Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

Jezus, man tai toks kaifas dabar su veido oda, aisku buna, kartais koks vienas prasikala, bet taip greitai ir pasislepia. Anksciau tai net patindavo berimai, skaudedavo lieciant, siaubas kaip vargau. Su porom sunkiau, jos man leciau tvarkosi, bet jau apsitrauke. Poras is mamos paveldejau.
Dabar vienintele beda tai paberimai ant zasto isorines puses, tokia kaip zasies oda, bet as ja turiu nuo vaikystes.
Na as nemanau, kad panos idealizuoja paleo. Tiesiog mes nesveikai mylime sveika maista. biggrin.gif Kai pradejau taip maitintis, tai mane labai gasdina tos visos kolos, sintetiniai ledai ir tt. Nors anksciau pati visoki s... valgiau. As su paleo draugauju nuo spalio men, bet vis dar mokausi pazinti savo organizma, jo poreikius ir tikiu, kad dar daug teks mokytis. Bet kaip sakoma, I'm ready 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 06 13, 18:22)
siek tiek kakta, barzda ir zandai, daugiausia veido pakrasciuose nuo smilkiniu, palei ausis ir link kaklo. Bjauriausi po zandikauliais bet krastuose, kur zandikauliai susijungia

pamirsau prirasyt, plius ant viso kuno yra pavieniai



mhm ir skaudūs.. ir tai ne bėrimai jau. Per PMS suintensyvėja, paskui po mmm nurimsta oda. Nujaučiu, kad taip?
Vat ir reik su mityba žaisti kažkaip. mėginti. sunku, noris to efekto čia ir dabar, atsikankinus tiek gyvenime, dar kankintis, bet nenusilupsi tos odos biggrin.gif viena duota biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 13, 20:22)
Tai valgykit tuos ankstinius, bulves, visa kita, kad tik macytu, kaip sakant 4u.gif Na mes nevalgom, tai ka? Man pvz. nuo pupeliu, zirniu, bulviu pucia vidurius, pilvas kaip 6 men. nestumo iskyla, raizo vidurius, tai as zinau, kad man jie netinka. MB draudziu irgi valgyt, o tai suvalgo ir stena WC, bezda kai velnias - argi tai normali organizmo reakcija y tinkanty produkta? biggrin.gif Cia ne sekta pries krakmolus-cukrus-angliavandenius, mes cia dalinames patirtim, kas pasikeite juos iseliminavus is mitybos 4u.gif Niekas cia nesipyksta, bet kad jau kartais is tuscio y kiaura gaunas su tais low carb ir avokadais ir kokosais biggrin.gif



na jus visa ta jau issiaiskinot ir isbandet, o naujai ateje ir tik pradedantys dometis Paleo nezino kaip elgtis. Bandai pasiskaityt placiau, susiduri su priestaravimais ir bandai aiskintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 06 13, 18:24)
. As su paleo draugauju nuo spalio men, bet vis dar mokausi pazinti savo organizma, jo poreikius ir tikiu, kad dar daug teks mokytis. Bet kaip sakoma, I'm ready  4u.gif



The same here! 4u.gif Nevalgiau š, bet organizmą ir tik pradedu pažinti, atsisakius kai kurių tų ne š...
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 06 13, 19:22)
Bjauriausi po zandikauliais bet krastuose, kur zandikauliai susijungia


Va cia man budavo vargas su tais zandikauliu spuogais ir dar apie smakra patys skaudziausi puliniai giluminiai kildavo, mazdaug kur lupu kampai, bet arciau smakro. Brrr, kaip skaudedavo doh.gif
Atsakyti
Su ankštiniais.. aš avinžirnių mergaitė pernai buvau, saldumynai su jais, nesaldumynai su jais.. bet tiesiog pilvo pūtimas garantuotas, o ar tai normalu kitas klausimas tada? Organizmas šiaip for fun dujas taip kaupia? Nėr logikos..vadinas kažkur giliau šuva pakastas...
Nesakau, kad nesuvalgysiu jų kada.. bet kai pabandžiau humuso naminio, nuo poros šaukštelių vsioo žarnynas pučias (ne tai kad dujos, bet tiesiog išpampsti)... atkratė anksštiniai labiausiai kai per Kalėdas pririjau visko ir humusu užlaižiau... doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 13, 20:20)


O sirdy tyreis? Berimas virs lupos gali reikst jos sutrikimus, aplink storasis zarnynas ir plauciai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 13, 20:32)
O sirdy tyreis? Berimas virs lupos gali reikst jos sutrikimus, aplink storasis zarnynas ir plauciai g.gif


o ka reiskia palei veido krastus?

LumiLumi bet svarbiausia, kad neber 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 06 13, 20:37)
o ka reiskia palei veido krastus?


