Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

Oi as irgi tokiu perliuku daznai gaunu.. Apie darba jau pasakojau, namie irgi tas pats - kaimynas mesos issiverda, bulviu, kopustu ant virsaus pasipjausto, ant virsaus dar burokeliu brangiu sulciu ( su cukrum!!! ) uzsipila ir "sveikai" valgo. O nuejes y kambary sokolada sukemsa visa - ne karta esu pagavus Snickersa dar kramtanty doh.gif Ir verkia, kad pilvas dangu siekia rolleyes.gif
Kita kaimyne meta svory dabar virtus ryzius valgo, o vakar nusipirko sojos proteinu pudra su pienu gert. Sekmes ir be komentaru cool.gif
Kita valgo tik kruopas, trinas varskes su bananu, braskem, jogurtu ir t.t. Taip, ji liekna, nes kasdien nubega 10 km cool.gif
Mano tikslas - atsikratyt emocines priklausomybes nuo maisto, susitvarkyt hormonus, valgyt sveikai VISA LAIKA, be lyriniu nukrypimu kaip dabar smile.gif Tam neuzteks nei 30 dienu, nei 90. Reikes viso gyvenimo, nes tai kasdiene kova su pacia savim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 13, 16:56)

Vel trolinat? biggrin.gif  4u.gif Kazkaip is visu diskusiju, naudingos informacijos, issirenkat, kas patogiausia jums paneigti sia mityba. As tikrai netikiu, kad jos laikotes 4u.gif


ne minties neturejau trolinti biggrin.gif

as pabandysiu paaiskinti smile.gif Jus (ne jus asmeniskai , bet dalyvaujantys temoje) cia diskutuojate apie paleo , rasot kad tai ne dieta svoriui mazinti o mityba vardan sveikatos. Ir kokie visi aplink durni ir kaip sunku namiskiams iaiskinti kad duonos neestu ir is vis sia mityba idealizuojate . Jokiu budu nesakau kad tai blogai smile.gif . Tik as tai jau maciau pas zaliavalgius, kur plauku slinkimas, ir dantu byrejimas yra laikomas valymusi ir detoksikacija biggrin.gif
Silveris buvo cia ikeles kazkoki straipsni kur zmogui visokie riebaliniai dariniai susidare po 14 m. paleo dietos . Ir .... jus tik issisaipete kad jis mudakas, neaisku ant kokios mitybos sedejes tuos keturiolika metu. Kas tai aklumas, fanatiskumas ??? o gal smegenu detoksikacija smile.gif Na bet kaip rasiau internetas didelis siukslynas, tai gal silveris tikrai kokia siuksle cia atitempe.
Paskui buvo kalba apie onkologija ir voresta , kuri , mano nuomone turi nemazai ziniu ir patirties , parekomendavo paleo low carb arba kazkokio kwasnevskio laikytis. Nemanau kad woresta butu galejusi rekomenduoti kazka kas neatitinka paleo principu ir yra tik low shit.
Taigi, ivedus i google low carb ir kasnievski, ismete toki straipsni , perskaiciau ir susidomejau, kazin ar tiesa kad is darzoviu angliu gauname beveik nuli, ir kad mazai angliu yra blogai nes organizme mazeja gleiviu, kurios turi apsaugine f-ja.
Siame forume gavau atsakyma tik kad nereikia nieko painioti ir cia low shit smile.gif Tai kas nori isgelbeti bent jau maza pasaulio dali nuo slamstmaiscio , ieskanti klausimu , pasiuncia toli.

