Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

Energy: 1545 kcal / 998.0 kcal (155%)
Protein: 78.7 g / 37.4 g (210%)
Carbs: 60.1 g / 49.9 g (120%)
Fat: 111.2 g / 72.1 g (154%)
80% of Nutritional Targets Achieved

Cia maniskis siandienos, carbsai puse velnio visai dar g.gif As aisku cia kalorijas uzsidejus ant didziausio svorio metimo tokias ir nevedu jokio fizinio activity - del ydomumo zaidziu smile.gif

Smagu, kad tiek megstanciu earl grey thumbup.gif Gal tikrai pabandyt reiks ryte ja gert su pienu, busiu british biggrin.gif Vietoj popiecio arbateles, rytine biggrin.gif
MB apsiede kazka darbe, guli paslikas lovoj ramuneliu arbatom apstatytas ir vandenuku, salia angliukas padetas - tikiuos neapsinuodijo kelionej blink.gif Darbe vel matyt pririjo visokio slamsto doh.gif
ativas - man sventas reikalas isgert per diena 2 litrus vandens gryno. Todel man arbatos ne nuvertintos, tiesiog man jos nelabai egzistuoja. Bet pabandysiu ryt stipria su pienu ir kokoso kremu, gal patiks smile.gif
Beje, man vasara skanu pasidaryt arbata, pripjaustyt citrinos gabaliuku, supilt y leduku formeles ir uzsimanius kazko gaivaus uzsipilt vandeniu tokius ledo kubelius biggrin.gif Kitiems nelabai, tik grazu paziuret cool.gif
As jau irgi cukru nepripazystu, bet medaus dar palaizau, kaip meska biggrin.gif
Vakariene teko pakeist, vietoj zuvies maltinuku suvalgiau versienos farso kotletuka su avokado salotom wub.gif Skanu buvo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 12, 15:57)
ativas - man sventas reikalas isgert per diena 2 litrus vandens gryno. Todel man arbatos ne nuvertintos, tiesiog man jos nelabai egzistuoja. Bet pabandysiu ryt stipria su pienu ir kokoso kremu, gal patiks smile.gif
Beje, man vasara skanu pasidaryt arbata, pripjaustyt citrinos gabaliuku, supilt y leduku formeles ir uzsimanius kazko gaivaus uzsipilt vandeniu tokius ledo kubelius biggrin.gif Kitiems nelabai, tik grazu paziuret cool.gif
As jau irgi cukru nepripazystu, bet medaus dar palaizau, kaip meska biggrin.gif
Vakariene teko pakeist, vietoj zuvies maltinuku suvalgiau versienos farso kotletuka su avokado salotom wub.gif Skanu buvo wub.gif

as matyt per daug skysciu liurlinu 1.5-2 litrai vandens ir dar kokie 3-4 kruzai arbatos. biggrin.gif
kai +35-40 C man karsta zalia arbata pati atgaiva, o ne saltas vanduo. blush2.gif
fui, as tu vaisiniu irgi nemegstu. tik biria, arba zolyciu. simet savo metos, ciobreliai, rozmarinas, salavijas auga. ir prieskoniams, ir arbatoms.
liezuvis lygtai buvo nusivales, suvalgiau vakar vistienos ir vel kazkoks bjaurus. o nuo surios zuvies iskart pradejo galva skaudet.
siaip tai jau 1.5 savaites whole30 atlaikiau. viena vieninteli karta sugriesijau, permatoma gabaliuka kieto siurio sugriauziau. nu uzsimaniau, kad net silpna daresi. ir labai pradedu noret brinzos blush2.gif
Atsakyti
Man irgi iš arbatų Earl Grey numeris vienas ir vienintelė kurią visada mėgstu, nors šiaip arbatas retai geriu.
Jautiena, ačiū už paaiškinimą dėl baltymų. Man dar ne viskas "daeina" kas ką augina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ativas @ 2013 06 12, 23:22)
siaip tai jau 1.5 savaites whole30 atlaikiau. viena vieninteli karta sugriesijau, permatoma gabaliuka kieto siurio sugriauziau. nu uzsimaniau, kad net silpna daresi. ir labai pradedu noret brinzos  blush2.gif


