Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

QUOTE(jautiena @ 2013 06 11, 18:31)
del kokosu miltu - taip man irgi didesni kiekiai netinka. i bananu blynus ar i keksiukus max 2 saukstai. man atrodo cia todel, kad jie turi labai daug lastelienos. o riebus kokoso produktai jokiu problemu nekelia.



man ir tas pats. kai uzkirtau kokoso sausainiu tai išsigandau, kad daugiau niekad nebenorėsiu valgyt- taip užsikišo pilvas.... aišku paskui wc užtai gerai labai. o riebūs produktai be bėdų ir...

valgau cottage cheese su agurkais ir pomidorais. užsinorėjau jogurto ar varškės, o kadangi neprivarytas cukraus jogurtas kibirais, tai ėmiau indelytį su varške. apsirijimas ribotas bent..

Jautiena, o ba tiek mėsos prisiruošei biggrin.gif Papilvę tik maniškiui kepu, aš nemėgstu taip gabalinio tauko, žiaugčiot bijau pradėt..

Bread makes you fat biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 11 birželio 2013 - 19:52
QUOTE(jautiena @ 2013 06 11, 19:31)

kaip idomiai su tais vaiku nevalgymais... mes kai augom, tai valgem viska, kas buvo priesais ant stalo padeta.

nu ir man idomu, ir siutas ima, nes kai pati augau, tai irgi valgiau ka visi namie valge. Na bet as valgi labai nuo mazumes buvau, netgi per daug valgi, nes storulka buvau...O dabar toks siutas ima, kai tas mazas issip...bet nu o ka daryt?? g.gif dar neatrandu iseities. Versti -suvalgyk arba...tai tikrai taip nedarysiu, nes kiek pazistu zmoniu, kurie kazko nemegsta/nevalgo jau suauge, tai dazniausia tai buna vaikystes pasekmes, kai mama kazka inirtingai kisdavo istisai.....zodziu cia ziuriu mazuma, turinciu vaiku, tad uzteks tos diskusijos, bet pamatysit pacios, kai turesit tu vaiku, nu kad nera jie zaisliniai meskiukai, kuriuos gali valdyt kaip tik nori, jie sikniai irgi su savo asmenybe nuo kudikystes doh.gif biggrin.gif

Nu va, as nusprendziau kad man rimtai gal kokia alergija kokosui g.gif nes man uztenka gabaleli suvalgyt, nesvarbu kad ten mazas kiekis..ir reakcija buna jau tuoj pat, net bevalgant -skrandis puciasi ir galva sopet pradeda g.gif jeigu tai butu virskinimo problemos del lastelienos, tai manau veliau pasireikstu, kai jau i zarnyna nusileistu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 06 11, 14:55)
kuria prasme? sia nuoroda kaip tik idejau, kad paremti Paleo: "Nuo senų senovės lietuviai pirmiausiai buvo „mėsėdžių“ tauta.". Jei i straipsni ziurejot, tai ir raso, kad pagrindine mityba musu zemese, net iki 14-to amziaus sudare mesa ir tai ka prisiskindavo: "archeologiniai tyrimai rodo, kad iki 14-to amžiaus pabaigos daržų pas mus nebuvo". O visi dabartiniai ale lietuviski gaminiai: cepelinai, balandeliai, koldunai, dauguma darzoviu ir vaisiu i musu krastus atvyko gana nesenai - palyginus su apskritais zmonijos amziumi.

Nesu istorikė, bet visai logiška, kad Lietuvoje ilgai daržų nebuvo, nes buvo miškingos teritorijos. Tai kam tuos kopūstus su bulvėm graužti, jei normalus stumbras ar bent tetervinas šalia trobos ganosi, o miškai ir ežerai skanėstų pilni. biggrin.gif
O dėl bulvių kugelių ar cepelinų - tai visiškai vargšų baudžiauninkų maistas, labiausiai išpopuliarintas sovietmečiu, nes kaip ir nelabai ką valgyt buvo kai kolhozo kavės badu dvėsė. Visokie kugeliai, tai iš žydų smuklių į gyventojų namus perėjo, koldūnai - slavų virtuvės palikimas. Įdomu, kad toks darinys kaip balandėliai yra labai universalus - palitęs net Kinijoje.
Labai įdomu maisto istoriko Vincento Sako mintis paskaityti. Ten tai bent KULINARIJA! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalastaja @ 2013 06 12, 09:27)

Labai įdomu maisto istoriko Vincento Sako mintis paskaityti.

o čia dar įdomiau- apie patį Saką
http://giedrius-v.li...l?thread=726064



swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 12, 10:36)
o čia dar įdomiau- apie patį Saką
http://giedrius-v.li...l?thread=726064
swoon.gif


lotuliukas.gif Labai linksmos realijos
Atsakyti
patriotai... sakyciau, retenybe siais laikais.

tyloka cia. bent jau pasipasakokit, ka pusryciam valget. as pora puodu kavos birzgalo siuliurlinau ir savo firminio pasteto su agurkeliu ir avokadu prilapnojau.

