Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

QUOTE(" voresta " @ 2013 06 18, 14:27)

thumbup.gif nes fu kaka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 06 18, 15:54)
thumbup.gif  nes fu kaka  lotuliukas.gif


jums tai košė, o man tai klasiokas ir grupiokas po to... trylika metų kartu, tai negaliu, kaskart pamačius tą vardą vis krūpteliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 06 18, 15:00)
jums tai košė, o man tai klasiokas ir grupiokas po to... trylika metų kartu, tai negaliu, kaskart pamačius tą vardą vis krūpteliu biggrin.gif


Pas mus buvo Malonė biggrin.gif ot tie vardai ir pavardes.
Atsakyti
o mes turejom Geruli. Bloguliu vadindavom. atsimenu per paskaita tas Gerulis isismarkavo truksmaut, destytojas pyktelejo "tu ten triuksmadary, kokia tavo pavarde?!", grupiokai is kampu "blogulis blogulis", anas atsistojes "x. Gerulis" biggrin.gif biggrin.gif destytojas pasiuto, bet i sarasus paziurejes gavo apsiramint biggrin.gif

privalgius erienos kepsiu su virtais burokais. dar puse avokado prarijau.
Atsakyti
Neisivaizduoju kaip gali buti puse avokado, as avokadu maniakas, man min du ant sykio biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif as valgau puse, o kita puse MB. mes kasdien po viena ant palanges is saldytuvo traukiam, i eilute rikiuojam: keturi stovi - vienam gale zalesni, kitam jau prinoke. ir sukasi toks ratelis. avokadas per diena.
Atsakyti
MB nevalgo, tai viskas MAAAAN! bigsmile.gif essen.gif
user posted image
Atsakyti
As irgi avokadais apsiprekinau, 10 parsitysiau sokiai.gif Vis dar soti nuo smoothie, bet greitu laiku valgysiu vakariene - nenoriu labai y nakty tempt rolleyes.gif
Atsakyti
taviskis smoothie buvo is bulletproof serijos, kokia 1000kcal biggrin.gif

na viskas sian, dar silkes is skardines iraiciau ir baklazana pasikepinau, pusiau taip ir surijau puszali su sviestuku. vaziuosiu neuzilgo dviratuku ratuka, kcal padegint wink.gif

Energy: 1755 kcal / 1640 kcal (107%)
Protein: 79.7 g / 61.5 g (130%)
Carbs: 84.4 g / 82.0 g (103%)
Fat: 128.5 g / 118.4 g (108%)
89% of Nutritional Targets Achieved
Atsakyti
Tai jau jo, susivedus viska 800 kcal gaunas, apie 65 g riebalu biggrin.gif Bet sotumas neispasakytas thumbup.gif Kaifuoju nuo tu 2 valgymu per diena, nes kai pamenu laikus, kai gaminausi 3 kartus per diena, plius uzkandziai.. doh.gif
Vakariene kukli - kepeneles su kopustais patroskintos smile.gif Man rodos tas smoothie bus mano pusryciai kury laika rolleyes.gif Ir saldu, ir sotu, ir kavos skonio yra, nu visame kame gerulis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 18, 19:42)

Is ko darai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 06 18, 21:04)
Is ko darai?  blush2.gif


skardine kokoso pieno, 1 avokadas, atskiram puodely uzplikytas saukstelis juodos kavos ir atsaldyta, keli ledukai, lasas medaus, saukstas kokoso aliejaus 4u.gif
Gavos apie 500 ml labai labai tirsto geralo, sunku buvo traukt per siaudely biggrin.gif
Atsakyti