Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip įsigyti gerą kačiuką ar veislinį katiną?

QUOTE(Undzinka @ 2007 02 11, 13:57)
Sveiki.
Jus man,kvailai moteriskei,paaiskinkit prasau,kaip kaciukai vaziuoja is uzsienio i Lietuva.As cia su rusu veiseja kalbejau,sakiau,kad mums lengviau is Europos gyvuna parsivezti,nei is Rusijos,nes i Rusija reikia vizu.Tai jis tik nusijuoke ir pasake,kad kates vaziuoja kargo,be vizu.O tai cia kaip? Ju nereikia vaziuot pasiimti? Jas atveza? Jas kazkas palydi? Ar kaip bagaza ideda i traukini ar lektuva? A? Gal kas susiduret?
As tai isivaizdavau,kad reikia paciam nuvaziuot ir pasiimti.

Jeigu tu lėktuvu norėsi, kad greičiau būtų, tai pačios avialinijos tai atlieka. Veža specialiai gyvūnams bagaže. Tik brangiai kainuoja. Bet viskas oficialiai, su transferiu. Bet kam? Geriau ir pigiau su traukiniu, jei, pvz., iš Maskvos ar SanktPeterburgo. Tik tegul nuneša kokioj kelioninėj tašėj (kad nesušaltų) katinuką ir priduoda traukinio palydovei, o ta ir atveš. Su visais dokumentais, svarbiausia, sveikatos pasas. Jei žiūrės per sieną vetgydytojas, gerai. Jei ne, tai ne. Bet dabar bus kačių paroda, tai visada maskviečių ir kt. atvažiuoja į parodą. Jie savo klubuose žino. Tai paprastai atveža. Na čia tau gali pagelbėti su informacija Nereali - ji apie tą kraštą viską žino. thumbup.gif
Atsakyti
dar norėčiau vieną dalyką sužinoti. veisėjai prašo užstato, rezervuojant kačiuką. o tas užstatas duodamas grynai abipusiu pasitikėjimu ar kažkaip fiksuojamas? na, pervesdamas per banką, gali įrašyti paskirtį "užstatas uz kačiuką". bet ar tai ir visos garantijos?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 02 21, 08:15)
dar norėčiau vieną dalyką sužinoti. veisėjai prašo užstato, rezervuojant kačiuką. o tas užstatas duodamas grynai abipusiu pasitikėjimu ar kažkaip fiksuojamas? na, pervesdamas per banką, gali įrašyti paskirtį "užstatas uz kačiuką". bet ar tai ir visos garantijos?


Visi veisejai praso uzstato,kaip garanto,kad nepersigalvosi ir imsi kaciuka.Nes kas ir butu,uzsirezervuoji,ji visiems kitiems atsako,o tu paskui pareiski,ai,biski nebenoriu,nebeimsiu.Uz tat ir mokamas uzstatas,kuris atsisakius kaciuko nebegrazinamas.
O pervesdamas pinigus,gali irasyta ta fraze,nemanaum,kad tai pakenktu:) Save gerbentys veisejai nesukciaus,del keliu simtu euru.Geras vardas svarbiau uz kelis eurus:)
Atsakyti
QUOTE(marinulia @ 2007 02 06, 19:56)
Labai daug veislynu neatsako i laiskus,tai mane liudina verysad.gif



Sveikos merginos, radau temą ir noriu jums papasakoti kaip viskas vyksta. pirmiausia jau reikia džiaugtis iie veislynas jums atsako. labai dažnai tokie laiškai tiesiog nueinaįi užmarštį, aš čia apie rimtus veislynus o ne dauginimo centrus. veisėjai daro atranką kam parduoti savo kačiukus. jei jūs neturite kačių neveisiate, tai geriausiu atveju jums pasiūlys breed klasę, super show klasės kačiukai dažniausiai lieka veislynuose, tik turint įdirbį gali gauti iš kito veislyno superinį kačiuką. labai svarbu rekomendacijos, o kokios jūsų pirežastys perkant show klasės kačiuką? ko jūs tikitės? su kuo jūs kergsite, asr išmanote veislės standartą? jūs pradžioje pačios atlikite namų drabus, gerai pažįstu devonų veisėją latvijoje, ji lyderiauja savo sferoje, bet ji bet kam kačiukų neparduoda. kačių pasaulis nėra didelis, labai greitai viskas išlenda. ar jūs įsigiję parodinį katiną norite iš karto laimėti viską? tas neįmanoma taip greitai. lygiai toks pats parodnis katinas yra ir breed klasės. pasakoju jums nuoširdžiai nes visų pirma sveikinu kad norite kačiuko su klimės dokumentais, o antra svarbu iš ko renkatės....jei kyla dar klausimų į juos atsakysiu tik rašykite....
Papildyta:
QUOTE(umedike @ 2007 02 09, 15:58)
pirkom rusu melynaja... tai buvo baisinis zveris - jokio meilumo, svelnumo. deja, jos gyvenimas buvo trumpas. dabar turim eilini gatves kaciuka, kuri isgelbejom nuo mirties ir dziaugiames juo  thumbup.gif


