Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 19, 20:23)
na o bernai anglimis minta, ir gali nevalgyt parom ir pilvai negurgia, ir pofik jiems alkani nealkani... tas ir nervina, nes mat aš ėdri pasirodžiau du kartus net valgyt norėdavau, o jei dar į wc.. ir tai skrudžnai gėriau tą vandenį, kad tik wc nereiktų ieškot... biggrin.gif

ai sunkios man tokios kelionės, kur net pusryčių normaliai nepavalgai, o tas jau duotų gerą įžangą dienai biggrin.gif

oho, kokie jogai blink.gif maniškis iš tų, kur valgo daaaug, o kūdas kaip dviratis, tai jo kas dvi valandos, jei ne dažniau, amžinas burbesys "noriu valgyti" biggrin.gif su juo irgi kelionėse labai nekaip, nes piktas, jei nevalgęs po dešimt kartų per dieną biggrin.gif ir dabar cheatina vis, kavą su cukrum geria, sriubą su makaronais kažkada per pietus nuėjęs valgė, nes nusprendė, kad per mažai jam bus maisto. iš anksto taip nusprendė, prieš laiką, dar nesuvalgęs tų iš namų pasiimtų pietų biggrin.gif tai manbernai, nenorintys valgyti, gryna mistika. o va aš dabar galiu ir nevalgyti ilgiau.

mes ryt, ko gero, irgi važiuosim šiokių tokių atostogų, tai aš jau panikuot pradedu, kaip ten bus su maistu. labiausiai dėl to, kad bus ten ir daugiau žmonių ir vaikų, su katrais visais iš bendro katilo reikės valgyti, tai aš tai atsirinksiu, o va ką su dukra daryti, neišmanau unsure.gif

tiesa, gi kažkas klausė, kaip kopūstą kepam. aš tai susmulkinu ir keptuvėn, ant nedidelės ugnies, dar taukų kokį šaukštą, druskos, ir psio biggrin.gif veikiau jie ten išsitroškina man, nei iškepa g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nomore: 19 birželio 2013 - 19:33
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 19, 20:07)
mėginai sviesto gabalą su kokiu džiov.abrikosu ar figa biggrin.gif biggrin.gif jergus... jergus...  lotuliukas.gif  blush2.gif

Tai jau ačiū. Jau patyriau, kad tai geriausias būdas kaip per dvi dienas du kg priaugti. Bet tikrai skanu. Ir labai tinka PMSiniam vakarui prie ašarinio filmo. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 06 19, 18:30)
oho, kokie jogai  blink.gif  maniškis iš tų, kur valgo daaaug, o kūdas kaip dviratis, tai jo kas dvi valandos, jei ne dažniau, amžinas burbesys "noriu valgyti" biggrin.gif su juo irgi kelionėse labai nekaip, nes piktas, jei nevalgęs po dešimt kartų per dieną  biggrin.gif ir dabar cheatina vis, kavą su cukrum geria, sriubą su makaronais kažkada per pietus nuėjęs valgė, nes nusprendė, kad per mažai jam bus maisto. iš anksto taip nusprendė, prieš laiką, dar nesuvalgęs tų iš namų pasiimtų pietų  biggrin.gif  tai manbernai, nenorintys valgyti, gryna mistika. o va aš dabar galiu ir nevalgyti ilgiau.

mes ryt, ko gero, irgi važiuosim šiokių tokių atostogų, tai aš jau panikuot pradedu, kaip ten bus su maistu. labiausiai dėl to, kad bus ten ir daugiau žmonių ir vaikų, su katrais visais iš bendro katilo reikės valgyti, tai aš tai atsirinksiu, o va ką su dukra daryti, neišmanau  unsure.gif



mhm jie iš tos serijos, nėra ir ne mano bėdos, kad alkanas esu... pilvai negurgia, arba gurgia, bet nekreipia dėmesio... 11 vakaro gali atsiminti kad oi nevalgiau, paskui sukerta saujelę kažko nes skrandis susitraukė... o man pikta..jaučiuos apsirijėlė, dar pikta nes svorio padaugėjo, o jie dviračiai, kad paskui ir picas valgantys...

dėl bendrų katilų užjaučiu, kaip nemėgstu..

