Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

is dalies pritariu Azu, kodel negalit normaliai paaiskint, del ko jos surastas straipsnis neteisingas, o ja pacia uzsipuolat. Tarpais atrodo, kad tikrai idealizuojat Paleo, o man tai neatrodo normalu. Zinau, kad kritika daznai buna sunku priimt, bet gal tokiu budu tiesiog norisi suzinot o tai kaip yra... Pvz. tuos pacius ankstinius, radau straipsni, kad jie nera blogi, ir tam tikrose vietose paleo nuostatos gali buti klaidingos. As tai pvz. bijau taip sventai ziuret i Paleo, nes visos tos mitybos veliau ar anksciau sulaukia daug kritikos ir issiaiskina, kad vienam galui padeda, o kitam kenkia.

QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 13, 18:28)
Man po whole30 pirmo menesio ypatingai nebuvo kazko tokio, tik susijauke mintys, kad nebereikia saldėsių ir kad galima viską optimaliau rinktis ir kad neatsivalgau kopūstų ir kiaušinių.. jau 8as mėnuo..  pastebėjau kad spuogelius nudrėkstus ir išrakinėtus randu ryte užsitraukusius ir apgijusią odą aplink.


tai per 8 menesius paleo jums oda nesusitvarke? Cia mano pagrindinis motyvas del ko susidomejau paleo, svoriui mest zinau ir kitu budu
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 13, 19:49)
O jus zinote, kad jus jiems alergiska? Kam jus keliat klausimus, kas butu, jei butu, jei to nera? Jeigu taip yra, tai galima iseity visada rast. Tiesiog akcentuoju tai, kad butina yvairove ir ghee sviestas ir sudyti lasiniai litrais ir kilogramais nera vieninteliai riebalai mirksiukas.gif


verysad.gif kaip man dar paklaust?
Ar imanoma laikytis paleo, jei nera valgomi kokoso ir avokadu riebalai. ???

Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 06 13, 17:54)

tai per 8 menesius paleo jums oda nesusitvarke? Cia mano pagrindinis motyvas del ko susidomejau paleo, svoriui mest zinau ir kitu budu



tvarkosi. vieniems greičiau kitiems lėčiau. vieniems po whole30 mėnesio, kitiems vien tik pieno produktų ir grūdų atsisakius..
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 13, 19:56)
tvarkosi. vieniems greičiau kitiems lėčiau. vieniems po whole30 mėnesio, kitiems vien tik pieno produktų ir grūdų atsisakius..


bet tai ka tik raset, kad po 8 men. vis dar beria verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 06 13, 18:02)
bet tai ka tik raset, kad po 8 men. vis dar beria verysad.gif



bėrimų acne nepavadinčiau. ir ką tik sakiau, kad juk neatsikračiau spuogų smile.gif [kurie beje atsinaujinę yra po prieš kelis metus gydymo stipriais vaistais] kas buvo toli gražu nieko natūralaus, nekenksmingo, neaišku ką veikiančio ir t.t bet buvo baisu.. sukilęs momentas buvo baisus (na o kada nebaisūs tie spuogai, kai kankinę jie visą paauglystę - JUK GENAI!)

beje, dar darau Oil cleaning (googlėj suvedus, išmes tikrai informacijos), ir apie šį natūralų būdą iš paleo blogų sužinojau, bet su juom ir vieni po metų didžiulius progresus pasiekia, bei sukombinuota teisinga mityba, papildais žarnynui, virškinimo traktui gydyti (želatina, gliutaminas, kolagenai etc.), kiti greičiau..

Acne labai su PCOS susiję o tas nedidelės stadijos yra. Nedidelės... bet yra pasekmių.

