Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip įsigyti gerą kačiuką ar veislinį katiną?

tai va, dabar neturime sąlygų laikyti šunį, o gyvūnėlio norisi. galvojom gal šešką, bet tai išvis egzotika. na, palyginus.o apie devonus kažkada žurnale skaičiau - šunys katės kailyje mastau.gif

tai va, parašiau į kelis veislynus Latvijoje ir vieną Maskvoje. gavau pora atsakymų, kada laukia kačiukų, tai belieka laukti, o tada bandyti rezervuotis.

ir man dar labai mistiška, kodėl Lt kornišai populiarūs, o devonai ne mastau.gif
Atsakyti
Ir as jeskau sau devonreksa,labai man patinka sie kaciukai wub.gif wub.gif wub.gif Susirasineju taip pat su veislynais.Tos kaciukus labai greitai rezervoja,tai cia kaip suprantu yra rizika?Nes kalbejau telefonu tai man viena veiseja sake,kad pirko viena katina is Latvijos,kol buvo maziukas buvo idealus,o paauguspasikeite nosiukas ir t.t,tai kaip suprantu parodom jau nelabai tinka,nors perki show klase.Ar taip gali buti,jei visai mazas rizikoji,kad jis nebebus idealus kaip paaugs arba bus nepakartojamas?Na nezinau ar aiskiai cia parasiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(marinulia @ 2007 02 03, 23:23)
Ir as jeskau sau devonreksa,labai man patinka sie kaciukai wub.gif  wub.gif  wub.gif Susirasineju taip pat su veislynais.Tos kaciukus labai greitai rezervoja,tai cia kaip suprantu yra rizika?Nes kalbejau telefonu tai man viena veiseja sake,kad pirko viena katina is Latvijos,kol buvo maziukas buvo idealus,o paauguspasikeite nosiukas ir t.t,tai kaip suprantu parodom jau nelabai tinka,nors perki show klase.Ar taip gali buti,jei visai mazas rizikoji,kad jis nebebus idealus kaip paaugs arba bus nepakartojamas?Na nezinau ar aiskiai cia parasiau blush2.gif

Labai aiškiai parašei. ploja.gif Ir labai teisingai. sunglasses2.gif 4u.gif Bet tik pas mus, Lietuvoj, na gal dar prie Baltijos kur nors, katinėlius perka vos išsiritusius 2.gif (netgi 1 mėnesio laiko). Ir tas draudimas bijau.gif nuo kates-mamos atimti kačiuką iki 3 mėnesių dar yra per silpnas . nono.gif Nes visas pasaulis parodinius victory.gif (show klasės) katinukus perka ne jaunesnius kaip 8 mėnesių, o dar geriau - metų ir virš. Tikriausiai visi žino, kad katinukui tikrieji dantys dygsta 6-7 mėnesių, akių ir kailio spalva susiformuoja apie metus, o kūno struktūra kartais ir iki 2 metų. O per tą ilgoką formavimosi laiką ir išlenda visokiausios "įdomybės" karsta.gif (kreivi dantys, sukandimai, "išvažiavę stalčiai" ypač ektremalų veislėms, kriptorchizmas, kabliai, krūtinkauliai ir kt.), kurios užkerta kelią į pasaulio scenas... first.gif cray.gif lithuania.gif 000189.gif

Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2007 02 03, 23:47)
Labai aiškiai parašei. ploja.gif Ir labai teisingai.  sunglasses2.gif 4u.gif Bet tik pas mus, Lietuvoj, na gal dar prie Baltijos kur nors, katinėlius perka vos išsiritusius 2.gif (netgi 1 mėnesio laiko). Ir tas draudimas bijau.gif nuo kates-mamos atimti kačiuką iki 3 mėnesių dar yra per silpnas . nono.gif Nes visas pasaulis parodinius victory.gif (show klasės) katinukus perka ne jaunesnius kaip 8 mėnesių, o dar geriau - metų ir virš. Tikriausiai visi žino, kad katinukui tikrieji dantys dygsta 6-7 mėnesių, akių ir kailio spalva susiformuoja apie metus, o kūno struktūra kartais ir iki 2 metų. O per tą ilgoką formavimosi laiką ir išlenda visokiausios "įdomybės" karsta.gif  (kreivi dantys, sukandimai, "išvažiavę stalčiai" ypač ektremalų veislėms, kriptorchizmas, kabliai, krūtinkauliai ir kt.), kurios užkerta kelią į pasaulio scenas...   first.gif  cray.gif  lithuania.gif  000189.gif

As suprantu,kad jei man tas kaciukas patiks ji reikes laukti ne maziau 3 menesiu doh.gif Bet rezervot as ji noreciau isanksto,o veliau laukiu kai jis paaugs.Nes jei nerezervosiu tai manau,ar aplamai kada teks nusipirkti kaciuka.Ir ka taip visur?Taip rizikoja,praktiskai perki katina maiselije?

