Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

Sveikos, aciu uz grazius zodzius. Siandien as isejus is saves, vakar susileidau vaistus, tai karsciuoju visa diena, atrodo, kad galva issiskirs i dvi dalis. Jauciu stipreja organizmas ir imunitetas, tai kuo toliau tuo sunkiau man juos pernest.
Wallis, nekepkit ant aliejaus, nuodijat save. Vienintelis aliejus ant kurio galima kepti yra kokosu aliejus.
Atsakyti
Oi atimkit is manes braskes kas nors doh.gif greiciau jos baigtusi....neperku, nu tai is vieno kaimo atveza, tai is kito kaimo....guli jos dideles, saldzios grazios..ir opa opa ir susoka man burnon blush2.gif issipuciu visa ir sedziu alkana doh.gif siandien dar ir zemuogiu bliuda atvilko...uzsaldziau viska cool.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 06 19, 18:08)
Sveikos, aciu uz grazius zodzius. Siandien as isejus is saves, vakar susileidau vaistus, tai karsciuoju visa diena, atrodo, kad galva issiskirs i dvi dalis. Jauciu stipreja organizmas ir imunitetas, tai kuo toliau tuo sunkiau man juos pernest.
Wallis, nekepkit ant aliejaus, nuodijat save. Vienintelis aliejus ant kurio galima kepti yra kokosu aliejus.

viskas, einu rytoj i bio parduotuve, o gal net dar ir siandien spesiu. i ka atkreipti demesi renkantis ta alieju? as kiek esu macius, tai jis atrodo baltas ir toks, na, konsistencijos tai visai neskystos. Ar tas kokosu aliejus buna tik vienos vieninteles rusies? nes kiti aliejai tai buna ten visokie salto, karsto spaudimo etc...
Atsakyti
rugsties kilimas man primena laikus, kuomet valgydavau pusryciam avizine koshe su trupuciu pieno, krisleliu sviesto, bananu ir razinom . po pusvalandzio sukildavo rugstis ir po dvieju valandu vel alkana kaip viskas, o iki pietu mieto dar 2-3 valandos like... stai tau ir kompleksiniai angliavandeniai, kurie turetu leisti ilgai jaustis sociai ir energingai...
trans-fats gaunami, kai per augalinius aliejus yra varomas vandenilis, kad paverst skysta alieju i kieta riebala, pvz margarinas. didzioji dalis trans-fat yra sunaudojama maisto pramones, nes sitie riebalai yra pigus ir ilgai negenda. trans-fat vartojimas yra siejamas su sirdies ligomis ir diabetu.

ryte geriau bulletproof kavyte su saukstu situ: sviesto, kokosu riebalo ir kokoso kremo. priskaiciavau apie 270kcal ir 30g riebalu. sito uzteko iki 13val. tada i trasa: kepenu-sirdziu pastetas, puse avokado, salieru kotu ir obuoliu salotos ir pasilepinau bananu ledais: mazas saldytas bananas, saukstas grietineles ir saukstas kokosu kremo. p.s. dar pyliau vodkes i ledus lotuliukas.gif t.y. vaniles ekstrakto, gal atsimenat, kur buvo foto imetus Smirnoff, jau ruduoja nuo vaniles anksciu ir kvepia skaniai, labai tinka i ledus
dar gaminsiu "kebabus" is farso (aplipinsiu pagaliukus fars su prieskoniais ir i orkaite), kalafijoru kus-kus ir virtu burokeliu misraine.

beje mano pms isibegejes pilnu tempu, o svarstykles kaip prikaltos ir pilvas nepapustas, tik skaudena, kai anksciau vaiksciodavau kaip kamuoli prarijusi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 19 birželio 2013 - 17:38
Sveikutes,
grįžau, nors jus skaitydavau iš visur biggrin.gif