Del mano laikymosi paleo biggrin.gif pabandysiu surasyti tai ka valgau, gal tai itikins biggrin.gif
ghi, kiausiniai, agurkai, morkos, salierai, pomidorai, salotu lapai, prieskonines zoles, burokeliai, kartais bananai, ekologiskai augintu naminiu kiauliu sudyti lasiniai, triusio kepenys pasteto pavidalu , versiena, zuvis (menke, otas ) . Darzoves dazniausiai zalios, nes zaliavalgiaudama skaniu salotu ismokau. Beveik savaite kaip nenaudoju pieno produktu . Tai cia jau kaip ir AIP gaunasi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 13, 17:11)
Mano tikslas - atsikratyt emocines priklausomybes nuo maisto, susitvarkyt hormonus, valgyt sveikai VISA LAIKA, be lyriniu nukrypimu kaip dabar smile.gif Tam neuzteks nei 30 dienu, nei 90. Reikes viso gyvenimo, nes tai kasdiene kova su pacia savim smile.gif


trolinu toleu ax.gif
Jei poziuris toks, bus sunku sustvarkyt , labiau neimanoma nei imanoma.
Atsakyti
Azu, pagal tai ką išvardinai, sėdi ant low-carb smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 13, 17:49)
Azu, pagal tai ką išvardinai, sėdi ant low-carb smile.gif


bigsmile.gif ka tureciau pildyt/ismest , kad pakeist i paleo?
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2013 06 13, 17:19)


Paleo nevadinama low carb, nes mes tuos carb gaunam is darzoviu - o ju valgant net dideliausiais kiekiais, daug neprisirinksi. Jei jos zalios ir nekrakmolingos. Yra atskira mitybos programa low carb metantiems svory - pagooglinkit, principai, kaip ir panasus, bet tuo paciu skirtingi. Esme ne tame, kiek tu carbsu suvalgai, bet kokiu pavidalu 4u.gif O butent pati mityba ir yra pries duonas, batonus, grudus, pupas ir t.t. Ne vien todel, kiek jie carbsu turi - bet todel, koky poveiky jie daro musu organizmui - cia jau rasyta buvo apie cukrus, krakmolus, insulinus labai daug.
As niekada nepritariau tam dantu byrejimui, plauku slinkimui ir aciu dievui, man taip nebuvo ir nuo Paleo kaip tik greiciau auga nagai mirksiukas.gif Man cia nesivalymas, o pozymis, kad tavo mityba nera gera. Tarp zaliavalgiu irgi daug valganciu nesubalansuotai - vaisiu tokie kiekiai, riesutai, darzoves pamirstamos, tik kremai, padazai ir t.t. Su Paleo lygiai taip pat - gali pusryciams valgyt Paleo duona ir blynus, pietums - Paleo pyraga, vakarienei - Paleo majoneza. Bet ar tai jau Paleo vien del to, kad pagaminta pagal ju principus? 4u.gif Tai tas straipnis galbut po 14 metu butent tokios mitybos - tas pats su durianrider zaliavalgiais. Tiek video pridaryta, kokie buvo nutuke nuo Paleo dietos, o meniu savo kasdieninio taip ir neydeda. Kaip sakant, jeigu nori tiket, kad tau tai naudinga, ismoksi pritaikyti savo organizmui, atrinksi is viso to srauto, kas tinka tau. Jei kyla abejoniu, visada matysi neigiama puse ir nenoresi to test. Taip pat su Dukano dieta - yra zmoniu, kurie joje mato tai, kad leidziama gert Coca Cola Zero.
Man tiesiog jusu tie postai tokie negatyvus, net toks vaizdas, kad neieskot tu atsakymu, tiesiog pamatot kokia smulkmena, ir ja velkat, kad va cia del to negerai. As cia atsiduriau per tokius zmones kaip LumiLumi, Silver79, voresta - man ju patirciu uzteko, kad noreciau isbandyt, atverciau savo sirdy ir skrandy siai mitybai biggrin.gif Ir tai kad po 30 dienu jau nulipau nuo tiroksino ir jauciuos puikiai man yra yrodymas, kad einu teisingu keliu. Neturintiems sveikatos sutrikimu, galbut yra kitaip - nesiginciju. Tiesiog lyg norit ir pasakyt, kad jums ta mityba netinka, ir mest nesiruosiat - na as nesuprantu jusu tikslu, kam jum visa tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2013 06 13, 15:51)
bigsmile.gif  ka tureciau pildyt/ismest ,  kad pakeist i paleo?




