Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

mano ansktyvi vaikyste irgi buvo su rusu, bet kadangi nenaudoju, tai uzsimirse ir skaityt sunku... anglu, tai taip per 8metus patapo antra gimtaja...

as su bulletproof kavyte. pusryciu nebus, ziuresiu kiek istempsiu su sita kavyte. vakar iki 2val popiet valgyt nereikejo.
Atsakyti
Laba diena

klausimas iskilo - o jus kava su sviestu kokiom proporcijom gaminat? Ar taip, kaip internete. Ir realiai koks skonis gaunas?

pradejau su cronometer zaisti ir, kad baltymu nevirsyt, gaunas kazkur vienas baltyminis valgis per diena, jau angliavandenius sudetingiau surinkt, jei vaisiu nevalgai. Pagalvojau pakeist pusrycius kava tokia

kelis rytus pabandziau arbata ir kelis saukstelius kokoso aliejaus, bet apie 10 val jau sienom laipiot norejos lotuliukas.gif siandien teko avokado ieskot, neilgam padejo lotuliukas.gif Pusryciai pas mane apie 6 val. kazkur buna

Internete idealiai apie skrandzio uzsikimsima tokia kava raso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 06 18, 00:14)
visiskai tokie patys, tik kad dideli. daug valgymo, bet tai ne beda biggrin.gif o kokia kaina? smalsu. ispanijoj apie 3e kastavo.


£2 smile.gif

Labas rytas 4u.gif Dar nepusryciavus, nenusprendziu ko noriu - vadinas dar nealkana biggrin.gif
As irgi rusu tik suprantu is filmu ka macius, sneket nelabai - mokaus siuo metu, darbe pravercia smile.gif O anglu ir as galvojau, kad moku..Iki kol atvaziavau y UK lotuliukas.gif Teko per nauja mokytis, nors ir valstybinis buvo islaikytas 90% blush2.gif Ir dabar ne perfect, padeda, kad namie tik angliskai snekam smile.gif Uztat labai pasiilgstu lietuviu kalbos ir mirkstu SM biggrin.gif
Elata - ahaaaa, uzsikabliavai, ta tema neymanoma skaityt bent replikos neparasius biggrin.gif
pumpica - rusu vis dar labai populiari kalba, aisku nebe tiek, kiek arabu biggrin.gif Bet pravercia gyvenime mirksiukas.gif Ka ismoksi, ant peciu nenesiosi, vistiek vienur ar kitur bus panaudojama 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vailet2 @ 2013 06 18, 12:33)


Sveika 4u.gif Pradzioj zarna zarna ryja, nes yra tas kramtymo refleksas, ale nepavalgei 4u.gif Veliau praeina 4u.gif As dedu 1-2 didelius saukstus kokoso aliejaus, man skaniau ir saldziau taip 4u.gif Nors siandien pirma karta plaksiu viska, dazniausiai geriu su nusedusiu aliejum ant virsaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 18, 12:38)

pumpica - rusu vis dar labai populiari kalba, aisku nebe tiek, kiek arabu biggrin.gif Bet pravercia gyvenime mirksiukas.gif Ka ismoksi, ant peciu nenesiosi, vistiek vienur ar kitur bus panaudojama 4u.gif


teisingai kalbi, mano vaikai nuo mažens turėjo mokytis rusų, nes dirbdami su poniukais kasdien su ja susidurdavo. Todėl dabar mano panos gerai moka abi ir tai joms padeda gyvenime. Ispanijoje mano dukra gavo gerą darbą nes ten reikėjo žmogaus mokančio abi kalbas. Dabar jau ir ispaniškai jau laisvai kalba, nes ispanas širdin įkrito, toks juodaakis biggrin.gif
Atsakyti
siandien dejau gera sauksta sviesto ir sauksciuka kokosu aliejaus. skonis kaip kava su daug riebios grietineles, toks tirstas, lipnus niom niom, puodeli islaizyt norisi, tik kad galva netelpa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 06 18, 13:11)
siandien dejau gera sauksta sviesto ir sauksciuka kokosu aliejaus. skonis kaip kava su daug riebios grietineles, toks tirstas, lipnus niom niom, puodeli islaizyt norisi, tik kad galva netelpa biggrin.gif



dedat Ghi , ar paprasta sviesta ?
Atsakyti
paprasta nesudyta. neturiu siuo metu ghi prisilydzius. jauciu skanu butu su karameles prieskoniu, hmm....
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 06 18, 13:51)
paprasta nesudyta. neturiu siuo metu ghi prisilydzius. jauciu skanu butu su karameles prieskoniu, hmm....



