Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

QUOTE(Kalastaja @ 2013 06 12, 16:57)
Na, nėra daugiau energijos, bet jaučiuosi normaliai. Gaila neturiu spaudimo matuoklio. Šiaip mano žemas, apie 110 įprastai. Bet dabar nejaučiu kad labai kristų. Ir mieguistumo nejaučiu. Nors išgėrus kavos vis tiek jis nepakildavo.
Dabar tik dvi savaitės be kavos. Na, pirmą dieną nežinau ar nuo maisto, ar nuo kažko - tai net supykino ir galvą skaudėjo. Antrą dieną visą dieną galvą skaudėjo per kaktos vidurį. Trečią lyg normaliau. Bet labiau neramu buvo ką vietoj kavos gerti.  lotuliukas.gif O dabar tai tik kvapas kavos na labai patinka ypač pro kavines einant.
Esu labai labai stipriai pripratus prie kavos. Gerdavau visokiom formom ir visokiais būdais pagamintą nuo pat paauglystės. Tai kasdien tikrai du puodeliai kaip mininmum. Du kupini šaukšteliai vidutiniam puodeliui. Bet šiaip kasdien po kokius keturis išgerdavau.
Pastebėjau, kad be kavos apetitas sumažėjo stipriai ir saiko jausmas aktyvenis tapo.  smile.gif



man patinka tokie rašymai apie kavą, motyvuojantys thumbup.gif
ir pati kavą geriu, nes patinka kvapas, skonis na.. kaip čia pasakius..su pienu skaniau, bet ryte taip noris kažko tookio (aišku norėtųs kaip normaliam žmogui vandens su citrina, arba vandens), o dabar jau įpratimas, kaip ritualas.. mieste su drauge ir socializuojies ir geri kavą, nes visai neskanu nesaldinta arbata- kaip šiltą vandenį gert iš esmės... prisiteisinimų pilna... bet vis noriu pasidaryt tai penkias diena sbe kavos, tai su mažiau kavos. dabar ryte, ir popiet po puodelį.

arbatą geriu tik šaltą, užsitaisau, atvėsta arbatiny, susipilu į plastikinį buteliuką ir geriu, vis ne kaip vandenį gerti, nors dabar pratinuos iš wc išėjus puodelį vandens išgert. ar nuėjus į virtuvę, puodelį vandens išgert...

ir kavos atsisakymas kažkaip kelia baimę, ką gert vietoj jos. kaip prarasti tą momentą kai geri kavą ir skaitai kažką neįpareigojančio... na su stikline vandens ar žolių arbata ne tas.. kava kaip Egliukasz minėjo ir vietoj deserto biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 12 birželio 2013 - 18:15
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 12, 12:11)
man patinka tokie rašymai apie kavą, motyvuojantys  thumbup.gif 
ir pati kavą geriu, nes patinka kvapas, skonis na.. kaip čia pasakius..su pienu skaniau, bet ryte taip noris kažko tookio (aišku norėtųs kaip normaliam žmogui vandens su citrina, arba vandens), o dabar jau įpratimas, kaip ritualas.. mieste su drauge ir socializuojies ir geri kavą, nes visai neskanu nesaldinta arbata- kaip šiltą vandenį gert iš esmės... prisiteisinimų pilna... bet vis noriu pasidaryt tai penkias diena sbe kavos, tai su mažiau kavos. dabar ryte, ir popiet po puodelį.

arbatą geriu tik šaltą, užsitaisau, atvėsta arbatiny, susipilu į plastikinį buteliuką ir geriu, vis ne kaip vandenį gerti, nors dabar pratinuos iš wc išėjus puodelį vandens išgert. ar nuėjus į virtuvę, puodelį vandens išgert...

