Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

QUOTE(Elata @ 2013 06 19, 08:20)

Gal krist nebėr iš ko biggrin.gif

yra yra tongue.gif dar vakar traukiau senus rubus is spintos (pries vaikus devetus) -dar yra kur tobulet ir smarkiai biggrin.gif

priminkit dar apie aliejus, kodel mum tas kokosas taip gerai ir kokie dar kiti leidziami ir kodel blush2.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, aš naujokė, prasidėjo nuo to, kad nusprenziau pabandyti nevalgyti glitimo (kvieciu, rugiu, mieziu) - visai patiko, dar riboju pieno produktus... o dabar pas jus paskaitinėju, bandau susivokti doh.gif ... yra dar naujokių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja_ @ 2013 06 19, 10:38)
Sveiki, aš naujokė, prasidėjo nuo to, kad nusprenziau pabandyti nevalgyti glitimo (kvieciu, rugiu, mieziu) - visai patiko, dar riboju pieno produktus...  o dabar pas jus paskaitinėju, bandau susivokti  doh.gif  ... yra dar naujokių  ax.gif


Sveika Lėja, malonu, kad prisijungei smile.gif
Atsakyti
Malonu ,Lėja 4u.gif kad nutarei bent pamėginti pasižiūrėti, kaip atrodo gyvenimas be glitimo. Sugrįžti prie jo visad galima, tačiau ne visi to benori. Aš nebe.
Beje, nevalgau išvis jokių grūdų. Man juose per daug angliavandenių.

Pumpica, skaityk čia ir čia

kaskart skaitydama iš naujo, kiekvieną sykį atrasi dalykų, kurių nesupratai anksčiau, tačiau jie pasidarė aiškūs dabar.
Atsakyti
Laba diena.

bandau toliau šeimą paleolinti biggrin.gif vakar jau pagaliau po begalės ožių, neigiamų emocijų ir nuovargių (viso šito, beje, daugiau ne iš vaiko, o iš vyro pusės biggrin.gif nors su vaiku irgi begalinis tarimasis, šnekėjimas, kartais ir pykčių iš jos pusės būna) pagaliau dukra pasakė, kad šitoj mityboj gi labai daug visko skanaus. ir parduotuvėj bevaikštant tiuk vieną kartą tarstelėjo "noriu ko nors saldaus" (anksčiau - per dieną po šimtą kartų doh.gif ), tai supratau, kad gyvenimas pagaliau ims lengvėti biggrin.gif laukiu, kol pastebės kokių teigiamaų pokyčių, tai va vakar abu manieji sumąstė, kad gi nebepučia pilvų jiems bigsmile.gif o aš tyliu, specialiai nieko nesakau, laukiu, kad patys pasistebėtų teigiamybes.
dėl socialinio gyvenimo... buvau jau trijose baliuškose, vieną organizavau pati, tai ten, aišku, maistą maksimaliai pagal save suorganizavau biggrin.gif o šiaip, valgau ramiai nuo stalo mėsą/žuvį/daržoves ir vargo nematau. kol kas per daug niekas neužmatė, o patiems artimiausiems pasakiau, kad dukrai tokios mitybos reik, o mes - jos palaikymo kompanija. vieną kartą per tą laiką valgiau kavinėj. sunku buvo išsirikti ką nors valgomo, iš salotų krapščiau lauk kažkokius džiūvėsėlius. bet ten tiesiog tokia vieta nekokia valgymui, manau, pati sugalvočiau kitokių pasisėdėjimo vietų, kur atrasčiau, ką valgyti.
galėtų kas nors va imti ir užpildyti šitą nišą - atidaryti paleo kokią kavinaitę biggrin.gif pvz. Italijoj mačiau makrobiotinį (tokia mitybos sistema) restoraną. o ko jau paleo negalėtų būti? bigsmile.gif
tiesa, skaičiau nemažai apie paleo be tulžies pūslės (vyras mano išoperuotas per savo begalinius vakarinius saldumyninimus doh.gif ), pamenu, kažkam buvo kilęs klausimas. tai įvairių nuomonių yra. vieni laikosi paleo ne low carb, nes organizmas sunkiai susidoroja su high fat, kiti pradžioje pageria jaučio tulžies ar druskos rūgšties preparatų ir susitvarko po kurio laiko, maždaug po mėnesio, nebereikia tada ir jų, kai atsistato normali HCl gamyba. bet maniškis kažkaip seniai jau po operacijos, ir visada mėgo nekūdai pavalgyti, tai jam nebūdavo jokių sunkumų organizmui dėl riebaus maisto. užtai kol kas valgo taip, kaip ir mes, t.y. su daug riebalo. stebiu, jei bus kas nors blogai, žiūrėsim, kaip koreguotis ir organizmui padėti.
beje, pilna duomenų ir straipsnių, kad tulžies pūslės problemų turi daug angliavandenių ir beriebalinių dietų besilaikantys, nemažai vegetarų, kuriems, atsiradus problemoms, ir dar numažinus riebalų kiekį bei valgant košes, galiausiai viskas baigiasi būtent tulžies pūslės pašalinimu.
ačiū Lumi už straipsnius, įdėtus Silveriui. kadangi dukros problema neurologinė, tai man irgi įdomi ta tematika smile.gif
Atsakyti
Sveikos, siandien per pietus nusipirkau kokoso kremo, skaniai isgeriau kavyte su juo.. bet dabar kazkaip pykina... lyg atsirūgstu... kodel taip galėtų būti??? ką daryti?? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Elata @ 2013 06 19, 11:02)
Sveika Lėja, malonu, kad prisijungei smile.gif