ir ką čia tuom nori pasakyti?
Atsakyti
QUOTE(Deviante @ 2007 02 26, 18:15)
Sveikos merginos, radau temą ir noriu jums papasakoti kaip viskas vyksta. pirmiausia jau reikia džiaugtis iie veislynas jums atsako. labai dažnai tokie laiškai tiesiog nueinaįi užmarštį, aš čia apie rimtus veislynus o ne dauginimo centrus. veisėjai daro atranką kam parduoti savo kačiukus. jei jūs neturite kačių neveisiate, tai geriausiu atveju jums pasiūlys breed klasę, super show klasės kačiukai dažniausiai lieka veislynuose, tik turint įdirbį gali gauti iš kito veislyno superinį kačiuką. labai svarbu rekomendacijos, o kokios jūsų pirežastys perkant show klasės kačiuką? ko jūs tikitės? su kuo jūs kergsite, asr išmanote veislės standartą? jūs pradžioje pačios atlikite namų drabus,  gerai pažįstu devonų veisėją latvijoje, ji lyderiauja savo sferoje, bet ji bet kam kačiukų neparduoda. kačių pasaulis nėra didelis, labai greitai viskas išlenda. ar jūs įsigiję parodinį katiną norite iš karto laimėti viską? tas neįmanoma taip greitai. lygiai toks pats parodnis katinas yra ir breed klasės. pasakoju jums nuoširdžiai nes visų pirma sveikinu kad norite kačiuko su klimės dokumentais, o antra svarbu iš ko renkatės....jei kyla dar klausimų į juos atsakysiu tik rašykite....


na taip, as nors ir pirmakart kaciuko ieskojau, bet buvau laaaabai laiminga, kaip net 2 veislynai is 3 atrase clap.gif
tik va dabar esu nelabai laminga, nes tas, kuriame kaciukai jau gime gali pasiulyti tik du pet katinukus, o kitas dar nepranese, kad gime, bet labai tiketina, kad pranes, nors ir buvo dinges po pirmo laisko, bet pries kokias 2 sav pasake, kad bus "in touch" smile.gif
tik vat as kaip nerekomenduota ir nepazistama bijau, kad galiu buti siek tiek isdurta, o laukti kelis metus ir vazineti i susipazinimus nelabai turiu noro ir galimybiu... t.y. nuvaziuot noreciau, bet galimybes ribotos (kalbu apie Lenkija).
prasti mano reikalai? biggrin.gif
zodziu laikykit kumscius ir gal atvesiu nauja veisle i LT 4u.gif

QUOTE
kokią? labai smalsu...


geras klausimas, laukiau sito klausimo lotuliukas.gif
birmutę 4u.gif
Atsakyti
aš devono noriu, bet Mažoji arka parašė, kad su jais gana sudėtinga, tai net ir nežinau, kaip čia darysime sad.gif
Atsakyti
maniske veisle irgi ne pyragai...
LT nera, pas latvius vienas veislynukas, kuris netarase, girdejau pas estus yra daugiau... lenkijoj irgi yra keletas, i rusiskus krastus net neziuriu, nes esu nusistacius, kad viziniai reikalai daug laiko ir nervu suvalgo smile.gif
o dar kur vesles savitumas... vienodos kojinytes, kailiuko nutamsejimas augant ir t.t. ir pan... doh.gif bet kai yra didelis noras visos bedos nebaisios smile.gif na neturesim atitinkancio tarptautinius standartus kaciuko, tai bent turesim atitinkanti musu sirdies standartus 4u.gif
o gal kas pazista koki birmu veiseja kur nors toli?

