Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

ziu dar vienas video: http://www.youtube.c...p;v=G6qi3gfIJRA na po velniu, nebezinau dabar ka daryt... o orkaitej kiaules papilve spirga...
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 06 24, 21:43)
ziu dar vienas video: http://www.youtube.c...p;v=G6qi3gfIJRA na po velniu, nebezinau dabar ka daryt... o orkaitej kiaules papilve spirga...


Jautiena, jaunystes recepto ieskai? biggrin.gif

Graziai moteriske atrodo thumbup.gif nors video kokybe ne kokia. Bet google jos nuotraukos paprastesnes, 'zemiskesnes' ir kai kuriose ant kaktos tokia ryski rauksle, o kai kuriose jos nera (sakyciau photoshop'u padirbeta).
Atsakyti
Sedindriuke - ooo, as vis gundaus akcijom tokiuose restoranuose, tik kai pamaciau sita filma biggrin.gif noras praejo biggrin.gif Juokauju, bandau nuotaika pataisyt 4u.gif 4u.gif Butu smagu susitikt mirksiukas.gif
gummy bear - tikrai pritariu del to kepsnio nevalgyciau, bet arbuza supusciau, man daznai buna taip. Atrodo ir sotus maistas, ir skanu, bet vistiek demonai visokie cukraus pavidalu aplink sukasi doh.gif Psichologiskai manau reikia issivalyt, ne vien fiziskai, ir tai taps yprociu smile.gif Nors..kaip su Ieva rojuj..Obuolys uzdraustas skanesnis, tik veliau apkarsta biggrin.gif
jautiena - nepamirsk, kad daug ka genetika lemia smile.gif Todel visos ir skirtingai atrodo biggrin.gif Yra ir veganu, ir zaliavalgiu, ir paleo visokiu, greit tas internetas galva gali susukt smile.gif As kai vos ne viska ant saves isbandau, nebezinau net kas veikia smile.gif Man tik paguoda ta, kad as nutraukiau savo vaistus, o mano drauge vegetare 4 kartus stipresne doze geria kasdien doh.gif Aisku maza cia dziaugsmo, bet kai mesa valgyt blogai, bet va rukyt, pagert liuks, nes vis ne mesa, tai sorry unsure.gif
Gryzau is darbo pikta kaip sirse, eisiu ryt sportuot is pasiutimo, o tai nezinau, kur ta bloga energija isliet doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 06 24, 21:43)
ziu dar vienas video: http://www.youtube.c...p;v=G6qi3gfIJRA na po velniu, nebezinau dabar ka daryt... o orkaitej kiaules papilve spirga...


Man atrodo sita moteriske ir ne vegane budama atrodytu ulialia smile.gif tikrai yra zmoniu, kuriems amzius veide ir sieloj nelabai atsispindi. Paimk lietuvos kokia bobute, kuri visa gyvenima karves melze, gal ir vegetare buvo, bet tikrai taip neatrodys...
Del tos mesos nevalgymo, tai vienintele priezastis is mano asmeniskos paziuros, tai yra gyvunu laikymo salygos. As kazkaip labai tikiu, kad tiek kiaulyte, tiek vistyte patiria labai daug baimes ir streso, kuris suvalgius mesa sueina man i kuna... plius antibiotiku doze gal metams garantuota... o gauti mesos is karvutes, kuri muzika klasikine klause ir ja masazavo kazkas kasdien tai sansai gauti bent jau man lygus 0... kaina neikandama ir net nezinociau kur pirkti. Zenkliukas Bio Eco tai nieko nereiskia, viska ten daro taip pat, ukininku saziningu ir ne vien pinigo ziurint tikrai galetu buti daugiau. As atsimenu kazkada dar jaunystej buvau isitikinus, kad mesa yra labai blogai ir nuo jos storejama rolleyes.gif , tai mitau vien makaronais ir ryziais, sausais pusryciais, duona, mazai darzoviu, isvis jokiu vaisiu, tai atrode, kad net dantys baltesni pasidare, o svorio irgi buvau daug netekusi, bet turiu pripazinti, kad labai save ribojau, jausdavau pastoviai alki, net mm buvo dinge.
Vakar valgiau troskinta kopusta kokosu aliejuje. labai skanu, bet pavalgiusi isvis nejauciau jokio sotumo jausmo, nejutau net isvis kad valgiau unsure.gif tai po to kirtau viena po kito bananus, dar issiviriau kiausiniu pora ir suvalgiau duonos gabaliuka su jais. blogai man, kai pasigaminu maista, o paskui reikia dar ziuret, ka cia i burna isimest, nes nepavalgiau... jauciuosi emociskai labai prastai.
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 06 25, 10:54)
jausdavau pastoviai alki, net mm buvo dinge.

biggrin.gif tai kai kurios mm dingimą vertina kaip kūno apsivalymo ženklą lotuliukas.gif , kai iš tiesų tai yra cholesterolio trūkumas.

