Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

QUOTE(" voresta " @ 2013 06 16, 10:29)
gėlytės geriau auga kai žemės viršutins sluoksnis nėra sumaišomas su apatiniu, nes juose gyvena skirtingos bakterijos skirtingai reaguojančios į deguonį.
Šiaip geriausias būdas  iš rudens  buvusį gėlyną uždengti lapais, smulkinta  nupjauta žole šiaudais ar kažkuo, kas išlaikytų drėgmę ir neleistų suželt piktžolėms.Dabar tereiktų praskleisti, pasodinti gėlę ir vėl  užžert mulčą. Jis išlaiko drėgmę dirvoje ir  beveik nereikia laistyti

papliauškinus prie ausies. jei nepliaukši- jis prakiuręs  ir jau sugedęs, apžiūrėti tas gale esančias skylutes ar nėra įtartinai drėgnos. Jei turi pirkimo čekį, nešk atgal keisti.

šitą?
http://www.manoukis....s...=2650&z=117

nu va nezinojau...jau ten tik zeme bera, reiks kitiems metams taip padaryti. aciu uz info 4u.gif

cekio nebeturiu, sutikrinau kad gerai imuse, ir psio ismeciau....kita kart reik zinoti, tik kad su maisto produktais sudetinga ten keitimais ir irodymais jiems.

nea, ne sita, turiu si issisaugojus....vat kazkoks buvo su paveiksliuku, nebepamenu doh.gif
Atsakyti
Savaitgalis jauciasi - issilakste visos kaip visada... Isgeriau kavytes, suvalgiau varskytes. Beje, uzvakar humusu susigundziau, surijau puse induko. Ir neuzilgo prasidejo duju gamyba ir eliminavimas smile.gif MB ketino antklodes kampus pririsinet, kad "nenupusciau" per nakti biggrin.gif

Koks nuotykis siandien ryte: dar lovoj buvau, girdziu Bang! kazkas duzo pirmam aukste, pagalvojau, kad gal kokia lekste nukrito nuo dziovykles ar pan. Nuejau patikrint: virtuvej nieko, o paskui ziuriu svetainej susproges stiklinis staliukas. Gerai, kad niekas salia tuo metu nesedejo doh.gif
user posted image

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Na taip, issilakscius y darba savaitgaliui biggrin.gif 4u.gif O jei rimtai, pasinesus ant skaitymo apie AIP, konspektus net darausi, lyginu su tyrimais savo - tai tik tyliai paskaitau 4u.gif
Jautiena - ohoho, nei is sio, nei is to sprogo??? blink.gif Va tai tau doh.gif MB kazkada butely su mielem prarugusiom ismete y siuksliu deze..Po 2 dienu, kaip ejo butelis, tai ne tik visa siuksliu deze y siupulius paleido, bet ir medine stalo koja nuskele - tiek jegos buvo doh.gif O kaimyne kaip tik gamina salia, tik is kitos puses.. doh.gif Iki dabar nupurto pagalvojus, kuo galejo baigtis doh.gif
Labai simpatiska karvute is video wub.gif
As tai visada su nagu duriu y tas kokoso skylutes - jeigu nieko, kieta plius vanduo gausiai kliuksi - dazniausiai geras. Jei nagas lenda, jaucia minkstuma - neverta pirkti schmoll.gif Tik nebandykit, kieno minksti nagai biggrin.gif
Siandien pusryciams buvo 2 obuoliai ir creamed kokoso gabalas. Ant kaktos po 15-30 min. iskilo didelis guzas, kaip kad uodo ykandimas ir niezti. Kam cia kazi alergija - obuoliui ar kokosui? g.gif Vaisiai nebeteikia jokio malonumo, nors psichologiskai dar noris rolleyes.gif Lauksiu pietu, bus jautiena biggrin.gif
Jautiena - man teko "garbe" maltinukus valgyt. Aisku, su ismirkyta bulka tas farsas padarytas. Vakarienes jau nebereikejo - zarnos verke visa vakara doh.gif Va ka reiskia atsisakyt ilgesniam laikui tokiu produktu ir po to vel pavalgyt - iskart pasimato, kaip kasdien tiek metu "droziau" save su tokiais valgymais doh.gif
Kaip paukstukai laikos, pasveiko jau?
Atsakyti
Sveikos, jo savaitgalis, vakar su draugais deginom mesyte sode. Siandien ryte nulekiau i turgeli darzoviu pirkti, gryzau su pilnu krepsiu. Pusryciams ghee laiziau, gryzom tai prikirtom lasiniu, sernienos desrytes ir svogunu laisku su agurkais biggrin.gif
Mes su MB planuojam rudeni ieskotis busto, ziurinejom buto, bet paskaitau kaip voresta graziai raso, tai akys krypsta i koki sodeli Kauno rajone biggrin.gif aisku be paskolos niekaip neissisuksim, bet ka padarysi. Su tokiais atlyginimais nesutaupysi. Mama galetu padeti, bet jos nuomone dukra invalide, tai kam investuoti sad.gif
Atsakyti
Labas LumiLumi 4u.gif Smagiai savaitgalis skamba, relaksas 4u.gif thumbup.gif Sernienos desrytes gaunat ar perkat? smile.gif As gundaus vis ta zveriena, negi reiks triusiu vaziuot pakelese numustu ieskot biggrin.gif Pirma karta paragavau pries savaite triusienos - skanuuu buvooo wub.gif Gundaus elnienos susirast nusipirkt paragaut wub.gif
As tik del vieninteles priezasties ir sedziu UK - taupau bustui doh.gif Nes tikrai sunku issiverst be paskolos ar giminaiciu paramos. Deja, zinant, kokie jie pasidaro prie pinigu, tai butu paskutine vieta, kur kreipciaus doh.gif O tai veliau nei zodzio negalima pasakyt, nes prasideda: " as tau sitiek daviau, o tu man taip.." doh.gif Cia apie savo senely daugiau sneku ir kitus giminaicius doh.gif Padai niezti jau gryzt deja verysad.gif

