Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

QUOTE(Wallis @ 2013 06 19, 19:13)



skaičiau ir seilės kaupės.. kaip aš myliu turgelius kurių čia nėra pas mane... eina sau, sielai atgaiva bent paskaityt biggrin.gif

Grikiai žali yra nekepinti, o tie rudieji kepinti. eko gali būti ir tokie ir tokie.

BIO ženklas... prisiminus purtaus biggrin.gif Maniškis jogurto užvalgęs numetė kelis kilogramus wc pratupęjes, nemeluosiu keturias dienas... man neaktualu, jei perku, tai retai kokį ir kuo riebesnį....

Aš iš Prancūzijos parsivežiau tokias pailgas salotas, Germain lettuce rašo. Kaip cikorija, tik žalsvos ir kartokos..ir saviškiui sakau, va Europoj gyvent, o ne saloj kažkokioj kaifas..vietinių kiek gėrių.. aišku priklauso nuo kur gyveni kad ri toj pačioj šaly... Škotija yra kaimas, ir kaimiečiai, grubūs žmonės palygint, tamsuoliai tokie.. pavažiuok žemiau, akys raibsta nuo turgelių, žmonių, SPALVŲ smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 06 19, 20:52)
pvz man atvaziavus cia buvo lengvas sokas, kai pamaciau sumustini pagaminta is dvieju riekiu kvadratines baltos duonos isteptos sviestu ir tarp tu riekiu prigrusta bulvyciu fri arba kitam variante - cipsu.

blink.gif blink.gif blink.gif

QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 19, 20:59)
jautiena, dar makaronai su bulvytėm fri.... viaukttttt

blink.gif irgi neblogai blink.gif

QUOTE(Wallis @ 2013 06 19, 21:13)
  va kas man patinka, tai kad daug galiu is ukininku turgely nusipirkti arba produktu, kurie uzauge cia visai netoli

šiandien kaip tik sudorojau romain saloą, pirktą turhuj, augintą Lt. mažiukė tokia, graži, nerealiai sakni buvo bigsmile.gif pirksiu dar. tik kad sunkoka ji, tai rupūžė nepigiai gaunasi.
Atsakyti
Sedindriuke - sveika sugryzus 4u.gif thumbup.gif Skaitau ir juokiuos tavo yspudzius skaitydama, ot smagu tau su tokiais bernais ir jiems su tavim biggrin.gif
MB kaip tu - negauna pavalgyt, tai suruges vaiksto - jau kai niekas nebeydomu, eina nosy nukabines, vadinas laikas valgyt biggrin.gif Macarrons wub.gif Be komentaru, kiek as ju suvalgiau viena diena Paryziuj praleidus biggrin.gif MB tik pauostyt gavo blush2.gif
LumiLumi - laikykis 4u.gif Gal viskas tiesiog kartu susideda, buna dienu, kaip tycia 4u.gif O tau buna kokie tyrimai dar, kaip daznai pas daktarus lankais? 4u.gif Cia issiliek, kaip blogai, palengves 4u.gif 4u.gif
Beje, kodel prancuzes nestoreja?Visos Dukano laikos lotuliukas.gif Jos mesa kapoja su darzovem - nemaciau per visa diena nei vienos, kuri butu turejus ryziu ar bulviu lekstej schmoll.gif Sultingas kepsnys su darzovem, nom nom bigsmile.gif
Surijau kopustus su kepenelem smile.gif Siandien taip trosku, visa issiprakaitavus sedziu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 06 19, 19:13)
Jautiena, o Tu ka su vokieciais irgi draugauji? drinks_cheers.gif  Jau ilgai? smile.gif
As Airijoj smile.gif su airiu draugauju, taip ax.gif

pas mus buna turgeliu, bet pasirinkimas gan prastas, nes klimatas per saltas uzauginti, kad ir tas pacias darzoves. ir labai kenkejai puola, sliuzai, sraiges, brrr. vietiniu obuoliu gaut isvis be sansu. beje musu viena obelike uzmezgus 1 vaisiu, bet jauciu neuzaugs, nues kokios kirmeles ar vabalai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 19 birželio 2013 - 20:41
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 19, 19:35)
ai didžiausias griekas buvo tikrieji garsieji Macaroons iš Laduree parduotuvėlės...  gavos po vieną paragavom, galvojau mirsiu kaip skanu, nes nesitikėjau... visada galvodaau kad morenginio tipo dalykas kas man šlykščiau nei šlykštu biggrin.gif


Kazka panasaus ragavus. Man didziausias griekas budavo baklava, na jei tik i Londona tai iskart i taska ir pora leksciu po puse kilo nusipirkdavau, net silpna kaip skanu buvo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 19, 20:40)
LumiLumi - laikykis 4u.gif Gal viskas tiesiog kartu susideda, buna dienu, kaip tycia 4u.gif O tau buna kokie tyrimai dar, kaip daznai pas daktarus lankais? 4u.gif Cia issiliek, kaip blogai, palengves 4u.gif  4u.gif


Man kiekvienas treciadienis toks piktybinis. As kas tris menesius turiu kraujus tikrintis, ar kepenys tvarkoj, ar imunitetas per daug nenusilpo, zodziu... Nieko, jau geriau, jau ne tokia karsta, istveriau be ibuprofeno visa diena, geriau tik vakar nakciai, kad issimiegociau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 19, 19:40)



Sveika,
na aš ne iš alkanumo pikta kažkol buvau, erzino tiesiog vien tas draugiškasw šaipymasis... ak... ir užkniso kad ramiai negalėjau pakankamai pasidaryt ką norėjau, tugrgų pvz aplankyt biggrin.gif ir akimis apsipusti biggrin.gif na nesvarbu, kelionė žavi, grįžus čia ak ak pilka...

