Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip įsigyti gerą kačiuką ar veislinį katiną?

O turi turėti būtent tabby? Nes brituose aš nelabai gaudausi. Yra gi tų britukų veislynų. Su Solana (http://www.britukates.lt/lt/index.php?lan=LT ) kokia pašnekėt arba chillidaiva (http://www.padauzacat.com/1.html) gal g.gif Jos gi trankosi po parodas, tai tikrai daugiau pažinčių turi. Gal padės?
Dar yra gi tų veislynų:
http://www.miaukse.lt/page.php?id=8
http://www.bri.w3.lt/

Atsiprašau jei grybauju su tokia savo pagalba, bet brituose nenusimanau. Tačiau siūlau tai, ką pati daryčiau, jei ieškočiau katino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balt*orchideja @ 2007 10 25, 21:21)
,taip tikrai sunku surasti negiminingu,as laikau persus ir egzotus,tai pries 5 savaites parsiveziau is warsuvos katyte ir katinuka lenkiukus.
Papildyta:
cia yra lenku skelbimai ten galima daug kuo rasti,tad sekmes. thumbup.gif

http://ale.gratka.pl...brytyjskie.html


Dekui, bet nieko tinkamo neradau cray.gif
Kadangi mano kate nera super Tabis, jos mama lelijine, tai kaciuka noreciau atsivesti Tabi bent 2 kartose, o tokiu ten nematyti schmoll.gif . Yra vienas toks lenku veislynas bepsispecializuonatis Tabiukuose, bet jis kazko lauzosi, tipo "galbut, paziuresim ir ttt"
Papildyta:
QUOTE(gravel @ 2007 10 25, 22:09)
O turi turėti būtent tabby? Nes brituose aš nelabai gaudausi. Yra gi tų britukų veislynų. Su Solana (http://www.britukates.lt/lt/index.php?lan=LT ) kokia pašnekėt arba chillidaiva (http://www.padauzacat.com/1.html)  gal g.gif Jos gi trankosi po parodas, tai tikrai daugiau pažinčių turi. Gal padės?
Dar yra gi tų veislynų:
http://www.miaukse.lt/page.php?id=8
http://www.bri.w3.lt/

Atsiprašau jei grybauju su tokia savo pagalba, bet brituose nenusimanau. Tačiau siūlau tai, ką pati daryčiau, jei ieškočiau katino smile.gif

dekui uz pagalba, gal tikrai brituku forume irgi pasiklausinesiu.
Tu tabiuku veislynai buna specializuoti, siaip aisku brituku veislynu daug, bet va kad turetu grynu tabiuku, per kelias kartas nera.
Atsakyti
Dar ką pagalvojau - veislynai paprastai kreivai žiūri į nežinomus veisėjus ir sunkiai duoda gerų kraujų katiną nepažįstamiems. Reiktų "užsiproteguot" jų akyse. O tai galima padaryti: ilgai susirašinėjant su norimu veislynu, nuolat domintis veisle ir dalyvaujant dažnai parodose (ten galima susipažinti su veisėjais gyvai, pašnekėti akis į akį ir t.t.), turint pažįstamų žinomų veislynų ir taip per juos gauti rekomendacijas ir dar daug visokių būdų "įlįsti" į šį reikalą. Tai paprastai būna ilgas ir pastangų reikalaujantis darbas. Bet - linkiu sėkmės!
Atsakyti
kai ieškojau kitos veislės katino, ne brito, tai į kelis Lenkijos ir Latvijos veislynus parašiau laiškus ir iš daugumos gavau atsakymus. manau, taip pat gali parašyti, tikrai sulauksi atsakymo. tik aš rašiau gana išsamiai, t.y. truputį apie šeimą, gyvenimo sąlygas. manau, tikras veisėjas suinteresuotas, kad jo katinai savo kraują kuo plačiau paskleistų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 10 26, 17:11)
kai ieškojau kitos veislės katino, ne brito, tai į kelis Lenkijos ir Latvijos veislynus parašiau laiškus ir iš daugumos gavau atsakymus. manau, taip pat gali parašyti, tikrai sulauksi atsakymo. tik aš rašiau gana išsamiai, t.y. truputį apie šeimą, gyvenimo sąlygas. manau, tikras veisėjas suinteresuotas, kad jo katinai savo kraują kuo plačiau paskleistų  mirksiukas.gif


