Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

O sakykite, kiauliena galima vagyti? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2013 06 24, 16:43)
O sakykite, kiauliena galima vagyti?  g.gif  g.gif



Mėsa paleo valgoma.

Dar patarčiau paskaitinėt senas temas- žinoki, lobynai informacijos ten... wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 24, 17:44)
Mėsa paleo valgoma.

Dar patarčiau paskaitinėt senas temas- žinoki, lobynai informacijos ten... wink.gif  4u.gif


aciu, skaitau jau mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Jautiena, gal sitas video? Buvau kazkada ikelus.
http://www.youtube.c...be_gdata_player

Skaitau visa laika, bet rasyti kazkaip nera ka. Stengiames paleo maitintis. Buvo nutrukimas, kai sveciu vis turedavom blush2.gif Geriau jau netureti namie 'negero' maisto, tada pagundu maziau. Dabar vaisiu norisi. Pas mus kaip tik melionu, arbuzu, persiku sezonas. Stengiuos nepirkti, nes po to reikia suvalgyti, kad neismesti doh.gif Ir dar tie karsciai... Vis prisimenu vieta ISWF, kaip nustatyti, ar esi alkanas. Na, ar norisi kepsnio ar pan. kepsnio nesinori, bet va puse arbuzo, rodos, laisvai suesciau.

Dar, rodos, jautiena pasakojo apie pojucius 'nuklydus'. Jejau, jejau, kaip buna bloga... PMS metu uzkapojau Nutellos kelis saukstelius. Galvojau, kad pamirsiu. Pilve jausmas, kaip ezi prarijus. O dar, jei ka nors ne i tema suvalgau, pradeda kelio sanari skaudeti. Niekada man tu keliu neskaudejo. Is pradziu galvojau, gal siaip nuo ko, bet po to atradau, kad nuo mitybos. Antra diena po nuklydimo pasireiskia.

Apie kokoso alieju kalbejot. Man irgi kazkaip jo nevirskina. Diena, kai buna jausmas, kad lyg noriu, lyg nenoriu valgyti, gerdavau arbata kokoso aliejum prisikasdama. Po to toks jausmas, kad skrandis stovi. Bet visviena skanus anas man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 24, 18:04)
neslidinėju aš, š nevalgau... mintu tik riebiu jogurtu, uogiene ir sėmenim/lazd.riešutų miksu... smile.gif


Turiu omeny, kad maistas toks nesedindriukiskas 4u.gif biggrin.gif
Nieko, gali pasipasakot kad ir y a.z. mielai isklausysiu 4u.gif As draugiu cia pati nelabai turiu, o MB man ne drauge, su kuria galima but papliurpt, tai dazniausiai mamai ar sesei skambinu doh.gif blush2.gif
Atsakyti
gummy bear: taip tas pats video, aciukas.

as tai taip nustatineju alkanuma: kai prigaunu save besisukinejancia po virtuve, kad ko prigriebt, atsidarau spintele, kur kokosu riebalas stovi ir paklausiu saves ar noriu saukstelio to riebalo? jeigu is tikruju alkana, tai atsakymas buna "taip", bet dazniausiai tai neeee....

siandien uzrijau jogurto. MB partempe, sake akcija buvo, kazkox ala "gyvas" su papajom ir kokosu drozlem. jau seniai jogurto buvau valgus, o ypac maisyto parduotuvinio, tai skonio stiprumas olialia, tiesiog ausis pramusa, kaip kokios garstycios. o visos etiketes tik mirga marga apie naturaluma, vienas geris, bet o tai iskur toks skonio stiprumas, net liezuvi nugrauze... skrandis nesiskundzia, bet pirkt - oi ne niekada nepirkciau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 24 birželio 2013 - 18:43
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 24, 17:41)
Turiu omeny, kad maistas toks nesedindriukiskas 4u.gif  biggrin.gif
Nieko, gali pasipasakot kad ir y a.z. mielai isklausysiu 4u.gif As draugiu cia pati nelabai turiu, o MB man ne drauge, su kuria galima but papliurpt, tai dazniausiai mamai ar sesei skambinu doh.gif  blush2.gif