Man rūgštis buvo atsiradus ir ilgą laiką galvojau kad tai nuo mėsos, kurią pietums darbe sukirsdavau - savas kotletukas ir daržovės.. kadangi po jų tekdavo lankstytis, tai vos ne atpylimai būdavo.... kiek ko neiškojau, kad esu alergiška mėsai, jautienai, svogūnui, česnakui... mat vakarop pilvo pūtimas buvo natūrali būsena..

o viskas dingo ryte nustojus valgyt cottage cheese - alia varškę. nes tai ilgai labai buvo mano pusryčiai (košės jau seniai išdangintos iš pusryčių meniu buvo, nes nepasotindavo), ir galiausiai neliko kad turiu rūgštingumą... ir kai kada jogurto vakare panaudojus žiūrėk būna pilve uraganas tris kitas dienas, kitą kartą nebūna (kai tą diena ir mėsos esu valgius ir vakare žarnynui paduodu injekciją jogurto riebaus (natūralaus))

Sveikos naujokės 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

LumiLumi, laikykis tvirtai įsikibus ir mamai neskambink kai blogai jauties (kad vėl nepavadintų kuom nereikia)! 4u.gif 4u.gif

Nomore, kaip šaunu dėl šeimynos! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 19 birželio 2013 - 17:41
Sveika sugrizus wink.gif

Wallis: tik extra virgin cold pressed. pigus nebus.
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 06 19, 18:33)
rugsties kilimas man primena laikus, kuomet valgydavau pusryciam avizine koshe

drinks_cheers.gif pamenu šitai ir aš. ta košė, kuri, anot gastroenterologų, turėtų labiausiai tikti skrandininkams ir malšinti rūgštis, buvo garantija, kad sukils viskas po kelių valandų ar dar greičiau.

Wallis, į kokią parduotuvę susiruošei eiti? aš perku biotekoj, ten pigesnis tas aliejus, nors irgi kandžiojasi ta jo kaina. bet sveikuose produktuose tai išvis padangės blush2.gif
Atsakyti
sveikos,
o man siandien lomkes, duonos uzsinorejau. bet lakaus. yra mazas gabaliukas likes rugines. vis praeinu. tikiuos issilaikyti.

norejau pacituoti ir atsakyti, bet darbinis kompas nepraleido. tai siaip pasipasakosiu, kaip sekasi toliau whole30 laikytis.

kaip ir kitos pastebejot, atsiprasant oro nebegadinu smile.gif ir zarnu neberaizo.

tuna ir visa kita zuvis pas mus labia brangi. man tik pasiseke jos papigiai gaut, nes prisitryniau prie draugelio turincio membership bazeje, kur restoranams teikia produktus. antraip neikaciau visai seimai zuvies. kepiau ji kaip kepsni ir sudziau zalia. skanu. zalias skaniau man.
va mano avokadai baigesi, bet ju vienu I krautuve neleksiu. suksiuos su kokoso riebalu iki savaitgalio.
Atsakyti
Sedindriuke, sveika sugryzus, malonu vel tave matyti smile.gif Neskambinu, ismokau dantis sukandus iskesti, tik MB visa reikala mato, bet ir prie jo neisskystu smile.gif
As versiuko kepenu kiaules taukuose pasikepiau ir garnyrui darzoviu: skustuku pridroziau morku, cukinija, pripjausciau svoguno, pora skilteliu cesnako, zoleliu, sviezio baziliko ir druskytes, viska trumpai patroskinau. Soti iki ausu smile.gif
Pas mus sia savaite karstas vanduo atjungtas, tai kasdien puoduose sildomes, sedziu ir moraliskai nusiteikineju ritualui biggrin.gif bet koks kaifas indus plauti tai ujujui...
Atsakyti
QUOTE(ativas @ 2013 06 19, 19:01)
yra mazas gabaliukas likes rugines. vis praeinu. tikiuos issilaikyti.

va mano avokadai baigesi, bet ju vienu I krautuve neleksiu. suksiuos su kokoso riebalu iki savaitgalio.

