Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

QUOTE(pumpica @ 2013 06 19, 15:11)
na pvz. man kokosas netinka, kokoso aliejus nieko, bet visi kremai, drozles -netinka, pilve iskart balaganas ir galva skauda smile.gif gal ir jum netinka?



man toks jausmas, kad nuo per daug riebalo... gal reikia priprasti prie didesnio kiekio riebalo, nes iki siol labai neriebiai maitinausi.... g.gif beje man refliuksas... gal man is viso netiks riebi mityba.... doh.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 19, 15:35)

Sveika prisijungus 4u.gif Cia daug nauju, tame tarpe ir as 4u.gif Menesio ar dvieju neuztenka suzinot visko apie sia mityba, prisitaikyt ja sau. Daug kantrybes, eksperimentu ir patarimu 4u.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja_ @ 2013 06 19, 15:50)
man toks jausmas, kad nuo per daug riebalo... gal reikia priprasti prie didesnio kiekio riebalo, nes iki siol labai neriebiai maitinausi....  g.gif  beje man refliuksas... gal man is viso netiks riebi mityba....  doh.gif

siūlau perskaityti visas pripelpėtas paleo temas, ten daug informacijos, ir apie riebalus, kai rūgštys kyla, ir apie daug daug kitų dalykų, ir su kuo tuos riebalus valgyti, o su kuo - ne. ir pasikartosiu, o ką pietums valgėte? smile.gif

ir dar, dėl valios laikytis tokios mitybos... man jos čia visiškai neprireikia blush2.gif blink.gif valgau kiek noriu, visąlaik esu soti ir laiminga, nesikankinu su alkiu, ir net nesinori tų nevalgomų produktų. o ir pagerėjusi savijauta prideda motyvacijos ir noro taip maitintis.

mano svoris labai didelis, tai, aišku, esu prisibandžius begalę visko, ir kone kiekvienas bandymas baigdavosi fiasko ir dar didesniu svorio šuoliu, tikrai nesu niekada ištempus mėnesio kokios nors mitybos. taip kad valinga manęs nepavadinsi biggrin.gif
Papildyta:
tiesa, merginos, kas čia šnekėjot apie ūkininko iš Daugų vežamas namines vištas? prisipažinkit, nes nepamenu biggrin.gif o vištos noriu biggrin.gif
dar lyg ir turėtume gauti kitą savaitę ėrienos, bus smaguma bigsmile.gif

ir dar, skaičiau skaičiau It srarts with food, ir išskaičiau ten, kad ta delno dydžio baltyminio maisto porcija - kiekvienam valgymui. o jei žiūrėti pagal cronometer, tikrai būtų gerokas perviršis baltymų tokiu atveju. tai vat susikontūzyjau aš dėl to baltyminio maisto biggrin.gif

ir, pažiūrėjus savaitės maistinių medžiagų suvestines, matau, kad trūksta kalcio, kalio, magnio ir mangano doh.gif šitai nenudžiugino, o dar naktimis kartais kokią koją sutraukia, tai va mąstau, kaip čia padėtį pagerinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 06 19, 16:06)
siūlau perskaityti visas pripelpėtas paleo temas, ten daug informacijos, ir apie riebalus, kai rūgštys kyla, ir apie daug daug kitų dalykų, ir su kuo tuos riebalus valgyti, o su kuo - ne. ir pasikartosiu, o ką pietums valgėte? smile.gif





nu gi valgiau liežuvi berods kiaulės, su salotom kopustu, morku, dar agurko, bet kavinej, buvo dar kazkokios rugsteles ant tu salotu uzpilta.. nu va o po pietu kavis su kokosu kremu smile.gif)))))))))))))))

o beje, kas tas chronometer???

senas temas po truputi skaitau... kiek spėju... drinks_cheers.gif
Papildyta:
ai dar pries pietus truputi mikdolu, čija seklu sauksteli ir linu sėmenų saukstelį valgiau..
Atsakyti
QUOTE(Lėja_ @ 2013 06 19, 16:12)
nu gi valgiau liežuvi berods kiaulės, su salotom kopustu, morku, dar agurko, bet kavinej, buvo dar kazkokios rugsteles ant tu salotu uzpilta.. nu va o po pietu kavis su kokosu kremu smile.gif)))))))))))))))


Kaltinkit neaiskios kilmes rugsteles uzpila plius kiek laiko praejo nuo pietu, kai kava geret? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nomore @ 2013 06 19, 15:46)
nugi, ar tie kąsneliai tokie jau brangūs ir reikalingi, palyginus su geresne savijauta?  mirksiukas.gif
aš va vienam baliuj netyčiom pavalgiau daugiau, t.y. tarp valgymų dar kokis tai paužkandžiavimas įsimaišė - mėsa ir daržovėm, bet po to porą dienų reikėjo vėl atsistatyti natūraliam sotumo jausmui su trimis valgymais. tai pagalvojau, kad gal geriau apsieit be tokių va nesąmoningų kąsnelių.


