Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

As kava geriu ne del tonizuojancio poveikio - man tiesiog skanu, kaip deserto pakaitalas blush2.gif Deduodi puse saukstuko kavos, puse puodelio vandens, puse - pieno biggrin.gif MB sako, kad cia karstas pienas daugiau, kakava biggrin.gif Darbe cia prisipratinau prie tokiu malonumu, o tokiom dienom, kai salta ir ner nuotaikos, smagu pagurksnot blush2.gif O vasara salta - vietoj ledu smile.gif Nes man tie bananu-kokosu deriniai, ir visa kita nebepatinka, matyt atsivalgiau schmoll.gif Reiks keisti turbut sokoladiniu avokado smoothie ta kava ir bus ramu ax.gif Mazesne blogybe ax.gif
O arbatu nemegstu isvis, isskyrus earl grey ir ramuneliu arba ersketroziu bigsmile.gif Tik daugiausiai gurksnoju vandeny visa diena, arbatos buna karta y savaite ar du smile.gif
Cia man ta faze, kai organizmas nori visu yprastiniu blogybiu ir ju negaudamas dar nauju uzsimano biggrin.gif Reik susikaupt rimtai ir whole30 pasidaryt, issivalyt nuo brudu smile.gif
Kalastaja man geras pavyzdys, kad kavos nereik 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz uzuojautas 4u.gif

Kalastaja, tu saunuole del kavos. Kazi kada as pribresiu g.gif biggrin.gif as geriu viena puoda- ryte, stipru- 3 sauksteliai kupini kavos, be cukraus, be pieno. Niekada nemegau ir negeriu jokiu arbatu nei kitokiu geralu, vienintelis geralas visa diena -vanduo. Bet tai jei atsisakyt kavos, ka su pusryciais gert g.gif nieko unsure.gif vat cia dar smegenai nepribrendo prie sito pokycio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 06 12, 13:56)

O gal per mažai maisto būna? Kaip maždaug valgiaraštis atrodo?
O kaip alkis pasireiškia? Žarna žarną ryja, svajojate apie kepsniukus ir mėsytę su daržovėmis? Didesnis riebalų kiekis tikrai sotumo priduotų smile.gif


Ryte valgyt nelabai norisi, vėliau apie 11val atsiranga šioks toks apetitas. Valgiaraštį kopijuoju iš čia esančių biggrin.gif Tiek kiaušiniai, mėsa, daržovės visokios priimtina. Alkis nebūna toks, kad žarna žarną rytų, bet toks įdomus jausmas, kad turiu būtinai kažką užkramtyti. Žinau, kad užkandžiavimai nėra gerai, bet kai ant pasiutimo ax.gif Teks šaukštais gal sviesto ar kokoso pakabint biggrin.gif Labai mėgstu sūdytus lašinukus, bet čia ir pasigendu duonos g.gif Su kuo juos porinti?
Atsakyti
QUOTE(Faustinata @ 2013 06 12, 16:17)
Ryte valgyt nelabai norisi, vėliau apie 11val  atsiranga šioks toks apetitas. Valgiaraštį kopijuoju iš čia esančių biggrin.gif  Tiek kiaušiniai, mėsa, daržovės visokios priimtina. Alkis nebūna toks, kad žarna žarną rytų, bet toks įdomus jausmas, kad turiu būtinai kažką užkramtyti. Žinau, kad užkandžiavimai nėra gerai, bet kai ant pasiutimo  ax.gif  Teks šaukštais gal sviesto ar kokoso pakabint biggrin.gif  Labai mėgstu sūdytus lašinukus, bet čia ir pasigendu duonos g.gif Su kuo juos porinti?



jaučiu teks ant lašinio riekės tept sviesto, dėt agurko ir užspaust kita rieke lašinio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 12, 17:54)
Reik susikaupt rimtai ir whole30 pasidaryt, issivalyt nuo brudu smile.gif
Kalastaja man geras pavyzdys, kad kavos nereik 4u.gif

Bet žinotum kaip lengviau whole30 be kavo laikytis. Na, aš dabar AIP bandau. Tai tikrai daugiau prasmės jaučiasi kai kavos negeriu. Nes su ja vis tiek neaišku, kenkia ji ar nekenkia.
Kitas dalykas - na be galo save mėgstu kai blogus įpročius aplaužau. tongue.gif

QUOTE(pumpica @ 2013 06 12, 18:09)
Bet tai jei atsisakyt kavos, ka su pusryciais gert g.gif nieko unsure.gif vat cia dar smegenai nepribrendo prie sito pokycio biggrin.gif

Tai tikra tiesa. Rytą sunku be kavos pradėti. Tai pradžioje kakava gėriau. Bet kai nusprendžiau AIP, tai ten net jos negalima. Na ir atsiranda tokiu atveju visokie rauginti kokso pienai arba tiesiog vanduo su citrina.

Bet jausmas iš ties geras. Negalėjau jo įsivaizduoti anksčiau. Net nemaniau kad su kava vis tik prastai jaučiausi. ax.gif
Atsakyti
gal kas bandet?

