Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

Sveikos, as ilsiuosi sode, lasinius kapoju agurku prikasdama. Lipau siryt ant svarstykliu, 68,5kg, valio biggrin.gif Gaila rysys prastas, neto nera tai kabau ant telefono. Leksim prie ezeriuko paparciu skabyt biggrin.gif Grazaus visiems savaitgalio ir gero poilsio wink.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 06 22, 10:46)
biggrin.gif ir plaukai pradejo slinkt doh.gif ko truksta?


..
http://www.unimed.lt...-ju-vartojimas/


cinko yra mėsoje, seleno kokoso aliejuj, o va silicio ....gal ir gali būt trūkumas...
Joninių naktį ne paparčio , o gal asiūklio ieškok
http://www.vaistinia...um-arvense.html

bet aš nieko nežinau, nebandžiau, spręsk pati.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 06 22, 12:07)
Sveikos, as ilsiuosi sode, lasinius kapoju agurku prikasdama. Lipau siryt ant svarstykliu, 68,5kg, valio biggrin.gif

Lumi, Eat Fat, Look Thin thumbup.gif
Ir iki kiek norėtum kūdėti? kad neperdžiūtum kartais mirksiukas.gif
Atsakyti
labas rytas su bulletproof kavyte, atsidarau SM, o cia nei gyvos dvasios. kur visos dingusios?!
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 06 23, 09:40)
labas rytas su bulletproof kavyte, atsidarau SM, o cia nei gyvos dvasios. kur visos dingusios?!



labas rytas, apsiputus su graik.riebiu jogurtu, sėmenim ir aviečių lietuviška uogiene biggrin.gif kaip ir vakarienei vakar - lovoj biggrin.gif su blenderiu pirštą susikapojau tai gulėjau ir ligone buvau.
Atsakyti
vargsiuke, bet tai kokio velnio pirstus i technika kisti? ar labai baisiai? ka tokio malei?
Atsakyti
Sveikos, o kokia jus ta kava naudojat buletproof kavai? Siaip kavos nemegstu, gal arbata vietoj to tinka?
Atsakyti
paprasta plikoma. as stiprios negeriu, greiciau tik del kvapo. ir arbata galima taip daryt. tai yra riebus gerimas ir tiek.
Atsakyti
jo visada atsargi su blenderio valymu pirštu (rankinio to susliko), bet kai shitty day after day pastaruoju metu, tai galva neveikė.. sūrį maliau, Debesų žurnalui receptą ruošiau... kitą kartą paruošiu...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif As darbuojos, tai tik paskaitau, parasyt ne visada iseina 4u.gif
Vargsiuke Sedindriuke, buna tokiu lyg tycia doh.gif As kazkada mikserio tuos du plaktuvelius norejau isimt, vietoj paleidimo mygtuko paspaudziau plakimo biggrin.gif doh.gif Tai nuo siol, tai dabar as viska isjungiu is elektros lizdo visu pirma, tada jau kazka darau, ismokau pamoka cool.gif
pumpica - svogunu kauke, svogunu kauke ir plaukai nustos slinke 4u.gif 4u.gif
Ir maziau nervu del svorio, nes plaukai slenka nuo streso tongue.gif
LumiLumi, ech kad man tavo svory wub.gif

Visoms gero sekmadienio, skaitysiu, bet daugiau dalyvausiu per iseigines cool.gif Internetas apribotas darbe biggrin.gif

Beje gavau ISWF popierine versija ir maza autoimuninio protokolo knygute, tai skaitau dabar wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 23 birželio 2013 - 12:17
Egliukasz, pamenu ir aš kaip gavau ISWF kaifavau ir mėgavaus, miela jin man negaliu.. pasineriu į kitą pasaulį... hem, pastaru metu pasinert noris vis nuo šio pasaulio, užsiskaityt, negalvot smile.gif) aš ir visada išjungdavau rozetę, ar blenderį ir tik tada pirštą kišdavau nuvalyt.. ai galva galva kodėl tu ne šikna kaip sako..

Iki pietų sukirtau jogurto daug su sėmenom ir lazdynriešučiais, bei uogiene. obuolių partiją emocinis valgymas ir tą tikrai pripažįstu, komforto ieškojau maiste, be to savaitę su puse nesportuoju, o tai jau yra KAŽKAS TOKIO, kai 8 metai sportas kaip dantų valymas..
laukiu vakaro, bus daug mėsos.

rašykit panos, yra ką skaityt tada...

nors tiesa, taigi joninės lietuvoj, trali vali... šaunuolės, kad ne prie pc smurkstat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 23 birželio 2013 - 17:04
Labuciukas visos Paleolistos smile.gif
Buvau dingusi porai dieneliu, bet griztu ir jau turiu isigijusi kokosu aliejaus, 200 gr kainavo man 3,99 Euru. Siandien isbandysiu, bus keptas kopustas, va ax.gif
Dar turiu jums toki klausimeli, galbut yra ir daugiau cia is jusu, kurios reguliariai ir intensyviai sportuoja, o galbut dar prie to ir dirba protini darbuka, arba daug mokosi, nes as labai susidomejau sia mityba, tik kaip kompensuoti ta is angliavandeniu gaunama mums taip butina energija? nejaugi uztenka is vaisiu cukrelio?
Atsakyti