Ka kitos valgot, veikiat siandien? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 16, 10:16)
Kaip paukstukai laikos, pasveiko jau?
nea, nepasveiko ir negereja verysad.gif verysad.gif kaip man ju gaila negaliu verysad.gif siandien visa ryte zliumbiau verysad.gif verysad.gif arba dvestu, arba taisytusi, nes man nervai tuoj pakriks...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 16 birželio 2013 - 12:45
QUOTE(LumiLumi @ 2013 06 16, 13:12)
Sveikos, jo savaitgalis, vakar su draugais deginom mesyte sode. Siandien ryte nulekiau i turgeli darzoviu pirkti, gryzau su pilnu krepsiu. Pusryciams ghee laiziau, gryzom tai prikirtom lasiniu, sernienos desrytes ir svogunu laisku su agurkais biggrin.gif
Mes su MB planuojam rudeni ieskotis busto, ziurinejom buto, bet paskaitau kaip voresta graziai raso, tai akys krypsta i koki sodeli Kauno rajone biggrin.gif aisku be paskolos niekaip neissisuksim, bet ka padarysi. Su tokiais atlyginimais nesutaupysi. Mama galetu padeti, bet jos nuomone dukra invalide, tai kam investuoti sad.gif

Pasidomėk, kai šitiek tautiečių emigravo, pasitaiko sodybų, kuriose siūloma gyventi vien už jos priežiūrą (kol kada nors grįš tikrieji šeimininkai).
Mat neprižiūrimos būna nusiaubiamos.
Va pavyzdys

o čia net Kauno raj, tik skelbimo galiojimas vakar baigėsi bet...

arba net dėk savo skelbimą, kad ieškai tokio būsto už jo priežiūrą. O ką gali žinoti...
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 16, 13:30)
Ka kitos valgot, veikiat siandien? 4u.gif  4u.gif

nors pavasaris vėlavo, bet šiemet anksčiau ir šienapjūtė ir trešnės noksta. Jau skanauju rytais, per tuos šienus praradau kilogramą svorio, bus galima fruktozės pagalba atsiaugint mirksiukas.gif
Šiaip tos trešnės išeina pardavimui, nes daugybė žioplių tik ir eina galvas užvertę pirštais rodydami, seilę varvindami ir klausinėdami: gal pardavinėsit. Medis sulig troba- ant jo kabo gal 5-8 kibirai uogų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 16 birželio 2013 - 13:33
strateginej vietoj isikure, pirkeju nestinga...

reik eit skardine sardiniu praryt ir eit pajuriu pasivaiksciot, vejas galva kad prapustu... o paskui to stalo duzenu tvarkyt. saubas kas ten darosi sad.gif
Atsakyti
su tuo stalu įdomiai... savaime trūkt gali tik kai įtampa kažkokia veikia
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 16, 13:59)
Šiaip tos trešnės  išeina pardavimui, nes daugybė žioplių tik ir eina  galvas užvertę pirštais rodydami, seilę varvindami ir klausinėdami: gal pardavinėsit. Medis sulig troba- ant jo kabo gal 5-8 kibirai uogų.


