Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip įsigyti gerą kačiuką ar veislinį katiną?

QUOTE(panelė Prym @ 2007 05 16, 13:06)
Taip, labai ačiu 4u.gif


Nėra už ką 4u.gif Gali rašyti man asmeniškai, jei nori kokių patarimų daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gravel @ 2007 05 16, 14:08)
Nėra už ką  4u.gif Gali rašyti man asmeniškai, jei nori kokių patarimų daugiau  4u.gif

Labai dėkui, būtinai pasinaudosiu pasiūlymu.
Atsakyti
Mane nustebino to, kad zmones pirkdami kaciuka turguje buna dazniausiai apgauti doh.gif Ten neziuri ar atitinka, ar neatitinka kaciukas standarto, bet perka uz neitiketinai rolleyes.gif brangiau,negu gali paimti gerose veislynose. biggrin.gif Ir randa gi tokiu zmoniu, kuriu galima taip lengvai apkvailinti smile.gif Nejaugi negalima nueiti i parodas, arba nors su veislynu pabendrauti ir paziureti kokie istikruju turi buti kaciukai ir del kainos pasneketi...gauti nors kokia informacija, o ne pulti pirkti is nezinomu zmoniu, ipac turguje(galite sau bedu pridaryti) Pav., kur jus rasite veislynose persu veisles kaciuka PET klases be dokumentu(ir jo tevai be dokumetu) klasikinio tipo (seno tipo) uz 400 lt doh.gif O turguje pardave zmogui...Cia tai visiskas absurdas. g.gif (tiksliau pasakyti jo kaina, ivertinus visus reikalavimus, mazdaug 50lt. smile.gif ) Tai reikia biski vertinti saves, ir ne buti apgautam... smile.gif Sekmes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pushistik: 31 gegužės 2007 - 09:19
O nepagalvoji, kad turguje pirkti kačiukai yra veikiami daugiau spontaniškumo? g.gif Gal buvo pagalvojama, kad reiktų kačiuko, bet taip ir neprisiruošta tuo pasidomėti ir nusipirkti, o va eini bulvių pirkti ir čia žiūri į tave dvi žydros akytės-tai juk ir susileidžia žmonės bigsmile.gif
Atsakyti
Galima gi telefona paimti ir po to,gavus informacija pirkti smile.gif Nevienems metams gi perkate gyvuna. O paskui, kaip, po mazdaug metu, katinas uzauga ir parodo savo charakteri ir sugebejimus seimininkas nezino kur atsikratyti...ir t.p. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pushistik: 31 gegužės 2007 - 11:15
QUOTE(Fonda @ 2007 02 03, 23:47)
Labai aiškiai parašei. ploja.gif Ir labai teisingai.  sunglasses2.gif 4u.gif Bet tik pas mus, Lietuvoj, na gal dar prie Baltijos kur nors, katinėlius perka vos išsiritusius 2.gif (netgi 1 mėnesio laiko). Ir tas draudimas bijau.gif nuo kates-mamos atimti kačiuką iki 3 mėnesių dar yra per silpnas . nono.gif Nes visas pasaulis parodinius victory.gif (show klasės) katinukus perka ne jaunesnius kaip 8 mėnesių, o dar geriau - metų ir virš. Tikriausiai visi žino, kad katinukui tikrieji dantys dygsta 6-7 mėnesių, akių ir kailio spalva susiformuoja apie metus, o kūno struktūra kartais ir iki 2 metų. O per tą ilgoką formavimosi laiką ir išlenda visokiausios "įdomybės" karsta.gif  (kreivi dantys, sukandimai, "išvažiavę stalčiai" ypač ektremalų veislėms, kriptorchizmas, kabliai, krūtinkauliai ir kt.), kurios užkerta kelią į pasaulio scenas...  first.gif  cray.gif  lithuania.gif  000189.gif


As savo Dono sfinkse pirkau beveik 6 menesiu, jau sudalyvavusia parodose ir gavusia puikius ivertinimus is skirtingu teiseju 4u.gif Tiesiog pirkdama kaciuka jau paaugusi, zinai uz ka moki pinigus, o ne perki "kate maise" biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pushistik @ 2007 05 31, 10:16)
Mane nustebino to, kad zmones pirkdami kaciuka turguje buna dazniausiai apgauti doh.gif Ten neziuri ar atitinka, ar neatitinka kaciukas standarto, bet perka uz neitiketinai rolleyes.gif brangiau,negu gali paimti gerose veislynose. biggrin.gif Ir randa gi tokiu zmoniu, kuriu galima taip lengvai apkvailinti smile.gif Nejaugi negalima nueiti i parodas, arba nors su veislynu pabendrauti ir paziureti kokie istikruju turi buti kaciukai ir del kainos pasneketi...gauti nors kokia informacija, o ne pulti pirkti is nezinomu zmoniu, ipac turguje(galite sau bedu pridaryti) Pav., kur jus rasite veislynose persu veisles kaciuka PET klases be dokumentu(ir jo tevai be dokumetu) klasikinio tipo (seno tipo) uz 400 lt doh.gif O turguje pardave zmogui...Cia tai visiskas absurdas. g.gif (tiksliau pasakyti jo kaina, ivertinus visus reikalavimus, mazdaug 50lt. smile.gif ) Tai reikia biski vertinti saves, ir ne buti apgautam... smile.gif Sekmes.

