Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

Man irgi tas vis neaišku, Pumpica lotuliukas.gif .
Papildyta:
Šiandien pasimatavau spaudimą. Tai ką, 101. Visiškai nukritęs. Bet jokio slėgimo prie žemės vis tiek nejaučiu. Jaučiuosi pakankamai normaliai. Tik pulsas per dažnas. Su kavos gėrimu būdavo ir 110 ir kartais gerai pajudėjus 120.
Gal man tiesiog judėjimo trūksta?

O štai mano kelių dienų AIP pasiekimai(žr. parašą). Na, tikrai motyvuojantis, ar ne? thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalastaja: 14 birželio 2013 - 08:06
QUOTE(pumpica @ 2013 06 14, 06:48)
Laba, na ir priraset...tai as jau nebezinau, ar as low-carb ar low shit maitinuos  biggrin.gif o tas low -carb -kiek skaitosi angliu i diena yra low-carb?  g.gif



apskritai minti Paleo, ir tikrai ne low-shit, jei pagal Paleo minti smile.gif o low-carb priklauso nuo tikslų, sveikatos..
Paleo esmė, kad deginam kurui tai, ką valgom, ir nereikia ten mums nieko kaupti ant šonų...o to nepadarysi, jei valgysi pagal sveikatos ministerijas nurodomas anglių porcijas, ir riebalų pagal tai, kiek nori organizmas (o mes jau žinom, kad nori ir reikia... kitaip ablamuchas būsi ir eisi dirbt i ministerija piramidžių paišyt smile.gif) taigi turi kažką ir apriboti, kad iš kito galo kitkas pradėtų dirbti. didinam riebalų, mažinam anglių, bet kiekvienas turi surasti tas proporcijas asmeniškai.

be to, visam kam svarbu streso hormonai.. kiek vakar skaičiau svoris ir paleo, visur pirmumą ir ''garbė'' suteikiama kortizoliui- streso hormonui.
Papildyta:
QUOTE(Kalastaja @ 2013 06 14, 07:04)
Man irgi tas vis neaišku, Pumpica  lotuliukas.gif .
Papildyta:
Šiandien pasimatavau spaudimą. Tai ką, 101. Visiškai nukritęs. Bet jokio slėgimo prie žemės vis tiek nejaučiu. Jaučiuosi pakankamai normaliai. Tik pulsas per dažnas. Su kavos gėrimu būdavo ir 110 ir kartais gerai pajudėjus 120.
Gal man tiesiog judėjimo trūksta?

O štai mano kelių dienų AIP pasiekimai(žr. parašą). Na, tikrai motyvuojantis, ar ne?  thumbup.gif



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

aš visada ir žemesnio nei norma spaudimo būdavau/esu (nžn nes neematuoju)... bet krisdavo spaudimas kartu tikriausiai su dehidratacija- kas sumažina spaudimą, ir tvinksėdavo galva skaudžiai, kad net čierką mama į arbatą įpildavo... dabar tik suvokiu kad pavasariais man būdavo dehidratacija senais laikais...

dėl judėjimo sutinku, tas reikalinga kraujagyslių sveikata....
Atsakyti
Vandens gryno mažiausiai du litrus per dieną išgeriu. Kartais dar ir Brjomi litrą. Tai nežinau ar man aglėtų būti dehidracija. Na, svorio kitimas gal irgi įtakoja. Bet jau kyla noras išsilakstyti laukuose ar miškuose. Čia matyt tas natūralusis poreikis sportui atbunda. Tai su juo ir spaudimas susitvarkys. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 14, 09:18)
apskritai minti Paleo, ir tikrai ne low-shit, jei pagal Paleo minti smile.gif o low-carb priklauso nuo tikslų, sveikatos..
Paleo esmė, kad deginam kurui tai, ką valgom, ir nereikia ten  mums nieko kaupti ant šonų...o to nepadarysi, jei valgysi pagal sveikatos ministerijas nurodomas anglių porcijas, ir riebalų pagal tai, kiek nori organizmas (o mes jau žinom, kad nori ir reikia... kitaip ablamuchas būsi ir eisi dirbt i ministerija piramidžių paišyt smile.gif) taigi turi kažką ir apriboti, kad iš kito galo kitkas pradėtų dirbti. didinam riebalų, mažinam anglių, bet kiekvienas turi surasti tas proporcijas asmeniškai.


