Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

QUOTE(" voresta " @ 2013 06 19, 19:55)
ne taip jau baisiai jos užkeltos, va palyginkit
http://www.oelmuehle...?...t&Itemid=51

http://www.sveikipro...ekologiskas-1-l
yra kaip yra...

taip, šitas gamintojas ne pat spigiausias smile.gif aš perku ekologišką, fairtradinį už 29 lt puslitriuką smile.gif čia jei Lt. bet jau įsimečiau į iherbo krepšį vėl Nutivos, dukra reikalauja, nes jai skanesnis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 19, 17:55)
ne taip jau baisiai jos užkeltos, va palyginkit
http://www.oelmuehle...?...t&Itemid=51

http://www.sveikipro...ekologiskas-1-l
yra kaip yra...



bum su šakalėliu bum per galvą... kokoso sviestas ant tos ruginės grūdų ir sėklų pilnos duonos!!! aaaa biggrin.gif noriu biggrin.gif Voresta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 19, 19:49)
o vaisius valgyt ant tuščio skrandžio reikia, t.y. ryte,

taip, ryte, tai reiškia, kad ryte yra didesnė tikimybė, kad fruktozė bus panaudota , o nepavirs riebaliukais ir nenusės atsargose, kaip nutinka tada, kai valgoma kitu laiku.

QUOTE
Priešingai nei kitų dviejų energinių maisto medžiagų (riebalų bei baltymų), angliavandenių įsisavinimas žmogaus organizme yra beveik neribotas, o pašalinimas, jei jie nesudeginami iškart, beveik neįmanomas, tad viršsvorio problemos yra daugiau susijusios su greitai įsisavinamais angliavandeniais (o ypač fruktoze) maiste nei su riebalais tiesiogiai.
Atsakyti
man tai to vorestos įdėto stiklainis labai patiko biggrin.gif mėgstu tokius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 19, 18:01)
taip, ryte, tai  reiškia, kad ryte  yra didesnė tikimybė, kad fruktozė bus panaudota , o nepavirs riebaliukais  ir nenusės atsargose, kaip nutinka tada, kai valgoma kitu laiku.



mhm ant savo poodinio kailio galiu patvirtint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja_ @ 2013 06 19, 19:38)
As tai esu ir anksciau tokius derinukus valgius, nu papusdavo pilva bet nepykino, o dabar net iki pilvo tas kremas nenuejo, o jau skrandyje susimakalavo...

Man irgi taip būna nuo kokoso aliejaus. Vieno niekaip negaliu, o net kakavoje ar gilių kavoje ryte jis man vis tiek kaip koks vazelinas gerklėje. Skaniausia jis su džiovintais vaisiais ir ant karštos pakepintos mėsytės. Į kavą jei dedat kokoso aliejų, dar ir sviesto įsimeskit - kažkaip maloniau nueina. Dar svarbu gerai suplakti. Tai su pieno plakikliu darau.

Papildyta:
Sveika sugrįžus Sedindriuke! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalastaja @ 2013 06 19, 18:06)
Man irgi taip būna nuo kokoso aliejaus. Vieno niekaip negaliu, o net kakavoje ar gilių kavoje ryte jis man vis tiek kaip koks vazelinas gerklėje. Skaniausia jis su džiovintais vaisiais ir ant karštos pakepintos mėsytės. Į kavą jei dedat kokoso aliejų, dar ir sviesto įsimeskit - kažkaip maloniau nueina. Dar svarbu gerai suplakti. Tai su pieno plakikliu darau.



mėginai sviesto gabalą su kokiu džiov.abrikosu ar figa biggrin.gif biggrin.gif jergus... jergus... lotuliukas.gif blush2.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 19 birželio 2013 - 19:08
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 19, 20:07)

papasakok, kaip sekėsi kelionėje su maistu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 06 19, 20:02)
man tai to vorestos įdėto stiklainis labai patiko  biggrin.gif  mėgstu tokius  bigsmile.gif

aha, po to tinka prieskoniams laikyti . thumbup.gif
Tiek daug 000164.gif o man reik eit šerno galvą kapoti, kad ryt galėčiau smegenus pasitiekt pusryčiams didis.gif
Atsakyti
jezus, man skrandis verciasi tas eriuko sirdis pjaustant, o smegenu dorot tai itariu neprisiversciau, ziaugciot pradeciau...

QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 19, 18:07)
mėginai sviesto gabalą su kokiu džiov.abrikosu ar figa biggrin.gif biggrin.gif jergus... jergus...  lotuliukas.gif  blush2.gif
riebaliukas su angliais ninini nevalia tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 19 birželio 2013 - 19:26
QUOTE(nomore @ 2013 06 19, 18:11)
papasakok, kaip sekėsi kelionėje su maistu smile.gif



kaip tngiu... biggrin.gif biggrin.gif

Vežiaus lašinukų bet dalį parsivežiau, na sūrimo tiek negalėjau valgyt...

Visą kelionę prabuvau pikta...dalinai dėl kavos, kad negėriau.. rimtai... Kai išgerdavau visai gerai buvo.. aišku pienu nesididžiuoju biggrin.gif

Pirma dieną besivalkiojant, jau vakaras, morkas įsidėjus ir turėjau rankinėj, graužinėjau visą dieną, neužkiša jos... pikta valgyt noriu... kavinėj dėl manęs prisėdom, nes aš išpindėjus makdonaldo ėst nesutinku, iš kiniečių take away gleivėto maisto nesutinku valgyt (taip ir pasakiau bernam, jei gleives mėgstat tai rykit.. stengiuos visada kuo šlykščiau pasakyt apie tikrai šlykščius dalykus, kad kitą sykį gal pagalvos priešpirkdami; o pardėj dar prieš tai pašteto pokutį nusipirkau..pigiausias varnatas pardėj ), omletą užsisakiau, kaifuoju, kaifas baigės kai atnešė pusė picos dydžio duonos riekę užkeptą sūriu ir kumpiu o ant viršaus vienas nabagas kiaušinis.... kiek teko išklausyt, kad va net duons pagrilintos nevalgau...

kitom dienom mitau ką nusipirkau LIDLE: paštetas, svieto luitas,pomidorų du kilai, kelionei namo kumpio šmotą (aišku bernai primaišytas mišraines pirko, nei vienų nevalgė, nes rūgštimis dvokė..) pusryčiaudavau pašteto šimtas gramų ir sviestų užsikąsdama biggrin.gif cool būdavo. paskui jau kas papuola.. vėl paštetas iš rankinuko ir pomidoras ir tiek biggrin.gif

bet vaikštant būdavo svarbu tiesiog pavalgyt vakare dar kažką, kad ir vėlai grįžus į lašinius įnikdavau... na o bernai anglimis minta, ir gali nevalgyt parom ir pilvai negurgia, ir pofik jiems alkani nealkani... tas ir nervina, nes mat aš ėdri pasirodžiau du kartus net valgyt norėdavau, o jei dar į wc.. ir tai skrudžnai gėriau tą vandenį, kad tik wc nereiktų ieškot... biggrin.gif

ai sunkios man tokios kelionės, kur net pusryčių normaliai nepavalgai, o tas jau duotų gerą įžangą dienai biggrin.gif
Atsakyti
Jautiena, matytum kaip as is virtu kaulu smegenis traukau ir valgau murkdama, MB tai kraupsta biggrin.gif
Atsakyti