Man tas pats su Dziugo suriu, nu negalejau tiesiog praeit, kaip as jo norejau smile.gif Dabar praejo jau smile.gif
Del liezuvio, tai pas mane labai nusivales buvo, tik po pagriesinimu apsineses dabar. Issivalys, as jy pati pagremziu su sauksteliu graziai, pavalau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ativas @ 2013 06 12, 22:22)

kai +35-40 C man karsta zalia arbata pati atgaiva, o ne saltas vanduo.  blush2.gif


na Lietuvoje toki karsti nebent karta per 3 metus gali surast lotuliukas.gif

Vanduo pas mane irgi 2-3 ltr dienoje.
Tas bulbas ir mes vaikysteje grauzdavom, mama augindavo smile.gif

Pusryciams virto kiausinio, pomidoro, agurko ir mocarellos salotos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kalastaja @ 2013 06 12, 17:57)
Pastebėjau, kad be kavos apetitas sumažėjo stipriai ir saiko jausmas aktyvenis tapo.  smile.gif

och, vien delto vertetu man kavos atsisakyt doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
man kaip tik kava apetita numusa...
Atsakyti
man kavos abstinencija truko ilgiau, nei Kalastajai. ryškiai blogai buvo kokią savaitę biggrin.gif bet ta abstinencija labai puikiai parodė, kad iš tiesų tai visai ne joks ne ritualas, ne šiaip psichologinis malonumas ar desertas, o tai, prie ko buvau stipriai pripratusi. aš nevartoju ir juodų - žalių arbatų, nes jos irgi kofeininės. vasarą geriu daugiausiai vandenį, kartais cikorijos gėrimą, jis man skanus, vaikystę primena. ryte jį geriu su kokosų aliejumi. anksčiau gerdavau su pienu, dabar nuo pieno susilaikau.
energijos kiekis padidėjo po to, tiksliau gal, suvienodėjo savijauta dienos bėgyje. nebeliko to žvėriško rytinio negalėjimo praplėšti akių, kol neįkalei dozės, neliko energijos duobių, kai atrodo, žeme šliauši tuoj, neliko ir popietinio snaudulio, kurį išgainioja tik kava. nesijaučiau visada tokia pavargus.


Atsakyti
sveikutes

kavos as atsisakius gal menesio, pusantro, kazkaip lengvai man nuo jos buvo pereiti. nes buvau pradejus jausti po kavos toki kartu skoni burnoj, kuris dingo iskart nebegeriant. jokiu galvos skausmu nieko nepajutau, man matyt buvo pribrende jau mesti ja. geriu zalia arbata ryte prie pliurpesiu skaitymo, bet ne visada gaunasi ir paskaityti, nes mazi vaikai nevisad leidzia prisesti smile.gif


siandien pusryciams suvalgiau varskes, prisipjauscius puse avokado, isipilus riebios kaimiskos grietines gerus 3 valgomus saukstus, ir isipyliau dar kokosu aliejaus 2 v. sausktus

QUOTE(Faustinata @ 2013 06 12, 14:19)
Sveikos 4u.gif  Su Paleo draugauju pagal galimybes  smile.gif  Tikrai atsisakiau grūdinių, cukraus, bulvė  ir ryžis labai retai. O dažnai nutinka, kad rodos sočiai pavalgius, žiūrėk po valandos  vėl noris valgyti. Ir taip sunku susilaikyti ko nors neužgriebus  blush2.gif  Ką patarsit, mielosios ?  Mąstau, gal riebalų per mažai?
Limma, kaip jūsų vyro cholesterolis? Labai jau laukiu rezultatų, kadangi pati turiu šią problemą.

as su tuo kuo nors neuzgriebus kovojau gal 4 dienas, MB sakiau, kaip man sunku ir kaip as save prievartauju, kad kazko nepaimti....ziauriai sunku buvo. duodi vaikui kazka uzkasti, na ir ko paciai neuzkrimtus, vaikas nebaige valgyti, gi reik pabaigti. bet po tu 4 dienu viskas, visiskai nebereik, ir valgau 2-3 kartus dienoj, ir neber poreikio. MB tas pats, sunkiai buvo, bet kai susireguliavo pilnai maitinimas, neber noro uzkandziauti. buna irgi 2-3 maitinimaisi.