čia nesveika tie tokie stresai, bet va jau kai įsikalam per gyvenimą klišių: valgyt dažnai, valgyk pietus-pusryčius-vakarienes, vaisiai gerai, tas negerai, kitiems aiškint kodėl tu nebevalgai duonos, pupelių, net pūstų ryžių paplotęlių, kurie spec. man nupirkti buvo... visą kelią Coconut ir vadino mane, kad negavo matomai sedindriuke kokoso dozės tai pikta..o aš tiesiog ir sugebu emociškai pavargti biggrin.gif

ai didžiausias griekas buvo tikrieji garsieji Macaroons iš Laduree parduotuvėlės... gavos po vieną paragavom, galvojau mirsiu kaip skanu, nes nesitikėjau... visada galvodaau kad morenginio tipo dalykas kas man šlykščiau nei šlykštu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 19 birželio 2013 - 19:40
Nugi nusipirkau šiandien tų pigių avokadų maksimoj. Tai dabar nežinau ką su jais veikti - vinis kalti? Jau tokie kieti, tokie kartūs, rodos kankorėžy valgyčiau. Ką man su jais daryti kad prinoktų?
Atsakyti
QUOTE(Kalastaja @ 2013 06 19, 18:39)
Nugi nusipirkau šiandien tų pigių avokadų maksimoj. Tai dabar nežinau ką su jais veikti - vinis kalti? Jau tokie kieti, tokie kartūs, rodos kankorėžy valgyčiau. Ką man su jais daryti kad prinoktų?



tai džiaukis kad gali pati sunokinti, o ne apipuvusius nusipirkai biggrin.gif

įsuk su obuoliu į laikraštį, ir palik nokti keliom dienom. žievelė pajuoduos. o avokadas geras kai ties koteliu spusteli ir ta dalis minkšta būna. vinių nekalk. dėl geležies vinis kalt į obuolį, paskui tą obuolį valgyk po kelių dienų. ištraukus vinis aišku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalastaja @ 2013 06 19, 20:39)
Nugi nusipirkau šiandien tų pigių avokadų maksimoj. Tai dabar nežinau ką su jais veikti - vinis kalti? Jau tokie kieti, tokie kartūs, rodos kankorėžy valgyčiau. Ką man su jais daryti kad prinoktų?

As turiu tokia senovie knygute, kurioje yra daug idomiu patarimu seimininkems (gavau is vienos bobutes). Vat toje knyguteje yra patarimas, kaip greiciau prinokinti avokadus smile.gif ogi padeti i lekstute su miltais. gal pades smile.gif) siaip gi yra tokie dalykai, kad vieni vaisiai kitiems prinokti padeda, jei salia sudedi, arba atvirksciai- puvima skatina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 06 19, 18:49)
As turiu tokia senovie knygute, kurioje yra daug idomiu patarimu seimininkems (gavau is vienos bobutes). Vat toje knyguteje yra patarimas, kaip greiciau prinokinti avokadus smile.gif ogi padeti i lekstute su miltais. gal pades smile.gif)  siaip gi yra tokie dalykai, kad vieni vaisiai kitiems prinokti padeda, jei salia sudedi, arba atvirksciai- puvima skatina smile.gif



o geras su miltais. reik mėginti. miltų centneris.. nevartoju jų tad drąsiai naudot galių biggrin.gif

pomidorai pvz nelaikomi šaldytuve pvz vienas patarimų ir.
Atsakyti
su bananais kartu dar galima laikyt. bananai nokdami bezda ir avokadus skatina nokt ir bezdet tongue.gif

Wallis papasakotum apie vokieciu valgymo ipatumus. pvz man atvaziavus cia buvo lengvas sokas, kai pamaciau sumustini pagaminta is dvieju riekiu kvadratines baltos duonos isteptos sviestu ir tarp tu riekiu prigrusta bulvyciu fri arba kitam variante - cipsu.
Atsakyti
Ačiū už patarimus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 06 19, 18:52)
su bananais kartu dar galima laikyt. bananai nokdami bezda ir avokadus skatina nokt ir bezdet tongue.gif

