Įkraunama...
Įkraunama...

Magistro darbą parašiusios. Bendri džiaugsmai

QUOTE(shampe @ 2013 07 09, 12:33)

1. noreciau pakeliaut kol dar ramu, kol ner seimos, vaiku rolleyes.gif
2. gal tiek prisirengia, kad neperkaistu blush2.gif


Keliauk, kol tik gali, nes aš jau nusiteikus, dar porą artimiausių metelių išbraukt ramybę ir tikrą poilsį iš savo gyvenimo biggrin.gif
Manau, kad jiem buvo net per šalta biggrin.gif jei mes, atvykėliai prie +25 ėjom, kur daugiau saulutės būtų, tai jiem iš vis baisu biggrin.gif
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 09, 13:03)
Aquarel tinginiauk kol dar gali smile.gif))) aš nespėju gyventi kartu su lekiančiu laiku smile.gif)))

Sakai su rūbais bando apsigint nuo karščio biggrin.gif O gal idegt nenori? biggrin.gif

Tai vat ir tinginiauju, kiek leidžia galimybės blush2.gif
O kur ten tiem egiptiečiam dar įdegt biggrin.gif ir taip tamsūs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 09, 12:24)
ziauriai tas laikas bega doh.gif

nu jo, tu cia nieko deta mirksiukas.gif

ta ir turejau omeny, kad nuo saules, tik ne taip issireiskiau lotuliukas.gif



patikslinam viena kitą smile.gif pastebėjau kad kai tinginiauji ir nieko neveiki tai laikas kaip sustojęs biggrin.gif gal reik pradėti tinginiaut smile.gif)))
Papildyta:
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 09, 12:25)
Keliauk, kol tik gali, nes aš jau nusiteikus, dar porą artimiausių metelių išbraukt ramybę ir tikrą poilsį iš savo gyvenimo  biggrin.gif
Manau, kad jiem buvo net per šalta  biggrin.gif  jei mes, atvykėliai prie +25 ėjom, kur daugiau saulutės būtų, tai jiem iš vis baisu  biggrin.gif 

Tai vat ir tinginiauju, kiek leidžia galimybės  blush2.gif
O kur ten tiem egiptiečiam dar įdegt biggrin.gif  ir taip tamsūs  biggrin.gif



tai galvoji jie neidega biggrin.gif ??? pagyventu kur saulės nėra iškarto išbluktų biggrin.gif

Beje Shampe kai tik leis galimybės būtinai kur nors keliauk smile.gif norėčiau ir aš kur nukeliauti, bet šią vasarą užteks ir lietuvos smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 09, 13:25)
Keliauk, kol tik gali, nes aš jau nusiteikus, dar porą artimiausių metelių išbraukt ramybę ir tikrą poilsį iš savo gyvenimo  biggrin.gif



QUOTE(Liniukste @ 2013 07 09, 13:37)
Beje Shampe kai tik leis galimybės būtinai kur nors keliauk smile.gif norėčiau ir aš kur nukeliauti, bet šią vasarą užteks ir lietuvos smile.gif))

nu vat, lauksiu kol bus galimybe rolleyes.gif
pabuvau poradieneliu pajury, tikiuosi dar pavyks kada nulekt iki pajurio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 09, 13:43)
nu vat, lauksiu kol bus galimybe rolleyes.gif
pabuvau poradieneliu pajury, tikiuosi dar pavyks kada nulekt iki pajurio ax.gif

Kaip tau pavyyyyydžiuuuu blush2.gif Aš taip pasiilgau Klaipėdos ir pajūrio cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 09, 14:01)
Kaip tau pavyyyyydžiuuuu  blush2.gif  Aš taip pasiilgau Klaipėdos ir pajūrio  cray.gif

gal is Klaipedos kilusi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 09, 14:08)
gal is Klaipedos kilusi? blush2.gif

Ne, ne iš Klaipėdos, bet man tas miestas kažkas TOKIO blush2.gif ten buvo patys geriausi ketveri studijų metai ax.gif ir šiaip savi sentimentai tam miestui...
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 09, 14:11)
Ne, ne iš Klaipėdos, bet man tas miestas kažkas TOKIO  blush2.gif  ten buvo patys geriausi ketveri studijų metai ax.gif ir šiaip savi sentimentai tam miestui...

faina mirksiukas.gif
tai speju po lietuvele paklajojusi biskuti tu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 09, 14:19)
faina  mirksiukas.gif
tai speju po lietuvele paklajojusi biskuti tu? g.gif

Truputį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 07 09, 15:13)
Truputį  blush2.gif

as irgi, mokiausi vilniuj, po to kaune biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shampe @ 2013 07 09, 14:16)
as irgi, mokiausi vilniuj, po to kaune biggrin.gif



Žiuriu ir aš nuo jūsų neatsilieku smile.gif Iš pradžių studijavau Panevėžį, paskui Kaune, o dabar Šiauliuose smile.gif O Klaipėda man irgi labai gražus miestas. aš kai ten nuvažiuoju jaučiuos kaip namie smile.gif)) paskutinį kartą buvau praitą vasarą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 07 09, 16:20)
Žiuriu ir aš nuo jūsų neatsilieku smile.gif Iš pradžių studijavau Panevėžį, paskui Kaune, o dabar Šiauliuose smile.gif O Klaipėda man irgi labai gražus miestas. aš kai ten nuvažiuoju jaučiuos kaip namie smile.gif)) paskutinį kartą buvau praitą vasarą  ax.gif

oho, tu dar labiau pakeliavusi bestudijuodama 4u.gif
as po kauno ir vilniaus tai jau ir klaipedoj ir siauliuos jauciuosi beveik namie, nes namai nebetoli buna biggrin.gif juokaudavom is Vln vaziuojant, kad siauliuose jau kaip ir viena koja namie biggrin.gif

o siaip is kur Liniukste esi? ir kur dabar gyveni?
mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shampe: 09 liepos 2013 - 15:25
QUOTE(shampe @ 2013 07 09, 15:24)
oho, tu dar labiau pakeliavusi bestudijuodama 4u.gif
as po kauno ir vilniaus tai jau ir klaipedoj ir siauliuos jauciuosi beveik namie, nes namai nebetoli buna biggrin.gif  juokaudavom is Vln vaziuojant, kad siauliuose jau kaip ir viena koja namie biggrin.gif

o siaip is kur Liniukste esi? ir kur dabar gyveni?
mirksiukas.gif


Biški pakeliavus pakeliavus smile.gif man irgi namai jau panevėžys ir kaunas smile.gif) Šiauliai man nepatinka tai jie man ne namai biggrin.gif O tu Šiaulių universitete studijavai? jei taip... tai kaip tau tas universitetas? patiko? smile.gif
Kur gimiau ir augau ir dabar dar gyvenu bei greičiausiai čia ir nugyvensiu visą gyvenimą biggrin.gif lotuliukas.gif smile.gif Su vyru džiaugiamės jame gyvendami. kai norim pramogų bet kada galim išvažiuoti ir pasilinksminti smile.gif O gyvenu aš Akmenėje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniukste: 10 liepos 2013 - 14:28