QUOTE(" voresta " @ 2013 06 19, 11:03)
Malonu ,Lėja  4u.gif  kad nutarei bent pamėginti pasižiūrėti, kaip atrodo gyvenimas  be glitimo. Sugrįžti  prie jo visad galima, tačiau ne visi to benori. Aš nebe.
Beje, nevalgau išvis jokių grūdų. Man juose per daug angliavandenių.

Pumpica, skaityk čia ir  čia

kaskart skaitydama iš naujo, kiekvieną sykį atrasi dalykų, kurių nesupratai anksčiau, tačiau  jie pasidarė aiškūs dabar.



4u.gif 4u.gif 4u.gif


draugausim mirksiukas.gif
Atsakyti
šaunuole nomore,kad sitaip tvarkaisi ir dar pajungus visa šeimyna 4u.gif super

o as noriu pasikartoti ...gal zinot kur galeciau issamesnes info gauti del low carb?

kaip smagu girdeti istorijas apie teigiamus pokycius.
Pas mane vienintelis pokytis tik toks kad svoris krenta,svarstykles rodo rezultata,bet nuo probleminiu vietu nei krust,nors ir sportuoju.
Nagai per 2 men.nei kiek nesustiprejo.Kaip pute pilva,taip ir pucia,nors valgau labai retai kiausinius,nebegeriu kavos,tai tik darzoves,mesa,zuvis,labai retai migdolu miltu,kokosu dz.ghi ir kokokosu taukus.
Kas ne taip?Ar tai gali itakoti mesos, pirkimas ne is ukininku,kiausiniu,zuvies pirkimas is pardes ?
Atsakyti
QUOTE(Lėja_ @ 2013 06 19, 13:49)
Sveikos, siandien per pietus nusipirkau kokoso kremo, skaniai isgeriau kavyte su juo.. bet dabar kazkaip pykina... lyg atsirūgstu...

na pvz. man kokosas netinka, kokoso aliejus nieko, bet visi kremai, drozles -netinka, pilve iskart balaganas ir galva skauda smile.gif gal ir jum netinka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpica: 19 birželio 2013 - 14:11
QUOTE(ciurlionis @ 2013 06 19, 15:06)



http://www.thepaleom...e-for-your.html

http://www.thepaleom...or-your_19.html

http://www.thepaleom...or-your_21.html

http://www.thepaleom...ld-you-eat.html

Cia pradziai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2013 06 19, 15:06)
šaunuole nomore,kad sitaip tvarkaisi ir dar pajungus visa šeimyna  4u.gif super

o as noriu pasikartoti ...gal zinot kur galeciau issamesnes info gauti del low carb?

kaip smagu girdeti istorijas apie teigiamus pokycius.
Pas mane vienintelis pokytis tik toks kad svoris krenta,svarstykles rodo rezultata,bet nuo probleminiu vietu nei krust,nors ir sportuoju.
Nagai per 2 men.nei kiek nesustiprejo.Kaip pute pilva,taip ir pucia,nors valgau labai retai kiausinius,nebegeriu kavos,tai tik darzoves,mesa,zuvis,labai retai  migdolu miltu,kokosu dz.ghi ir kokokosu taukus.
Kas ne taip?Ar tai gali itakoti  mesos, pirkimas ne is ukininku,kiausiniu,zuvies  pirkimas is pardes ?

