Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

QUOTE(Wallis @ 2013 06 24, 11:20)
Labuciukas visos Paleolistos smile.gif
Buvau dingusi porai dieneliu, bet griztu ir jau turiu isigijusi kokosu aliejaus, 200 gr kainavo man 3,99 Euru. Siandien isbandysiu, bus keptas kopustas, va  ax.gif
Dar turiu jums toki klausimeli, galbut yra ir daugiau cia is jusu, kurios reguliariai ir intensyviai sportuoja, o galbut dar prie to ir dirba protini darbuka, arba daug mokosi, nes as labai susidomejau sia mityba, tik kaip kompensuoti ta is angliavandeniu gaunama mums taip butina energija? nejaugi uztenka is vaisiu cukrelio?


čia dar vienas mitas kad mums reikia daug angliavandenių, nes smegenys badaus.
O kaip smegenys nebadauja, kai žmogus badauja savaitėmis ar net ilgiau?
Aš jau labai senai nebuvau tokia energinga, kaip dabar, kai tų angliavandenių mažiau nei 50 gr parai. Kai atsirado uogos, angliavandenių mano racione pagausėjo, tačiau energijos nė kiek. Atvirkščiai- jaučiuosi žymiai blogiau, sunki galva iš ryto.
todėl nustojau uogas valgyt, braškės ir trešnės nebegundo schmoll.gif
Atsakyti
sveikos prazuveles biggrin.gif
daugiau angliavandeniu reikia tikriems sportininkams, turiu omeny profesionalams. Kuri is musu cia sportuoja daznai ir maximaliu intensyvumu 2-3val? Man atrodo, kad nei viena...
o kad mazai angliu suvartot, tai reikia pasistengt. 100g per diena as surenku visai "netycia" valgydama darzoves ir 1-2 nedidelius vaisius, o jeigu situ daugiau, tai angliai iskart per krastus lipa... taigi nera ko del to jaudintis ir stebet savo savijauta.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Man dar tik rytas - ka tik atsikeliau po ilgos vakarines pamainos, suvalgiau avokada, puse ilgo agurko ir sauja kreveciu ir pirmyn vel y darba cool.gif Gerai, kad jau ryt iseiginiausiu rolleyes.gif Tei daugiau susirasysim 4u.gif Toliau savo knygute tampaus visur su savim skaityt thumbup.gif
Atsakyti
Wallis, nebijok tų carbsų iš vaisių, ir daugiau į racioną įtrauk morkų, burokų, kt šakninių daržovių kaip saldžių bulvių, pastarnokų, gali pamėginti banano brolius plantain... nepritruks jėgų, jei dar riebaliuko vartosi. Mėgaukis kokoso aliejum, sviestu, ghee...

Aš sportuojanti esu, ir intensyviai, ir kartais lėtom apsukom ir ilgai, bet viskas gerai, žinok ryškių pokyčių, kad darytųs bloga, sunku ar bejėgiška, nesu pastebėjus, nors idealiai nedariau nieko.. gal pasilpau kažkiek, nors abejoju, vaisius juk kirtau..
Dabar tik nesportinu, bet deja, dirba protas labai daug ir ne iš gerosios pusės, bet jaučiu kaip iš proto kraustaus, net plaukai kuokštais eina - reikės trint svogūnus ir galvą išsitrint su jais (Egliukasz patarimu); be vaisių buvau kelios dienos apart pusė šaldyto banano ryte, ir aš pilnumoj gyvybinga. Nu tikrai jėgų sumažėjimo priepuolių nebeturiu, nei popiet nei ryte, ir geras jausmas kad jokio vaisiaus nėra žarnose dienos metu, pilvas neišsipūtęs... užvalgiau obuolių ir vėl bac... raitykis kad buvo skanu, ir kentėk..
Dabar tik emocinis valgymas figūruoja pas mane, su kuriuo dorotis reikia ir stengiuos, o ir obuolių vėl vazelėj yra.. tai ir vaikštau ir įtikinėju save, kad tai priešai kol kas.. mmm išpampimas ir obuoliai - kaka duetas gerai fizinei savijautai (apie emocinę nešneku nes nei užėdimai, nei neadėdimai jai nepadeda, tik išbalansuoja.. smile.gif)

gražios dienos!
Atsakyti
labas visoms, susidomejau sia mityba....
klausimas butu toks, ar reikia valgyti tomis paciomis valandomis? Gal gaite aprasyti mazdaug savo meniu keliu dienu mirksiukas.gif ir ar naudojate druska?
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2013 06 24, 14:59)
labas visoms, susidomejau sia mityba....
klausimas butu toks, ar reikia valgyti tomis paciomis valandomis? Gal gaite aprasyti mazdaug savo meniu keliu dienu  mirksiukas.gif ir ar naudojate druska?