paukštukams sulesink smile.gif

man taip baigėsi kopūstas, lomkės biggrin.gif kas čia paminėjo tą keptą kopūstą? a? kablys totalus ant jojo biggrin.gif
Atsakyti
dar dėl tų procentų cronometer. Paleo ir neturi vienos taisyklės su procentais. Turi tuos procentus kiekvienas asmeniškai susirasti. Carbsus turi vartoti tos kurios sportuojam, kitaip pilna aprašymų kaip be jų tik organizmas pastoviam strese, ir svoris puikiai auga toliau, o ne krenta ir ne dailėja.
Čia kai kurios ketozėj sėdi ir joms tai tinka, tpu tpu tikėkimės kad taip ir toliau! ISWF kai apie porcijas šneka, ir protingai šneka, nes ne visi tiek riebalo nori vartoti ištisai, nei reikia tiek.Tad mėginkit visokius variantus (kas ir man aktualu), ir raskit savo procentus, o ne pagal cronometrą...
Papildyta:
QUOTE(nomore @ 2013 06 19, 17:06)
paukštukams sulesink smile.gif

man taip baigėsi kopūstas, lomkės  biggrin.gif kas čia paminėjo tą keptą kopūstą? a? kablys totalus ant jojo  biggrin.gif



biggrin.gif
nuo lapkričio kai pradėjau whole30 su juo ir tebedraugauju rytais pagrinde biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 06 19, 18:57)
drinks_cheers.gif  pamenu šitai ir aš. ta košė, kuri, anot gastroenterologų, turėtų labiausiai tikti skrandininkams ir malšinti rūgštis, buvo garantija, kad sukils viskas po kelių valandų ar dar greičiau.

Wallis, į kokią parduotuvę susiruošei eiti? aš perku biotekoj, ten pigesnis tas aliejus, nors irgi kandžiojasi ta jo kaina. bet sveikuose produktuose tai išvis padangės  blush2.gif

nomore, as gyvenu Vokietijoje tai cia yra visokiu tu bio parduotuveliu. Viena, Alnatura, jau visas toks vidutinis prekybcentris, bet man labiau patinka pavienes tokios, negarsiu pavadinimu, tai zinau kelias parduotuveles. Ten nueini, dar su pardavejom labai maloniom visada pasiplepi. dar yra ir Asia maisto parduotuveles, ten tikrai tikrai esu maciusi to aliejaus, bet negaliu pasakyti, ar extra virgin buvo. Na nesvarbu, jei ne vienoj, tai kitoj tikrai tikrai rasiu smile.gif va pasidairiau internete kainu, tai uz 325 gr 11,50 Euro. nemazai, bet man tai ne kliutis. as isvis esu pamisus del visokiu idomiu sveikuolisku produktu, labai megstu viska isbandyti. Visai neseniai atrdau Goji ir Acai uogas. man pastoviai problemos su uzkietejusiais viduriais, o atsimenu kai atostogavau Tailande, ten daug maisto valgiau su kokosu pienu ir etc, ryzius pamenu palikdavau, nes zinojau, kad jie kietina, tai tris savaites atostogu metu ne tik numeciau 3 kg, bet ir jausdavausi nerealiai, o ir valgiau tai ohoho! zodziu duonos ne nemaciau, makaronu tuo labiau, ryziu atsisakiau, o visa kita, jamam! smile.gif)
tik as vis save stabdau, pasiziuriu kaloriju lentelej ant produkto, kur daug riebalu- tai ir padedu. Bet va paskutiniu metu gal sueinu i prota, suvokiau kad yra geru tu riebalu smile.gif
anksciau savo gyvenimo neisivaizdavau be makaronu, ryziu etc, bet dabar pastebejau, kad jie mano meniu vis reciau ir reciau. manau pamazu man pavyks juos visai isbraukti, nes juk darzoves, tai taip skanu. Su mesyte gal kiek man bus sunkiau, nelabai man ji prie sirdies, tiesiog neskanu ir viskas, nors vaikas tai buvau vilkas mesedis smile.gif
Atsakyti