ir kavos atsisakymas kažkaip kelia baimę, ką gert vietoj jos. kaip prarasti tą momentą kai geri kavą ir skaitai kažką neįpareigojančio... na su stikline vandens ar žolių arbata ne tas..  kava kaip Egliukasz minėjo ir vietoj deserto biggrin.gif

nu ir kodel taip ta arbata nuvertinant.
skanu. tik reikia irgi rituala paruosimo turet.
kazkuri raset megsta earl grey. pabandykite stipresne su tuom paciu kokosu. gal patiks.
as matyt vienintele ne kavine. niekada nemegau, niekada netruko. kvapas skanu, kai kitas geriau. bet tik tiek.
yra skaniu baltu, raudonu arbatu, aromatingu.
cia jau kaip tie ozkiukai vaikai, neskanu, nemegstu, bet nebandot rast patinkancia.
sorry, jei ka izeidziau, cia tik mano nuomone.

del kokosu cukraus, visoms aciu, paziurejau ir nesusigundziau.
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 12, 19:11)
man patinka tokie rašymai apie kavą, motyvuojantys  thumbup.gif 

Ačiū. ax.gif
Galima arbatą su kokoso pienu, ir kakava su kokosu man labai. Rytui tai visai smagu ir skanu. Na, bet tą palieku po AIP. O jau jei kas kokius smoothies mėgsta - na tai iš ryto viršūnė. Arba vaisius koks.

Papildyta:
Mano dienos lentelė. Tikrai, nevalgant vaisių sunku padauginti angliavandenių.
Energy: 1557 (881.8 net) kcal / 1615 kcal (96%)
Protein: 63.0 g / 60.6 g (104%)
Carbs: 39.7 g / 80.8 g (49%)
Fat: 134.7 g / 116.6 g (116%)
83% of Nutritional Targets Achieved

Tik galvoju, ar baltymų ne per mažai bendrai suvalgau jei paleo pagrindas yra mėsa?
Atsakyti
QUOTE(ativas @ 2013 06 12, 19:06)

cia jau kaip tie ozkiukai vaikai, neskanu, nemegstu, bet nebandot rast patinkancia.
sorry, jei ka izeidziau, cia tik mano nuomone.



biggrin.gif man tai nera neskanu arbata, tiesiog net nzn kaip pasakyt -niekada negeriu arbatu, tiesiog nemegstu gerti arbatos, neturiu tokio iprocio, na lygiai tas pats ir su sultimis -man skanu ju atsigerti, bet tiesiog negeriu. Nes man gerimas tai yra vanduo ir taskas. Vat kaip jus kavos negeriat, taip kiti arbatos negeria smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ativas @ 2013 06 12, 18:06)

del kokosu cukraus, visoms aciu, paziurejau ir nesusigundziau.



Iš tikro tiesa apie ritualą. Kavinukų turiu du-espresso ir tailandietiškai kavai... arbatinuko nei vieno... biggrin.gif o Lietuvon grįžus visada džiaugiuosi Maximoj 20 proc akcija arbatoms, nes jų tempiuos , ir Presto nusiaubiu arba bazėse sveriamas biggrin.gif o paskui va , aromatinę kavą pasiėmu iš mamos sekcijos bariuko ir arbatos stovi...

Buvo negėriau, laikiau tik ypatingoms progoms, ar kelionėse, nes geriau kavos išgersiu, nei kažkokį snacką pirkti teks, nes dažniausiai kelionėj nieko apart šūdų nenusipirksi... nu rask vištienos pokely ar varškės indelį biggrin.gif



Šaunuolė dėl cukraus. Geriau yra ko pirkti, nei tas cukrus. Sutrintas bananas jei jau taip dozės reik cukraus drakoniuką pamaitint biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(pumpica @ 2013 06 12, 19:08)
biggrin.gif man tai nera neskanu arbata, tiesiog net nzn kaip pasakyt -niekada negeriu arbatu, tiesiog nemegstu gerti arbatos, neturiu tokio iprocio, na lygiai tas pats ir su sultimis -man skanu ju atsigerti, bet tiesiog negeriu. Nes man gerimas tai yra vanduo ir taskas. Vat kaip jus kavos negeriat, taip kiti arbatos negeria  smile.gif



