Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VI

QUOTE(Kalastaja @ 2013 06 13, 11:32)
Nuo žalios arbatos man visada negerai, net jei ir tikrai gera ta arbata būdavo. Kažkaip ji mane ne tonizuodavo, o trenkdavo per galvą.

va va, man lygiai tas pats blink.gif galvojau cia man vienai...negaliu zalios arbatos gert visai schmoll.gif fee...
As siandien valgiau bulviu, sriuboje buvo smile.gif siaip kai apmetysiu svori, as planuoju retkarciais bulviu valgyt -va sriuboje pvz. Ir grikiu kartais planuoju suvalgyt, nes labai megstu. As ju neverdu, o isbrinkinu vandneyje per nakti ir tada su sviestuku pasisildau, niam biggrin.gif bet dabar susilaikau kol kas...
Atsakyti
Whole30 planui leidžiami dalykai - updated - http://whole9life.co...to-the-whole30/

bulves kai mečiau seniai valgyt, nes tiesiog mėsą su daržovėm valgiau tai nepasigendu. o kur jas valgyt? salotos su bulve įpjaustytA? nu ne... mėsikės ar sūrio geriau tada įsipjaustau..o vieną bulvę valgyt..geriau imsiu obuolį.

arbatų vakare prigėrus žalių būna trenkia ir neužmigsi.. nuo kavos, pokšt ir miegu biggrin.gif

Elata, degėsinės kavos jergus iš LT parsivežiau-miežinės ir cikorijų... galvodavau nuo šašlykų kepimo likusias anglis geriu.. biggrin.gif

tarp užsieninių paleo populiaru Dandelion (kiaulpienių) kavą gert daros. Mačiau čia ir yra pirkti granulių, bet jau kai kaina tokia.. tai ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 13 birželio 2013 - 12:37
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 13, 13:32)
Elata, degėsinės kavos jergus iš LT parsivežiau-miežinės ir cikorijų... galvodavau nuo šašlykų kepimo likusias anglis geriu.. biggrin.gif

tarp užsieninių paleo populiaru Dandelion (kiaulpienių) kavą gert daros. Mačiau čia ir yra pirkti granulių, bet jau kai kaina tokia.. tai ...


O gilių kavos esi ragavusi? biggrin.gif Aš ją vis savo Foodie Penpals siunčiu, bet pati nesu ragavusi biggrin.gif gal jinai bjauri be proto biggrin.gif
Atsakyti
ne bulves tukina, o tai kas valgoma su bulvem. pameginkit paimt salta virta bulve ir pagrauzt - nei skanu, nei ka, nepazystu nei vieno valgancio bulves be nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 06 13, 11:39)
O gilių kavos esi ragavusi? biggrin.gif Aš ją vis savo Foodie Penpals siunčiu, bet pati nesu ragavusi biggrin.gif gal jinai bjauri be proto biggrin.gif



nesu ragavus, bet žinau, kad kavinėj kažkokioj Mole ją galima būdavo gerti ..net bijau suklysti ar tik ne alaus bare Fortas biggrin.gif lol
Atsakyti
giliu kava yra labai skani. tik kur giliu susirast...
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 06 13, 13:39)
ne bulves tukina, o tai kas valgoma su bulvem. pameginkit paimt salta virta bulve ir pagrauzt - nei skanu, nei ka, nepazystu nei vieno valgancio bulves be nieko biggrin.gif


man pavyzdizui skanu labai bulves su troskintais raugintais kopustais. Arba ta pati bulve su mesa ir salotom. Bet cia nematau prasmes ta bulve kist dabar.

Vakar pasimatavau apimtis, nei biski nesumazejo - susinervinau, siandien mmm prasidejo - supratau kodel.



Ir vis delto kur LT rast pagal PALEO standartus augintos mesos? g.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muera: 13 birželio 2013 - 12:46
QUOTE(Muera @ 2013 06 13, 11:44)
man pavyzdizui skanu labai bulves su troskintais raugintais kopustais. Arba ta pati bulve su mesa ir salotom. Bet cia nematau prasmes ta bulve kist dabar.