pilvo pūtimas rodo kad žarnyne gyvena ne tie, kam reikėtų. Dar žarnynas gal reaguoja į kokius nors augalų "nuodus"keleta dienų valgyk tik troškintas daržoves- jokių žalių.
Kokios info norėtum dėl low carb? jei tavo carb'ai tik iš daržovių- tai jie teisingi. Tačiau racione jie neturėtų sudaryti daugiau 1/3.
produktų pirkimas neįtakoja šitų dalykų- tačiau įtakoja paruošimo būdas: reikėtų kuo mažiau čirškinti.
Dėl probleminių vietų, gal ką nors išskaitysi čia
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2013 06 19, 15:06)
Nagai per 2 men.nei kiek nesustiprejo.Kaip pute pilva,taip ir pucia,nors valgau labai retai kiausinius,nebegeriu kavos,tai tik darzoves,mesa,zuvis,labai retai  migdolu miltu,kokosu dz.ghi ir kokokosu taukus.


Per mazai darzoviu? Per daznai vistienos valgot? Per mazai riebalo dedat? Gal cheatinat? 4u.gif blush2.gif Kasnelis sio to irgi skaitos, cia mano beda blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Lėja_ @ 2013 06 19, 10:38)



Sveika prisijungus 4u.gif Cia daug nauju, tame tarpe ir as 4u.gif Menesio ar dvieju neuztenka suzinot visko apie sia mityba, prisitaikyt ja sau. Daug kantrybes, eksperimentu ir patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja_ @ 2013 06 19, 14:49)
Sveikos, siandien per pietus nusipirkau kokoso kremo, skaniai isgeriau kavyte su juo.. bet dabar kazkaip pykina... lyg atsirūgstu... kodel taip galėtų būti??? ką daryti??   ax.gif

o ką valgėt pietums? ir, kaip merginos ir sakė, ne visiems tinka tie kokoso produktai, išskyrus aliejų.

QUOTE(ciurlionis @ 2013 06 19, 15:06)
o as noriu pasikartoti ...gal zinot kur galeciau issamesnes info gauti del low carb?

kaip tik dabar skaitau straipsnį, kur Rob Wolff, vienas iš paleo guru, aiškina, kaip jis nusivylė low carb. bet dar nebaigiau, tai nekomentuosiu biggrin.gif

QUOTE(pumpica @ 2013 06 19, 15:11)
na pvz. man kokosas netinka, kokoso aliejus nieko, bet visi kremai, drozles -netinka, pilve iskart balaganas ir galva skauda smile.gif gal ir jum netinka?

aš va taip išsieliminavau iš raciono kai kuriuos produktus - kiaušus, pieną (bet grietinę normaliai organizmas priima), kažkaip greičiau pasimato, jei kas netinka - reakcija greitesnė, ir aiškesnė g.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 19, 15:35)
Kasnelis sio to irgi skaitos, cia mano beda blush2.gif

nugi, ar tie kąsneliai tokie jau brangūs ir reikalingi, palyginus su geresne savijauta? mirksiukas.gif
aš va vienam baliuj netyčiom pavalgiau daugiau, t.y. tarp valgymų dar kokis tai paužkandžiavimas įsimaišė - mėsa ir daržovėm, bet po to porą dienų reikėjo vėl atsistatyti natūraliam sotumo jausmui su trimis valgymais. tai pagalvojau, kad gal geriau apsieit be tokių va nesąmoningų kąsnelių.

dukra sukapojo kalną salotų (kopūstas, agurkas, grietinė kaimiška) su mėsa, ir visa baisiai patenkinta blink.gif sako, va, kai prie mėsos nieko nesidedam, tai reik pradėt daržoves valgyti daugiau lotuliukas.gif

tiesa, neturiu namie svarstyklių, tai mąstau, kaip man čia kitą savaitę, mėnesio paleo sukakties proga, pasisvert. nes nenumanau, ar bent kiek tie mano hormonai stojo į vietą, ar dar ne. pati lyg ir jaučiu, kad apimtys vos apsitraukė, bet čia gal dėl to, kad pilvas nebeišsipūtęs nuo nesąmonių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nomore: 19 birželio 2013 - 14:49