Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

Labas rytas 4u.gif
Šiandien man 3-čia diena buv, kai valgau paga Paleo, tai nuo ryto man karštis pila, silpna doh.gif doh.gif valgau burokų lapų sriubą su morkomis, įsidėjau kaimiškų lašinukų labai nedaug, bet dar ir mažą šaukštuką kokosų aliejaus įsidėjau, gal nebebus silpna g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2013 06 27, 08:07)
Labas rytas  4u.gif
Šiandien man 3-čia diena buv, kai valgau paga Paleo, tai nuo ryto man karštis pila, silpna  doh.gif  doh.gif  valgau burokų lapų sriubą su morkomis, įsidėjau kaimiškų lašinukų labai nedaug, bet dar ir mažą šaukštuką kokosų aliejaus įsidėjau, gal nebebus silpna  g.gif  g.gif

abstinencija prasidejo biggrin.gif sociau valgyk, ka ten ta sriuba...lasinuku dek daug, o ne truputi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 27, 07:44)

jautiena - kai rimti dalykai nutinka, nebuna laiko sedet ir gailetis saves, kitam reikia paramos ir pagalbos, optimizmo 4u.gif As tokia pati, mazi dalykai tiesiog isveda is pusiausvyros, o dideli privercia y gyvenima paziuret kitu kampu ir veikt 4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Jautiena 4u.gif 4u.gif
Mes irgi turim pauksteliu. Balkone, kregzduku lotuliukas.gif leidom simet kregzdem lizda susilipdyt biggrin.gif Vaikam atrakcija, vis eina pauksteliu paklausyt. Ciepsi jie ten diena, nakti, bus gaila kai isskris smile.gif
va ziurekit, kokie faini lotuliukas.gif cia dar maziukai, dabar jau dideli, blizgina savo juodom akutem.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 06 27, 08:21)
abstinencija prasidejo  biggrin.gif sociau valgyk, ka ten ta sriuba...lasinuku dek daug, o ne truputi  4u.gif



o kiek laiko trunka mazdaug? neturiu jegu visai blink.gif suvalgiau 2 lekestes, riebalai plaukiojo...o dar karstis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2013 06 27, 08:25)
o kiek laiko trunka mazdaug? neturiu jegu visai  blink.gif  suvalgiau 2 lekestes, riebalai plaukiojo...o dar karstis  doh.gif

nezinau, man tai nebuvo, nes as nuo Dukano dietos pradejau, paskui prie Paleo perejau, tai mazai kas keitesi. Gal merginos is patirties pasakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2013 06 27, 09:07)


Tai gal karsta labai pas jus? As kai LT buvau, valgiau kiausiniene su lasinukais rytais, bet jau pietu tai ne per kur nesusikisdavau. Tik vakariene velyva, kai atvesdavo schmoll.gif Jus dar maitinat? 4u.gif Jei taip, tikrai sociau valgykit, norit sriubos - prasom 4u.gif Bet geriau is naturalaus sultinio su darzovem, priedo dar kiausiny issivirciau su salotom. Atsiprasau, kad taip stebiu liniuotes ir kisuos turbut kur ne man reikia, bet tiesiog jums nera kur skubet 4u.gif
Man svaigulio, blogumo niekad ir nebuvo. Buvo kelias dienas prasciau su WC, kol ypratau daugiau riebalo valgyt. Bet ir tai as jy valgau pagal nora - kava su riebalu geriau geriau, o vakar man ji jau viaukt buvo, tiesiog skersai gerklej atsistojo ir neslinko doh.gif Tai gryztu prie normalu pusryciu smile.gif
pumpica - labai grazuoliai paukstukai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 27 birželio 2013 - 08:38
Siandien jau nekarsta, atveso, bent jau kaune dabar rodo 16 pliuso tik 4u.gif
Atsakyti
taip, maitinu aš, ir valgau normaliai, na vakar pvz parašysiu meniu savo:
ryte - 3 kiaušinia kepti ant kokosų aliejaus + agurkas+pomidoras
pietūs - vištienos kepenelės keptos ir troškintos su morkomis ir kopūstu
vėliau - 2 bananai, kava su medumi
vakare - 2 virti kiaušiniai + pomidoras

tikrai normaiai pavagau, nes bijau, kad pienas nedingtų, na bet geriau jaučiuosi jau, pavalgiau sriubos, dar lašinukų pasipjausčiau su agurku, ką tik kavos su medumi išgėriau, jau geriau jaučiuosi ax.gif nėra labai karšta pas mus, ryte karštis pylė, dabar normaliai pavalgius ax.gif

pumpica, nu fainūs gyventojai pas jus thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 27, 08:37)
Atsiprasau, kad taip stebiu liniuotes ir kisuos turbut kur ne man reikia, bet tiesiog jums nera kur skubet 4u.gif