muminuk, sekmes tau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
O as noriu pasidziaugti,kad vienas geriausiu veislynu Lenkijoje (meino meskenu) visgi atsiliepe.Tiesa man nervu tas kainavo nemazai,taip pat nespejau uzsirezervuoti man patikusios katytes,bet nors veiseja atsiliepe:) As ir rasiau ir sms siunciau ir skambinau:) Na dabar kaip ir sutarem,kad gausiu kaciuka is naujos vados.Vat:) Cia tipo as pasidziaugiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2007 02 12, 00:05)
Jeigu tu lėktuvu norėsi, kad greičiau būtų, tai pačios avialinijos tai atlieka. Veža specialiai gyvūnams bagaže. Tik brangiai kainuoja. Bet viskas oficialiai, su transferiu. Bet kam? Geriau ir pigiau su traukiniu, jei, pvz., iš Maskvos ar SanktPeterburgo. Tik tegul nuneša kokioj kelioninėj tašėj (kad nesušaltų) katinuką ir priduoda traukinio palydovei, o ta ir atveš. Su visais dokumentais, svarbiausia, sveikatos pasas. Jei žiūrės per sieną vetgydytojas, gerai. Jei ne, tai ne. Bet dabar bus kačių paroda, tai visada maskviečių ir kt. atvažiuoja į parodą. Jie savo klubuose žino. Tai paprastai atveža. Na čia tau gali pagelbėti su informacija Nereali - ji apie tą kraštą viską žino. thumbup.gif

O kaip tokiu atveju būna su apmokėjimu? Iš anksto pervest reikia? O kaip pasitikėt, kad paskui tikrai atsiųs kačiuką? blush2.gif Ir dėl kačiuko irgi - kad tikrai tokį atsiųs? unsure.gif Pvz., aš kaip nepatyrus, bijočiau, kad neatskirsiu - ar čia veislinis, ar koks panašus, bet pamaišytas unsure.gif
Kai nuvažiuoji pats, tai gyvai ir katinuką pamatai, ir pinigus gali atiduoti kita ranka katinuką paimdamas, o vat šitaip man labai neaišku. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ju gagaga @ 2007 02 27, 13:28)
liuks! thumbup.gif
vadinasi kai ateis mums laikas iskotis meškėno, ju jau bus galima rast LT biggrin.gif
labai lauksim  rolleyes.gif


Na mes gal bandysim veislyna isiregistruoti smile.gif Kadangi mano MB zada i pensija iseiti (jis bus jaunas pensinykas),tai va ir uzsiims veisimu:)

QUOTE(susivėlusi @ 2007 02 27, 14:11)
O kaip tokiu atveju būna su apmokėjimu? Iš anksto pervest reikia? O kaip pasitikėt, kad paskui tikrai atsiųs kačiuką?  blush2.gif Ir dėl kačiuko irgi - kad tikrai tokį atsiųs? unsure.gif Pvz., aš kaip nepatyrus, bijočiau, kad neatskirsiu - ar čia veislinis, ar koks panašus, bet pamaišytas unsure.gif
Kai nuvažiuoji pats, tai gyvai ir katinuką pamatai, ir pinigus gali atiduoti kita ranka katinuką paimdamas, o vat šitaip man labai neaišku.  unsure.gif


Na zinoma paciam geriau nuvaziuot pasiimti,bet jei esi nepatyres,tai ar vaziuosi ar nevaziuosi,jei veisejas nesaziningas,tai gali ipirsti ir netikusi kaciuka.O be to ziurint is kur parsivezti.Jei is Europos sajungos,tai kaip ir neproblema.O va pabandyk is Rusijos,Ukrainos parsivezti.Juk ten reikia vizu.Be to nesaugios tai salys.O ir per Baltarusija tektu vaziuoti.Maniskis griestai pasake,kad jei vaziuosim i Ukraina,tai tik per Lenkija,nors ir lankas gaunasi,bet jau per Belarusus tai schmoll.gif
O del pervezimo traukiniu,tai pasirodo sistema atidirbta yra:) Man cia Nereali papasakojo,tai matyt nebijociau parsisiust kaciuko tuo budu:)
Atsakyti
QUOTE(Undzinka @ 2007 02 27, 16:35)
O del pervezimo traukiniu,tai pasirodo sistema atidirbta yra:) Man cia Nereali papasakojo,tai matyt nebijociau parsisiust kaciuko tuo budu:)

Sakai? g.gif Tai jeigu ką, reikės kreiptis blush2.gif
Nors aš vakar rusiškam forume kai paskaičiau apie "nacionalinius veisimo ypatumus" blink.gif , tai beveik noras atšoko blink.gif
Atsakyti
mastau.gif bendradarbis sakė, kad pasuko į alter-ego, jie naują kornišų vadą turi. tai katytę be dokų už 1000 atiduoda, su dokais - už 1500. rimtai taip kainos skiriasi?
Atsakyti