taigi taigi! blink.gif mano pazistama turguj nusipirko "rusu melynaji" uz 300 LT!! clap.gif Buvo "jega, kaip pigiai ir koks grazus!!!" clap.gif ejo apsipirkus pro tuos maziukus nabagelius ir susigunde... o po poros savaiciu nudvese katukas, pasirodo, maru sirgo sad.gif
Atsakyti
Taip,taip g.gif Ir pinigus atgal jau negrazinsi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 05 31, 12:31)
As savo Dono sfinkse pirkau beveik 6 menesiu, jau sudalyvavusia parodose ir gavusia puikius ivertinimus is skirtingu teiseju 4u.gif Tiesiog pirkdama kaciuka jau paaugusi, zinai uz ka moki pinigus, o ne perki "kate maise" biggrin.gif
Papildyta:

taigi taigi! blink.gif mano pazistama turguj nusipirko "rusu melynaji" uz 300 LT!! clap.gif Buvo "jega, kaip pigiai ir koks grazus!!!" clap.gif ejo apsipirkus pro tuos maziukus nabagelius ir susigunde... o po poros savaiciu nudvese katukas, pasirodo, maru sirgo sad.gif

O kiek tokiu liudnu istoriju papasakoja klientai blink.gif Net baisu darosi rolleyes.gif Po to jau ir nebenori nieko pirkti- bijo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 05 31, 11:31)
As savo Dono sfinkse pirkau beveik 6 menesiu


MEs savo meino meskeno katyte pirkome beveik 4 menesiu. Ir tuo visai patenkinti.Katyte jau paaugusi,ismokinta svaros,tvarkos (jokiu problemu nekilo atsivezus namo).
Atsakyti
klausimas man toks iskilo:
tarkim siulo veisejas rinktis ka irasyt i dokus - ar breed ar show, koks man skirtumas nuo to? is esmes ketinam sudalyvaut parodose, bet labiau apie veisima galvojam, tai ka geriau rinktis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ju gagaga @ 2007 06 08, 16:15)
klausimas man toks iskilo:
tarkim siulo veisejas rinktis ka irasyt i dokus - ar breed ar show, koks man skirtumas nuo to? is esmes ketinam sudalyvaut parodose, bet labiau apie veisima galvojam, tai ka geriau rinktis?  g.gif


Kilmės dokumentuose rašosi gyvūno duomenys bei 4 protėvių kartos. Jokie breed ar show nesirašo. Kai gyvūnas parduodamas neveisimui, o tik namams tai dedamas antspaudas kilmės dokumentuose, kad ne veisimui ir pan. Gal veislynas iš kurio ketinate įsigyti turėjo omenyje, kad tai įrašys į pirkimo-pardavimo sutartį?

Kita vertus man tas klausimas "ką įrašyti" išvis juokingas... O kas nuo to pasikeis? Jei gyvūnas show klasės tai jis ne taps pet ir atvikščiai mirksiukas.gif Kokio iš tikro lygio gyvūnas parodys tik parodos ir jose gauti įvertinimai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweetkiss @ 2007 06 08, 16:28)
Kilmės dokumentuose rašosi gyvūno duomenys bei 4 protėvių kartos. Jokie breed ar show nesirašo. Kai gyvūnas parduodamas neveisimui, o tik namams tai dedamas antspaudas kilmės dokumentuose, kad ne veisimui ir pan. Gal veislynas iš kurio ketinate įsigyti turėjo omenyje, kad tai įrašys į pirkimo-pardavimo sutartį?

Kita vertus man tas klausimas "ką įrašyti" išvis juokingas... O kas nuo to pasikeis? Jei gyvūnas show klasės tai jis ne taps pet ir atvikščiai  mirksiukas.gif  Kokio iš tikro lygio gyvūnas parodys tik parodos ir jose gauti įvertinimai  mirksiukas.gif


na viskas aišku, ačiū 4u.gif
tai ir man logiškai nesusidėliojo kame gali būt skirtumas, galvojau gal ko nežinau ax.gif

kažkada anksčiau teko girdėt, kad skiriasi lyg ir kainos breed ir show (sutarty aišku, ne dokumentuose tai yra įrašyta mirksiukas.gif ) g.gif

va radau kaip veisėjas rašė: breeding status or show/breed status
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ju gagaga: 08 birželio 2007 - 15:33