neskubu, tiesiog nebesinori, kad daugiau dėtųsi kg, nes saldumynus kimšau jau kibirais doh.gif doh.gif pats metas sustoti.... ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai normaliai viskas kaip ir, as jei ryte sriubos suvalgyciau, skrandis garantuotai verktu po valandos doh.gif blush2.gif
Atsakyti
geras pasiulymas, jau nusipirkau, bus vaikams i koses ir mums thumbup.gif

http://beta.lt/siaul...rack_type=image
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2013 06 27, 10:09)

neskubu, tiesiog nebesinori, kad daugiau dėtųsi kg, nes saldumynus kimšau jau kibirais  doh.gif  doh.gif  pats metas sustoti.... ačiū  mirksiukas.gif

tai dabar saldumynus, kurie greit virsta ansvoriu , reikia keisti nemažu kiekiu riebalo.
Pasiskaičiuok kiek ir koki pagrindinių mm (baltymų, riebalų, angliavandenių) gauni man rodos kad per maža riebalo, ir per daug anglių (medus, bananai).
Jei tuo pačiu dar nori svorį mesti, tai reikėtų atsisakyti vaisių, nes jie kaip pagalys ratuose trukdys persivertimui į lieknėjimą. Nieko vertinga, ko negalima gauti iš kitų mūsų valgomų produktų, juose nėra.

Papildyta:
QUOTE(pumpica @ 2013 06 27, 09:21)
Ciepsi jie ten diena, nakti, bus gaila kai isskris smile.gif



nieko, bus dar antra vada. visad būna. patiesk laikraštį po lizdu, nereiks gramdyt.
Papildyta:
QUOTE(Whagati @ 2013 06 27, 10:38)
geras pasiulymas, jau nusipirkau, bus vaikams i koses ir mums  thumbup.gif

http://beta.lt/siaul...rack_type=image

mano veršiukas pagaliau paaugo ir dabar galiu jam ir separuoto pieno pakišt. Pagaliau grietinės turiu tiek, kad išeina savo sviesto susisukti .
priminsiu, GHI minusas yra tai, kad kaitintame svieste cholesterolis jau virto oksicholesteroliu. Jei neturit problemų su pieno baltymu, geriau valgyti nelydytą sviestą.(šis paaiškinimas naujokams mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2013 06 27, 09:07)
Labas rytas  4u.gif
Šiandien man 3-čia diena buv, kai valgau paga Paleo, tai nuo ryto man karštis pila, silpna  doh.gif  doh.gif  valgau burokų lapų sriubą su morkomis, įsidėjau kaimiškų lašinukų labai nedaug, bet dar ir mažą šaukštuką kokosų aliejaus įsidėjau, gal nebebus silpna  g.gif  g.gif

as irgi esu cia is naujokiu, labai stengiuosi mazais zingsneliais isijungti i sia mityba, po truputi visko atsisakydama, bet man nuo paleo tai tik karsta buna, bet jau apie silpnuma ne kalbos schmoll.gif tai gerai, nes anksciau pastoviai salta budavo, mano medziagu apykaita buvo labai labai sugadinta, o dabar net keista, kad rankos visa laika siltos lotuliukas.gif tik man labai sunku prisiversti daugiau to riebalo valgyti, nes gi visa gyvenima buvo kalama, kad riebalai tai labai blogai ir visa laika tik ir dairiausi liesesniu produktu ir gamindama valgi labai retai juos naudodavau. Valgau kazka ir stebiu save, kaip jauciuosi smile.gif be to, man dar sunku suvokti savokas "daug" ir "mazai", pvz kai kalba eina apie lasini, na tai kiek jus jo suvalgot? kas vienai daug, kitai gali buti mazai ir pan... blush2.gif
Atsakyti
Tikiuos senbuves nesupyks, is anksto paruosiau septinta tema blush2.gif Labai greit priplepam 4u.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Wallis @ 2013 06 27, 11:11)


Tam ir yra tokios skaiciuokles, kad pradzioje butu lengviau baltymus, riebalus. omega 3 ir omega 6 pasiskaiciuot smile.gif As pirmom savaitem ka valgiau, buvo daugiau baltymine dieta, nes riebalo buvo mazai, pagrinde kiausiniai, vistiena ir darzoves ax.gif Dabar ir kokosu aliejaus daugiau vartoju, ir avokadu. Na riebalai yvairiu tipu yra, turbut ta visi pries kaldami y galva pamirsta. Nors kalama y galva ir kad cukrus blogai, ale nuo to sokoladu, tortu ir kitokiu saldesiu pardavimas nemazeja biggrin.gif As jeigu kepu 2 kiausinius, tai sauja lasinuku pasipjaustau. Valgau 2kart dienoj, man reikia but sociai, o ne kazkur isejus stresuot, kad ner kur paleo pavalgyt schmoll.gif Kiekvienas skrandis skirtingas, reikia atrast, kas tinka. Aisku jeigu griesijant kokiais cukrum ir krakmolu, tai riebalu nepadauginciau tada, nes jau tokia kombinacija tikrai nieko gero neatnes schmoll.gif
Atsakyti