Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif as siek tiek skaiciau apie jusu valgymo metoda, labai idomus is tiesu smile.gif ir sekiau, bet niekur neradau apie ta kava smile.gif jus ja geriat su sviestu ar kaip? kokiu tikslus? labai idomu... dar skaiciau pas jus forume, kad geriat su kokosu pieno kremu? hm g.gif na kaip idomiai skamba smile.gif paaiskinkit man trumpai, kas ir kaip cia su tokia kava smile.gif)
Atsakyti
Bulletproof kava, tai kava suplakta su riebalu, pvz sviestu ar kokoso, ar kuo kitu liebai riebiu, bet be angliavandeniu. esme tame, kad ryte insulinas zemiausiam lygy (kaip zinoma, riebaliukai nuo sonu geriausia dega, kai insulinas zemas) ir "pusryciaujant" tik su tokia kava insulinas toliau lieka zemas ir sudegines kalorijas is kavos, organizmas gali toliau imt energija is sukauptu rezervu, jeigu jos truksta. taip isvengiama energijos "duobes", kuri daznai kam buna tarp pusryciu ir pietu. cia mano toks liaudiskas supratimas biggrin.gif
Atsakyti
pusę avokado? Aš su puse irgi neprasidedu biggrin.gif nu kažkaip kai pusę nupjaunu, kita pusė per naktį ar dieną nusprendžia anapilin išeiti, tai aš visada po visą avokadą sukapoju biggrin.gif

Wallis, labas smile.gif kava vadinasi bulletproof coffee - sviestas išplakamas su kava. Iš esmės tai ta pati grietinėlė (nes juk sviestas daromas iš grietinėlės, ją sumušant) kavoje smile.gif O su coconut cream tai panašiai kaip su pienu ar grietinėle, tik kad skonis kokoso yra smile.gif Merginos tiesiog geria kavą su riebaliukais kaip pusryčius ar kaip priešpiečius, kaip joms patogiau smile.gif

Žinot ką, aš turiu klausimą: O kaip jūs suderinat gyvenimą ir paleo? Na, renginius, vakarėlius, balius, gimtadienius, šventes visokias? Aš pvz. niekad nevalgau saldumynų, kuriuos atsineša kolegos, ar tai būtų jų žmonų kepti pyragai ar gimtadienio tortai ir visada kalta jaučiuosi, kai jie visaip bando man įsiūlyti ir galiausiai nusivilia. Arba pvz. buvau kulinariniame vakarėlyje, tai neragauti to, ką gaminom, būtų buvę žiauru. Aišku, geriausia į tokius dalykus neiti, bet tada jaučiuosi tarsi ribočiausi iš viso nuo visko, kas man smagu ir patinka. Man įdomu, ką jūs galvojat smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elata: 18 birželio 2013 - 21:56
Del gyvenimo su paleo. Nelengva, nors saldumynu atsisakyti nera skausminga, bet tarkim koks didelis balius, tai aisku kokios mesytes tenka uzkapoti, bet ir nuo jos skrandis pyksta. Juk ne pats gamini. O ka pagalvos kiti, net ir draugai, tai man beveik nulis emociju, sveikatai pirmenybe smile.gif gerai, kad dauguma zino kaip valgau ir del ko, tai niekas nesiulo per prievarta. 4u.gif bet matytumet kai prie bendro stalo pvz koki karsta nesioja, tai maciau kaip yra zmoniu i mane kreivai ziurejusiu, kai as knabinejuosi lekstej, gramdau nuo mesos viska kas ten uzkrauta, o galiausiai lieka kone pilna lekste, o as nuo stalo jau rankiojuosi kas man patinka yu.gif
Elata, o tu lasiniu neskis bigsmile.gif
Wallis, labas 4u.gif
Atsakyti
Pas mus progu mazai buna kazkaip, mes tokie uzsidareliai, megejai laika dviese leist biggrin.gif Y darbo balius nevaikstau, nes man ten ner ka veikt smile.gif Ispanijoj kai buvom, tai tiesiog ragavau ir zuvy, ir mesa, ir krevetes is paeljos rinkaus biggrin.gif Pas drauge pietus valgiau, tai ir valgiau maltinuka, dziuveselius apsigramdziau, darzoves suvalgiau, o bulviu/ryziu tiesiog nesidejau mirksiukas.gif Manau tikrai supratingi zmones neklausineja, kas ir kaip, kodel to ano nevalgai. As gi nekomentuoju jiems, kad majonezas net varva nuo smakro, kiek prisideda y balta misraine, kodel valgo ta ar ana. Nors karta esu uzvelus budama LT, kodel est ir gert mezyma yra naturalu, o prisiziureti, ka valgai - tai kazkas baisaus biggrin.gif Buvo kam ir kasnis burnoj uzstrigo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 06 18, 22:47)
Arba pvz. buvau kulinariniame vakarėlyje, tai neragauti to, ką gaminom, būtų buvę žiauru. Aišku, geriausia į tokius dalykus neiti, bet tada jaučiuosi tarsi ribočiausi iš viso nuo visko, kas man smagu ir patinka. Man įdomu, ką jūs galvojat smile.gif