My Webpage]
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 12, 18:19)
jaučiu teks ant lašinio riekės tept sviesto, dėt agurko ir užspaust kita rieke lašinio biggrin.gif

Tai čia ir yra Paleo NaPaleonas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ativas @ 2013 06 12, 16:30)
gal kas bandet?

My Webpage]



nevercia man puslapio, bet kokoso cukrus nia?
nenaudoju cukraus, ir negundo visiskai kokoso cukrai.. man viena sir tas pats is esmes. alia glikeminiai indeksai geresnis, sveikiau, dar raw priraso ir pan... bet tai vis tiek nepraskele kokosa iskrato i maiseli ... biggrin.gif processed food..
Atsakyti
QUOTE(Kalastaja @ 2013 06 12, 17:29)

Tai tikra tiesa. Rytą sunku be kavos pradėti. Tai pradžioje kakava gėriau. Bet kai nusprendžiau AIP, tai ten net jos negalima. Na ir atsiranda tokiu atveju visokie rauginti kokso pienai arba tiesiog vanduo su citrina.

Bet jausmas iš ties geras. Negalėjau jo įsivaizduoti anksčiau. Net nemaniau kad su kava vis tik prastai jaučiausi.  ax.gif

O koks tas jausmas bigsmile.gif energijos daugiau g.gif tada klausimelis-kiek laiko truko abstinencija? Galva skaudedavo g.gif nes man skauda, jei negeriu..ir kaip stipriai buvai pripratus prie kavos-gerdavai kasdien daug metu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ativas @ 2013 06 12, 16:30)
gal kas bandet?

My Webpage]
cukrus yra cukrus yra cukrus. bet kokia forma. nebandem ir nezadam.

chichi, gavom nuo Elatos prikuryt blush2.gif ok, nelendam i kitas temas. (na lendam, bet tyliai sau krizenam)


Sendrine, galetum ta torta "pagamint" ir papostint i bloga lotuliukas.gif
Atsakyti
pietūs buvo krūtinėlė su žaliais lapais patušintais (spring greens).

dabar obuolys- dienos carbsas rimčiausias biggrin.gif
riebalų surinaku pagal visas ''sveikas'' rekomendacijas biggrin.gif reiks likusią avokado dalį vakarienei užmest biggrin.gif duodu po 40gr puselei, nes maži tie avokadžiukai.. iš akies nuspėt svorį neina normaliai biggrin.gif

vakarienei bus: pribaigsiu tušintas daržoves su kažkuom biggrin.gif baltymą nujaučiu viršijau, bet dėsiu į salotas jo. cronometer suvedinėt troškinius tyngiu nor sir nėr reikalo...
Papildyta:
QUOTE(jautiena @ 2013 06 12, 16:45)
Sendrine, galetum ta torta "pagamint" ir papostint i bloga  lotuliukas.gif



jooo absoliutus lopas likčiau papostinus tokį dalyką biggrin.gif ir iš tikro pati taip nevalgyčiau, nes nekelia apetito pagalvojus apie kad ir paleo NEpoleoną biggrin.gif su bacon sausainėliai jau rizikingas dalykas, nes juk lietuviams papostinus - tai ''nesveika'' , mėsaaa juk... biggrin.gif ai žodžiu, yra šita tema, ir fjuu džiaugiuos, kad ji yra 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 12 birželio 2013 - 17:59
QUOTE(pumpica @ 2013 06 12, 18:34)
O koks tas jausmas bigsmile.gif energijos daugiau g.gif tada klausimelis-kiek laiko truko abstinencija? Galva skaudedavo g.gif nes man skauda, jei negeriu..ir kaip stipriai buvai pripratus prie kavos-gerdavai kasdien daug metu? biggrin.gif

Na, nėra daugiau energijos, bet jaučiuosi normaliai. Gaila neturiu spaudimo matuoklio. Šiaip mano žemas, apie 110 įprastai. Bet dabar nejaučiu kad labai kristų. Ir mieguistumo nejaučiu. Nors išgėrus kavos vis tiek jis nepakildavo.
Dabar tik dvi savaitės be kavos. Na, pirmą dieną nežinau ar nuo maisto, ar nuo kažko - tai net supykino ir galvą skaudėjo. Antrą dieną visą dieną galvą skaudėjo per kaktos vidurį. Trečią lyg normaliau. Bet labiau neramu buvo ką vietoj kavos gerti. lotuliukas.gif O dabar tai tik kvapas kavos na labai patinka ypač pro kavines einant.
Esu labai labai stipriai pripratus prie kavos. Gerdavau visokiom formom ir visokiais būdais pagamintą nuo pat paauglystės. Tai kasdien tikrai du puodeliai kaip mininmum. Du kupini šaukšteliai vidutiniam puodeliui. Bet šiaip kasdien po kokius keturis išgerdavau.
Pastebėjau, kad be kavos apetitas sumažėjo stipriai ir saiko jausmas aktyvenis tapo. smile.gif
Atsakyti