ryt reikes pabandyti biggrin.gif
Atsakyti
O as smoothie susiplakiau biggrin.gif skardine kokoso pieno, 1 avokadas, atskiram puodely uzplikytas saukstelis juodos kavos ir atsaldyta, keli ledukai, lasas medaus, saukstas kokoso aliejaus del saldumo bigsmile.gif Taaaip sotu buvo ir riebalu daugiau nei puses dienos normos pusryciams biggrin.gif Galesiu ramiai laukt vakarienes ir kapot kepeneles su burokeliais biggrin.gif
MB sunervino ne juokais gun_bandana.gif Jam kepeneliu kotleta dariau su kokoso miltais, kiausiniu, svogunu, prieskoniais, ant virsaus dar krienu uzdejau, kad nesuprastu, ka valgo biggrin.gif Tai suvalge viska..iskyrus kepeneles blink.gif Isspjaude, atseit sunku kramtyt - paskutiny karta kazka jam isvis gaminau doh.gif doh.gif Per pilna sedimoji jau ryskiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 06 18, 08:27)
Pas mane jau antra savaitė keturi avokadai stovi ir dar neprinoko. Turiu įtarimą, kad plastikinius būsiu nusipirkusi biggrin.gif

Plem, aiškinau aiškinau, jog neberašom Caloriegame, o pati diskutuot pradėjau biggrin.gif Pardon, mergaitės biggrin.gif
Bet prajuokino idiotas savo pasigyrimais, jog jis anglų kalba skaito tyrimus ir jam vienam straipsniui prireikia savaitės. Seriously? Seriously? Savaitės? Jis ten gal po vieną raidę skaito. Matyt koks keturiolikmetis berniukas, kuriam ir su anglų kalba, ir su teksto suvokimu problemos.

Ir dabar Gruce netures ka veikti. As pastebejau sitam forume atsiranda moteru, kurios neatsispiria pagunda paadvokatauti kokam a la vyrui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 18, 12:49)
teisingai kalbi, mano vaikai nuo mažens turėjo mokytis rusų, nes dirbdami su poniukais kasdien su ja susidurdavo. Todėl dabar mano panos gerai moka abi ir tai joms padeda gyvenime. Ispanijoje  mano dukra gavo  gerą darbą nes ten reikėjo žmogaus  mokančio abi kalbas. Dabar jau ir ispaniškai jau laisvai kalba, nes ispanas širdin įkrito, toks juodaakis  biggrin.gif


va va, meilė labai didelė paskata kalbai išmokti... štai kodėl aš olandų kalbos pagrindus turiu biggrin.gif
O mano draugė viena kažkaip sumąstė į Ispaniją metams Erasmus išvažiuoti studijuoti. Ispanų kalba. Mokėjo tik gracias pasakyti prieš išvažiuodama, o ten nuvažiavusi arė per naktis, nes viskas tik ispaniškai ir dar ekonominiais terminais. Bet grįžo mokėdama ispaniškai. Tada išvažiavo visam laikui į Ispaniją. Ir būdama lietuvė tokiu bedarbystės Ispanijoje metu susirado puikų darbą pagal specialybę, su puikiom karjeros galimybėm, dėl to, kad mokėjo ispanų, anglų ir rusų kalbas, nes tokio žmogaus būtent ir ieškojo. Žodžiu, kalbas reikia mokytis. Dabar gailiuosi, jog nuo vaikystės uoliau rusų nesimokiau, vokiečių ar prancūzų pamokų nelankiau. Aišku, dar yra laiko išmokt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(LumiLumi @ 2013 06 18, 15:06)
Ir dabar Gruce netures ka veikti. As pastebejau sitam forume atsiranda moteru, kurios neatsispiria pagunda paadvokatauti kokam a la vyrui biggrin.gif


kokiam a la vyrui lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 06 18, 15:17)
va va, meilė labai didelė paskata kalbai išmokti... štai kodėl aš olandų kalbos pagrindus turiu biggrin.gif
O mano draugė viena kažkaip sumąstė į Ispaniją metams Erasmus išvažiuoti studijuoti. Ispanų kalba. Mokėjo tik gracias pasakyti prieš išvažiuodama, o ten nuvažiavusi arė per naktis, nes viskas tik ispaniškai ir dar ekonominiais terminais. Bet grįžo mokėdama ispaniškai. Tada išvažiavo visam laikui į Ispaniją. Ir būdama lietuvė tokiu bedarbystės Ispanijoje metu susirado puikų darbą pagal specialybę, su puikiom karjeros galimybėm, dėl to, kad mokėjo ispanų, anglų ir rusų kalbas, nes tokio žmogaus būtent ir ieškojo. Žodžiu, kalbas reikia mokytis. Dabar gailiuosi, jog nuo vaikystės uoliau rusų nesimokiau, vokiečių ar prancūzų pamokų nelankiau. Aišku, dar yra laiko išmokt biggrin.gif


maniškė irgi per Erasmus buvo išvykus, tačiau studijos buvo anglų kalba. Tačiau ten būdama susirado vasarai darbą. Po vasaros jau ten simpatija traukė. ir išlėke , ko gera jau suvisam, tikriausiai ir man reiks ispaniškai -kataloniškai mokytis, kaip su anūkais juodaakiukais reiks šnekėt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(LumiLumi @ 2013 06 18, 15:06)
Ir dabar Gruce netures ka veikti.

mes grucės nevalgom lotuliukas.gif
Atsakyti