Na, pagal tavo aprašą, tam vakarėly tikrai nesąmonė būtų kažko atsisakyti. Galvojau rašyti, kad gal kokių braškių si baumkuhenu ir ledais, tai nesvarbu valgyti. Bet persigalvojau. Viskas ten taip įdomu, kad paskui tik apgailestauti tektų neragavus. g.gif
Darbe aš visko atsisakinėju, nieko nepriimu, niekas per daug ir nesiūlo. Bet va, laukiu svečių užsieniečių - jiems įdomu bus mūsų barų kultūra, tai ir aš kažkiek prie to prisijungsiu nesveikus produktus naikindama. Bet vėliau vėl stengsiuosi kuo atidžiau gyventi paleo.
Papildyta:
Nors žinoma, aš dietos ir mitybos priežiūros laikausi tik nuo sausio, patirties pas mane maža. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 06 18, 22:46)
Bulletproof kava, tai kava suplakta su riebalu, pvz sviestu ar kokoso, ar kuo kitu liebai riebiu, bet be angliavandeniu. esme tame, kad ryte insulinas zemiausiam lygy (kaip zinoma, riebaliukai nuo sonu geriausia dega, kai insulinas zemas) ir "pusryciaujant" tik su tokia kava insulinas toliau lieka zemas ir sudegines kalorijas is kavos, organizmas gali toliau imt energija is sukauptu rezervu, jeigu jos truksta. taip isvengiama energijos "duobes", kuri daznai kam buna tarp pusryciu ir pietu. cia mano toks liaudiskas supratimas biggrin.gif

Labai idomiai skamba smile.gif butinai kada isbandysiu, reikia tik sviestuko reikia nesudyto nusipirkti arba tu alieju. siaip jau seniai zadu i savo maisto gamyba itraukti kokosu alieju, bet vis taip nepradedu jo paieskos, ta prasme noriu rasti kazkoki gera produkta.
Tai jus rytais tik ta kavuke gyvos? cool.gif
bet ir stiprios jus, as neisivaizduoju ar galeciau taip pakeisti savo mityba smile.gif sunku patiket tiesiog, nors priezasciu tam tikrai nereiktu ieskoti. reiktu kada pabandyti savaitele kokia, idomu kaip sureaguotu organizmas.
Atsakyti
Nepykit, paspaminsiu. Noriu parasa psitikrinti biggrin.gif ir labos nakties 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Wallis @ 2013 06 18, 23:23)
Tai jus rytais tik ta kavuke gyvos?  cool.gif