hm, nu kas čia dabar per nauja dieta low shit, Sedindriuke, ką čia išvedei biggrin.gif Merginos, čia toks pasakymas tiesiog. Atsikirtimas visiems rėkiantiems, kad paleo yra low carb: "Paleo is not low carb, it's low crap", t. y. supraskit, kad svarbiausia čia ne vengti angliavandenių, bet vengti prasto apdoroto, rafinuoto ir perdirbto maisto.
pumpica, paleo ir yra dieta neturinti perdirbto maisto (na, shit free, sakykim), taip kad ramiai, nebepanikuojam.
Angliavandenių kiekis priklauso nuo fizinio aktyvumo, bet įprastai low carb būtų iki 50 g per dieną, iki 30 g būtų extremely low carb, svorį metančioms reiktų palaikyti angliavandenių kiekį iki 100 g (t.y. neviršyti jo), iki 150 g angliavandenių tiems, kas nenori nei mesti nieko, nei priaugti.
Atsakyti
QUOTE(limma @ 2013 06 13, 21:56)
prasinesu, kad MB tyrimai blogi, nuotaikos nera, prisikriokiau iki soties...jei kam bus idomu galesiu poto pasidalinti pradiniais ir dabartiniais verysad.gif

Nenukabink nosies , juk yra perspėjimas apie tai, kad pradžioje galimas pablogėjimas, surašyk viską . Mums tik per metus susitvarkė, nors į paleo perėjom sausį, gegužę dar turėjom
bendrą 6,70
MTL 4,53
DTL 1.73
Trigl 0,75
Spalyje
Bendras 6,62
MTL 4.45
DTL 1,64
Trigl 0,93
Gruody
Bendras 6,56
MTL 4.51
DTL 1,71
Trigl 2,17
Vasary
Bendras 5,07
MTL 3.43
DTL 1,18
Trigl 1.2
Daugiau nežiūrėjom .


Atsakyti
sveikutes, aciu uz palaikyma, aciu voresta uz Jusu rezultatu isdestyma, einu ir as sudeti rezultatus....gal ka patarsit, gal kur problema rasit....Mb klausia, gal visai jam si mityba netinka, gal nevisi organizmai ja priima doh.gif doh.gif . nu bet as sakau, kodel tada vieniems tinka kitiems nea. sutinku kad 100% gali netikti, bet pagrindas turetu tikti....einu susirinkti konspektus ir sudelioti jusu teismui
Atsakyti
QUOTE(limma @ 2013 06 14, 10:35)
sveikutes, aciu uz palaikyma, aciu voresta uz Jusu rezultatu isdestyma, einu ir as sudeti rezultatus....gal ka patarsit, gal kur problema rasit....Mb klausia, gal visai jam si mityba netinka, gal nevisi organizmai ja priima doh.gif  doh.gif . nu bet as sakau, kodel tada vieniems tinka kitiems nea. sutinku kad 100% gali netikti, bet pagrindas turetu tikti....einu susirinkti konspektus ir sudelioti jusu teismui


Limma, jei nuo riebalo augtų cholesterolis, tai pas tuos, kurie paleo laikosi seniau, jis siektų lubas.
Čia MB cholesterolio rodikliai. Aš savo cholesterolį tikrinausi vienintelį kartą per savo nugyventus metus pernai spalyje (po daugiau kaip pusmečio Paleo) ir jis ir kiti kraujo tyrimai buvo normos ribose. Tad daugiau ir nesitikrinu.
TB tikriausia tave apkaltino pasikėsinimu nužudyti doh.gif užmaitinant taukais.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 14, 10:25)
Nenukabink nosies ,  juk yra perspėjimas apie tai, kad pradžioje galimas pablogėjimas, surašyk viską .  Mums tik per metus susitvarkė, nors į paleo perėjom sausį, gegužę dar turėjom 
bendrą 6,70
MTL 4,53
DTL 1.73
Trigl 0,75
Spalyje
Bendras 6,62
MTL 4.45
DTL 1,64
Trigl 0,93
Gruody
Bendras 6,56
MTL 4.51
DTL 1,71
Trigl 2,17
Vasary
Bendras 5,07
MTL 3.43
DTL 1,18
Trigl 1.2
Daugiau nežiūrėjom .


