Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

Oi gundot jus mane su tom kvapom ir riebiom putom bigsmile.gif biggrin.gif Jau ir sito ryte noriu, ir kepeneliu su svogunais, ir zuvies biggrin.gif Nezinau nuo ko pradet reiks biggrin.gif
Jautiena, tai £21 originali kaina, cia buvo per social deals voucheris uz puse kainos, tai prigriebiau, nes netoli darbo randas cool.gif Paragausim, yvertinsim smile.gif Kur tiek avokadu prisipirkai?? bigsmile.gif

O cia mano uzmatyti avokadai, kazkokie ryskiai GMO biggrin.gif

user posted image

Tokio dydzio, mama mia, vos nenugriuvau, sone matos slyvos palyginimui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 17, 22:01)
Tokio dydzio, mama mia, vos nenugriuvau, sone matos slyvos palyginimui biggrin.gif


ze monster lotuliukas.gif
Atsakyti
Lidl'e kur daugiau smile.gif tokiu dideliu avokadu esu pirkus ispanijoj. veziau lauktuviu avokadais: ir skanu ir sveika wink.gif mums tik susnas teatvezha, i ispana nepriskraidysi avokadu shoppint biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 17 birželio 2013 - 23:12
Bet ar jie sunoksta iki to tamsumo, kaip yprasti, ar cia kazkokie skirtingi?Pirma karta pamaciau, tai net lupa atvepo beziurint kokio dydzio jie biggrin.gif
Atsakyti
visiskai tokie patys, tik kad dideli. daug valgymo, bet tai ne beda biggrin.gif o kokia kaina? smalsu. ispanijoj apie 3e kastavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 17 birželio 2013 - 23:15
QUOTE(LumiLumi @ 2013 06 17, 21:15)
Pas mus beveik trys litai  doh.gif 

nu va, nuo siandien maximoj avokadai po 1.39 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 06 18, 09:19)
nu va, nuo siandien maximoj avokadai po 1.39  biggrin.gif


Pas mane jau antra savaitė keturi avokadai stovi ir dar neprinoko. Turiu įtarimą, kad plastikinius būsiu nusipirkusi biggrin.gif

Plem, aiškinau aiškinau, jog neberašom Caloriegame, o pati diskutuot pradėjau biggrin.gif Pardon, mergaitės biggrin.gif
Bet prajuokino idiotas savo pasigyrimais, jog jis anglų kalba skaito tyrimus ir jam vienam straipsniui prireikia savaitės. Seriously? Seriously? Savaitės? Jis ten gal po vieną raidę skaito. Matyt koks keturiolikmetis berniukas, kuriam ir su anglų kalba, ir su teksto suvokimu problemos.
Atsakyti
Nu man specifiniam angliskam tekstui su terminais taip pat reiketu savaites, nes anglu pas mane so so g.gif ir ne keturiolika man, o 36, gimiau ir augau sovietmeciu, tad rusu kalba yra beveik gimtoji biggrin.gif o anglu buvo pradeta mokintis nuo 5 klases ir taip belekaip, viena kart savaiteje gal budavo pamokos. As suprantu, kad jum jaunesnem tai sunku suprasti, ypac kas gyvena uz juru mariu, ir anglu kalba liejasi laisvai biggrin.gif gal siais laikais jau ir geda nemoketi anglu, bet nu yra kaip yra, nenaudoju as jos, galiu paskaityt kazka, pakalbet truputi, bet filmu laisvai klausyt anglu kalba dar nesugebu smile.gif nors kai baiginejau mokykla lankiau privacias pamokas, ir buvau gerai ivaldzius jau ta kalba, bet...paskui nebenaudojau ir pasimirso...
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 06 18, 09:38)
Nu man specifiniam angliskam tekstui su terminais taip pat reiketu savaites, nes anglu pas mane so so  g.gif ir ne keturiolika man, o 36, gimiau ir augau sovietmeciu, tad rusu kalba yra beveik gimtoji  biggrin.gif o anglu buvo pradeta mokintis nuo 5 klases ir taip belekaip, viena kart savaiteje gal budavo pamokos. As suprantu, kad jum jaunesnem tai sunku suprasti, ypac kas gyvena uz juru mariu, ir anglu kalba liejasi laisvai  biggrin.gif gal siais laikais jau ir geda nemoketi anglu, bet nu yra kaip yra, nenaudoju as jos, galiu paskaityt kazka, pakalbet truputi, bet filmu laisvai klausyt anglu kalba dar nesugebu smile.gif nors kai baiginejau mokykla lankiau privacias pamokas, ir buvau gerai ivaldzius jau ta kalba, bet...paskui nebenaudojau ir pasimirso...


