Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

Na ka darysi, kiekvienam savo matyt, bet gaila, kad net nepabando. Svarbu, kad jus neblogai laikotes 4u.gif 4u.gif Daug daug sveikatytes jums 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu, mergyt wink.gif
Saldziu sapnu visiems biggrin.gif
Atsakyti
Saldziu! smile.gifwink.gif
Atsakyti
Labas rytas mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas, na ka pusryciams kopustas su kiausiniais biggrin.gif sakyciau kosminis derinys thumbup.gif uzskaitau biggrin.gif



QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 19, 22:00)

Niekas kitas sia mityba nesusidomejo is IS temukes?

yra kas ne is temukes susidomejo, mano vienas artimas zmogus. Laikosi dabar smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

atsikėliau ir pusryčiauju... be kavos..nebuvo noro joookio..o tuo labiau darytis bulletproof vietoj maisto, kurį skaniai lėtai kramtau sau smile.gif)

Du kiaušiniai paleisti ant morkų skridinėlių, germain salotos, kelių špinatų lapų, kurie tušinos ghee. Pusė avokado ir biškutėlį sviestuko. Pusė šaldyto banano. [šaldyti bananai prieš n metų buvo mano topas supjaustau skridinėliais, į kamerą su lėkšte, paskui išsiimu ir valgau kaip ledus po skridinėlį.. mmmm. šaldyti eitų kilogramais, vienų nevalgau visai..] biggrin.gif gražios sveikos dienos! 4u.gif
Atsakyti
rytas rytas, as siandien be bulletproof kavytes, kazkaip nesinorejo. pamaciau greifrukta, uzsimaniau ir surijau. veliau varskytes su grietinele ir paprastos kavytes taip pat su grietinele.
bananu turiu saldytu, veliau darysiuosi ledu, nom nom.
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 06 20, 08:14)
yra kas ne is temukes susidomejo, mano vienas artimas zmogus. Laikosi dabar smile.gif


Labai idomu kaip sekasi, nes buna pakeitus mityba vieniems pradzioj kazkiek simptomai paastreja (kaip man), o kitiems viskas eina geryn is karto (kaip silveriui). As pamenu kaip skaiciau unimed puslapyje apie metabolizmo testa, tai buvo parasyta, kad pradejus naudotis mitybos rekomendacijom pradzioj gali kazkiek blogeti sveikata, paastreti ligu simptomatika, bet laikui begant susitvarko. Jie rase, kad butent tas pereinamas laikotarpis zmogu isgasdina, todel dalis tiesiog pasitraukia g.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 06 20, 12:30)
Labai idomu kaip sekasi, nes buna pakeitus mityba vieniems pradzioj kazkiek simptomai paastreja (kaip man), o kitiems viskas eina geryn is karto (kaip silveriui). As pamenu kaip skaiciau unimed puslapyje apie metabolizmo testa, tai buvo parasyta, kad pradejus naudotis mitybos rekomendacijom pradzioj gali kazkiek blogeti sveikata, paastreti ligu simptomatika, bet laikui begant susitvarko. Jie rase, kad butent tas pereinamas laikotarpis zmogu isgasdina, todel dalis tiesiog pasitraukia  g.gif

siaip kol kas jokiu pokyciu, plius jis panasiai ir maitinosi jau ilga laika, na tik gal dabar duona jau visiskai ismete ir bulves, o ten visokio slamsto ir taip nevalgo. Nera taip, kad jau 100 proc teisingai maitinasi, kaip cia kiti, nes pietauja mieste, o kavinese zinot...tai ant salotu ko uzpilta, tai mesa aliejuj iskepta doh.gif kartais ir alkoholio truputi tenka isgert (na cia jau darbo reikalai..)

Pietum farsas, avokadas ir zaliu salotu bliudas su grietine smile.gif
Atsakyti
Siandien pietums vakarykstes kepeneles, avokadas ir persikas. Beje, voresta, kaip tos smegenys? biggrin.gif

Va kokiu dalyku galima per mikroskopa pamatyti (cia lasteles) tongue.gif
user posted image
Atsakyti
laba diena visoms! 4u.gif

LumiLumi, koks čia grožis! Įdomu kieno čia lastelės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalastaja @ 2013 06 20, 13:16)
laba diena visoms!  4u.gif

LumiLumi, koks čia grožis! Įdomu kieno čia lastelės smile.gif


Zmogucio. Tiksliai nepasakysiu, nes vokieciai leido tik nusifotkint, bet kokia cia linija nezinau, nepasake, galbut pavadinimas sunkus, ten buna su visokiais numeriukais. Bet greiciausiai cia veziukas, kaip dazniausiai buna.
Atsakyti