Galima sakyti tu 4u.gif rezultatus siandien popiet parasysiu, nes tik popiet pasiimsim, vakar tik pridave per ivairius darbus doh.gif

QUOTE(Elata @ 2013 06 12, 15:56)

O kaip alkis pasireiškia? Žarna žarną ryja, svajojate apie kepsniukus ir mėsytę su daržovėmis? Didesnis riebalų kiekis tikrai sotumo priduotų smile.gif

man pradzioj buvo atrodo sugraus zarna zarna, o dabar tokio alkio kaip anksciau neber....buna kad pavalgau 16 val dienos ir poto tik pusryciauju. ir nera tokio beprotisko mirimo rolleyes.gif

QUOTE(Faustinata @ 2013 06 12, 17:17)
Labai mėgstu sūdytus lašinukus, bet čia ir pasigendu duonos g.gif Su kuo juos porinti?

manau reik pripratimo ir organizmo issivalymo nuo duonos. mes irgi juos kasdien valgom, su agurku, svogunu ir cesnaku biggrin.gif ir gali but padeta duona, ne gabaliuko nepaimam. vat pas tevu visad i lekste padeta duona buna, bet nevalgom jos ir tiek

QUOTE(" voresta " @ 2013 06 12, 21:15)
jų sezonas anksti pavasarį ir per žiemą. gumbai nekasami , o paliekami žemėj per žiemą arba kažkiek pasidedama rūsyje. šiuo metu jos senai  sudygusios ir žaliuoja kaip tvoros, iki 1.5-2 metrų aukščio, žydi  geltonai

ar jos naudingos sioj mityboj, ar galima naudoti?

QUOTE(LumiLumi @ 2013 06 12, 21:26)
Prisiminiau, mes vaikai jas raudavom ir grauzdavom biggrin.gif Dabar nuo asfalto nepasirausi biggrin.gif kazin, gal kur nors turgelyje rasciau  g.gif

turgelyje tikrai rasi, pardavineja biggrin.gif
Atsakyti
As vis dar nardau po knyga... tik kilo klausimas kodel jus nuraset virtas bulves? vien del to, kad ten parasyta atsisakyti reiktu, nes dauguma valgo jas keptas ir cipsu formos???


o apie kavos diskusija... mano nuomone viskas kas sukelia priklausomybe yra nesveika: kava, cukrus, alkoholis ir kiti narkotikai
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 06 13, 11:47)
As vis dar nardau po knyga... tik kilo klausimas kodel jus nuraset virtas bulves?

krakmolas -angliavandeniai- gliukozė. Man bulvėse per daug angliavandenių.

Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 06 13, 11:47)
As vis dar nardau po knyga... tik kilo klausimas kodel jus nuraset virtas bulves? vien del to, kad ten parasyta atsisakyti reiktu, nes dauguma valgo jas keptas ir cipsu formos???
o apie kavos diskusija... mano nuomone viskas kas sukelia priklausomybe yra nesveika: kava, cukrus, alkoholis ir kiti narkotikai


bulvių nevalgome, nes jose daug krakmolo/angliavandenių, o kitų medžiagų mažiau, todėl jos nelabai vertingos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 13, 09:53)
krakmolas -angliavandeniai- gliukozė. Man bulvėse per daug angliavandenių.

Ne tik del angiavandeniu.del toksinu esanciu bulvese.
Atsakyti