Na as ir radusi veislyna ir pariesiog parasau e-maila, labai placiai nerasau, tiesiog parasau, kad jau turiu viena kate ir noreciau dar vienos :-). Pastebejau, kad atsipliepa tie veislynai kurie turi neblogus kaciukus, bet ne geriausius. Geras kaciukas mano akimis, kai jo tevai ir proseneliai irgi Tabiukai ir nieko kito neprimiksuota na ir parodu pasiekimai geri.
Dekui visoms uz patarimus, matau laukia didelis darbas, nes veislynu pilna. Deja Latvija ir Lenkija atkrenta. Latvijoje gimines, o kas ne gimines, tai veisimui nepraduoda (tipo sutarai sutarti, kad sterilizuosi), na aisku kam jiems konkurentai parodose. O Lenkijoje visi tabiai miksuoti su kitokiu spalvu britukais, o tokio nenoriu, nes mano kate pati labai maisyta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alna @ 2007 10 26, 20:46)
Dekui visoms uz patarimus, matau laukia didelis darbas, nes veislynu pilna. Deja Latvija ir Lenkija atkrenta. Latvijoje gimines, o kas ne gimines, tai veisimui nepraduoda (tipo sutarai sutarti, kad sterilizuosi), na aisku kam jiems konkurentai parodose. O Lenkijoje visi tabiai miksuoti su kitokiu spalvu britukais, o tokio nenoriu, nes mano kate pati labai maisyta  lotuliukas.gif


O Rusijoje nebandet ieskoti? Rusai felinologijoje toli pazenge, ir bendra kalba su jais daug lengviau rasti negu su "vakaru europa".
Atsakyti
QUOTE(-Sigi- @ 2007 10 26, 22:30)
O Rusijoje nebandet ieskoti? Rusai felinologijoje toli pazenge, ir bendra kalba su jais daug lengviau rasti negu su "vakaru europa".

Na vat kazkaip nesiryzau, buvo tokia mintis, bet man kazkaip tos vizos atrodo labai daug tasymosi, su savo masina kazin ar ryzciausi vaziuoti, o traukinys ir visa kita, biuroktraija, nenuspejama valsybe brrrrrrrrrrrr. Bet gal ir galima mastyti, idomu butu isgirsti ispudzius tu kurie vaziavo is ten atsivezti kaciuko.
Atsakyti
QUOTE(Alna @ 2007 10 26, 21:56)
Na vat kazkaip nesiryzau, buvo tokia mintis, bet man kazkaip tos vizos atrodo labai daug tasymosi, su savo masina kazin ar ryzciausi vaziuoti, o traukinys ir visa kita, biuroktraija, nenuspejama valsybe  brrrrrrrrrrrr. Bet gal ir galima mastyti, idomu butu isgirsti ispudzius tu kurie vaziavo is ten atsivezti kaciuko.


Tu svarbiausia surask gyvuna,o apie atvezima bus atskira kalba.Rusija plati,veislynu daug.
Pabandyk va cia i foruma nueiti ir paskaityti (jei skaitai rusiskai).Ten jie kaip ir cia pagal veisles susiskirste ir prie profilio veislynus issirase.Panagrinek,gal ka rasi.
www.forum.mau.ru
Atsakyti
QUOTE(Alna @ 2007 10 26, 21:56)
Na vat kazkaip nesiryzau, buvo tokia mintis, bet man kazkaip tos vizos atrodo labai daug tasymosi, su savo masina kazin ar ryzciausi vaziuoti, o traukinys ir visa kita, biuroktraija, nenuspejama valsybe  brrrrrrrrrrrr. Bet gal ir galima mastyti, idomu butu isgirsti ispudzius tu kurie vaziavo is ten atsivezti kaciuko.