Sveika Whagati,
iš esmės valgyt su paleo valandomis tam tikromis nepavyktų, nes ne visada jausies alkana.. valgyk nėra natūralu, kai nenori... bilekoks briedas yra, kad valgyt reik kas 2-3 val.. tai reikalinga, kurie sėdi ant sportinių raumenų pumpavimo dietų, jiems tada nuolat reikia kūną farširuoti makroelementais.

druską vartojam. leidžiama.

kas sudomino šioje mityboje?
Atsakyti
Sveika.
druska naudojam, bet nepiknaudziaujam. druskos visgi reikia.
tom paciom valandom valgyti nebutina. valgyti yra geriausia, kai jauciamas alkis.
pvz siandien as valgyti nenorejau iki 12val, nors keliausi 8, todel gavosi pusryciai ir pietus viename. menu turetu suktis apie kokybiska mesa ir darzoves. as pusryciam galiu valgyti kad ir vakarykscius pietus, o vakare omleta... kaip nekeista yra geriau valgyti reciau, bet po daugiau...
Papildyta:
kazkas buvot imete video su tokiu dieduka n-metu ant paleo. gal galit pakartot, ar bent jau koks jo vardas?
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 24, 16:04)
kas sudomino šioje mityboje?



na sudomino, kad galima valgyti bet kokia mesa, zuvi, kiausiniu megstu labai biggrin.gif Ir siaip atrodo neturetu buti sunku laikytis, nes dievinu darzoves. Tik kokius aliejus naudojate, na kepti ant kokosu aiejaus kiek skaiciau, kaip tik turiu saldytuve...o tarkime salotos, na nusipirkau kopustu, pomidoru, turiu agurku, svogunu laisku, su kokiu aliejumi geriausia sias darzoves maisyti? g.gif g.gif Ir kaip supratau, cukraus, jokiame pavidale schmoll.gif O siaip noriu numesti 5-7 kg ir gerai jaustis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whagati: 24 birželio 2013 - 16:17
QUOTE(Whagati @ 2013 06 24, 17:17)
..o tarkime salotos, na nusipirkau kopustu, pomidoru, turiu agurku, svogunu laisku, su kokiu aliejumi geriausia sias darzoves maisyti? 

jei nebijai pieno, varyk storai tikros kaimiškos grietinės ir skanaus.
o kopūstas tai patroškintas geriau.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 24, 16:44)
jei nebijai pieno, varyk storai tikros kaimiškos grietinės ir skanaus.
o kopūstas tai patroškintas  geriau.



hmm, zadu pieno produktu atsisakyti, valgyti mesa, zuvis kiausiniai - darzoves-vaisiai-aliejus, riesutai g.gif g.gif

O kodel geriau troskinti g.gif g.gif
Atsakyti
Sedindriuke rolleyes.gif Gausi minkstojon ( nors jei sportuoji, turetu but kietoji biggrin.gif ) - kas cia per emociniai valgymai, nesportavimai??? blink.gif Kas cia, ledu ir bandeliu karaliai bando tave palauzt ar del darbo depresija? verysad.gif Neslidinek, sunku susiimt po to 4u.gif Geriau isliek ytuzy sporte 4u.gif Gaila ydirbio tavo schmoll.gif
Whagati sveika prisijungus 4u.gif
Wallis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 24, 15:56)
Sedindriuke rolleyes.gif Gausi minkstojon ( nors jei sportuoji, turetu but kietoji  biggrin.gif ) - kas cia per emociniai valgymai, nesportavimai??? blink.gif Kas cia, ledu ir bandeliu karaliai bando tave palauzt ar del darbo depresija? verysad.gif Neslidinek, sunku susiimt po to 4u.gif Geriau isliek ytuzy sporte 4u.gif Gaila ydirbio tavo  schmoll.gif
Whagati sveika prisijungus 4u.gif
Wallis 4u.gif



neslidinėju aš, š nevalgau... mintu tik riebiu jogurtu, uogiene ir sėmenim/lazd.riešutų miksu... smile.gif
nenoriu čia rašyt iš tikro, nes juokinga ir pačiai, kad per visus einu ir pasakoju, bet tiesiog tokia esu, reik krūvai išsipasakot (kai nėra šalia draugių su kuriom kava nusigert galėčiau smile.gif), o čia gaunas internete einu ir išsiliejinėju biggrin.gif jogurto mišiniu užpilu - matyt trūko..neatsivalgau ... smile.gif)
Atsakyti