QUOTE
Vakar valgiau troskinta kopusta kokosu aliejuje. labai skanu, bet pavalgiusi isvis nejauciau jokio sotumo jausmo, nejutau net isvis kad valgiau

suskaičiuok kiek gavai maistinių medžiagų: riebalų, baltymų ir angliavandenių, nes kol neskaičiuosi, nesuprasi, kad jų tavo patiekale labai mažai. Aš prie to kopūsto būč suvalgius ne du o kokius 4 kiaušinius mirksiukas.gif Baltymo ir riebalo turėtų būt daugiau nei angliavandenių.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 25, 11:08)
biggrin.gif  tai kai kurios mm dingimą vertina kaip kūno apsivalymo ženklą lotuliukas.gif , kai iš tiesų tai yra cholesterolio trūkumas.
suskaičiuok kiek gavai maistinių medžiagų: riebalų, baltymų ir angliavandenių, nes kol neskaičiuosi, nesuprasi, kad jų tavo patiekale labai mažai. Aš prie to kopūsto būč suvalgius ne du o kokius 4 kiaušinius mirksiukas.gif Baltymo ir riebalo turėtų būt  daugiau nei angliavandenių.

Na taigis zinau, va, kad maistas turi buti subalansuotas, bet tie skaiciavimai veda mane is proto, paskui tik mintyse ir sukas, oj tiek baltymu, tiek angliavandeniu, o cia tiek riebalu... reikia kazkokia taisykle isivesti, kad visko pavalgyti. cia tai ryskiai man visko truko, kas tas kopustas... o del mm tai zinojau, kad tai labai blogai, paskui jos atsirado aisku, bet zinai jaunai durnai ten man svarbu figura buvo, dabar gyvenime taip nedaryciau, nes zinau, kad viska galima ir sveiku budu pasiekti ir taip nesikankinant smile.gif)
Einu dabar i turgeli, pirkti kiausiniu, burokeliu ir zuvies wink.gif bet zinau pareisiu dar is su maisu braskiu smile.gif)
Atsakyti
neišvarys iš proto, jei kokią savaitėlę paskaičiuosi, o vėliau jau ir iš akies suvoksi.
Be to mums galima ir reikia valgyt sočiai, tačiau tinkamą santykį išlaikant.
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 06 25, 11:29)
Einu dabar i turgeli, pirkti kiausiniu, burokeliu ir zuvies wink.gif bet zinau pareisiu dar is su maisu braskiu smile.gif)