QUOTE(muminukas @ 2007 02 04, 09:56)
ir man dar labai mistiška, kodėl Lt kornišai populiarūs, o devonai ne mastau.gif

Na ir as nezinau g.gif Gal todel kad jie europoj visai neseniai pasirode,turiu omeni rusija.
Muminukas o ka nori tureti katina ar katyte?Man tai nesvarbu,nes jai dabar nusipirksiu katyte,jeskosiu ir katino,tik man labai svarbu spalva,noriu tamsaus arba neiprasto atspalvio.Tik vat kaip su pasitikejimu veisejais?Sutariau kad kaip tik gims rezirvoju,o jug jie keiciasi?
Atsakyti
QUOTE(marinulia @ 2007 02 04, 17:24)
Na ir as nezinau g.gif Gal todel kad jie europoj visai neseniai pasirode,turiu omeni rusija.
Muminukas o ka nori tureti katina ar katyte?Man tai nesvarbu,nes jai dabar nusipirksiu katyte,jeskosiu ir katino,tik man labai svarbu spalva,noriu tamsaus arba neiprasto atspalvio.Tik vat kaip su pasitikejimu  veisejais?Sutariau kad kaip tik gims rezirvoju,o jug jie keiciasi?


sakai, kad neseniai? g.gif
mes labiau norime tamsios katės. o kuriame veislyne tu rezervavai? aš dar tik šią savaitę parašiau veislynams, ne visi dar ir atsiliepė.
dėl pasitikėjimo - nudegsi arba ne, čia jau laimės ir sąžinės dalykas unsure.gif
Atsakyti
Sveiki:)
O mes ieskome meino meskeno katino.Kau gera menesi susirasinejam su cekais,lenkais ir latviais.Jau atrodo nusiziuriu kaciuka,bet imu ir paraodau nuotrauka rusu forume,tai ima ir atranda visokiu defekteliu.Nezinau ar galima rusais pasitiketi,bet gal galima,juk mes nesudarom jiems konkurencijos kaciu parodose.Dabar labai sudomino vienas veislynas,jie siuo metu neturi kaciuku,bet greitu laiku laukia,bet va paskaiciau ir sutrikau.Jie neparduoda kaciuku zmonems,kurie neturi bent triju rekomendaciju...O kur as jas gausiu???? Eile metu auginom persa,bet kaciuku neveisem,tai nesam veisejai,nors dabar noretume tuo uzsiimti.

QUOTE(muminukas @ 2007 02 04, 21:24)
hm, pasirodo, katiną nusipirkti sudėtingiau negu kokį ginklą (nors nebandžiau, ale tv rodo) g.gif:
su šuniu būtų tikrai paprasčiau - Lietuvoje yra tų, kokį kada nors pirksime.

Na katina nusipirkti nera sudetinga,bet va gera parodini katina tikrai sunku.O ypac,jei Lietuvoje tos veisles labai mazai...
Atsakyti
QUOTE(Undzinka @ 2007 02 04, 22:35)
Na katina nusipirkti nera sudetinga,bet va gera parodini katina tikrai sunku.O ypac,jei Lietuvoje tos veisles  labai mazai...



mes norime būtent devon rex. šiaip paimtume ir nekondicinį variantą, bet tik ne už show klasės kainą.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 02 04, 22:43)
mes norime būtent devon rex. šiaip paimtume ir nekondicinį variantą, bet tik ne už show klasės kainą.