Tai va va, netyciom, geriau apsieiti ir t.t. bet atsitinka mirksiukas.gif Pas mane psichologija streso metu neveikia, sveika prota atgaunu po laiko biggrin.gif Truksta magnio man irgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 19, 16:43)
Kaltinkit neaiskios kilmes rugsteles uzpila plius kiek laiko praejo nuo pietu, kai kava geret?  4u.gif




o tai ta rugstele su riebalu sumaisyta negerai???? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 19, 16:43)
Kaltinkit neaiskios kilmes rugsteles uzpila

sakai? g.gif nedrįsčiau taip teigti g.gif mano refliuksui (ups, t.y. buvusiam refliuksui biggrin.gif ) rūgštis tokios įtakos neturėdavo. veikiau suveikdavo tradicinis "mėsa plius kruopos/miltai, daržovės, o po to dar desertukas" mišinys biggrin.gif
vietoj Lėjos visgi kaltinčiau arba tą kokoso kremą, arba migdolus, kaip polinesočiųjų išdaigas, nes va riešutukai mėgdavo rūgštis kilstelt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nomore: 19 birželio 2013 - 16:00
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 19, 15:25)

aciukas 4u.gif Egliukasz i mane prasyciau kreiptis tu smile.gif
ir tikrai ne cheatinu

QUOTE(" voresta " @ 2013 06 19, 15:30)
pilvo pūtimas rodo kad žarnyne gyvena ne tie, kam reikėtų. Dar žarnynas  gal reaguoja į kokius nors augalų "nuodus"keleta dienų valgyk tik troškintas daržoves- jokių žalių.
Kokios info norėtum dėl low carb? jei tavo carb'ai tik iš daržovių- tai jie teisingi. Tačiau racione jie neturėtų sudaryti daugiau 1/3.
produktų pirkimas neįtakoja šitų dalykų- tačiau įtakoja paruošimo būdas: reikėtų kuo mažiau čirškinti.
Dėl probleminių vietų,  gal ką nors išskaitysi čia

pagal cronometr'a ziurint carbs tureciaus suvartoti 103 g.suvartoju 43,33,65.Pas mane didzioji dalis baltymu.Sakau kad as tiek ju suvartoju gal low carbs pabandyti pasilaikyti.Bet niekur info nesugebejau rasti kas ten valgoma.

QUOTE(Lėja_ @ 2013 06 19, 16:12)
nu gi valgiau liežuvi berods kiaulės, su salotom kopustu, morku, dar agurko, bet kavinej, buvo dar kazkokios rugsteles ant tu salotu uzpilta.. nu va o po pietu kavis su kokosu kremu smile.gif)))))))))))))))

o beje, kas tas chronometer???

senas temas po truputi skaitau... kiek spėju...   drinks_cheers.gif
Papildyta:
ai dar pries pietus truputi mikdolu, čija seklu sauksteli ir linu sėmenų saukstelį  valgiau..

Lėja,smagu kad jungiesi i musu buri 4u.gif
http://cronometer.com/ cia vedame ka valgome,stebime kiek kcal suvartojame,kokiu medziagu organizmas gauna,ko per daug.
Dar pastebejimas užkandziauti nera gerai!

ir klausimas kas tie trans-fat?Mano racione cronometer rodo ju per daug.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciurlionis: 19 birželio 2013 - 16:04
QUOTE(ciurlionis @ 2013 06 19, 17:02)
pagal cronometr'a ziurint carbs tureciaus suvartoti 103 g.suvartoju 43,33,65.Pas mane didzioji dalis baltymu.Sakau kad as tiek ju suvartoju gal  low carbs pabandyti pasilaikyti.Bet niekur info nesugebejau rasti kas ten valgoma.

tai kad tas pats paleo tas low carb, tik mažiau angliavandenių, o valgymas visas tas pats. tiesa, o kodėl pas tave daugiausiai baltymų? turi būti daugiausia riebalų. baltyminė dieta tikrai sveikatos per daug nepridės, ir nagai lupsis toliau. riebalai turėtų būti pagrindinis kuras organizmui, kai numažinom kruopų/miltų angliavandenius. organizmas gali ir iš baltymų pasiversti sau kuro, bet tai nėra pats sveikiausias procesas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nomore: 19 birželio 2013 - 16:15
QUOTE(nomore @ 2013 06 19, 16:51)
sakai?  g.gif  nedrįsčiau taip teigti  g.gif  mano refliuksui (ups, t.y. buvusiam refliuksui biggrin.gif ) rūgštis tokios įtakos neturėdavo. veikiau suveikdavo tradicinis "mėsa plius kruopos/miltai, daržovės, o po to dar desertukas" mišinys  biggrin.gif
vietoj Lėjos visgi kaltinčiau arba tą kokoso kremą, arba migdolus, kaip polinesočiųjų išdaigas, nes va riešutukai mėgdavo rūgštis kilstelt.