o tu Egliukasz su užsieniečiu ir draugauji? nes apie namus kalbėjai, kad angliškai pyškkinat biggrin.gif

Tai va šaunios tos prancūzės, ir pro kavines einant na salotų daug jie patiekia, su mėsa.. bet batonai dienos metu visų rankose... juokėmės, kad tai pigiausia jiems ir nusipirkti.. biggrin.gif bet batono jei to nesuvalgai, kietas kaip akmuo pasidaro po kelių valandų, tai ne mūsuose kepami.tris dienas valgyk ir dar žarnos užsiklijuos.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 06 19, 21:40)
As Airijoj  smile.gif su airiu draugauju, taip  ax.gif

pas mus buna turgeliu, bet pasirinkimas gan prastas, nes klimatas per saltas uzauginti, kad ir tas pacias darzoves. ir labai kenkejai puola, sliuzai, sraiges, brrr. vietiniu obuoliu gaut isvis be sansu. beje musu viena obelike uzmezgus 1 vaisiu, bet jauciu neuzaugs, nues kokios kirmeles ar vabalai.


Na tai taip, kuo shiauriau, tuo skurdziau su tuo pasirinkimu, o tas importas tai jau nebe tas, o ypac kaina nebe ta... o cia tai kaifas. Eini sau kada pasivaikscioti po kokias pievas, ziuri vysnia auga, pasokineji biskiuka, vysniu pilna burna, arba slyvu - jau kaip koks sezonas smile.gif) zinau net kur zemuogiu pavaziuot, niekam jos neidomios smile.gif bet va Lietuvoje as irgi kaime augusi, viskas buvo is mociutes darzo, tevelis zuvies sugaudavo, pomidorus siltus is siltnamio kilogramais vartodavau. pasvajojau dabar apie savo kaima, va ten tai tikrai paleo iseitu mityba propaguot, gal net lauza prie ezeriuko susikurciau smile.gif
Atsakyti
Nepamenu (skleroze biggrin.gif ) ar dalinausi, bet si moteris galutinai pastumejo mane link paleo 4u.gif Ji daugiau modifikavo mityba smegenims.
http://www.youtube.c...h?v=KLjgBLwH3Wc
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 19, 21:50)


Del batonu pritariu, bet ju bandelems kai buvom vasary neatsispyriau blush2.gif Zinojau, kaip skanu, nes pries tai buvom Bresto uoste porai dienu ( mes tokie keliautojai po 2-3 dienas doh.gif biggrin.gif ). Bet greit sukieteja, net cia is UK baltas batonas supelija zyyyymiai greiciau nei musu lietuviskas biggrin.gif Labiausiai tai noreciau gyvent Ispanijoj, ysimylejau as ja wub.gif
MB yra slovakas biggrin.gif Tai kaip ir ne uzsienietis sakyciau, nes jokiu mentaliteto/kulturos skirtumu nejauciu ( na tik kad ner pas juos cepelinu/koldunu, tokie patiekalai daromi tik su uogu ar slyvu ydaru ir torto trupiniuose su sviestu apvoliojama biggrin.gif kai padariau koldunus pries 3 metus apsiverke, kad su mesa biggrin.gif ), tik rusu kalbos ne bum bum sneket normaliai abu, tai angliskai snekam doh.gif But smagiau, jei but lietuvis, bet meile akla biggrin.gif O tai vienas slovakas, kita lietuve, gyvenam Londone ir nei vienas cia likt nenorim biggrin.gif Nekas nekas. Derames kurios tautybes vaikas bus. Dviguba cia praverstu cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Wallis @ 2013 06 19, 21:50)
Na tai taip, kuo shiauriau, tuo skurdziau su tuo pasirinkimu, o tas importas tai jau nebe tas, o ypac kaina nebe ta... o cia tai kaifas. Eini sau kada pasivaikscioti po kokias pievas, ziuri vysnia auga, pasokineji biskiuka, vysniu pilna burna, arba slyvu - jau kaip koks sezonas smile.gif) zinau net kur zemuogiu pavaziuot, niekam jos neidomios smile.gif



blink.gif Kur cia taip?? Sezonas vysniu greit pasibaigtu man ten apsilankius bigsmile.gif


Aciu LumiLumi, ziurau dabar 4u.gif Bet tu is tikro saunuole 4u.gif Ir Silveris su voresta 4u.gif
Niekas kitas sia mityba nesusidomejo is IS temukes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 19 birželio 2013 - 22:03
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 19, 22:00)
Aciu LumiLumi, ziurau dabar 4u.gif Bet tu is tikro saunuole 4u.gif Ir Silveris su voresta 4u.gif
Niekas kitas sia mityba nesusidomejo is IS temukes?


Aciu, o kas mums belieka blush2.gif
Kad paskui taip nebutu
user posted image

Bet kiek as tokiu video pririnkus, kiek info i IS lietuviu foruma (feisbuke) primetus, visiems pofik doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LumiLumi: 19 birželio 2013 - 22:07
QUOTE(LumiLumi @ 2013 06 19, 21:07)
Aciu, o kas mums belieka  blush2.gif
Kad paskui taip nebutu
user posted image

Bet kiek as tokiu video pririnkus, kiek info i IS lietuviu foruma primetus, visiems pofik  doh.gif



blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 19, 22:08)


Nagi, mergyt, isspausk sypsena, mes dar ilgaaaiiii cia bendrausim thumbup.gif dar mano nesamoniu prisiskaitysit biggrin.gif
O del kitu as jau praradau entuziazma, na kaip pripildyti kibira, kuris jau ir taip pilnas. Jei jie nenori bandyti tai ir nereikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LumiLumi: 19 birželio 2013 - 22:22