mm jogurto retai būna, uogienės... hmm oi seniai bevalgiau... bet spinteles reik tuštint... naminė, spec virdavo man su mažai cukraus biggrin.gif o visa kita eina ir taip pas mane...
vakar braziliškam restorane vakare buvom (hem.. šventėm..),kur ant iešmų nešioja 12 rūšių mėsas, salotu baras, apsiputom iki brr... po tokių fiestų įkalu virškinimo tablečių ir einu miegot.. tai matyt šiandien noris tik jogurto... gal nesinoris bet tieisog valgau nes skanu smile.gif) Egliuk, įtariu, kad mes gyvai pakankamai gal ir greitai turėsim progų susitikti...
Atsakyti
12 rusiu mesos? kaip fainiai, as irgi noreciau. reik pasiieskot tokio restorano ir man...
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 06 24, 18:01)
12 rusiu mesos? kaip fainiai, as irgi noreciau. reik pasiieskot tokio restorano ir man...



mhm.. na aisku kelios rūšys jaučio, avies, vištos, kiaulės... kitokios dalys smile.gif) mm tikrai verta, aišku biškutėlį kaina kandžiojas... bet kai special proga. dėjau ir liūdėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 23, 12:15)

Ir maziau nervu del svorio, nes plaukai slenka nuo streso tongue.gif
LumiLumi, ech kad man tavo svory wub.gif



nu va, kai pasieksiu LumiLumi svori, tada bus ramu cool.gif biggrin.gif
o siaip tai tikrai nestresuoju, tas svoris buves nebuves, gyvenu ir dziaugiuos, aisku smagu, kad krenta mirksiukas.gif

As irgi sugriesinau savaitgali. Pyrago uzkapojau doh.gif biggrin.gif savo kepto, bet tradicinio -miltai, cukrus, varske, braskes...kepiau seimynai ir dar is dalies delto, kad paziuret savo reakcija -ar as jo noresiu. Norejau. Akys mate, seiles kaupes biggrin.gif graziai atrode labai su braskem biggrin.gif taiva ir paemiau gabaleli, plius buvo labai idomu pilvo reakcija po tiek laiko be miltu ir cukraus. Ir ka? ogi nieko doh.gif na ne taip jis man lengvai nuejo kaip dabartinis iprastas paleo maistas, bet jokiu ten eziuku pilve nebegiojo biggrin.gif Hm, kodel mano organizmui patiko sitas negeras maistas? g.gif biggrin.gif
Bet vel gristu i doros kelia, gerai ir be pyragu gyvenasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 06 24, 18:27)
nu va, kai pasieksiu LumiLumi svori, tada bus ramu  cool.gif  biggrin.gif
o siaip tai tikrai nestresuoju, tas svoris buves nebuves, gyvenu ir dziaugiuos, aisku smagu, kad krenta  mirksiukas.gif

As irgi sugriesinau savaitgali. Pyrago uzkapojau  doh.gif  biggrin.gif savo kepto, bet tradicinio -miltai, cukrus, varske, braskes...kepiau seimynai ir dar is dalies delto, kad paziuret savo reakcija -ar as jo noresiu. Norejau. Akys mate, seiles kaupes biggrin.gif graziai atrode labai su braskem  biggrin.gif taiva ir paemiau gabaleli, plius buvo labai idomu pilvo reakcija po tiek laiko be miltu ir cukraus. Ir ka? ogi nieko  doh.gif na ne taip jis man lengvai nuejo kaip dabartinis iprastas paleo maistas, bet jokiu ten eziuku pilve nebegiojo  biggrin.gif Hm, kodel mano organizmui patiko sitas negeras maistas?  g.gif  biggrin.gif
Bet vel gristu i doros kelia, gerai ir be pyragu gyvenasi  smile.gif



ne visiems pumpica, turi būti kažkas nuo kažko... nėra organizmo reakcijos į miltus, glitimą, na ir gerai, nėra ko stresuot. aš tiesiog miltų nevalgau n metų, ne dėlto kad reakcijos buvo, ir nežinau jos ar būtų, ar ne, bet tiesiog nevalgau.. intuityviai gavos nevalgyt, su sportu siejau... bloga tik psichologiškai būtų užvalgius, kad va privalgiau tešlos, ar makaronų kokių (brrrrr jak kartoninę dėžę geriau graužt nei makaronus valgyt)... Nieko nenutiko, mėgaukis toliau paleo maistu, lengvu skrandžiu smile.gif ir vasara smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2013 06 24, 17:49)

O kodel geriau troskinti  g.gif  g.gif


Todėl...
Atsakyti