Mano kraujas si sausi, po 8 menesiu lasiniu, puszales mesos ir darzoviu valgymo smile.gif
Viskas normoje. Gal tik vit.d noretusi i didesne puse, bet kaip sausio menesi be saules ir tai normoje. Pasidqarysiu kita savaite idomumo delei kaip pasikeite per 5 menesius. Pasidarysiu kuo platesni, kad galima butu daryti rimtesnes isvadas.
As per diena suvalgau 150-180 riebalu is ju 60-80proc. sociuju, tad jei tiketi radicine medicina, pas mane cholesterolis bus iki dangaus ... smile.gif

Ėminio paėmimo laikas 2013-01-16 Ėminio priėmimo laikas 2013-01-16 09:28
Amžius 33m.10mėn.
Biocheminiai tyr.
25OHD Vitaminas D 25(OH) (ng/ml) 33,96 30-100
Mikroelementai, elektrolitai
Fe Geležis (mkmol/l) 13,5 Vyr. 11,6-31,3
Mg Magnis serume (mmol/l) 0,72 0,53-1,11
Ca Kalcis (mmol/l) 2,49 2,15-2,5
K Kalis (mmol/l) 4,0 3,5-5,5
Na Natris (mmol/l) 141 132-146
Atliko: Račienė Gražina, kl.labor
Bendras kraujo tyr.
Kraujas VENINIS
WBC (*10e9/l) 4,2 3,5-10,0
RBC (*10e12/l) 5,07 3,80-5,80
HGB (g/l) 143 110-165
HCT (l/l) 0,423 0,350-0,500
PLT (*10e9/l) 327 150-390
PCT (*10e-2l/l) 0,187 0,100-0,500
MCV (fl) 83 80-97
MCH (pg) 28,2 26,5-33,5
MCHC (g/l) 338 315-350
RDW (%) 13,8 10,0-15,0
MPV (fl) 7,9 6,5-11,0
PDW (%) 14,8 10,0-18,0
LYM (%) 31,8 17,0-48,0
LYM (*10e9/l) 1,3 1,2-3,2
MON (%) 9,3 4,0-10,0
MON (*10e9/l) 0,3 0,3-0,8
GRA (%) 58,9 43,0-76,0
GRA (*10e9/l) 2,6 1,2-6,8
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silver79: 14 birželio 2013 - 09:56
kada kovo men pasidarem tyrimus, perejom ant didziosios dalies kosiu, gerem zuvu taukus, ivairius papildus nuo kepenu, cholesterolio, maistas visiskai neriebus, visi riebaliukai nuo mesos nupjaustyti, visiskai atsisake alaus, bet buvo 3 valgymai rimti ir dar 2-3 uzkandziai, t.y. jogurtai dideli indeliai ir greifrutai, obuoliai. zodziu, paie 5-6 valgymai gaudamosi, ir nebuvo to tokio sotumo kaip dabar.

geguzes pradzioj pradejom paleo, perejom i eksperimenta antra: viskas visiskai priesingai pirmam budui, ir valgom taip iki dabar, tik atsisakem visu papildu, zuvu tauku. tik tiek kad buvo kelios sventes, per kurias MB isgere alaus, ir tos sventes praktiskai netoli tyrimu dienos. tai nejaugi tiek alus galejo pagadinti ryskiai? ar sitaip cholesteroli palaiko papildai? ju gi visa gyvenima negersi?

tyrimai:
Kovo 5d. Geguzes 8d. Birzelio 12d.