apsiniauke, lyja, vejas. vasara baigesi.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Vakar gryzau is keliones, bandziau atsigriebt skaitydama senaja tema, ir naujaja biggrin.gif Ydomiu dalyku visokiu yvyko, saunu, kad neliudna cia thumbup.gif
As jau sedziu su balinta kavyte, plaukia ten kokoso kremo luitelis - skanu labai smile.gif Kuriam laikui atidedu ghee sviesto kabliavima toky rytiny, per daug as jy jau naudot visur pradejau, o kokosa ir avokadus visai pamirsau smile.gif Pusryciams turiu kepta antienos slaunele su morkom tarkuotom, pietums bus avokadu salotos, o vakarienei zuvyte valgysiu smile.gif Laukiu, kada pareis mano knyga ISWF - visgi noriu popierine versija turet ir pasiskaityt bet kada, kai uzeina noras smile.gif del vaiku nevalgiuku, tai suprantu labai - seses 6m. berniukas papindejes biskiuka doh.gif Bet kai vaika pavalgydini koldunais, makaronais, keptom bulvem, karstais sumustiniais ir t.t. - tai gali tada tas savo darzoves susikist sau doh.gif Ju atveju cia taip yra, nes iskraipyti jau vaiko skonio receptoriai. Tad tas pasakymas nuo to ir to amziaus galima pereiti prie tokios pat mitybos kaip suaugusiu turi dvi medalio puses. Tikiuos bent su mazaja mergaite tokiu klaidu nedarys unsure.gif sutinku su pumpicos teiginiu - mazi sikniai su savo asmenybe thumbup.gif biggrin.gif
Sedindriuke - kaip taviskis laikos?Vis dar juokias? biggrin.gif
"voresta" - is kur pirktas jusu ph matuoklis?Internetu gal?Ieskau kaip tik as tokio del savo bedos doh.gif Jauciu nusisarminau su savo tom darzovem ir vegan dietom doh.gif Uztai ir prikibo man tokios bedos, tik ilgai nesupratau, kas tai daros, nes pozymiai minimalus buvo, tik pilvo apacios durimas. Bijau, kad y mazojo dubens uzdegima nepereitu, nesmagu butu.
Siandien trenke 2 naujienos - seneliui plauciu vezys, drauges kriksto teciui irgi vezys, bet paskutines stadijos. Vyrui 45 m. doh.gif Baisu..
Tai va, tikiuos prisisliet vel prie jusu burelio po atostogu lepinimosi cool.gif Visoms po 4u.gif Kad tokios saunios esat 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 12, 13:28)

"voresta" - is kur pirktas jusu ph matuoklis?Internetu gal?Ieskau kaip tik as tokio del savo bedos doh.gif Jauciu nusisarminau su savo tom darzovem ir vegan dietom doh.gif Uztai ir prikibo man tokios bedos, tik ilgai nesupratau, kas tai daros, nes pozymiai minimalus buvo, tik pilvo apacios durimas. Bijau, kad y mazojo dubens uzdegima nepereitu, nesmagu butu.
pirkau iš čia
jei pirksi užsienyje, kišenėj liks keletas šimtų lt.
Nei per daug užrūgštint ar viso organizmo nušarmint nepavyksta, nes yra buferinės sistemos, bet jei šlapimas šarminis reiškia, kraujas rūgštėja (anabolinis disbalansas). Kelionė link vėžio? Tačiau kai apriboji insulino išskyrimą(retesniu valgymu) ir carbs, ima krist svoris, reiškia jau persiverti kiton pusėn ir išeini iš to disbalanso. Anaboliniai kaupimo ir augimo procesai nutrūksta .
QUOTE
Siandien trenke 2 naujienos - seneliui plauciu vezys, drauges kriksto teciui irgi vezys, bet paskutines stadijos. Vyrui 45 m.  doh.gif Baisu..


jei dar nori pagyventi, lai riša su angliavandeniais ir gyvena pagal Paleo Low carb, pagal Kwasniewskį ar bent pagal Johannes F. Coy (nors nepritariu Coy požiūriui į aliejus- jis vis dar liaupsina Omega 3- nors jau ir rašo kad vertingiausias- kokosų)
Max 1 gr angliavandenių 1 kg kūno svorio.

http://www.valstieti...-angliavandeniu
gali net pasikonsultuot su p Kazimieru, kuris iki šio vis dar gyvas ir sveikas. Mudu šiek tiek pabendraunam.
Paleo besilaikantiems- ši mityba, jei dar to nesuvokėt, , yra PRIEŠVĖŽINĖ (jei laikytis jos low carb šakos) t.y. ko gera, jūs NIEKADA juo nesirgsit thumbup.gif .