O bėrimai, jei bėrimai, reiktų stebėti kad jie pasireiškia. Po kokio maisto, po stresinės situacijos kitą dieną, po saulės vonių, po .. bet ko iš ties...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 13 birželio 2013 - 19:09
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 13, 20:05)
bėrimų acne nepavadinčiau. ir ką tik sakiau, kad juk neatsikračiau spuogų smile.gif [kurie beje atsinaujinę yra po prieš kelis metus gydymo stipriais vaistais] kas buvo toli gražu nieko natūralaus, nekenksmingo, neaišku ką veikiančio ir t.t bet buvo baisu.. sukilęs momentas buvo baisus (na o kada nebaisūs tie spuogai, kai kankinę jie visą paauglystę - JUK GENAI!)

beje, dar darau Oil cleaning (googlėj suvedus, išmes tikrai informacijos), ir apie šį natūralų būdą iš paleo blogų sužinojau, bet su juom ir vieni po metų didžiulius progresus pasiekia, bei sukombinuota teisinga mityba, papildais žarnynui, virškinimo traktui gydyti (želatina, gliutaminas, kolagenai etc.), kiti greičiau..


aciu uz nuoroda
na as roaccutane paauglystej tris menesius geriau, bet nelabai ka pakeite... vat ir dabar pribrendau ar vel bandyt ta ziauria chemija ar ieskot kazko, kas padetu sveikai
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2013 06 13, 19:55)
verysad.gif  kaip man dar paklaust?
Ar imanoma laikytis paleo, jei nera valgomi kokoso ir avokadu riebalai. ???


Kaip paklausiat, taip ir gaunat atsakyma doh.gif TAIP, ymanoma, bet ghee ir sudyti lasiniai nera vieninteliai saltiniai, kurios vietos jus nesupratot? 4u.gif Jezau sudetinga man su jumis kazka issiaiskinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 06 13, 18:10)
aciu uz nuoroda
na as roaccutane paauglystej tris menesius geriau, bet nelabai ka pakeite... vat ir dabar pribrendau ar vel bandyt ta ziauria chemija ar ieskot kazko, kas padetu sveikai



apie tą patį ir kalbėjau kaip gydymą. gėriau ne paauglystėj.. ačiū diev... bet dabar kažin ką daryčiau tikriausiai kad negerčiau.. JAV šitie vaistai n metų rašomi drąsiai buvo ir siejami su labai baisiais dalykais.
Ir LT ne visi gydytojai apsiima jais gydyti, čia UK būčiau taip lengvai negavus, būtų reikėję pereiti visokias nesąmones kaip losjoniukus ir pan... kepenis bent gal būtų tyrę kaip priklauso, o LT mama receptą iš gydytojo paimdavo ir atsiųsdavo man vaistus... ir per ilgai gėriau, su kuo kiti dalykai siejos kai papuoliau į ligoninę.. bet tpu tpu

po vaistų ir begeriant buvau pamiršus ką reiškia su stresu ryte į veidrodį pažiūrėt, paskui galvojau kad gal pagaliau nebesureikšminu, kiek gi galima kankintis... paskui bac ir pradėjo hormoninėse zonose kilti (aplink lūpas, na zūbai, žandai šiek tiek.... hrrr); hormonai kai tirti buvo, buvo normose.... karoč, nesuprasi neišgėręs kitą sykį pagalvoji...

labai rimtos bėdos su oda? yra polinkis į PCOS ar yra gal jau toks? (šiaip spuogai piešias kartu ir su kūno plaukuotumu, kriaušės figūra, nereguliariu ciklu arba tokiu kuris tai reguliarus tai nereguliarus, ... )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 13 birželio 2013 - 19:16
QUOTE(Muera @ 2013 06 13, 20:10)
aciu uz nuoroda
na as roaccutane paauglystej tris menesius geriau, bet nelabai ka pakeite... vat ir dabar pribrendau ar vel bandyt ta ziauria chemija ar ieskot kazko, kas padetu sveikai