Wallis papasakotum apie vokieciu valgymo ipatumus. pvz man atvaziavus cia buvo lengvas sokas, kai pamaciau sumustini pagaminta is dvieju riekiu kvadratines baltos duonos isteptos sviestu ir tarp tu riekiu prigrusta bulvyciu fri arba kitam variante - cipsu.


jautiena, dar makaronai su bulvytėm fri.... viaukttttt

vokiečiai panašiau į paleo valgo: dešrelės, rauginti kopūstai. bet sunkias ir junk ir tešlų mada visur...
Paryžius pilnas batonų, tešlų... mėgavaus kai skaičiau knygą kadais Kodėl prancūzės nestorėja, kaip apie kultūrą rašė..iš tikro kaimuose manau to pilna: kur auginas patys, nokinas patys, ir nėra arti parduotuvių su šūdmaisčiu ir nereikia dangstutis po etikete ''laikas-pinigai, nėra kada gaminti, reikia greitai ir tuoj pat'' knisa...
Atsakyti
QUOTE(Kalastaja @ 2013 06 19, 19:39)
Nugi nusipirkau šiandien tų pigių avokadų maksimoj. Tai dabar nežinau ką su jais veikti - vinis kalti? J

as irgi ta pati siandien padariau. Bet maniskiai normalus, prinoke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 06 19, 20:52)
su bananais kartu dar galima laikyt. bananai nokdami bezda ir avokadus skatina nokt ir bezdet tongue.gif

Wallis papasakotum apie vokieciu valgymo ipatumus. pvz man atvaziavus cia buvo lengvas sokas, kai pamaciau sumustini pagaminta is dvieju riekiu kvadratines baltos duonos isteptos sviestu ir tarp tu riekiu prigrusta bulvyciu fri arba kitam variante - cipsu.


geras, pirma karta girdziu apie tokius sumustekus smile.gif)) bet vokieciams sumustinis tai jau sventas dalykas arba tas brezelis smile.gif visi isitvere ji grauzia, o ypac vaikai smile.gif as labai retai, bet nusiperku, su rugpieniu suvalgau, visai skanus daiktas, bet ne mano kasdienybe. as stengiuosi maitintis sveikai, todel tokie ir bus mano ypatumai, nelabai ka bendra su vokieciu mityba turintys. nesu net tos ju isdievintos curry desros valgius, na ta su tokiu padazu kazkokiu, o tu masiniuku kur desras pardavineja tai ant kiekvieno kampo. va kas man patinka, tai kad daug galiu is ukininku turgely nusipirkti arba produktu, kurie uzauge cia visai netoli, ta prasme kiausiniai kaimiski linksmuoliu vistu, uogos, vaisiai ( aisku ne mangai kokie biggrin.gif), darzoves. kazkada likau maloniai nustebinta, kai ieskojau iceberg salotu, sako vaikeli, neauga jos dar cia ir mes neturim. aha, vadinasi turi tai, kas auga smile.gif turiu jau savo punktelius ir visada pas tas pacias bobutes perku. aisku, kaina skiraisi labai, daug didesne nei parduotuveje, bet man jau vien ten vaikscioti ir ziureti i tas prekes yra vienas malonumas ( esu biskiuka turgeliu maniake). Dar patinka, kad labai didelis maisto produktu pasirinkimas, visada gausi net paciu imantriausiu dalyku ir pasigaminsi patiekala, kurio norejai. Labai geros patirties turiu su turkiskom parduotuvelem, ten mesa geros kokybes (ypac aviena), suriai, jogurtai siek tiek kitokie. Daug Bio ir Eco pasirinkimo, nors kartais as labai skeptiskai ziuriu i tai, na zodziu renkuosi su protu, nes manau tas bio tai zodis galintis is kliento ismelzti daugiau pinigu, bet va paimkim produkta kad ir grikius (na as dar ne paleo, bet pamazu as pasidarysiu tikrai) tai ekologiski jie tokie sviesiai zali ir skonis, nepalyginamai skanesnis, nei tu rudu.

Jautiena, o Tu ka su vokieciais irgi draugauji? drinks_cheers.gif Jau ilgai? smile.gif
Atsakyti