Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 16, 22:08)
Siandien 3 valandas su MB lauke vaiksciojom, grazus oras buvo thumbup.gif Keltis vel 4 ryte ir y darba doh.gif


Del dienos tai good.gif
bet tas kelimasis tai brrrrr, anksciau taip paciai keldavausi, dabar jau nebe biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Na man su Paleo mityba juoku darbas atsikelt taip anksti biggrin.gif Anksciau tai mirtis alyvose budavo - vos vos iki vonios nusliauziu, pilvas marsus groja, silpna doh.gif O dabar lengvai islaukiu pusryciu pertraukos 9 val. ar net pietu 12 val. thumbup.gif Siandien vel creamed coconut gabala ysimeciau sukramsnot ir sauksta kokoso aliejaus y arbata smile.gif Pietums zuvyte su salotom, vakarienei dar nezinau, ziurint ka is mesos parduotuvej rasiu g.gif Pradejau daugiau zuvies noret ir sumazinau vistienos kieky, vis knieti dar kepenu nusipirkt ir kotletus pabandyt pagamint. Gal teks y Gatsbiu parduotuve ( Whole Foods salia darbo ) eit ieskot lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,
o aš tik penkias dienas AIP atlaikiau. Ir šeštą dieną kažkoks beprotizmas užėjo. Pamačiau ant palangės tris bananus tai puoliau naikinti juos. Vėliau dar datules šaldytuve užkištas radau - joms irgi kliuvo. Kai surašiau viską į chronometerį tai siaubas, keturių dienų angliavandenių norma, pasirodo, per pusvalandį buvo išeikvota. Nesuprantu, čia psichologinės priežastys tokio apsirijimo? Šiaip ir pusryčius buvau pavalgius normalius. Bet visas aip dienas buvo jausmas kad kažko noriu ir kažko trūksta. Gal vitaminų? O dar va.... savaitgalis ir psio. Laisvo laiko per daug, tai mintys "nuodėmingos" kyla. Tai taip nuotaiką sugadino. Vakar susiėmiau tvarkingai - tik daržovės ir mėsa, šiandien tą patį bandysiu. Bet, žiaurus potraukis link saldumynų vėl sukilęs yra. Kaip jūs tvarkydavotės su tokiais nevaldomais nušokimais (jei būdavo tokių)?
Atsakyti
QUOTE(Kalastaja @ 2013 06 17, 10:37)
Labas rytas,
o aš tik penkias dienas AIP atlaikiau. Ir šeštą dieną kažkoks beprotizmas užėjo. Pamačiau ant palangės tris bananus tai puoliau naikinti juos. Vėliau dar datules šaldytuve užkištas radau - joms irgi kliuvo. Kai surašiau viską į chronometerį tai siaubas, keturių dienų angliavandenių norma, pasirodo, per pusvalandį buvo išeikvota. Nesuprantu, čia psichologinės priežastys tokio apsirijimo? Šiaip ir pusryčius buvau pavalgius normalius. Bet visas aip dienas buvo jausmas kad kažko noriu ir kažko trūksta. Gal vitaminų? O dar va.... savaitgalis ir psio. Laisvo laiko per daug, tai mintys "nuodėmingos" kyla. Tai taip nuotaiką sugadino. Vakar susiėmiau tvarkingai - tik daržovės ir mėsa, šiandien tą patį bandysiu. Bet, žiaurus potraukis link saldumynų vėl sukilęs yra. Kaip jūs tvarkydavotės su tokiais nevaldomais nušokimais (jei būdavo tokių)?


Labas smile.gif si situacija man taip pat si ta primena smile.gif
Teko ir man pro sita praeiti, bet zinau, kad tai nelengva, o ypac jei nera problemu su sveikata ir niekas taves nestabdo smile.gif
As taip pat kartais nutrukdavau su bananais, nes pasimaisydavo po akim. Veliau ta pati beda su juodu sokoladu. Turedavau gero juodo 85-90%, kad kartais galeciau po koki maza gabaleli suvalgyti (kai jau truks plys kazko noredavosi). Bet kartais nutikdavao, taip, kad as gabalelis po gabalelio puse plyteles suvalgydavau, o neretai, pasiziurejes maistiniu medziagu proporcijas ant pakuotes ir isitikines, kad ten nemazai riebalu, i anglius nebeziuredavau ir damusdavau visa plyta smile.gif
Bet galiu pasakyti, kad tai praeina - svrabiausia, kasd tu pagundu akiu lygyje nebutu pirmomis savaitemis. Nesigincysiu, valios taip pat reikia ... smile.gif
Atsakyti
Sveikos, as tai braskemis nuodemiauju dabar biggrin.gif dar medaus puse stiklainiuko kazkaip per savaite dingo, tai su agurku, tai su baltu suriu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalastaja @ 2013 06 17, 10:37)
Bet, žiaurus potraukis link saldumynų vėl sukilęs yra. Kaip jūs tvarkydavotės su tokiais nevaldomais nušokimais (jei būdavo tokių)?

