomiką. Tai galvojam kad atostogas gausim, bet patys neapsisprendėliai ar norim ar ne. bet kuo arčiau link rugpjūčio tuo labiau noriu atostogų smile.gif
na taip ne visiems, bet jau man prasidės tai jau ir džiaugiuos smile.gif tinginys šiandien mane užpuolė konkretus bigsmile.gif bigsmile.gif

aišku gelbės biggrin.gif ne vieną kartą gelbėjo mane smile.gif vo dar skėtį reik nepamiršti pasiimti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniukste: 12 liepos 2013 - 13:16