Tikrai ne, jeigu turiu laiko pusryciauti tada gyva kiausiniais, spirgais, avokadu ir tt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LumiLumi: 18 birželio 2013 - 23:38
oho Lumi blink.gif ...grazu matyti tokius rezultatus tavo liniuoteje 4u.gif

sakykit kur galeciau pasiskaitinet apie paleo low carb dieta ?
Atsakyti
Labryt, na bet Lumi rezultatai doh.gif thumbup.gif kodel man taip nekrenta? lotuliukas.gif
Del gyvenimo. Mano nuobodus dabar gyvenimas biggrin.gif nedirbu kol kas, vaikai, namai...tad ir jokiu darbiniu vakareliu nera, o kai susibegam su draugais, giminem, tai niekam problemu del mano mitybos nekyla smile.gif man tik paciai kartais problema kyla, kai reikia papietauti kazkur ne namie, mieste, nes kavinej rasti maista, atitinkanti norus, labai sunku g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpica: 19 birželio 2013 - 07:53
QUOTE(Kalastaja @ 2013 06 18, 23:44)
Na, pagal tavo aprašą, tam vakarėly tikrai nesąmonė būtų kažko atsisakyti. Galvojau rašyti, kad gal kokių braškių si baumkuhenu ir ledais, tai nesvarbu valgyti. Bet persigalvojau. Viskas ten taip įdomu, kad paskui tik apgailestauti tektų neragavus.  g.gif
Darbe aš visko atsisakinėju, nieko nepriimu, niekas per daug ir nesiūlo. Bet va, laukiu svečių užsieniečių - jiems įdomu bus mūsų barų kultūra, tai ir aš kažkiek prie to prisijungsiu nesveikus produktus naikindama. Bet vėliau vėl stengsiuosi kuo atidžiau gyventi paleo.
Papildyta:
Nors žinoma, aš dietos ir mitybos priežiūros laikausi tik nuo sausio, patirties pas mane maža.  ax.gif


tai va, aš pasiėmiau tas braškes su varške... nu okay, braškės, varškės - galima gyventi, bet braškės sirupe, varškė su cukrumi... po to varškės kukuliukai... būtų nieko, bet su kvietiniais miltais, bulvių krakmolu... tai vėl gi, kažkiek paragauji to, paragauji ano... nu nevalgyti kažkokia nesąmonė, kai dėl to tik ir atėjai biggrin.gif
Arba va pvz., atvažiuoja į svečius užsieniečių... tai namie jiems kažką lietuviško gamini - šaltibarščiai, bulvių apkepas ar blynai, varškės apkepas etc., tai negi aš dabar jiems padarysiu, o pati nevalgysiu. Galvos, kad nunuodyt bandau biggrin.gif Arba irgi - tenka nueiti į kokius barus. Nu okay, aš vandens pasiimu, bet tada žmogelis, su kuriuo nuėjau, jaučiasi nejaukiai vienas gerdamas alkoholį, tai tenka nors dėl vaizdo taurę vyno pasiimti.
Vat kai vakarėlyje, tai galima pasislėpti, bet kai viens ant vieno kur nors išeiti tenka, o tam žmogui pasakoti apie savo paleo nesinori... na, jei pasakai, kad negeri alkoholio, tai po to turi aiškintis, kad ne, aš ne musulmonė, ir ne, aš ne nėščia. Ir ne, aš ne alkoholikė. Žodžiu, sudėtinga biggrin.gif
Man šiaip labai nesinori užsidaryti nuo visų ir niekur neiti ir nieko nedaryti, nes čia ortoreksijos požymis, berods, kai imi vengti socialinio gyvenimo, nes baisu, jog ten negalėsi kontroliuoti savo mitybos. Bet aišku tuo pačiu nesinori ir įjunkti į alkoholį, desertus ir panašius man nesveikus dalykus.

Lumi, tu šaunuolė smile.gif mūsų forumo pažiba biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pumpica @ 2013 06 19, 08:53)
Labryt, na bet Lumi rezultatai  doh.gif  thumbup.gif kodel man taip nekrenta? lotuliukas.gif


Gal krist nebėr iš ko biggrin.gif
Atsakyti