Įkraunama...
Įkraunama...

Magistro darbą parašiusios. Bendri džiaugsmai

Čia jungiasi visos merginos, kurios įveikė magistro vargus. Dalinames savo džiaugsmais ir tęsiame plepesius, kurie mokslų skyrelyje būtų "ne į temą" biggrin.gif
Atsakyti
Tęsiam smile.gif 4u.gif Aš neoficiali narė būsiu smile.gif)))))) dar aš negaliu džiaugtis moksliniu diplomu ax.gif smile.gif Va penktadienį galėsiu džiaugtis išsilaikiusi paskutinį egzaminą savo gyvenime smile.gif blush2.gif rolleyes.gif rolleyes.gif p.s. aišku jei pasiseks g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniukste: 12 birželio 2013 - 07:56
Bet čia legaliai galėsim plepėt į valias, o ten jau baisu į kuprą gaut nuo moderatorių, kad kalbam apie knygas, šventes ir atostogas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Liniukste @ 2013 06 12, 08:54)
Tęsiam smile.gif  4u.gif  Aš neoficiali narė būsiu smile.gif)))))) dar aš negaliu džiaugtis moksliniu diplomu  ax.gif  smile.gif Va penktadienį galėsiu džiaugtis išsilaikiusi paskutinį egzaminą savo gyvenime smile.gif  blush2.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif  p.s. aišku jei pasiseks  g.gif

pasiseks tau tas egzaminas, būk rami 4u.gif gi visos mes čia protingos umn.gif
Atsakyti
o, aciu thumbup.gif turesim kur blevyzgot ne i tema thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tai ką, sukūrus temą, pletkai ne į temą pasibaigė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 06 13, 07:39)
Tai ką, sukūrus temą, pletkai ne į temą pasibaigė  lotuliukas.gif



aga pasibaigė biggrin.gif aš šiuo metu intensyviai mokausi rytdienos egzaminui, kuris bus pas patį "geriausią" profesorių smile.gif tikiuos nekapos galvų... vis dėl to paskutinis kursas smile.gif)) girdėjau kad nėra linkęs to daryti paskutinio kurso studentams biggrin.gif bet ką čia gali žinoti... prieš tai kur buvo pas jį merginos iš 6 karto neišlaiko doh.gif


Shampe kaip tavo darbo paieškos? rolleyes.gif
Aquarel kada išvažiuoji atostogauti? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 06 13, 09:33)
aga pasibaigė biggrin.gif aš šiuo metu intensyviai mokausi rytdienos egzaminui, kuris bus pas patį "geriausią" profesorių smile.gif tikiuos nekapos galvų... vis dėl to paskutinis kursas smile.gif)) girdėjau kad nėra linkęs to daryti paskutinio kurso studentams biggrin.gif bet ką čia gali žinoti... prieš tai kur buvo pas jį merginos iš 6 karto neišlaiko  doh.gif
Shampe kaip tavo darbo paieškos? rolleyes.gif 
Aquarel kada išvažiuoji atostogauti?  cool.gif

Ramiai, be panikos, viskas gerai bus thumbup.gif svarbiausia- pozityvios mintys 4u.gif
Mes atostogaut pradėsim po Joninių, nes kitą sav. lauksiu laiško iš savivaldybės ar mano pipiras pateko į lopšelį. Jei viskas ok, tada reiks eit į lopšelį tvarkytis popierių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 06 13, 08:37)
Ramiai, be panikos, viskas gerai bus  thumbup.gif  svarbiausia- pozityvios mintys  4u.gif
Mes atostogaut pradėsim po Joninių, nes kitą sav. lauksiu laiško iš savivaldybės ar mano pipiras pateko į lopšelį. Jei viskas ok, tada reiks eit į lopšelį tvarkytis popierių  smile.gif




Na taip be panikos biggrin.gif aš nežinau kas ta panika yra biggrin.gif

Tai jau prasinešk kada išvažiuosi paskui ieškosim užmiršusios biggrin.gif

Tai jau nuo rudens nori vesti į lopšelį? smile.gif jau į darbą laikas grįžt? ax.gif Tikiuos kad priims pipiriuką tavo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 06 13, 09:40)
Na taip be panikos biggrin.gif aš nežinau kas ta panika yra biggrin.gif

Tai jau prasinešk kada išvažiuosi paskui ieškosim užmiršusios biggrin.gif

Tai jau nuo rudens nori vesti į lopšelį?  smile.gif  jau į darbą laikas grįžt?  ax.gif  Tikiuos kad priims pipiriuką tavo  wub.gif

