Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

QUOTE
vietoj traskuciu niam niam


nono.gif valgyk lašinį lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 25, 13:01)
bigsmile.gif Ot geras, kazi patikima ekologiskos produkcijos linija?  g.gif Dziovinti obuoliukai wub.gif Ech, nenoriu net galvot, koks tai skanestas, vietoj traskuciu niam niam  wub.gif

zinok net nezinau, tikrai apie tai nieko negaliu pasakyti, siaip zmones normalus, gal ir patikima smile.gif nezinau ju ten verslo subtilybiu...
obuoliukai tai tikrai kaimiski buvo ir sudziovinti namuose ant peciaus biggrin.gif as tai nemegeja tokiu dalyku, o mama ten ju maisais pridziovina ir paskui ner kur det doh.gif
Atsakyti
Sveikos moteros ir labas Silver. Kaip nuotaikos po svenciu, kaip skrandukai? biggrin.gif
As dvi paras prie ezeriuko pratunojau, daug judesio ir kaip visada mazai miego, bet svarbiausia buvo degintos mesos, lasinio ir raugintu kopustu sriubos su spirgais, virem ant lauzo, niam niam. Ir vysniu jau valgiau. bigsmile.gif

Kazkuri klauset del protinio darbo ir angliavandeniu trukumo, tai as toki darba dirbu, angliu nepasigendu, man tik duok lasinio lotuliukas.gif
Daug priraset, reikia dar karta paskaityti, gal ka praleidau netyciom.

Nesuprantu tos liniuotes, neduoda svorio 68,5kg, tik 68kg, dabar teks menesi nesisverti lotuliukas.gif
p.s. jau turim vestuviu data, prasides ruosos darbai, pas mus viskas ekspromtu lotuliukas.gif
Papildyta:
Sedindre, klausei kiek noriu dziuti, ogi nezinau, kiek tirps tiek bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LumiLumi: 25 birželio 2013 - 14:05
QUOTE(LumiLumi @ 2013 06 25, 15:05)

p.s. jau turim vestuviu data, prasides ruosos darbai, pas mus viskas ekspromtu  lotuliukas.gif


šaunu, clap_1.gif dabar pats laikas, sunkūs išbandymai atlaikyti, o dabar tokiai figūrai bet kuri vestuvinė suknia tiks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 25, 14:10)
šaunu, clap_1.gif  dabar pats laikas, sunkūs  išbandymai atlaikyti, o  dabar tokiai figūrai bet kuri vestuvinė suknia tiks  thumbup.gif


Liko 2 menesiai viskam susiruosti, dieve padek lotuliukas.gif mes irgi nusprendem buti prie chebros, o ir svoris laiku nudziuvo, manau dabar nereiks del suknios dydzio pergyventi thumbup.gif
Atsakyti
LumiLumi, sveikinimai thumbup.gif Lengvo pasiruosimo sventei bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 06 25, 14:13)
Liko 2 menesiai viskam susiruosti, dieve padek  lotuliukas.gif  mes irgi nusprendem buti prie chebros, o ir svoris laiku nudziuvo, manau dabar nereiks del suknios dydzio pergyventi  thumbup.gif

kokie smagus rupesciai wub.gif wub.gif noriu ir as dar karta zenytis lotuliukas.gif butu trecias lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu, dar kazkaip nesitiki wub.gif
Atsakyti
Lumilumi sveikinimai, pavydžiu. gal gyvenime pasitaikys tokia proga taip laukti ir kažką planuoti smile.gif) ne aš ten buvau klausus apie svorį, o Voresta tongue.gif

aš burokėlių keksiukų sukirtau (kokoso miltų ir drožlių nebeliko spintelėse; spintelių cleaning vyksta), ryte buvo kava su bananų-uogų-migdolų sviesto-baltymų miltelių (jaja žinau) ledais (uogas sunaikinau, bananus ir kt mažinu), paskui mieste švenčiau gyvenimą, nusipirkau Costa kavos, išsiplikiau liežuvį nes gėriau tiesiog kad gert eidama gatve, užsigalvojus.. parėjus tortą prakepiau, braškių paragaudama, nes nusipirkau tortui papuošt, prilaižiau šokolado mažumėlę (du šokoladus sunaudojau... vis mažiau spintelėse turto), nes jį prisvilinau puode, tai nuo dugno gramdžiau ir laižiau mažumėlę smile.gif)

reiktų gal šiandien normalaus maisto užvalgyt, troškinio vakarykščio. rytojuj kiaulės kepnelius marinuotus išsitraukus atsileist.

Willis, kur tu būsi soti vien tik nuo kopūsto biggrin.gif su juom reikia tikrai dar kažko. man kiaušiai gerai eina, nors nevalgiau kelios dienos kiaušių. arba kokį kotletą užsimesk.

Egliukasz, kaip su tais svogūnais galvą išsitrint - tyrele ištrint šaknis ir kiek laiko palaikyt, ar kaip? Nes kuokšštais eina... sako juk plaukai reaguoja į prieš tai, kas buvo prieš kelis mėnesius... tai tada nežinau kas liks po kelių mėnesiu, kai pradės reaguot į dabartinę mano būseną biggrin.gif reik rinktis nuo grindų plaukus, peruką gamintis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 25 birželio 2013 - 15:57
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 25, 14:09)
nono.gif    valgyk lašinį  lotuliukas.gif


Apleidau lasiny, reik susigriebt cool.gif Apie obuolius uzsisvajojau doh.gif biggrin.gif

LumiLumi - sveikinimai didziausi thumbup.gif Pavyzdys uzkreciamas vestuviu matyt biggrin.gif Labai saunu, ypac kai tiek laiko su MB kartu wub.gif Saunuoliai wub.gif Dziaugiuos uz jus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 25, 15:54)
Lumilumi sveikinimai, pavydžiu. gal gyvenime pasitaikys tokia proga taip laukti ir kažką planuoti smile.gif) ne aš ten buvau klausus apie svorį, o Voresta tongue.gif


Ups, sorry, susimaisiau blush2.gif tai aisku pasitaikys mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 25, 15:56)


Aciu, tikra tiesa, uzsikretem biggrin.gif
Atsakyti
Lumi kaip saunu! sveikinu.
nors as pati tai nenoreciau vestuviu. jeigu kada uzeis noras "isiformint", tai nueisim i metrikacijos bura ir pasirasysim popiereli... o visos tos apiegos, baznycios, baliai - farsas kazkoks ir dar kiek pinigu i bala (aisku is sveciu paskui ismusineja, kas irgi yra ziauru).

siandien ryte 2 obuoliniai keksiukai su kava be nieko. dabar eisiu omleta pasikleginsiu su darzovem nuo vakaryksciu pietu... mezgiau 5val non-stop, galvelej jau spengia, reik pertraukos...
Atsakyti