Papildyta:
QUOTE(jautiena @ 2013 06 12, 13:27)
. bent jau pasipasakokit, ka pusryciam valget. as pora puodu kavos birzgalo siuliurlinau ir savo firminio pasteto su agurkeliu ir avokadu prilapnojau.

apsiniauke, lyja, vejas. vasara baigesi.

Braškių sauja nuo ryto, ~12-ą 4 skystai virti kiaušiniai, desertui kokosų al šaukštas.
Saulutė blizgina, pasipjoviau šieną , kad dabar dar bent 4-5 paras be lietaus, ir pavyktų daržinėn sumest.
Atsakyti
Sveika keliauninke smile.gif

va va sakau man tas pats su sviestu, visur jį dėjau. tad nebeperku. Avokadus ir kokosaliejų reik atsmint kad turiu, tai avokadų virš dešimt šaldytuve. O pro sviestą einu ir ak ak..bet ne wc popieriaus svarbiau yra nupirkti (na dilema buvo ar popierių ar sviestą pirkt biggrin.gif)

Ai mintam mes be juokų ir tiek biggrin.gif kai mėsa vyrui duoti, kokie juokai gali būti biggrin.gif

Atsigauk po kelionės! Mna nusimato 5nį-2nį kelionė, tai blah iš dalies... vėl ta nežinomybė kaip kas pavalgyt, o nepavalgius piktumas sukils, kad neišsipjaut su kompanjonais, nepersidraskyt kur į kurią pusę eit ir ką aplankyt... juk bernai valgo bet ką, bet ką ir valgys, aš sakiau lašinių įsimesiu ir kumpelio, bent pusryčiams bus ką užryt, o paskui intrmitent fasting pasipraktikuot būtų galima biggrin.gif

dėl tų naujienų..tai jop tararai sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 12 birželio 2013 - 13:18
Kaip man gaila kad as anskciau apie tai nepasigilinau....pries pora sav. palaidojom pati nuostabiausia zmogu pasaulyje -mano anyta, kuri 8 metus su veziu kovojo ir kova pralose verysad.gif ji butu turbut tikrai bandzius paleo mityba....
Atsakyti
Užuojauta pumpica.



Jautienai atsakau dėl pusryčių (tokia tema sorry,... po tokių liūdnų žinių apie maistą .....)
pusryčiai kiaušiai du ghee kepti, su kopūstu ir špinatais
dabar užkandis karbonado raumuo su raugintu agurku

reik eit vištą išpjaustyt ir išvirt, vėl kokį troškinį padarysiu. kepenis išmečiau nes prasmirdo. brr kvapelis

Energy: 424.4 kcal / 1650 kcal (26%)
Protein: 41.3 g / 61.9 g (67%)
Carbs: 11.4 g / 82.5 g (14%)
Fat: 21.8 g / 119.2 g (18%)
62% of Nutritional Targets Achieved (pagal kcal nelabai)
Atsakyti
Egliukaz, pumpica: labai abi uzjauciu. nieko ner baisiau uz sunkia, nepagydoma liga.
beje, MB tevui pries praeitas kaledas buvo diagnozuotas prostatos vezys, bet ankstyva stadija. prejo chemoterapijos kursa ir sako, kad pasveiko, tfu tfu tfu per peti. taciau tuose namuose su mityba yra visiska tragedija. valgoma tik tai kas "skanu" ir visiskai nusisvilpt, kokia to maisto kokybe ar (ne)nauda organizmui. stebejau, kaip MB mama verda pusryciams avizine kose: apverda is pradziu ant vandens, pradeda tirstet - uzpila grietinele, dar truputi pakaitina ir patiekia paskaninta sviestu ir cukrumi. bon appetit. ji "dirba namuose": kasdien priziuri 3-4 mazamecius - ryte teveliai uzveza, o vakare pasiima. tokiem sutramdyt geriausiai eina sausainiai, saldainiai ir maisto pusfabrikaciai. pilni namai slamsto. MB brolis ir dvi seses tuo paciu minta ir aisku sumustinis yra valgis nr1. o kai atvaziuoja i sviecius, tai prasideda "o kas cia?" i avokadus, granatus, darzoves, jeigu tai ne bulves ar kopustai, rukyta kumpi. atsiveza ir dviguba sausainiu poka, nes zino, kad pas mus prie arbatos nieko negaus rolleyes.gif

QUOTE(" voresta " @ 2013 06 12, 12:11)
http://www.valstieti...-angliavandeniu
gali net pasikonsultuot su p Kazimieru, kuris iki šio vis dar gyvas ir sveikas. Mudu šiek tiek pabendraunam.
is straipsnio: "Pašnekovas pasakojo visą gyvenimą savęs netausojęs – dirbo daug, maitinosi netinkamai, nevengė išgerti, daugiau kaip 30 metų nesiskyrė su cigaretėmis."
kaip tipiskai... deja, kai kuriuos tik vezio-mirties baime privercia susimastyt ir susirupint savo sveikata. o kitiems ir tai nesuveikia...

Sendrine: maista metyt, gauni per nagus tuoj!
Atsakyti