Kadangi nemazai bedu esu turejus, butent mesos derinys su rugsciu uzpilu ( beje, viena yra pasigamint namie ir zinot, is ko pagamintas, kita - is kavines, kur turbut cukraus pavaryta nemazai, nors realiai ir nejauciam ) ir zaliom darzovem = bedos. As net raugintus kopustus pora min. nutusinu ant zemos kaitros su vandeniu ar sviestu, jei valgau su mesa. Mesos suvalgius su pomidoru galiu tiketis raitytis is skausmo maziausiai pora valandu arba atsiruginet "vemaliuku" doh.gif biggrin.gif
Po maisto norint kavyte megautis, rekomenduociau palaukt bent pora val. Del to as ja geriu pusryciams, nes veliau ji man y mityba neysikomponuoja schmoll.gif
Buvo metas, kai net metu arbatos negalejau gert, rugstys pildavos net pro nosy doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 19, 17:16)
Kadangi nemazai bedu esu turejus, butent mesos derinys su rugsciu uzpilu ( beje, viena yra pasigamint namie ir zinot, is ko pagamintas, kita - is kavines, kur turbut cukraus pavaryta nemazai, nors realiai ir nejauciam ) ir zaliom darzovem = bedos. As net raugintus kopustus pora min. nutusinu ant zemos kaitros su vandeniu ar sviestu, jei valgau su mesa. Mesos suvalgius su pomidoru galiu tiketis raitytis is skausmo maziausiai pora valandu arba atsiruginet "vemaliuku" doh.gif  biggrin.gif
Po maisto norint kavyte megautis, rekomenduociau palaukt bent pora val. Del to as ja geriu pusryciams, nes veliau ji man y mityba neysikomponuoja schmoll.gif
Buvo metas, kai net metu arbatos negalejau gert, rugstys pildavos net pro nosy doh.gif

dėl kavinės ir namų, tai tikrai smile.gif
oho, kaip smarkiai čia tau unsure.gif man taip baisiai nebuvo. o dabar apstojo ta rūgštis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja_ @ 2013 06 19, 16:44)
o tai ta rugstele su riebalu sumaisyta negerai????  unsure.gif


Esme ne kad sumaisyta su riebalu, bet ko ten primaisyta ir su kuo valgoma 4u.gif Kitos gal ir nesutiks, nes as velgi maisto derinima praktikuoju, as neturi daug bendro su paleo, bet man tai padeda apsisaugot nuo tokiu pojuciu nemaloniu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nomore @ 2013 06 19, 17:18)
dėl kavinės ir namų, tai tikrai  smile.gif 
oho, kaip smarkiai čia tau  unsure.gif  man taip baisiai nebuvo. o dabar apstojo ta rūgštis?  g.gif


Man tai apstojo atradus Seltono maisto derinima smile.gif Is tikro suzinojau, supratau, ka su kuo valgyt ir bedu nekyla. Bet kai jau nusidedu, tai lovoj guliu su vandeniu ir kibiru salia - iki vonios laiko nebebutu nubegt doh.gif Niekada nesusigundyciau net gurksniu sidro, sampano - zinau kuo tai baigtusi schmoll.gif Galetu nuo saldumynu irgi taip but biggrin.gif
Atsakyti
o, aciu uz ideja, irgi pabandziau susivesti i ta programele, ka siandien valgiau, tai kaloriju deja gavosi tik 60 % kiek man rekomenduojama, bet baltymai tai labai greitai buvo 100 %. taciau sios rekomendacijos gana idomios, nes man reikia baltymu tik 46 gr. ir zinau, kad vakare dar valgysiu ir tai bus daug baltymu. Pas mane irgi rodo, kad trans-fat per daug, tai yra nelabai geri riebalai. As siandien valgiau pora kiausiniu, riesutu sviesto, ozkos pieno surio, tai gal taip ir gavosi. bet siaip stengiuosi stengiuosi reibaliukus augalines kilmes rinktis, tai riesutus, avokadus, aliejus ( dievinu makadamiju riesutu alieju, saukstai galeciau gert, bet naudoju tik jei mirk reikia kepti ar i salotas). g.gif
Atsakyti