Berti gali ir nuo mesos, ypac vistienos, arba per daug baltymo vartojant. Mane nuo vistienos beria, jei daugiau nei karta y savaite valgau 4u.gif
Kokio pobudzio jusu berimas dabar? Paauglystej as pati kentejau labai nuo spuogu, tik niekada roaccutane nebandziau, apsigydydavau su levometicinu ir kentedavau verysad.gif
O va dabar, pries 2 metus kazkur, nustojo bert. Paberia pavieniais, skausmingais, nuo maisto tam tikru produktu. Aisku oda atrodo kaip krateris nuo randu, bet man baisiausia jau praeity 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 13, 18:14)
Berti gali ir nuo mesos, ypac vistienos, arba per daug baltymo vartojant. Mane nuo vistienos beria, jei daugiau nei karta y savaite valgau 4u.gif
Kokio pobudzio jusu berimas dabar? Paauglystej as pati kentejau labai nuo spuogu, tik niekada roaccutane nebandziau, apsigydydavau su levometicinu ir kentedavau verysad.gif
O va dabar, pries 2 metus kazkur, nustojo bert. Paberia pavieniais, skausmingais, nuo maisto tam tikru produktu. Aisku oda atrodo kaip krateris nuo randu, bet man baisiausia jau praeity 4u.gif


aš stebuklo pieno produktų atsisakius nepastebėjau, bet čia vėlgi.. reikia ilgai išlaukt o ne porą dienų... nevartoju jų iš esmės, tik retkaršiais varškė arba natūralus jogurtas (hehe natūralus skamba nenatūraliai kažkaip biggrin.gif)

nuo baltymų niekad nepastebėjau bėrimo, nes bėrimai nekamuodavo niekada kaktos srity tokie pasireikštų arba nugara, krūtinė- na alia alerginė reakcija, kuri labiau namie bernams pasireikšdavo papildų pavartojus, o man ir su papildais nieko nebuvo - bet va grynai aš tikiu kad pas mane hormoniniai dalykėliai, kad ir smulkūs, bet va padaro savo...
o oda kaip mėnulis atrodo tai joooo ... smile.gif) ir dar Lietuvoj pudros į vaistines nebeveža kurią visą gyvenimą naudojau...
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 06 13, 19:54)
Pvz. tuos pacius ankstinius, radau straipsni, kad jie nera blogi, ir tam tikrose vietose paleo nuostatos gali buti klaidingos. As tai pvz. bijau taip sventai ziuret i Paleo, nes visos tos mitybos veliau ar anksciau sulaukia daug kritikos ir issiaiskina, kad vienam galui padeda, o kitam kenkia.


Tai valgykit tuos ankstinius, bulves, visa kita, kad tik macytu, kaip sakant 4u.gif Na mes nevalgom, tai ka? Man pvz. nuo pupeliu, zirniu, bulviu pucia vidurius, pilvas kaip 6 men. nestumo iskyla, raizo vidurius, tai as zinau, kad man jie netinka. MB draudziu irgi valgyt, o tai suvalgo ir stena WC, bezda kai velnias - argi tai normali organizmo reakcija y tinkanty produkta? biggrin.gif Cia ne sekta pries krakmolus-cukrus-angliavandenius, mes cia dalinames patirtim, kas pasikeite juos iseliminavus is mitybos 4u.gif Niekas cia nesipyksta, bet kad jau kartais is tuscio y kiaura gaunas su tais low carb ir avokadais ir kokosais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 13, 20:14)
Berti gali ir nuo mesos, ypac vistienos, arba per daug baltymo vartojant. Mane nuo vistienos beria, jei daugiau nei karta y savaite valgau 4u.gif
Kokio pobudzio jusu berimas dabar? Paauglystej as pati kentejau labai nuo spuogu, tik niekada roaccutane nebandziau, apsigydydavau su levometicinu ir kentedavau verysad.gif
O va dabar, pries 2 metus kazkur, nustojo bert. Paberia pavieniais, skausmingais, nuo maisto tam tikru produktu. Aisku oda atrodo kaip krateris nuo randu, bet man baisiausia jau praeity 4u.gif


siek tiek kakta, barzda ir zandai, daugiausia veido pakrasciuose nuo smilkiniu, palei ausis ir link kaklo. Bjauriausi po zandikauliais bet krastuose, kur zandikauliai susijungia

pamirsau prirasyt, plius ant viso kuno yra pavieniai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muera: 13 birželio 2013 - 19:23