Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip įsigyti gerą kačiuką ar veislinį katiną?

QUOTE(muminukas @ 2007 03 08, 11:56)
mastau.gif bendradarbis sakė, kad pasuko į alter-ego, jie naują kornišų vadą turi. tai katytę be dokų už 1000 atiduoda, su dokais - už 1500. rimtai taip kainos skiriasi?

Maciau skelbiu.lt labai daug skelbimu kornisu ir po 600 lt mirksiukas.gif
Atsakyti
As is alter ego butent ir pirkau be dokumentu uz 1000 Lt. Beje i derybas del kainos net nesileido. Nors jei butu neeinamesne spalva kaciuko, tai atiduotu pigiau

Be dokumentų pirkau todel, kad i parodas vaikscioti neketinau. Todel papildomai dar damoketi nesinorejo. Ir taip, mano manymu, 1000 Lt visai nemaza suma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 09 kovo 2007 - 11:00
Bet dokumentai tikrai ne 500 lt verti wink.gif Jie 40 lt tekainuoja smile.gif O veislynas taip daryti neturėtų iš viso (pardavinėti be dokumentų). Bet čia jau apie tai buvo ir ne kartą kalbėta. Ką aš čia dabar kartojuos smile.gif

QUOTE(muminukas @ 2007 03 09, 13:56)
tai va, man ir smalsu, koks čia tikslas. bando konkurencijos išvengti?  blink.gif

Kad nelabai yra tos konkurencijos g.gif Labai nedaug Lietuvoje kornišų. Čia kažkas kitas yra wink.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 03 09, 16:08)
tokiu atveju, tokio veislyno negalima laikyti rimtu ir patikimu?  g.gif

zinoma, net nekyla abejoniu! man tai tiesiog panasu i "bizni" verysad.gif
Atsakyti
iškilo klausimas: kas atsitinka su už kačiuką įmokėtu avansu, jei kačiukas pas veisėją nustimpa?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 04 17, 08:28)
iškilo klausimas: kas atsitinka su už kačiuką įmokėtu avansu, jei kačiukas pas veisėją nustimpa?

veisejas turetu grazint pinigus
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 04 17, 07:28)
iškilo klausimas: kas atsitinka su už kačiuką įmokėtu avansu, jei kačiukas pas veisėją nustimpa?


Cia reiketu ziureti i pairkimo -pardavimo sutarti.Jei taip atsitinka,tai arba grazinami pinigai,arba pasiulomas kitas analogiskas kaciukas.
Atsakyti
QUOTE(Latte @ 2007 04 17, 16:22)
Realybėja manau labai retai, kada pasirašomos pirkimo pardavimo sutartys perkant kačiuką  mirksiukas.gif



dažniausiai pas normalius veisėjus sutartis yra pasirašoma. o sutartis beje tik padeda apsisaugit tiek pirkėjui tiek ir pardavėjui...todėl manau kad jūs blogai mąstote.
Atsakyti
QUOTE(Latte @ 2007 04 17, 16:22)
Realybėja manau labai retai, kada pasirašomos pirkimo pardavimo sutartys perkant kačiuką  mirksiukas.gif


Butent,kad pasirasomos! Ir jose yra aptariami variantai. Juk katytei yra suteikiama,kaip ir garantija:) Todel mes parsiveze is Lenkijos katyte ejom pas veterinara,kad apziuretu ar viskas gerai,ar nera kokiu nukrypimu nuo normos.Tada informavom veiseja (tas irgi numatyta sutartyje).
Atsakyti
o kaip ta sutarti pasirasyt, jei avansas mokamas nesusitikus, nes kaciukas toli nuo LT?? juk jei as pirma kart susitinku su veiseju tik atvaziavus kaciuko, tai jei kaciuko nebebutu tai nebebutu ir ko vaziuot...
kebli sitacija, zodziu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Deviante @ 2007 04 17, 17:30)
dažniausiai pas normalius veisėjus sutartis yra pasirašoma. o sutartis beje tik padeda apsisaugit tiek pirkėjui tiek ir pardavėjui...todėl manau kad jūs blogai mąstote.

Kad ne aš taip mąstau schmoll.gif Aš pirkau be sutarties ir ne tik aš ax.gif Galvoju, kad gal čia nėra populiaru g.gif Aš tai galvoju, kad ji reikalinga smile.gif Tik va gal kas turite pavyzdžių tokių sutarčių ir pačiai mažiau mąstyti reikės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Latte @ 2007 04 18, 09:13)
Kad ne aš taip mąstau schmoll.gif  Aš pirkau be sutarties ir ne tik aš ax.gif Galvoju, kad gal čia nėra populiaru g.gif Aš tai galvoju, kad ji reikalinga smile.gif Tik va gal kas turite pavyzdžių tokių sutarčių  ir pačiai mažiau mąstyti reikės 4u.gif



niu visada galima susirasti teisininką kuris už tave tai apdarys ax.gif
Beje daug kur pas mus veisėjai dar labai atsilikę. pvz netgi estai turi klube patvirtintas pirkimo pardavimo sutartis kurios yra privalomos.
Papildyta:
QUOTE(ju gagaga @ 2007 04 18, 07:10)
o kaip ta sutarti pasirasyt, jei avansas mokamas nesusitikus, nes kaciukas toli nuo LT?? juk jei as pirma kart susitinku su veiseju tik atvaziavus kaciuko, tai jei kaciuko nebebutu tai nebebutu ir ko vaziuot...
kebli sitacija, zodziu  g.gif


na čia jau priklauso nuo jūsų noro turėti tą kačiuką ir eiti į kompormisą.
Atsakyti