Atsiprašau, nenorėjau įžeisti, tik nekaip išsireiškiau. Norėjau pasakyti, kad paprastai informacijos ieškome mums suprantamiausia kalba, vieniems tai rusų, kitiems tai anglų, tretiems tai vokiečių ir pan. Aš rusiškai irgi nekažkiek moku. O vat buvau tarptautiniame seminare, tai ten žmonės atvažiavę, kurie moka anglų, prancūzų ir vokiečių kalbas tiek tobulai, jog gali lyginamąsias studijas daryti ir lyginti skirtingų teisės sistemų analogiškas teisės normas, o tam reikia idealaus kalbos mokėjimo. Na, aš irgi tik angliškai geriau moku, o rusų kalba mokslinių straipsnių net esmės matyt nesuprasčiau, todėl ir neskaitau rusiškai. Tad tiesiog palyginau.
Tikrai atsiprašau, jei negerai nuskambėjo mano pasakymas smile.gif Norėjau tik pabrėžti, jog jis baisų profesorių vaidina, neva daug tyrimų ir studijų skaito, tačiau vienam tokiam užtrunka savaitę. Jei man savaitę atimtų vieno straipsnio skaitymas, tai tikrai aš jų daug nebūčiau perskaičius.


Atsakyti
Tai as neisizeidziau biggrin.gif ne, jokiu budu. Tiesiog daznai jau dabar susiduriu su jaunimo nuostaba, kad kazkas nemoka anglu kalbos biggrin.gif cia taip pat kaip man keista, kai tas jaunimas rusiskai ne bum bum biggrin.gif
todel man tai labai kliuna, kai jus cia istisai angliskais terminais rasot, net frazem, pastraipom, ir visi dedami tekstai angliski biggrin.gif na bet is kitos puses -tai mano beda, kad as nemoku.
Papildyta:
Pusryciams buvo kalakutienos vyniotinis, plius zalios darzoves. Nu taip nelabai kaip man g.gif visada pusryciams valgau kiausinius, man kazkaip priimtiniausia, bet jau susirupinau, gal per daug tu kiausiniu? blush2.gif galvoju pakeisiu pusrycius, lai buna mesa...na bet turbut grisiu prie kiausiniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 06 18, 10:16)
Tai as neisizeidziau  biggrin.gif ne, jokiu budu. Tiesiog daznai jau dabar susiduriu su jaunimo nuostaba, kad kazkas nemoka anglu kalbos  biggrin.gif cia taip pat kaip man keista, kai tas jaunimas rusiskai ne bum bum biggrin.gif
todel man tai labai kliuna, kai jus cia istisai angliskais terminais rasot, net frazem, pastraipom, ir visi dedami tekstai angliski  biggrin.gif na bet is kitos puses -tai mano beda, kad as nemoku.
Papildyta:
Pusryciams buvo kalakutienos vyniotinis, plius zalios darzoves. Nu taip nelabai kaip man  g.gif visada pusryciams valgau kiausinius, man kazkaip priimtiniausia, bet jau susirupinau, gal per daug tu kiausiniu? blush2.gif galvoju pakeisiu pusrycius, lai buna mesa...na bet turbut grisiu prie kiausiniu biggrin.gif


buvo kažkada ir rusiškų citatų čia. Iš esmės, kadangi kompiuterių operacinės sistemos anglų kalba, tai mūsų vaikučiai ir jaunimėlis būtent nuo to ir pradėjo anglų kalbą mokytis ir kai visa info, filmai, serialai, mados anglų kalba, automatiškai ir prigijo labiau ta kalba. Net mano 57 metų tėtis angliškai kažkiek supranta... na, tuos kompiuterinius terminus, elementarias frazes, nes jų nuolat prireikia, nors anglų kalbos jis visai nesimokė biggrin.gif O anglų kalba ir paprastesnė nei rusų, o dar ir neigiamas sovietų sąjungos palikimo aspektas, kuris verčia nemėgti rusų kalbos.
Mes tikrai stengiamės kuo lietuviškiau rašyt, bet kartais ta anglų kalba neišsiverčia tiesiog biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 06 18, 09:27)
buvo kažkada ir rusiškų citatų čia. Iš esmės, kadangi kompiuterių operacinės sistemos anglų kalba, tai mūsų vaikučiai ir jaunimėlis būtent nuo to ir pradėjo anglų kalbą mokytis ir kai visa info, filmai, serialai, mados anglų kalba, automatiškai ir prigijo labiau ta kalba.

tai taip drinks_cheers.gif nesigincyju. Ir labai gerai del to. Mes kai augom su rusisku tv, tai jau i mokykla nueje mokejom rusiskai. biggrin.gif Savo vaikam stengiuos dabar bent koki rusiska filmuka parodyt kartais, nes anglu ir taip ismoks savaime.... ir as gal ant senatves jau mokesiu lotuliukas.gif
Atsakyti