As buciau viena is tu ziopliu biggrin.gif Anksciau kaime sededavau ant medzio ir kapodavau - 2 tresnes y kibira, 10 y burna biggrin.gif Labai tokiu dalyku cia pasiilgstu wub.gif
Gera minty del sodybu davet thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(jautiena @ 2013 06 16, 14:02)
reik eit skardine sardiniu praryt ir eit pajuriu pasivaiksciot, vejas galva kad prapustu... o paskui to stalo duzenu tvarkyt. saubas kas ten darosi sad.gif


console.gif Gal dar pasitaisys paukstukai, mano papuginas sirgo sirgo ant ranku tupejo, o veliau atkuto ir dar pora metu pragyveno mirksiukas.gif Gal ir tavo atkus grazuoliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 16, 12:30)
Labas LumiLumi 4u.gif Smagiai savaitgalis skamba, relaksas 4u.gif  thumbup.gif Sernienos desrytes gaunat ar perkat? smile.gif
O tai veliau nei zodzio negalima pasakyt, nes prasideda: " as tau sitiek daviau, o tu man taip.." doh.gif Cia apie savo senely daugiau sneku ir kitus giminaicius doh.gif Padai niezti jau gryzt deja verysad.gif

As pirkau turguje, kazkaip netiketai pamaciau ir pasistveriau viena mazyte desryte.
Jo, cia tikra tiesa. Mano atveju prasideda maivymaisi, mykimas, dvejones. Tai kam cia tau, juk sergi, tai kas paskui tave ziures, sedesi jaunam sveikam vyrui ant sprando, va man dar gyvent reikia, o tau jau viskas. Ot mamele turiu, bet visa gyvenima ji taip, gal ir gerai, kad tik viena vaika teturi. Idomus zmogus.

Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 16, 12:59)
Pasidomėk,  kai šitiek tautiečių emigravo, pasitaiko  sodybų, kuriose siūloma gyventi vien už jos priežiūrą (kol kada nors grįš tikrieji šeimininkai).
Mat neprižiūrimos būna nusiaubiamos.
Va pavyzdys

o čia net Kauno raj, tik skelbimo galiojimas vakar baigėsi bet...

arba net dėk savo skelbimą, kad ieškai tokio būsto už jo priežiūrą. O ką gali žinoti...



Aciu, voresta. Mes dabar taip bute gyvenam, tiesiog priziurim ir sumokam mokescius, bet seimininkai sugalvojo parduoti ir kaina mums per didele kaip uz tokios bukles buta. Tai jau truputeli pavargom su tokiais kraustymaisis, jau norim savo pastovaus kampo, kur ramiai galetumem uzpakalius glausti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 16, 12:44)
console.gif Gal dar pasitaisys paukstukai, mano papuginas sirgo sirgo ant ranku tupejo, o veliau atkuto ir dar pora metu pragyveno mirksiukas.gif Gal ir tavo atkus grazuoliai 4u.gif
jau lyg ir issiaiskinom kas yra, vaistuku kazkokiu gavom, bet as bijodama per daug uzduot matyt per mazai uzdaviau doh.gif ir nesuveike, bandysiu vel. mano ligoniukas tai taip skaudancias kojikes ilsina (kumsti as ji laikau kol kremuku tepu kojeles, o paskui kai atleidziu pirstus, jis taip ir lieka gulet. siandien 40min pragulejo):
user posted image

stalas ko gero del temperaturu skirtumo pokstelejo, tik iskur tas temperaturu skirtumas, nei sildymas ijungtas, nei lauke oras staiga pasikeite...

as i Airija vaziavau taip pat su mintim, ot vienus metelius pabusiu, pasitaupysiu ir atgal, nes magistro vieni metai buvo like... tai taip ir liko... mano tevai kaupia, centa prie cento deda, kad mano jauneliui broliui nupirkt buta Vilniuj... as bute nesu gyvenus, isskyrus bendrabuti studentavimo laikais, tai man jie tokie nepatrauklus, aviliai kazkokie. as jau geriau lushnelej gyvenciau, bet uztat su savo kiemu...

siandien pietum vakarykste vista. suvalgem vakar kulseles ir sparnelius, siandien krutineles - pati neskaniausia vistos dalis. tik darzoviu kalna prigarinsiu, kad butu ant ko sviesta lydyt mirksiukas.gif

Atsakyti