Įkraunama...
Įkraunama...

Magistro darbą parašiusios. Bendri džiaugsmai

QUOTE(Liniukste @ 2013 07 10, 15:27)
Biški pakeliavus pakeliavus smile.gif man irgi namai jau panevėžys ir kaunas smile.gif) Šiauliai man nepatinka tai jie man ne namai biggrin.gif  O tu Šiaulių universitete studijavai? jei taip... tai kaip tau tas universitetas? patiko?  smile.gif
Kur gimiau ir augau ir dabar dar gyvenu bei greičiausiai čia ir nugyvensiu visą gyvenimą biggrin.gif  lotuliukas.gif  smile.gif Su vyru džiaugiamės jame gyvendami. kai norim pramogų bet kada galim išvažiuoti ir pasilinksminti smile.gif O gyvenu aš Akmenėje  ax.gif

cia kurioj? nes ju daug yra Lietuvoj lotuliukas.gif man irgi Siauliai nepatinka lotuliukas.gif tiesiog is Vilniaus vaziuojant i Mazeikius Siauliuose jau jausdavomes viena koja namuose, nes nebetoli iki namu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 10, 14:44)
cia kurioj? nes ju daug yra Lietuvoj lotuliukas.gif man irgi Siauliai nepatinka lotuliukas.gif tiesiog is Vilniaus vaziuojant i Mazeikius Siauliuose jau jausdavomes viena koja namuose, nes nebetoli iki namu biggrin.gif



Aha baisiai daug biggrin.gif jos tik dvi viena sena kita nauja biggrin.gif Aš toi naujoj gyvenu smile.gif))) Tai tu iš Mažeikių wub.gif ? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniukste: 10 liepos 2013 - 14:48
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 10, 15:46)
Aha baisiai daug biggrin.gif jos tik dvi viena sena kita nauja biggrin.gif Aš toi naujoj gyvenu smile.gif))) Tai tu iš Mažeikių  wub.gif  ? ax.gif

mhm, o raseiniuose, vilniuj, birzuose? kazkaip tie ju pavadinimai gal skiriasi blush2.gif bet man tai gaunasi neaisku, kuriam LT gale ji lotuliukas.gif
taip is Mazeikiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 10, 15:12)
mhm, o raseiniuose, vilniuj, birzuose? kazkaip tie ju pavadinimai gal skiriasi blush2.gif  bet man tai gaunasi neaisku, kuriam LT gale ji lotuliukas.gif
taip is Mazeikiu mirksiukas.gif


Pirma karta girdziu kad daugiau akmeniu yra biggrin.gif As Naujojoj Akmenej gyvenu. Nuo Mažeikių iki N.A. 50 km smile.gif Aš dažnai į Mažeikius važinėju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 10, 16:56)
Pirma karta girdziu kad daugiau akmeniu yra biggrin.gif As Naujojoj Akmenej gyvenu. Nuo Mažeikių iki N.A. 50 km smile.gif Aš dažnai į Mažeikius važinėju smile.gif

tai vat kadangi macius as kitu kad yra, todel ir suabejojau biggrin.gif aha, netoli. vat nebeik krastietes mes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 10, 16:04)
tai vat kadangi macius as kitu kad yra, todel ir suabejojau biggrin.gif aha, netoli. vat nebeik krastietes mes wub.gif



galim teigti kad kaimynės lotuliukas.gif thumbup.gif kaip įdomu nesu tikrai nei mačius nei girdėjus smile.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniukste: 10 liepos 2013 - 16:07
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 10, 17:06)
galim teigti kad kaimynės  lotuliukas.gif  thumbup.gif  kaip įdomu nesu tikrai nei mačius nei girdėjus smile.gif  ax.gif

aha, daznai mzk buni? ka veiki? biggrin.gif i maps.lt ivesk ir pamatysi kiek ismeta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 10, 16:13)
aha, daznai mzk buni? ka veiki? biggrin.gif  i maps.lt ivesk ir pamatysi kiek ismeta lotuliukas.gif



oblyn kažkokia nesamonė biggrin.gif lotuliukas.gif gyveni ir mokaisi biggrin.gif biggrin.gif

Na kartą į mėnesį važiuoju ten smile.gif aš pas odontologę važinėju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 11, 08:06)
oblyn kažkokia nesamonė biggrin.gif  lotuliukas.gif  gyveni ir mokaisi biggrin.gif biggrin.gif

Na kartą į mėnesį važiuoju ten smile.gif aš pas odontologę važinėju  ax.gif

tai vat ir sakau lotuliukas.gif lotuliukas.gif as irgi mzk dantis tvarkausi kai prispiria reikalas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 11, 11:20)
tai vat ir sakau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  as irgi mzk dantis tvarkausi kai prispiria reikalas thumbup.gif


o tai kurioj Lietuvos dalį tu dabar gyveni? smile.gif 4u.gif ir kaip sekasi darbo paieškos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 11, 12:59)
o tai kurioj Lietuvos dalį tu dabar gyveni? smile.gif  4u.gif  ir kaip sekasi darbo paieškos?  blush2.gif

Kaune. siuo metu ne kazka, darbo pagal spec nera, tai siunciu i imones kurios net neiesko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 11, 12:07)
Kaune. siuo metu ne kazka, darbo pagal spec nera, tai siunciu i imones kurios net neiesko biggrin.gif


Primink kokia tavo specialybė ax.gif ? jei nelysi į akis ant lėkštutės darbo niekas neatneš. Siūsk po dešimt kartų vistiek kam nors prireiks smile.gif Vis kartas nuo karto primink apie save savo cv smile.gif Linkiu kuo didžiausios sėkmės tau. Man Kaunas patinka smile.gif wub.gif
Atsakyti