na va man ir... net pasidarius arbatą, ją atvėsinu pamiršus ir tik tada geriu, kaip skanintą vandenį, ir gaivina. o šilto vandens nemėgstu- nebent žiemą kai dantis ant danties nesueina ir iš ryto atsigert kai nori ant tuščio skrandžio biggrin.gif


vakarienei kertu varškę (cottage cheese), tai baltyminė šiandien visai, riebalų apie 45 gr (trečdalis), baltymai viršyti gerokai, anglys ir per pusę žemiau normos. Organizmui kitokia diena, ir gerai, visos negali būti vienodos, negali užmigdyti organizmo, jis turi paspėlioti kartais, kas vyksta. Hehe suvedineju nuo etiketės į cronometrą savo varškę biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 12 birželio 2013 - 20:18
ir maniske, tik as suvalgiau viena kriause ir puse virtos saldzios bulves ir carbai prasove riba:

Energy: 1606 (1152 net) kcal / 1640 kcal (98%)
Protein: 70.2 g / 61.5 g (114%)
Carbs: 113.0 g / 82.0 g (138%)
Fat: 102.6 g / 118.4 g (87%)
90% of Nutritional Targets Achieved

nemanau, kad mesos mazai, juk kulturizmu neusiminejam. as valgiau riebia anti. tokia riebia, kad mesos tarp tauku reikejo gerai paieskot. garnyrui virti kalafijorai ir saldi bulve - ant situ dar sviesto sauksta uzmeciau. jauciu soti busiu iki ryt virdurdienio.

o klausykit, ka lietuvoj lietuvoj tobinambais vadinat? ar baltas saknis ar oranzines?
Papildyta:
del arbatu, tai as taip pat tik Earl Grey geriu ir tai labai silpna. jeigu noriu pasilepint - isipilu sauksta riebios grietineles. o stai vaisines, zalia, melisu ir kt, man tiesiog nelenda, vos ne atgal lipa, ypac ta vaisine, kur raudona gaunasi uzplikius.
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 06 12, 19:17)

o klausykit, ka lietuvoj lietuvoj tobinambais vadinat? ar baltas saknis ar oranzines?




žieminė gumbuota bulvė tokia, riešutą primena.
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 06 12, 20:17)
ypac ta vaisine, kur raudona gaunasi uzplikius.


Neapkenciu vaisiniu arbatu, man tos kinrozes tai fui schmoll.gif skaniausia earl grey (arba paprasta juoda) ir zoleliu (ypac su ciobreliais).

O kur tu topinambu galima nusipirkti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LumiLumi: 12 birželio 2013 - 20:34
QUOTE(LumiLumi @ 2013 06 12, 19:33)
Neapkenciu vaisiniu arbatu, man tos kinrozes tai fui  schmoll.gif  skaniausia earl grey (arba paprasta juoda) ir zoleliu (ypac su ciobreliais).

O kur tu topinambu galima nusipirkti? g.gif



jap visos tos vaisinės su kinrožėm, ir tik kitokių dulkių dėl kvapo įvaro bei aromatizatorių. o geri kad ir braškinę ar persikinę, vis tiek gerklę graužia nuo rožės..
Atsakyti
user posted image
jų sezonas anksti pavasarį ir per žiemą. gumbai nekasami , o paliekami žemėj per žiemą arba kažkiek pasidedama rūsyje. šiuo metu jos senai sudygusios ir žaliuoja kaip tvoros, iki 1.5-2 metrų aukščio, žydi geltonai

Atsakyti
Prisiminiau, mes vaikai jas raudavom ir grauzdavom biggrin.gif Dabar nuo asfalto nepasirausi biggrin.gif kazin, gal kur nors turgelyje rasciau g.gif
Atsakyti
pirkau as ju karta, pas mus tesco yra. lygtais viriau, tik atsimenu, kad nepatiko. seniai tas buvo, reiks vel pabandyt.
ir reiktu paciai pasisodint, visai nieko "geles":
user posted image
Atsakyti