Na paleo atmaina tai, kam rimti sutrikimai su sveikata. Su low carb galima antinkščiams streso sukelti bereikalingo, jei nereik labai saugotis ir nėra kaip sakiau rimtų sutrikimų.
valgyk šakninių daržovių-morkos, saldž.bulvės, burokai, pastarnokai... etc., jei nėr blogai vaisių pirmoje dienos pusėje su kokiu riebalu geriau.
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 13, 17:56)
Na paleo atmaina tai, kam rimti sutrikimai su sveikata. Su low carb galima antinkščiams streso sukelti bereikalingo, jei nereik labai saugotis ir nėra kaip sakiau rimtų sutrikimų.
valgyk šakninių daržovių-morkos, saldž.bulvės, burokai, pastarnokai... etc., jei nėr blogai vaisių pirmoje dienos pusėje su kokiu riebalu geriau.


Aciu
darzoves termiskai apdorotos, ar nesvarbu?
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2013 06 13, 17:51)
bigsmile.gif  ka tureciau pildyt/ismest ,  kad pakeist i paleo?


O kur jusu riebalai, kiek g susirenkat? 4u.gif Nes esme cia ne mesos kiekiuose, bet butent juose ir kaip juos surenkat, kokiu pavidalu ir kiek savo mityboje. Mesos valgymas tai dar ne Paleo - man paciai reikia laiko tai surast, mano mityba toli grazu ne ideali, as juk dar mokausi tik.
Papildyta:
QUOTE(Azu @ 2013 06 13, 17:59)
darzoves termiskai apdorotos, ar nesvarbu?


Ziurint kokios. Pvz. morkos ir svogunai geriau siek tiek pakaitinti trumpai riebale 4u.gif Zalios lapines kas be ko yra geris, bet kaip voresta sako, augalai irgi turi budu apsigint nuo valgytoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 13, 16:02)
O kur jusu riebalai, kiek g susirenkat? 4u.gif Nes esme cia ne mesos kiekiuose, bet butent juose ir kaip juos surenkat, kokiu pavidalu ir kiek savo mityboje. Mesos valgymas tai dar ne Paleo - man paciai reikia laiko tai surast, mano mityba toli grazu ne ideali, as juk dar mokausi tik.
Papildyta:
Ziurint kokios. Pvz. morkos ir svogunai geriau siek tiek pakaitinti trumpai riebale 4u.gif Zalios lapines kas be ko yra geris, bet kaip voresta sako, augalai irgi turi budu apsigint nuo valgytoju mirksiukas.gif



ir zaliavalgiu ateje kad turi buti raw viskas, bet ne visos daržovės gerai savinamos raw pavidalu... ir tuo pačiu ant savęs galima jausti, daug raw valgant ir kažkiek apdorotų.. mažiau nemalonumų virškinimo trakte gali būti su šiek tiek apdorotom... kaip kam.

Azu, duok naudos ir pasidalink salotų, kur minėjai kad išmokai pasiruošti skaniai raw. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 13, 17:56)
Man tiesiog jusu tie postai tokie negatyvus, net toks vaizdas, kad neieskot tu atsakymu, tiesiog pamatot kokia smulkmena, ir ja velkat, kad va cia del to negerai. As cia atsiduriau per tokius zmones kaip LumiLumi, Silver79, voresta - man ju patirciu uzteko, kad noreciau isbandyt, atverciau savo sirdy ir skrandy siai mitybai biggrin.gif Ir tai kad po 30 dienu jau nulipau nuo tiroksino ir jauciuos puikiai man yra yrodymas, kad einu teisingu keliu. Neturintiems sveikatos sutrikimu, galbut yra kitaip - nesiginciju. Tiesiog lyg norit ir pasakyt, kad jums ta mityba netinka, ir mest nesiruosiat - na as nesuprantu jusu tikslu, kam jum visa tai g.gif