Nespejau pacituot dar jusu, bet is tiek, kiek suraset, tai cia jau bendras organizmo issekimas/issiderinimas. Daug bedu gali but. Palei veido krastus, tai cia aplink smilkinius? Mano sesei del tulzies ten beria, ji pas ja labai jautri ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 13, 20:10)
Kaip paklausiat, taip ir gaunat atsakyma doh.gif TAIP, ymanoma, bet ghee ir sudyti lasiniai nera vieninteliai saltiniai, kurios vietos jus nesupratot? 4u.gif Jezau sudetinga man su jumis kazka issiaiskinti smile.gif


na kokie tie saltiniai , atmetus kokosa ir avokada? smile.gif jus isvardinkit savo sarasa, nes manasis pasirodo netinka biggrin.gif Artimoj aplinkoj turiu zmogu alergiska avokadams (bananams ir lateksui) smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 06 13, 19:37)
LumiLumi bet svarbiausia, kad neber  4u.gif


Ir aciu dievui thumbup.gif
Beje siandien darbe istaikiau minutele trumpam iliustruota moksla paskaityti, tai atsiverciau ir radau parasyta apie zarnyno mikroflora. Tai kalbejo apie patologiniu (bloguju) zarnyno bakteriju atsparuma antibiotikams, pasirodo viena is priezasciu yra mesos, sertos antibiotikais, valgymas. Tie antibiotikai patenka i zarnyna su maistu ir bakterijos darosi jiems atsparios. Paprastai atsparuma isvysto tik stipriausios bakterijos, vadinasi zarnytese uzsiveisia uzgrudinti superblogio monstrai biggrin.gif Ir labai nedrasiai krastelyje prierasas, vengti baltos duonos ir gliuteno (glitimo). Vartoti geruju bakteriju (na musu atveju tiktu raugintos/fermentuotos darzoves arba kas "sedi" ant primal mitybos, tai rauginti pieno produktai). Va taip mirksiukas.gif Gal rytoj istaikysiu minutele daugiau paskaitineti ta numeri, gal dar ka gero atrasiu biggrin.gif
Papildyta:
Jei gerai pamenu is to straipsnio, kur silveris imete, berods ten kazka rase apie papus, labai tiksliai nepamenu, bet atrodo ten priaugo neva kazkokiu dariniu ar tik apie juos snekejo, priminkit jei klystu.
Tai ta proga noriu pasigirti apie savo papus biggrin.gif anksciau buvo tokie skausmingi (tu riebaliniu sukietejimu pas mane visada yra), negaledavau prisiliesti, skausmas vargino. MB tai isvis kumsciu grasindavau, kad nelystu. O dabar dzin (gali tampyt i sveikata), nieko neskauda biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 06 13, 20:25)
na jus visa ta jau issiaiskinot ir isbandet, o naujai ateje ir tik pradedantys dometis Paleo nezino kaip elgtis. Bandai pasiskaityt placiau, susiduri su priestaravimais ir bandai aiskintis 4u.gif


Na, mes labai gražiai ir draugiškai aiškinam viską, kas neaišku. Tačiau kaip ir visur kitur, atsiranda priešgynų, kuriems viskas negerai ir tik jie vieni teisūs. Tokiems žmonėms dzin mūsų atsakymai, jie toliau kaip papūgos įsitvėrę kartoja "paleo blogAi, paleo blogAi. Žaliavalgystė ir ezoterinė mityba šviesa yra patys geriausi". Šitoj vietoj mes gali sakyt nors ir biblijos tiesas, nepakeisim tokio elgesio.
Atkreipkit dėmesį, kad gražiai ir mandagiai paaiškinam, tačiau papūga nenutyla. Todėl nesakykit, jog čia kažkas kažką puola ir nepaaiškina.
Pirma, buvo pasakyta, kad paleo ir low carb nėra sinonimai.
Antra, buvo pasakyta, kad yra visokių straipsnių ir visokių nuomonių. Kaip kad visai nesenas mokslinis straipsnis, teigiantis, jog kiaušinių valgymas yra blogiau nei rūkymas. Žinote, kaip padaryta tokia išvada? Ištirti žmonės, kurie valgė kiaušinius ir kurie rūkė. Bet tik tie du faktoriai tirti. Niekas nežiūrėjo jų kitų mitybos įpročių, ar jie sportavo, ar nevartojo narkotikų etc. Konstatuota, kad kiaušinius valgiusieji buvo mažiau sveiki nei rūkantys. Nežinau kaip jums, bet man per logikos paskaitas aiškiai buvo išdėstyta, kad tokie dalykai nebūtinai yra susiję.
Čia yra paleo grupė, todėl mes diskutuojam apie paleo. Ne kodėl paleo yra blogai ir kodėl kitos dietos pranašesnės. Tai nėra aklas fanatizmas, nes mes turim pakankamai žinių savo pozicijai apginti. Tačiau mes neverčiame jūsų valgyti, ko jūs nenorit ir neliepiam atsisakyti, kas jums atrodo priimtina. Prašau, šaldytuvas atviras, o maximos dirba visą parą.
Paleo nėra stebuklingas vaistas nuo visų ligų. Taip teigti būtų neprotinga ir nerealu. Paleo skatina paties žmogaus sugebėjimą įsiklausyti į savo organizmą ir pastebėti, kas jam pačiam tinka. Taip, kokosas paleo leidžiamas. Bananai leidžiami. Bet tai nereiškia, kad visa tai tiks kiekvienam. Be mitybos taisyklių yra ir gyvenimo būdo taisyklės: atsisakyti kavos, miegoti 8 val. per parą, nerūkyti, negerti alkoholio ir pan. Todėl jei kankina stresas, jei naudojat netinkamą kosmetiką ar yra kitokie faktoriai, tų spuogelių gali būti visada. Taip pat jei sutrikę lytiniai hormonai, streso hormonai... Yra daugybė priežasčių, dėl kurių paleo gali neveikti. Taip pat pienas ir pieno produktai jautresniems žmonėms sukelia aknę ir bėrimus. Spuogams sugyti reikia laiko. Mėnesio neužteks. Apgyti šiek tiek - taip. Bet jei po mėnesio vėl grįš seni įpročiai, grįš ir spuogiukai.
Atsakyti