As net nevaziavau. Tiesiog susitariau su veiseja, susiradau traukinio palydova ir katyte viena atkeliavo is Maskvos be jokiu dideliu problemu. Galimybiu tikrai yra wink.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sigi- @ 2007 10 27, 00:20)
As net nevaziavau. Tiesiog susitariau su veiseja, susiradau traukinio palydova ir katyte viena atkeliavo is Maskvos be jokiu dideliu problemu. Galimybiu tikrai yra wink.gif


drinks_cheers.gif man buvo atsiliepusi ir iš Rusijos, ir Izraelio rusė mirksiukas.gif abi sakė, įmanoma ir lėktuvais, ir traukiniais atsiųsti. aišku, išeina katės pirkimas maiše, plius katei stresas, bet vis dėlto tai įmanoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 10 27, 09:16)
drinks_cheers.gif man buvo atsiliepusi ir iš Rusijos, ir Izraelio rusė  mirksiukas.gif  abi sakė, įmanoma ir lėktuvais, ir traukiniais atsiųsti. aišku, išeina katės pirkimas maiše, plius katei stresas, bet vis dėlto tai įmanoma  smile.gif


Na super jei viskas taip parasta, butinai reikes pasidometi. Dekui uz info, jusu pagalba Rusija man tikrai atradimas :-)

Na va susiradau veislyna Maskvoje, na berod rimtas, specializuoasi tik tokiuose britukuose kokio ieskau. Tik va gal kas galite padeti susivokti cituoju
"Одного кота мы оставляем себе.Это от первой пары.Эта вязка повторная.Так-как хорошо себя зарекомендовала.Но тут линейный инбридинг на Чемпионку мира.Мать-сын.Вторая пара не родственные животные"
O tai cia kaip dabar, o taig galima kergti, ir kuo cia detas pasaulio cempionas . Na as apakusi, gal man kas galite papasakoti? Veisejai sako galiu rinktis kaciuka nuo pirmos poros arba antros, na man visai nekyla noras motinos ir sunaus vados kaciuka imti g.gif , ar as cia kazko nesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(Alna @ 2007 10 29, 11:01)
Na va susiradau veislyna Maskvoje, na berod rimtas, specializuoasi tik tokiuose britukuose kokio ieskau. Tik va gal kas galite padeti susivokti cituoju
"Одного кота мы оставляем себе.Это от первой пары.Эта вязка повторная.Так-как хорошо себя зарекомендовала.Но тут линейный инбридинг на Чемпионку мира.Мать-сын.Вторая пара не родственные животные"
O tai cia kaip dabar, o taig galima kergti, ir kuo cia detas pasaulio cempionas . Na as apakusi, gal man kas galite papasakoti? Veisejai sako galiu rinktis kaciuka nuo pirmos poros arba antros, na man visai nekyla noras motinos ir sunaus vados kaciuka imti  g.gif , ar as cia kazko nesuprantu.

Va įdėsiu citatą iš "Bubastės" kačių veisimo taisyklių apie tą reikalą mirksiukas.gif

4.8.3. Leidimas taip pat būtinas šiais inbridingo atvejais: motina x sūnus, tėvas x dukra, tų pačių tėvų, seneliai ir anūkai ir pusiau giminingi, arba jei planuojami kačiukai turi vieną ar kelis bendrus protėvius peržiūrint visas keturias šeimos linijas.

4.8.4. Prašyme specialiam leidimui turi būti nurodyta kokiai kombinacijai jis yra pateikiamas, taip pat turi būti pateiktos kačių kilmės dokumentų kopijos ir išsamus paaiškinimas bei priežastys, kodėl veisėjas nori realizuoti šį kergimą, ko jis tikisi iš tokios vados ir kaip tokia kombinacija pagerins, patobulins veislės kokybę. Inbridingo atveju, taip pat yra būtina pateikti priežastis, kodėl šioje giminės linijoje reikalingas inbridingas ir įrodyti, kad katė, kurios vardas keletą kartų kartojasi kitų kačių dokumentuose, yra pakankamai gero charakterio, išvaizdos ir sveikatos.

Esu kažkur girdėjusi, kad inbridingas leidžiamas, kad užtvirti kažkurias supergeras tos veislės savybes ax.gif
Atsakyti