nelaikyk tokių dalykų namie- mažiau bus pagundų. Jei nebūtum radus namuose, tai gal ir būtų praėję? Ir riebalų daugiau kramtyk.

Papildyta:
QUOTE(pumpica @ 2013 06 17, 10:52)
Sveikos, as tai braskemis nuodemiauju dabar  biggrin.gif dar medaus puse stiklainiuko kazkaip per savaite dingo, tai su agurku, tai su baltu suriu  doh.gif  biggrin.gif

apsižiūrėk gerai, gal tas dingęs stiklainiukas jau kabo ant šonų lašinukų pavidalu? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 17, 10:01)
apsižiūrėk gerai, gal tas dingęs stiklainiukas jau kabo ant šonų lašinukų pavidalu?  lotuliukas.gif

nu gal nekaba lotuliukas.gif svorio prasme, tai net krenta biggrin.gif tai labai ir nepergyvenu biggrin.gif bet jau stabdysiu stabdysiu....
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2013 06 17, 10:50)
... o neretai, pasiziurejes maistiniu medziagu proporcijas ant pakuotes ir isitikines, kad ten nemazai riebalu, i anglius nebeziuredavau ir damusdavau visa plyta smile.gif
Bet galiu pasakyti, kad tai praeina - svrabiausia, kasd tu pagundu akiu lygyje nebutu pirmomis savaitemis. Nesigincysiu, valios taip pat reikia ... smile.gif

Ačiū už palaikymą ir supratimą. Man tas pats. Bet tai čia yra priklausomybė nuo maisto?! Tikria jei tų bananų nebūtų ant palangės(o juos perku nes vyrui paleo blynus kepu biggrin.gif ) aš jų neičiau ir nepirkčiau, ir susilaikyčiau nuo to. O iš tiesų, tai tirkai, kai noriu juodo šokolado jam aš saiko JOKIO nejaučiu. tongue.gif
Bandysiu valią ugdyti.
QUOTE(pumpica @ 2013 06 17, 10:52)
Sveikos, as tai braskemis nuodemiauju dabar  biggrin.gif dar medaus puse stiklainiuko kazkaip per savaite dingo, tai su agurku, tai su baltu suriu  doh.gif  biggrin.gif

Vasarotoja. thumbup.gif Net per kompą medaus ir sūrio kvapas ateina.

QUOTE(" voresta " @ 2013 06 17, 11:01)
nelaikyk tokių dalykų namie- mažiau bus pagundų. Jei nebūtum radus  namuose, tai gal ir būtų praėję?  Ir riebalų  daugiau kramtyk.

Ačiū! Būtent, parduotuves lengva apeiti, o namus ir "valau" kai ką užmatau. Riebalus kramtyti, tai lašinius kokius, taip?
Atsakyti
as vakar velai vakare cheddar surio uzsimaniau ir surijau gera gabala, guosdamasi tuo, kad jam daug kalcio ir 0 angliu biggrin.gif o saldaus man nesinori, bet as jau seniai saldziai nebevalgau.
as pastebejau, kad pastaruosius 3 men, kai zymiai padidinau riebalu kieki ir tuo paciu kaloriju kieki, neprilipo nei gramas prie sonu. anksciau prisiziuredama ir valgydama apie 1300-1500kcal, 1500 - tai jau max, sveriau tiek pat, bet tokia vis neprivalgius, nepatenkinta jauciausi ir vis sukausi aplink riesutus, sokolada (85%+), vaisiu inda (ne bananus, bet obuolius, kriauses, apelsinus...). tikrai buvo sunkiau susivaldyt. dabar valgau 1600-1700kcal, kraunu sviesto ir kito riebalo, jauciu dideli malonuma valgydama, kartais 2000+kcal uzlesu ir ne kiek nesijaudinu, nes svoris stovi kaip prikaltas. tai matyt yra mano optimalus svoris.