GLU 5,6 GLU 4,04 GLU 4,7
Bendras 7,6 Bendras 5,98 Bendras 7,6
MTL 5,02 MTL 3,98 MTL 6,12
DTL 1,11 DTL 0,88 DTL 1,38
TRIG 3,06 TRIG 2,50 TRIG 2,27
K 5,57 K 5,34

Kazkaip sumale labai , nesudeda lenteles graziai doh.gif nu bet gal susigaudysit unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo limma: 14 birželio 2013 - 09:56
Limma, nieko baisaus kai toks nedidelis chol lygis, turit laiko į valias eksperimentuoti. Svarbu trigliceridai nėra labai dideli .
Bet, jei nepamiršot, tai pas mane pora ha šieno papjauta, o lietus~ 15 val atvaro. MB darbuojasi su šake, man irgi reik lėkt, ir tai kai pradės lyti galėsiu pasėdėti. Kitaip mane ant šakės pamaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(limma @ 2013 06 14, 08:55)
kada kovo men pasidarem tyrimus, perejom ant



trigliceridai sumažėjo. jie sumažėja su paleo, o tai jau yra GERAI. Pasiskaitinėk pasigooglinus paleo ir cholesterolis, daugumai jis pakyla - bendrasis- bet patį cholesterolį suadaro ar tik ne 6-9 dalys (nebepamenu), ir kiekviena jų svarbi yra..o tos sumos.. tai suma sumarum ir gąsdina tik...
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 14, 09:11)
Limma, nieko baisaus  kai toks nedidelis chol lygis, turit laiko į valias eksperimentuoti. Svarbu trigliceridai nėra labai dideli .
Bet, jei nepamiršot, tai pas mane pora ha šieno papjauta, o lietus~ 15 val atvaro. MB darbuojasi su šake, man irgi reik lėkt, ir  tai kai pradės lyti galėsiu pasėdėti. Kitaip mane ant šakės pamaus biggrin.gif



voresta, ateičiau padėt savanoriškai... vaikystėj kančia buvo, kai pristatydavo kuptų dėt...dabar iš nostalgijos, šieno kvapo, laukų aplink, čirpiančių žiogų ir vabalų... atlėkčiau su malonumu pakraut šieno. et....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 14 birželio 2013 - 10:22
QUOTE(limma @ 2013 06 14, 10:55)
kada kovo men pasidarem tyrimus, perejom ant didziosios dalies kosiu, gerem zuvu taukus, ivairius papildus nuo kepenu, cholesterolio, maistas visiskai neriebus, visi riebaliukai nuo mesos nupjaustyti, visiskai atsisake alaus, bet buvo 3 valgymai rimti ir dar 2-3 uzkandziai, t.y. jogurtai dideli indeliai ir greifrutai, obuoliai. zodziu, paie 5-6 valgymai gaudamosi, ir nebuvo to tokio sotumo kaip dabar.

geguzes pradzioj pradejom paleo, perejom i eksperimenta antra: viskas visiskai priesingai pirmam budui, ir valgom taip iki dabar, tik atsisakem visu papildu, zuvu tauku. tik tiek kad buvo kelios sventes, per kurias MB isgere alaus, ir tos sventes praktiskai netoli tyrimu dienos. tai nejaugi tiek alus galejo pagadinti ryskiai? ar sitaip cholesteroli palaiko papildai? ju gi visa gyvenima negersi?

tyrimai:
Kovo 5d.  Geguzes 8d.  Birzelio 12d.

GLU 5,6  GLU 4,04          GLU 4,7
Bendras 7,6 Bendras 5,98        Bendras 7,6
MTL 5,02  MTL 3,98         MTL 6,12
DTL 1,11  DTL 0,88         DTL 1,38
TRIG 3,06  TRIG 2,50         TRIG 2,27
          K   5,57         K    5,34

Kazkaip sumale labai , nesudeda lenteles graziai doh.gif nu bet gal susigaudysit unsure.gif



Matai, jeigu maitinamasi ne paleo, o biški to, biški ano, tai gerų rezultatų gali ir nebūti.
Na, pas jus trigliceridai sumažėjo, gerasis cholesterolis paaugo. Kodėl tas blogasis paaugo, tai man sunku suprasti... gal per mažai laiko dar, o gal trūksta kitų mikroelementų, nepakankamai gaunat vitaminų, mineralų, kurie svarbūs uždegimo organizme mažinimui. Žuvų taukus aš patarčiau naudoti. Nebent jei valgote tik laisvėje augintų, žole maitintų gyvulių mėsą ir riebalus, o priešingu atveju tas omega3-omega6 santykis būna netinkamas.

O beje, kaip su skydliauke reikalai? Viskas gerai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elata: 14 birželio 2013 - 10:26