Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

man atrodo, kad tuose sokiuose rankas pakerta tai, kad jas reik laikyt pakeltas. cia panasiai kaip lempute keiciant, atrodo ka cia isuksi, bet ziu tenka ir pailset biggrin.gif

buvau pajuri, pasibegiojau basa. kaip malonu jausti pedom smeli. beda, tik kad akmenu, akmeneliu daugiau nei smelio musu papludymy...
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 25, 23:50)
ir rezultatus duoda tik nuoseklumas ir pastovumas pratimus darant/sportuojant, bet čia žinom visos - su mityba juk taip pat smile.gif)


Tai kas be ko drinks_cheers.gif As dvd turiu jos, pasportuoju - tikrai ner lengva biggrin.gif Svarbiausia rezultatas ir gera savijauta - kiek zmoniu, tiek nuomoniu cool.gif
Kiti ir is Zuzkos saiposi, o yra tu, kurie puikiu rezultatu pasieke bigsmile.gif
Ir isvis, 80% lemia mityba turbut, sportas tik 20%. Nes kai sportavau daug, bet kaip kiaule prisirydavau veliau, oi nekas budavo doh.gif
jautiena - aha, ne taip lengva jas islaikyt, o ir susikaupimo reik, nes po minutes buna, kad jau atrodo nusibodo, ner judesio. Mokaus kantrybes kaip sakant biggrin.gif
Atsakyti
kokoso alieju saldytuve laikote kai taip karsta? g.gif g.gif Ir koki perkate, ta tyra, ar rafinuota? turejau pigesni rafinuota, nesijaute kvapo, vakar nusipirkau tyra, tai labai jauciasi kokosas, nu man siaip neblogai, patinka kokosas....
Atsakyti
QUOTE(ativas @ 2013 06 25, 21:24)
sveikos,
man 4 savaite wholo30. svoris nebekrenta, o galetu dar 5-6 kg dingti.
kraujo tyrimai idealus. nors netikiu, kad 2 savaites paleo juos taip pakeite. bet ka gali zinot.
visai nepasiilgau pieno produktu. tik kartais savai keptai ruginiai duonelei noras uzeina.
o siandien tai kosmaras kazkoks. negaliu suprast ko noriu. saldyta banana suvalgiau - ne tas, avokada - vel ne tas, keptu eseriuku - ne tas...atidarau saldytuva, o ten nieko skanaus...vargas man biggrin.gif
Sedindriuke, gal jus prie sporto, man patartumete kaip liuliuojancias rankas pastangrinti? tiesiog, principa. pratimus as darau, bet rezultato jokio kazkodel.
sveikinimai busimai nuotakai.  clap.gif


Labai paprastas, bet tikrai efektyvus pratimukas, ypac toms liuliuojancioms dalims. Rankas istiesti peciu ploti arba net siek tiek pakelti i virsu, truputi per alkunes sulenkti, gerai itempti ir daryti kaip zirkles, greitai smile.gif) arba istiesti rankas i sonus ir itempus kiloti i virsu, na graziai isireiskus plasnoti, bet stengtis kuo greiciau ir kuo ilgiau smile.gif)) cia labai panasiai kaip su pilvo raumenimis, niekada ju neturesit, jei darysit vien atsilenkimus ir pan, tad ir i grazias rankas, ne kelio per atsispaudimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 06 26, 08:54)
cia labai panasiai kaip su pilvo raumenimis, niekada ju neturesit, jei darysit vien atsilenkimus

cia kas per naujiena? biggrin.gif

del kokosu aliejaus -turiu tyra, laikau spintelej, siuo metu kai karsta -jis skystas smile.gif
Atsakyti
[quote=pumpica,2013 06 26, 09:57]
cia kas per naujiena? biggrin.gif

na gal ir juokinga ir keista, bet taip tikrai yra smile.gif jei norit tureti grazu pilviuka, reikia daryti kitokius pratimus ir jokiu atsilenkimu, 0 !! smile.gif)
Atsakyti
[quote=Wallis,2013 06 26, 09:03]
[quote=pumpica,2013 06 26, 09:57]
cia kas per naujiena? biggrin.gif

na gal ir juokinga ir keista, bet taip tikrai yra smile.gif jei norit tureti grazu pilviuka, reikia daryti kitokius pratimus ir jokiu atsilenkimu, 0 !! smile.gif)
[/quote]
nu savo laiku lankiau n metu sporta pas kulturizmo daugkartini cempiona, kuris ruosdavo varzyboms sportininkus, tai pilvo presui atsilenkimai, bet labiau pavadinciau susirietimais juos, tiesiog pilvo raumenu tempimas. Dar koju kilnojimas ant skersinio pasikabinus biggrin.gif
Atsakyti
nuo atsilenkimų abs neturėsi, kaip ir nuo atsispaudimų rankų dailių nebus. viską kai dengia riebalinis sluoksnis, tai tik platėt gali, kol nenutirps nuo stiprėjančių raumenų lajus. kaip kad abs neturėsi jei ir kojų netreniruosi, nugaros.

