Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

Dievuleliau koks maziukas paukstulis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 06 16, 16:04)
siandien krutineles - pati neskaniausia vistos dalis.

kaip tu ją paruošei? virei visą vištą? nes trumpai pakaitinta ar vandeny ar riebaluose lieka sultinga ir skani.

Vargšas ligoniukas, gal ir jam sočiųjų riebalų reikia duoti? pvz kokoso al?
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 16, 18:50)
Vargšas ligoniukas, gal ir jam sočiųjų riebalų reikia duoti? pvz kokoso al?

Nebent lasinuko nesudyto palesti. Gaila apie gyvuniukus mazai moke, negaliu kazko patarti...

Valgiau sviezio agurko su trupuciu skysto meducio, sirdis apsalo ir prisiminiau vaikyste kai skaniausias medus budavo su koriu, ji pardavinedavo supjaustyta juostelem ir ivyniota i toki skaidru popieriu, kaip saldaini. Tai toks malonumas budavo pro reta, o siap arba lasiniu atriekdavo arba ant duonos tauku uztepdavo smile.gif ech, gerai pas mociute budavo smile.gif
Atsakyti
duodavau pauksciukam kokosu riebalo, nezinau ar jiem tinka tokie dalykai ar ne... o serga, tiksliau yra apnikti kazkokiu vienalasciu parazitu, kurie gyvena ju zarnytese ir apsunkina virskinima. atrodo lesa ir lesa, bet nieko nepasisavina, kuduciai, besvoriai tokie sad.gif galu gale mirs is bado, jeigu vaistai nesuveiks sad.gif

mes vaikai medu kabindavom nesveikais kiekiais, puslitri surydavom per diena, su agurku ar su batonu ir pienu wink.gif o is riebaus, atsimenu mociute lydydavo taukus ir gale likdavo spirgai tokie, ispirgindavo dar svogunu i tuos spirgus ir ant duonos eidavo i trasa.

vista viriau letapuody, paskui dar po griliu kisau, kad odyte pacirskint. krutinele nesausa, tik ne tokia riebi kaip sparnas ar uodegyte biggrin.gif

riebiai valgyt is tiesu nera taip paprasta, atrodo nesikuklindama dedu to tauko, bet skaiciai sako savo, cia 7-niu dienu vidurkiai (cronometeri rodo - Trends):
Energy: 1710 (1447 net) kcal / 1640 kcal (104%)
Protein: 84.4 g / 61.5 g (137%)
Carbs: 98.5 g / 82.0 g (120%)
Fat: 114.7 g / 118.4 g (97%)
92% of Nutritional Targets Achieved

Baltymai doh.gif Bet taip paprasta ju padaugint, kiausiniukas, kepsniukas, varskes indziukas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 16 birželio 2013 - 20:20
Silver, cia special for you
na kaip tau tokia teorija, man ji logiskesne 4u.gif
Tu nupezejimu apie animal fat intake as neimciau i galva, bet visa kita yra ganetinai logiska. Nepykit, kad kisu i sia tema, bet cia lengviau silveri pagauti ir siaip apie lipidu metabolizma uzsiminta 4u.gif
da vienas http://www.ncbi.nlm..../pubmed/2062263
sito pilno neduoda, bet uztenka ta trumpa introduction paskaityti ir paskutinis sakinys super mirksiukas.gif
Atsakyti
išeitų, kad daktarai žmones "gydo" nežinodami nei kas nei kaip... g.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 16, 21:08)
išeitų, kad daktarai žmones "gydo"  nežinodami nei kas nei kaip... g.gif


Kol neprades i zmogu ziureti kaip i biocheminiu tarpusavyje susijusiu reakciju rinkini, tol nieko gero nebus. Dabar zmogus gydomas dalimis, dazniausiai slopinami tik pasireiskiantys simptomai, o ne pati ligos priezastis. Siuo atveju labai padeda zmogaus zingeidumas, kritiskumas informacijai ir zinios (stebiuosi, kad yra zmoniu, kurie nezino pvz kur yra ju kepenys, inkstai ir tt) smile.gif
Atsakyti
kol neskauda, tai ir nežino. biggrin.gif
Esu darinėjusi daug kiaulių, o žmogaus organų išdėstymas panašus
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 16, 21:33)
kol neskauda, tai ir nežino. biggrin.gif 
Esu darinėjusi daug kiaulių, o žmogaus organų išdėstymas panašus


Siais laikais ne kiaules darineti nereikia, uztenka google pasinaudoti, bet ne visi ir sita moka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 06 16, 21:38)
Silver, cia special for you
na kaip tau tokia teorija, man ji logiskesne  4u.gif 
Tu nupezejimu apie animal fat intake as neimciau i galva, bet visa kita yra ganetinai logiska. Nepykit, kad kisu i sia tema, bet cia lengviau silveri pagauti ir siaip apie lipidu metabolizma uzsiminta  4u.gif
da vienas http://www.ncbi.nlm..../pubmed/2062263
sito pilno neduoda, bet uztenka ta trumpa introduction paskaityti ir paskutinis sakinys super  mirksiukas.gif

Aciu, lumi. Malonu, kad dalinies info. Esu tikras, kad mes einam teisingu keliu. Reikia kazkaip ir kitiems ta kelia parodyti, taciau daugeliyi tai vis dar atrodo nesuvokiama ir neitiketina
Kuo daugiau bus sekmingu pavyzdziu? Tuo lengviau bus itikinti.
Atsakyti
Prasom, silver, man negaila. Jau kazkaip seniai mintis kirbejo, kad cia ne 100% imunines kaltos (ta prasme ne pirmine priezastis), kitaip viskas baigtusi koma ir pas angeliukus. biggrin.gif
Na ne kiekvienam zmogui ibruksi kazka ir cia nelabai ka pakeisi. p.s. aciu, kad man ibrukot, bjauri, bet pasidaviau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
jautiena - bandyk, duok didesne porcija vaistuku, kaip sakant geriau isbandyt viska nei paskui gailetis 4u.gif Grazutis paukstukas wub.gif
Dekit jus tuos straipsnius tik thumbup.gif As su medicina nieko bendro neturiu, bet ysigilinus ir supratus, tikrai ydomu smile.gif
Beje, pritariu, kad baltymu lengva perdozuot ( pas mane vos ne 200% kasdien gaunas doh.gif ), o riebalu laizai laizai, dedi visur ir tai truksta biggrin.gif
Vakarienei skaniai pririjau kreveciu su kalmaru ir avokadu salotom thumbup.gif

Energy: 1285 kcal / 998.0 kcal (129%)
Protein: 46.1 g / 37.4 g (123%)
Carbs: 105.8 g / 49.9 g (212%)
Fat: 79.4 g / 72.1 g (110%)
60% of Nutritional Targets Achieved

Zodz, 2 obuoliai ir viskas, visos dienos angliavandeniu norma doh.gif O kur dar visos darzoves suvalgytos susidejo - negerai tie vaisiai, oi negerai schmoll.gif

Siandien 3 valandas su MB lauke vaiksciojom, grazus oras buvo thumbup.gif Keltis vel 4 ryte ir y darba doh.gif
Atsakyti