Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

wallis, tai tada jau tikrai rasi to aliejaus, čia tau ne Lietuvos pasirinkimai iš kelių prekybos taškų su kosminėm užkeltom kainom biggrin.gif
Atsakyti
su artisoku zaidziu.nu kas per nesamone.. mediena. o valgyt ner ka, dar kutu visokiu i gerkle prilindo. busiu pabandzius kas do daiktas biggrin.gif kopustas geriau biggrin.gif
Atsakyti
Sedindriuke, tai tu kas ryta ta kopusta su kiausais kapoji? smile.gif nu reiks ir man rytoj isbandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 06 19, 16:51)
sakai?  g.gif  nedrįsčiau taip teigti  g.gif  mano refliuksui (ups, t.y. buvusiam refliuksui biggrin.gif ) rūgštis tokios įtakos neturėdavo. veikiau suveikdavo tradicinis "mėsa plius kruopos/miltai, daržovės, o po to dar desertukas" mišinys  biggrin.gif
vietoj Lėjos visgi kaltinčiau arba tą kokoso kremą, arba migdolus, kaip polinesočiųjų išdaigas, nes va riešutukai mėgdavo rūgštis kilstelt.


Na riesutukus tai kasdien valgydavau ir viskas ok, ir ta liezuvi valgydavau su salotom ir kavyte po pietu (is ryto ant tuscio skrandzio man ji nelenda), ir man ne rugstys pakilo nuo to kremo o supykino smile.gif

QUOTE(ciurlionis @ 2013 06 19, 17:02)

Lėja,smagu kad jungiesi i musu buri  4u.gif
http://cronometer.com/ cia vedame ka valgome,stebime kiek kcal suvartojame,kokiu medziagu organizmas gauna,ko per daug.
Dar pastebejimas užkandziauti nera gerai!


smile.gif Del uzkandziavimo tai mano metodika tokia, po 18 nevalgau as smile.gif o diena valgau po truputi, tokiu budu numeciau 10 kilu pries metus ir jau metus ji islaikau, daugiau nenoriu mesti nu max 2 kg

QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 19, 17:16)
Kadangi nemazai bedu esu turejus, butent mesos derinys su rugsciu uzpilu ( beje, viena yra pasigamint namie ir zinot, is ko pagamintas, kita - is kavines, kur turbut cukraus pavaryta nemazai, nors realiai ir nejauciam ) ir zaliom darzovem = bedos. As net raugintus kopustus pora min. nutusinu ant zemos kaitros su vandeniu ar sviestu, jei valgau su mesa. Mesos suvalgius su pomidoru galiu tiketis raitytis is skausmo maziausiai pora valandu arba atsiruginet "vemaliuku" doh.gif  biggrin.gif
Po maisto norint kavyte megautis, rekomenduociau palaukt bent pora val. Del to as ja geriu pusryciams, nes veliau ji man y mityba neysikomponuoja schmoll.gif
Buvo metas, kai net metu arbatos negalejau gert, rugstys pildavos net pro nosy doh.gif


As tai esu ir anksciau tokius derinukus valgius, nu papusdavo pilva bet nepykino, o dabar net iki pilvo tas kremas nenuejo, o jau skrandyje susimakalavo...
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 06 19, 17:35)
Sedindriuke, tai tu kas ryta ta kopusta su kiausais kapoji? smile.gif  nu reiks ir man rytoj isbandyt biggrin.gif



na beveik, jei ne kopūstas, taiu morkų prisipjaustau, ar kokių kitų žalių lapų, nes dviem trim kiaušiais neužsikišu kad laisvai negalvočiau apie maistą.. Krūva daržovių reikalinga man, kad jausčiau pilve, kad pavalgiau.
Dėl to sakiau tik pamėginsiu su bulletproof kava kaip seksis, nes visą gyvenimą man pusryčiai svarbus dalykas ir skanus,ir atsikėlus aš tik ir galvoju apie pusrytį pirmiausia, o ir kalorijų nelinkus gerti tiesiog, kramtyt reik.. bet reik maistą pradėt taupyt sakau biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, paaiskinkit kas su pomidorais blogai???
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 19, 12:13)
biggrin.gif
nuo lapkričio kai pradėjau whole30 su juo ir tebedraugauju rytais pagrinde biggrin.gif

o galetumet pasikartot ir papasakot kaip ji kepat? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja_ @ 2013 06 19, 17:43)
Merginos, paaiskinkit kas su pomidorais blogai???



nieko blogai. Ne visiems jie tinka tiesiog dėl juose esančių alkaloidų. Angliškai čia apie tai http://en.wikipedia....wiki/Solanaceae

pomidoras skaitos vaisius, o vaisius valgyt ant tuščio skrandžio reikia, t.y. ryte, nes dienos metu deja skrandis retai kada būna tuščias ir žarnyne vyksta virškinimo procesai... (pasakiau aš valgydama obuolį.. bet tik tam, kad nebebūtų namie vaisių biggrin.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 19 birželio 2013 - 18:49
QUOTE(Lėja_ @ 2013 06 19, 19:38)

smile.gif Del uzkandziavimo tai mano metodika tokia, po 18 nevalgau as smile.gif o diena valgau po truputi, tokiu budu numeciau 10 kilu pries metus ir jau metus ji islaikau, daugiau nenoriu mesti nu max 2 kg



blogai darai, nes čia esmė ne tose kalorijose, maisto kiekyje, o insuline
ilgainiui per aukštas insulino lygis atsiliepia sveikatai.

Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 19, 19:49)
nieko blogai. Ne visiems jie tinka tiesiog dėl juose esančių alkaloidų. Angliškai čia apie tai http://en.wikipedia....wiki/Solanaceae

pomidoras skaitos vaisius, o vaisius valgyt ant tuščio skrandžio reikia, t.y. ryte, nes dienos metu deja skrandis retai kada būna tuščias ir žarnyne vyksta virškinimo procesai... (pasakiau aš valgydama obuolį.. bet tik tam, kad nebebūtų namie vaisių biggrin.gif)



Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 06 19, 19:21)
wallis, tai tada jau tikrai rasi to aliejaus, čia tau ne Lietuvos pasirinkimai iš kelių prekybos taškų su kosminėm užkeltom kainom  biggrin.gif

ne taip jau baisiai jos užkeltos, va palyginkit
http://www.oelmuehle...?...t&Itemid=51

http://www.sveikipro...ekologiskas-1-l
yra kaip yra...
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 19, 19:51)
blogai darai, nes čia esmė ne tose kalorijose, maisto kiekyje, o insuline
ilgainiui per aukštas insulino lygis atsiliepia sveikatai.



ACiu idomu !!!
Atsakyti