dėl treniruočių bet kokių, kad ir Zuzkos.. juokiamasis ne iš jos pačios, o iš kaifavimo kokias ji siūlo nesubalansuotas treniruotes, rezultatai su bet kokiais treneriais pradžoj būna puikūs, jei tik žmogus šiknikę pakelia nuo sofos ir juda, nori nenori bus rezultatai. ilgainiui tik pastebi, kad vystosi tik priekinė kūno dalis ar tik tam tikras raumuo. o gi dėl nesubalansavimo, kas pas online trenerius akivaizdu. aišku reik jau tuom domėtis ir būt atknisus kas kaip. nėra tik viršus apačia, ar kojos rankos pilvas... yra arterios chain, posterior chain,push-pull, quad/glute santykis, nugaros sritis, kam dabar aktualu visiems be išimties kai tokie darbai, kompai ištisai, vaikščiojimas nosis nukabinus (na kai su nosim žemę ari, tai susikūprini smile.gif), ligos visokios, osteoporozės nuo krūvių nebuvimų ir kt. ir pan..
ir tuo labiau ką tie treneriai iš tikro darovir ką sako yra totalus BullSh..

kavytė, ir keksiukai burokiniai su sviestu.. labas rytas mergaitės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 26 birželio 2013 - 10:56
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 26, 10:48)
viską kai dengia riebalinis sluoksnis, tai tik platėt gali, kol nenutirps nuo stiprėjančių raumenų lajus.


ne tai apie tai as nekalbu, zinoma tik mityba cia reguliuoja, bet kad pilvo presui kocioti netinka atsilenkimai, tai nesutinku.

Nu paziurejau mano svoris stovi jau pora savaiciu g.gif gal organizmas sugalvojo, kad cia mano optimalus svoris?? lotuliukas.gif kaip man ji isjudint..
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 06 26, 10:12)
ne tai apie tai as nekalbu, zinoma tik mityba cia reguliuoja, bet kad pilvo presui kocioti netinka atsilenkimai, tai nesutinku.

Nu paziurejau mano svoris stovi jau pora savaiciu  g.gif gal organizmas sugalvojo, kad cia mano optimalus svoris??  lotuliukas.gif kaip man ji isjudint..



na jau atsilenkimai atgyvena yra, ir tuo labiau net prodfesionalūs treneriai net nebesiūlytų daryti, kuriems rimtai rūpi žmogaus nugara, o ne jos suvarymas. Pilvo presus žmonės turi su daug efektyvesniais pratimais, kaip pati minėjai kojų kilnojimas ant skersinio - šis beje senų seniausiai įvardintas kaip No1 pilvo presui, paskui visi plank pratimai ir jų variacijos. Ir ne drožimasis su nesveikais atsilenkimų skaičiais... kai varo po 200-300 šimtus ant sykio... aišku yra dar skirtumas sit-ups ir crunches. Visame kame kokybė pirmiausia eina, jei nesugebi optimaliai su izometrija atlikt pratimų, tai geriau rinkis tai ką sugebi ir tai bus efektyviau, nes atliksi kaip pridera.
Atsakyti
taip taip as pritariu, uztai ir minejau, kad ne tradiciniai atsilenkimai, o tokie susirietimai, nu mum treneris buvo atkales ta pratima, kad darytum teisingai, nes labai svarbu nugara, jos padetis, vis sakydavo -stop, cia treniruoji nugara, ne pilva biggrin.gif is naujo..
aisku sportavau as pas ji tai senai lotuliukas.gif viskas keiciasi...

Veliau lankydavau ilga laika fitness bike, et kaip noreciau vel..... rolleyes.gif arba kokiu gelezu pakilnot lotuliukas.gif nemegstu visokiu aerobiku, strikaliojimu, begiojimu, tai ne man blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif As braskiu surijau blush2.gif Reik y parka prabegt nai nai, nelyja, nekarsta, nesalta, ner cia ko sedet biggrin.gif
pumpica, a ko dabar nesportuoji, apsileidai? g.gif Vaikai? g.gif Man tai pasiteisinimu ner, tingulys totalus doh.gif
Sedindriuke, tei numesk gal kokia nuoroda tada, kuris butu vertas demesio 4u.gif Nes zmones sporto klubuose, online tada nieko absolute neismano - visi vos ne ta paty siulo doh.gif Is kur gaut tikros medziagos, kai tiek apsisaukeliu g.gif Ieskok darbo fitness srity, rodos, kad esi tam sutverta 4u.gif 4u.gif
Zodz, kur nekirmysi prie to kompo, kai tiek informacijos, ir ja reikia atsirinkt doh.gif biggrin.gif
Atsakyti