Pranešiu biggrin.gif kai miškuose kur rasiu ryšį, pranešiu ir paerzinsiu ( lotuliukas.gif ) kaip sekas atostogauti tongue.gif
Taip, vesim jau į lopšelį. Nelabai noris, bet kad kitos išeities nėra. Nuo kitų metų reikia jau grįžt į darbą, tai pradės eit nuo šio rudens, nes po to žiemą jau nebebus kaip patekt į darželį, o iki rudens auklę samdyt brangoka doh.gif bet manau, kad jam tai išeis į gerą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 06 13, 09:10)
Pranešiu  biggrin.gif kai miškuose kur rasiu ryšį, pranešiu ir paerzinsiu ( lotuliukas.gif ) kaip sekas atostogauti tongue.gif
Taip, vesim jau į lopšelį. Nelabai noris, bet kad kitos išeities nėra. Nuo kitų metų reikia jau grįžt į darbą, tai pradės eit nuo šio rudens, nes po to žiemą jau nebebus kaip patekt į darželį, o iki rudens auklę samdyt brangoka  doh.gif bet manau, kad jam tai išeis į gerą  ax.gif



Erzintoja atsirado lotuliukas.gif kad tau ryšio nebūtų lotuliukas.gif lotuliukas.gif

na taip žiemą darželio nerasi. Bet žinai lengviau eisis pripratinti. nes nėra taip kad atvedi ir palieki. mano draugė pirmą dieną atvedė ten 30 min. ir kartu buvo kitą dieną ilgiau paskui po po truputi vieną palikdavo. čia nuo vaiko priklauso ar jis norės būti su kitais vaikais. gal bus kelias dienas įsikibęs į ranką ir bijos unsure.gif o kai dirbsi su vaiku taip žaisti jau neišeis unsure.gif

o koks tavo vaikiuko vardas jei nepaslaptis smile.gif smile.gif man dabar labai įdomu yra smile.gif nes vis pasvajoju, kad ir mums jau laikas būtų turėti leliuką smile.gif visgi jau ne jaunyn einam ir jau 26 metai blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 06 13, 10:41)
Erzintoja atsirado  lotuliukas.gif  kad tau ryšio nebūtų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

na taip žiemą darželio nerasi. Bet žinai lengviau eisis pripratinti. nes nėra taip kad atvedi ir palieki. mano draugė pirmą dieną atvedė ten 30 min. ir kartu buvo kitą dieną ilgiau paskui po po truputi vieną palikdavo. čia nuo vaiko priklauso ar jis norės būti su kitais vaikais. gal bus kelias dienas įsikibęs į ranką ir bijos unsure.gif  o kai dirbsi su vaiku taip žaisti jau neišeis  unsure.gif

o koks tavo vaikiuko vardas jei nepaslaptis  smile.gif  smile.gif  man dabar labai įdomu yra smile.gif nes vis pasvajoju, kad ir mums jau laikas būtų turėti leliuką smile.gif visgi jau ne jaunyn einam ir jau 26 metai  blush2.gif  blush2.gif

Ten ryšio beveik ir nėra lotuliukas.gif reik eit prie vandens iš miško, kad būtų galima susikalbėt telefonu, o apie internetą tai pamiršt galima- puslapį krauna beveik pusvalandį lotuliukas.gif
Tai taip ir planuoju daryt, kad po truputį pratinsiu. Nors dabar kieme, tai jis kompanijos vaikas- eina, žaidžia su visais ax.gif
Mano pipiro vardas- Mantas, nors aš norėjau Mato, bet vyrui nusileidau šį kartą biggrin.gif o vėliau paaiškėjo, kad vyro tėvas buvo Manto vardą užrašęs ant kortelės, kai per vestuves svečiai spėjo vaiko vardą ir lytį biggrin.gif
Jei jau noris mažylio, tai pirmyn biggrin.gif mano vyras irgi abejojo, bet dabar jau patenkintas iki negalėjimo- jau vien ką reiškia, kai grįžus iš darbo atitrepsi mažos kojytės ir šaukia "teti, teti" tiesdamas rankytes, kad paimt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 06 13, 09:33)
aga pasibaigė biggrin.gif aš šiuo metu intensyviai mokausi rytdienos egzaminui, kuris bus pas patį "geriausią" profesorių smile.gif tikiuos nekapos galvų... vis dėl to paskutinis kursas smile.gif)) girdėjau kad nėra linkęs to daryti paskutinio kurso studentams biggrin.gif bet ką čia gali žinoti... prieš tai kur buvo pas jį merginos iš 6 karto neišlaiko  doh.gif
Shampe kaip tavo darbo paieškos? rolleyes.gif 

baiginejasi jau tau egzai? g.gif
nelabai man kaip, nerandu kolkas nieko gero blush2.gif

QUOTE(Liniukste @ 2013 06 13, 10:41)
o koks tavo vaikiuko vardas jei nepaslaptis  smile.gif  smile.gif  man dabar labai įdomu yra smile.gif nes vis pasvajoju, kad ir mums jau laikas būtų turėti leliuką smile.gif visgi jau ne jaunyn einam ir jau 26 metai  blush2.gif  blush2.gif

Oho, nuo mokslu prie vaiku thumbup.gif thumbup.gif vede judu? blush2.gif nelabai apie judvi daug ka zinau, kai tik apie mokslus pliurpdavom doh.gif
Atsakyti