Vakar pasimatavau apimtis, nei biski nesumazejo - susinervinau, siandien mmm  prasidejo - supratau kodel.



pūgžliška savijauta...
anglių vartojant ne iš kruopų ir kt ''sveikų'' šaltinių, skysčių kaupimasis ir kūno burkimas turėtų pagerėt kažkada.. tikiuos... (man ir tas pats... )
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 06 13, 13:02)

bananuose daugiau
per pusantrų metų paleo nesuvalgiau nė vieno banano ir ,ko gera, dar ilgai jų man nereiks. Bulves valgiau du kartus per bulviakasį ir dar viena proga, nedideliais kiekiais, nes man taip pat nesinori insulino ir cukraus šuolių.



QUOTE
tai pagal sia nuoroda visu giriami spinatai yra didesnis blogis uz bulves, kaip ir burokai.

todėl tą nuorodą ir idėjau, mirksiukas.gif pati nevalgau špinatų, jau geriau kiaulpienės.
QUOTE
Isvada bulves nera blogesnes uz kitas darzoves, o greiciausiai veikia sena iskiepyta dietologu baime, kad jos tukina.

nėra taip, todėl renkuosi tik nekrakmolingas daržoves
QUOTE
Krakmolas yra angliavandenių klasės polisacharidas. Taigi, polisacharidai yra angliavandeniai, kurių molekulės susideda iš kelių tūkstančių monosacharidų (kaip antai gliukozė) narelių. Maiste polisacharidai sutinkami daugiausia krakmolo, celiuliozės ir pektinų pavidalais. Krakmolas sudarytas iš tarpusavyje susijungusių gliukozės molekulių. Galima teigti taip: kiek gramų krakmolo suvalgome, tiek gramų gliukozės susidaro mūsų žarnyne. Gliukoze geriausiai minta tie mikroorganizmai, kurie nėra naudingi mūsų organizmui – tai ir grybeliai, ir mielės, ir rūgimo bakterijos, kurios išskiria kenksmingas medžiagas arba dujas.

kam juos šerti? Lai nyksta ir gyvent netrukdo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 13, 12:46)
 
anglių vartojant ne iš kruopų ir kt ''sveikų'' šaltinių, skysčių kaupimasis ir kūno burkimas turėtų pagerėt kažkada.. tikiuos... (man ir tas pats... )

man tai sumazejo tikrai, nebera svorio suoliu pries mmm, anksciau svyruodavo 2 kg kartais. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 06 13, 11:44)
man pavyzdizui skanu labai bulves su troskintais raugintais kopustais. Arba ta pati bulve su mesa ir salotom. Bet cia nematau prasmes ta bulve kist dabar.
sviezos salotos su siltom virtom bulvem? na nzn, man neskanu butu rolleyes.gif o su raugintais kopustais valgyciau. aisku tai nera subalansuotas valgis.
as turejau omeny tradiciskus bulvinius patiekalus: cepelinus su spirgais, kugeli su spirgais, bulvinius blynus deep fried, dar bandos, shiuskes ir viskas su spirgais, na nebutinai spirgai, bet su sviestu ir grietine lotuliukas.gif mama atsimenu kepdavo kazkokias mielines shiushkes su bulvem, kepdavo orkaitej, o iskepusias apvirdavo piene su spirgais biggrin.gif kaip jums patiekalas is bulviu lotuliukas.gif o spirgu visai noreciau... kiausiniai su spirgais hmmmm...
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 06 13, 13:41)
giliu kava yra labai skani. tik kur giliu susirast...


jautiena, sakyk adresą, atsiųsiu dėžutę gilių kavos iš LT biggrin.gif nes aš tai tų gilių net ir apmėtyta jomis, apdirbt nemokėčiau, kad tiktų kavai biggrin.gif
Atsakyti