geriu Bulletproof kavyte - gerule, tik terliones daugoka... aisku mano kavos pupeles irgi neprabangios... bet labai skanu, kitakart dar daugiau sviesto imesiu. sikart dejau tik 1 sauksta ir dar sauksciuka grietineles, nes pabijojau, kad nebus balta. paskaiciavau gaunasi apie 100kcal praktiskai vien is riebalu, atkalus technika ir daugiau riebalo dedant, butu idealus variantas neturint ryte laiko pusryciam.
Atsakyti
QUOTE
Riebalus kramtyti, tai lašinius kokius, taip?

kas paklius po ranka.
Atsakyti
sitam puslapy man patinka grafinis pavaizdavimas, kokius produktus rinktis ir kuriu vengt. nors uzvadinta Bulletproof Dieta, bet is esmes tai paleo. http://www.bulletpro...lletproof-diet/
Galvoju, gal isverst i lt, butu galima i pirma puslapi toki dalyka talpinti ir iskart visiems aisku, kuo mes maitinames.
Atsakyti
QUOTE(Kalastaja @ 2013 06 17, 10:37)
Labas rytas,
o aš tik penkias dienas AIP atlaikiau. Ir šeštą dieną kažkoks beprotizmas užėjo. Pamačiau ant palangės tris bananus tai puoliau naikinti juos. Vėliau dar datules šaldytuve užkištas radau - joms irgi kliuvo. Kai surašiau viską į chronometerį tai siaubas, keturių dienų angliavandenių norma, pasirodo, per pusvalandį buvo išeikvota. Nesuprantu, čia psichologinės priežastys tokio apsirijimo? Šiaip ir pusryčius buvau pavalgius normalius. Bet visas aip dienas buvo jausmas kad kažko noriu ir kažko trūksta. Gal vitaminų? O dar va.... savaitgalis ir psio. Laisvo laiko per daug, tai mintys "nuodėmingos" kyla. Tai taip nuotaiką sugadino. Vakar susiėmiau tvarkingai - tik daržovės ir mėsa, šiandien tą patį bandysiu. Bet, žiaurus potraukis link saldumynų vėl sukilęs yra. Kaip jūs tvarkydavotės su tokiais nevaldomais nušokimais (jei būdavo tokių)?


Pasitaiko smile.gif Bent jau mano atveju, susideda emocinės priežastys, stresas ir nedavalgymas ar valgymas ne laiku (na, jei praleidžiu pusryčius ar nespėju pietų pavalgyti, tai tas sotumas baisiai ilgai ateina, todėl apsiryju kuo nors "leidžiamu", bet nežmoniškais kiekiais).
Bet žinai, neskaityk, jog suklydai, nusidėjai, sugadinai AIP procesą ar panašiai. Tai natūrali gyvenimo dalis. Okay, nutiko, tai nutiko. O dabar toliau maitinamės taip, kaip mums geriausia, nebaudžiam savęs ir neleidžiam graužti sąžinei smile.gif
Man patiko toks pasakymas/situacija apie sprendimo priėmimą: jei jau nusprendžiau mesti rūkyti, tai viskas, nuo šiandien aš neberūkau. Ir net jei po mėnesio atsidursiu naktiniame klube, kur kažkas pasiūlys cigaretę, aš negaliu pagalvoti "Hm, na, gal viena nepakenks", nes aš - nerūkantis asmuo. Kodėl man nerūkančiam kažkas siūlo cigaretę. Iš viso, prie ko čia ta cigaretė. Aš šiaip niekada nei rūkiau, nei rūkysiu, bet pagalvojau, kad labai tinka visoms kitoms priklausomybėms. Jei jau nusprendžiau kažką, tai negaliu sau duoti galimybių klaidžioti aplinkui. Jei aš nevalgau saldumynų, tai nevalgau.

O jei jautiesi tarsi AIP kažko trūksta, tai psichologiškai ir norisi kažko, kuo galėtum užpildyti tą trūkumą. Kaip manai, kas tai galėtų būti?
Atsakyti