Matote sveikatos sutrikimu turejimas kaip ir neturetu buti privalumas , t.y. tai neturetu buti motyvas, del ko mityba tinka ar netinka biggrin.gif

bet siaip tikslas buvo visai kitas , na tiek to, nepavyko man jo pasiekt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2013 06 13, 16:05)


bet siaip tikslas buvo visai kitas , na tiek to, nepavyko man jo pasiekt smile.gif



po savaitės stebuklo nebūna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2013 06 13, 17:19)
ne minties neturejau trolinti biggrin.gif

as pabandysiu paaiskinti smile.gif  Jus (ne jus asmeniskai , bet dalyvaujantys temoje)  cia diskutuojate apie paleo , rasot kad tai ne dieta svoriui mazinti o mityba vardan sveikatos. Ir kokie visi aplink durni ir kaip sunku namiskiams iaiskinti kad duonos neestu  ir is vis sia mityba idealizuojate . Jokiu budu nesakau kad tai blogai smile.gif .  Tik as tai jau  maciau pas zaliavalgius, kur plauku slinkimas, ir dantu byrejimas yra laikomas valymusi ir detoksikacija biggrin.gif
Silveris buvo cia ikeles kazkoki straipsni kur zmogui visokie riebaliniai dariniai susidare po 14 m. paleo dietos . Ir .... jus tik issisaipete kad jis mudakas, neaisku ant kokios mitybos sedejes tuos keturiolika metu.  Kas tai aklumas, fanatiskumas ??? o gal smegenu detoksikacija smile.gif  Na bet kaip rasiau internetas didelis siukslynas,  tai gal silveris tikrai kokia siuksle cia atitempe.
Paskui buvo kalba apie onkologija ir voresta , kuri , mano nuomone turi nemazai ziniu ir patirties , parekomendavo paleo low carb arba kazkokio kwasnevskio laikytis. Nemanau kad woresta butu galejusi rekomenduoti kazka kas neatitinka paleo principu ir yra tik low shit.
Taigi, ivedus i google low carb  ir kasnievski, ismete toki straipsni , perskaiciau ir susidomejau, kazin ar tiesa kad is darzoviu angliu gauname beveik nuli, ir kad mazai angliu yra blogai nes organizme mazeja gleiviu, kurios turi apsaugine f-ja.
Siame forume gavau atsakyma tik kad nereikia nieko painioti  ir cia low shit smile.gif  Tai kas nori isgelbeti bent jau maza pasaulio dali nuo slamstmaiscio , ieskanti klausimu , pasiuncia toli. 


Vertimas, kas yra low crap: tai mityba, kurioje nėra prasto perdirbto maisto, aka paleo. Jei sunkoka su anglų kalba, naudokitės žodynu, o ne imkitės interpretuoti jums nesuprantamas frazes pagal save.
Ir jūs toliau nesuprantate, kas yra paleo ir kas yra low carb. TAI DVI ATSKIROS MITYBOS. Parašau didesnėmis raidėmis, gal taip bus lengviau suvokti. Atkinso dieta, Dukano dieta, South Beach dieta yra low carb. Paleo principas ne toks. Tačiau, esant tam tikroms ligoms ar sutrikimams, galima derinti paleo IR low carb. Tą voresta ir rekomendavo. Tai puikiausiai atitinka paleo principus ir yra low crap. Du viename, can you imagine? Well, you probably can't.
Iš daržovių dar ir kaip normalia angliavandenių galime gauti. Na, nebent jei jas tik laikote šaldytuve. Tada angliavandenių negausit ir mirsit nuo gleivių trūkumo. O mes daržoves valgom. Tris kartus per dieną. Ir ne tik salotą, bet ir burokėlius, morkas, salierus, pomidorus ir kitokius gėrius.
O nuomonių ir straipsnių internete yra visokių. Pažiūrėkit, krūva straipsnių vis dar tiki Ancel Keys 50 metų teorijomis apie cholesterolį. Na, ir tegu tiki.
Beje, trolinimas yra tyčinis priešingos niekuo nepagrįstos nuomonės kišimas. Na, mes čia sakome, kad saulė kyla rytuose, o jūs kažkodėl puolate, kad ji iš viso nekyla.
O jei valgote kiaušinius ir ghi, tai patikėkit, anoks čia autoimmune protocol.
Atsakyti