Sveika, o tai kaip su zuvim? Jus ja gaunat is kokios ypatingos vietos? Jei mesos vengiat del streso ir tarsos, tai zuvis uztersta ne maziau manau 4u.gif Aisku proteinu is jos galit irgi gaut, bet nepadauginkit smile.gif Plius svory nuo makaronu, duonos ir t.t. numetet, nes jusu kunas badavo maistingu medziagu 4u.gif O cia kaip minejot nieko sveiko irgi ner. Todel butinas viduriukas, nes as irgi meciaus y krastutinumus, man stresa tai kele daug labiau nei mesos, zuvies ar kepeneliu valgymas. Ir as mesa perku is patikimu ukininku, sertifikuoto ukio, kad maitinama zole dazniausiai. Ir mesos skonis taip skirias nuo parduotuvines, kad ja taupau biggrin.gif blush2.gif
As pusryciams siandien valgysiu 2 kiausinius su lasinukais ir troskintais kopustais ir pietu net nebus manau cool.gif Rinkites sotesny maista, nes tas valgymas po valgymo tampo skrandy ir dar labiau po to noris valgyt.
Sekmes mityboje, svarbu, kad y sveikata 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 25, 12:23)
Sveika, o tai kaip su zuvim? Jus ja gaunat is kokios ypatingos vietos? Jei mesos vengiat del streso ir tarsos, tai zuvis uztersta ne maziau manau 4u.gif Aisku proteinu is jos galit irgi gaut, bet nepadauginkit smile.gif Plius svory nuo makaronu, duonos ir t.t. numetet, nes jusu kunas badavo maistingu medziagu 4u.gif O cia kaip minejot nieko sveiko irgi ner. Todel butinas viduriukas, nes as irgi meciaus y krastutinumus, man stresa tai kele daug labiau nei mesos, zuvies ar kepeneliu valgymas. Ir as mesa perku is patikimu ukininku, sertifikuoto ukio, kad maitinama zole dazniausiai. Ir mesos skonis taip skirias nuo parduotuvines, kad ja taupau biggrin.gif  blush2.gif
As pusryciams siandien valgysiu 2 kiausinius su lasinukais ir troskintais kopustais ir pietu net nebus manau cool.gif Rinkites sotesny maista, nes tas valgymas po valgymo tampo skrandy ir dar labiau po to noris valgyt.
Sekmes mityboje, svarbu, kad y sveikata 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Zuvis, kuria visada perku yra upetakis, ir zmogaus, kuris ja parduoda, jau apturejo mano milijonus klausimu, is kur zuvis, ka valgo, kada pagavai etc., todel pasitikiu, neperku zuvies parduotuvej, nes ten sunku gauti pagautos is laukines gamtos, visos aquakulturose tikriausiai per dvi dienas uzauge. Nusipirkau dar siandien is ukininko vistos kepeneliu irgi sake, vista siandien ryte pesta. Nezinau, bet as tikiu. Kiausiniai irgi, visada is tu paciu ir viskas isklausineta, yra stampas ant kiausinuko, galima suvedus numeri pasiziuret, kas ten per kiemas, kaip tos vistos auga, zodziu visa informacija, o kad netingi, gali nuvaziuoti ir pasiziureti, nes cia netoli jos yra. as kalbejau apie mesa parduotuvese, kur dideliais mastais supakuojama stovi saldytuvuose grazi ir raudona. as mazdaug tik pries metus pradejau labai ziureti, jokiu kiausiniu is parduotuves ir mesos geriau jokios, nei bet kokia, plius zuvis man visada buvo labiau prie sirdies.

taigi siandien mano pietus bus antra kopusto dalis troskinta su vistu kepenelem. Kai pagalvoju, seiles kaupiasi biggrin.gif

norejau jums ideti foto, ka siandien suzvejojau turgely, bet kazkaip nelabai moku dar.
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 06 25, 12:41)


Kad as pati is parduotuviu neperku mesos ir zuvies biggrin.gif Nemaciau nei grazios, nei raudonos - labiau pazaliavusios ar pamelynavusios ir nukainuotos doh.gif Paeita vasara kai karsta buvo ir Tesco visi saldytuvai sugedo dienai laiko, atitirpo ir t.t. Kita diena jau viskas veikia, bet maistas ten juk tas pats deja liko blink.gif Ledus deformuotus nusipirkt tai dzin, bet jei mesa ten taip.. Zinau, sunku sunku smile.gif Uztat lasinukai irgi pirkti LT. Girdejau Lituanicoj yra ale ekologiskos produkcijos jau - triusienos ir t.t. su ukio pavadinimais ir sertifikatais, bet neteko dar nuvaziuot pasiziuret.
Man versiuko kepeneles labai skanu buvo wub.gif
Si mityba palanki tuo, kad maistas paprastas, sotus, todel galima geresnes kokybes leist sau nusipirkt. Nes kai zaliavalgiavau..Jomajo..Su mano suvalgymo mastais, tai pirkau kuo pigiau ir daugiau, nes tiesiog ir tai vienai dienai gaudavos labai brangu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 25, 12:04)
Girdejau Lituanicoj yra ale ekologiskos produkcijos jau - triusienos ir t.t. su ukio pavadinimais ir sertifikatais, bet neteko dar nuvaziuot pasiziuret.


o Lituanicos ikurejai, savininkai man kaip ir gimines beveik biggrin.gif pernai netgi jie prekiavo mano mamos dziovintais kaimiskais obuoliukais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 06 25, 13:15)
o Lituanicos ikurejai, savininkai man kaip ir gimines beveik  biggrin.gif pernai netgi jie prekiavo mano mamos dziovintais kaimiskais obuoliukais lotuliukas.gif


bigsmile.gif Ot geras, kazi patikima ekologiskos produkcijos linija? g.gif Dziovinti obuoliukai wub.gif Ech, nenoriu net galvot, koks tai skanestas, vietoj traskuciu niam niam wub.gif
Atsakyti