Na man atrodo geriausia paklausti Sweet Kiss, nes ji buvo pas lenkų devonų veisėją...kaip sakoma, viskas iš pirmų lūpų. Tikrai padės...
Papildyta:
QUOTE(Sweetkiss @ 2006 07 03, 13:21)
2006 m. liepos 1 ir 2 dienomis dalyvavome tarptautinėje kačių parodoje Sopote, Lenkijoje (FIFE).
Viena lenkų šeima taip susižavėjo mūsų sfinksiuku, kad priėję prie mūsų jau ne be pirmą kartą pasiteiravo ar turime kur apsistoti. Atsakius, kad dar tik ieškosimės, jie iškart pasiūlė mums su augintiniais apsistoti nemokamai jų apartamentuose Sopote. Jie patys gyvena Gdanske ir augina Devonšyro reksus (devon rex). Mus palydėjo į jų butą, aprodė viską ir paliko raktus. Likome nustebinti tokiu lenkų poelgiu. Tai gi karaliavome jų 4 kambarių, puikiai įrengtame ~130 m2 bute, pačiame Sopoto centre. Palydovinė TV, internetas ir t.t. Pro langą už 200-300 metrų matosi jūra, o visai netoli pagrindinė Sopoto alėja kur ir vyksta visas veiksmas. Esame labai jiems dėkingi.  


QUOTE(Undzinka @ 2007 02 04, 22:18)
Sveiki:)
O mes ieskome meino meskeno katino.Kau gera menesi susirasinejam su cekais,lenkais ir latviais.Jau atrodo nusiziuriu kaciuka,bet imu ir paraodau nuotrauka rusu forume,tai ima ir atranda visokiu defekteliu.Nezinau ar galima rusais pasitiketi,bet gal galima,juk mes nesudarom jiems konkurencijos kaciu parodose.Dabar labai sudomino vienas veislynas,jie siuo metu neturi kaciuku,bet greitu laiku laukia,bet va paskaiciau ir sutrikau.Jie neparduoda kaciuku zmonems,kurie neturi bent triju rekomendaciju...O kur as jas gausiu???? Eile metu auginom persa,bet kaciuku neveisem,tai nesam veisejai,nors dabar noretume tuo uzsiimti.

Na man tikrai pagailo taves... tačiau matosi, kad tikrai rimtai ir atsakingai nori parodinio Meino meškėniuko... Taigi, parekomenduočiau kreiptis į pačią pirmąją Mein Coon veisėjų Europoje Ullą iš Švedijos...Kadangi ji dabar jau pereina prie Sibiro kačių, tikrai neatsisakys pagelbėti išsirinkti tikrai parodinį katinėlį. Juo labiau, kad Lietuva Ullai nesvetima - prieš metus ji visas dienas filmavo kačių parodoj Kaune sibiro kates ir visą parodą, buvo čia atvykus su savo vyru...taip pat kačių azartišku veisėju. Parašyk jai "Ulla Ekelund" <ulla.ekelund@hotmail.com> Sėkmės, "užkietėjusi" būsimoji katininke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2007 02 04, 23:17)
Na man atrodo geriausia paklausti Sweet Kiss, nes ji buvo pas lenkų devonų veisėją...kaip sakoma, viskas iš pirmų lūpų. Tikrai padės...
Papildyta:

Na reikes ir man pas Sweet Kiss pagalbos.As irgi jau virs menesio jeskau devon rekso kaciuka doh.gif ,nors labai noriu dabar ji ,puikiai suprantu kad geram katinui(show klase)cia dar per mazai laiko g.gif Lietuvoi kiek supratau dar siu kaciuku dar nera,tai jei tureti tai pati pati geriausia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Dar pabandisiu per lenkus ir vokiecius ax.gif,nes kaip tik zadu i vokietija vazioti,gal ir devoniuka zaadno parvezsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(marinulia @ 2007 02 04, 23:37)
Na reikes ir man pas Sweet Kiss pagalbos.As irgi jau virs menesio jeskau devon rekso kaciuka doh.gif ,nors labai noriu dabar ji ,puikiai suprantu kad geram katinui(show klase)cia dar per mazai laiko g.gif Lietuvoi kiek supratau dar siu kaciuku dar nera,tai jei tureti tai pati pati geriausia thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Dar pabandisiu per lenkus ir vokiecius ax.gif,nes kaip tik zadu i vokietija vazioti,gal ir devoniuka zaadno parvezsiu g.gif

Nežinau, kaip su devon rexais, bet apskritai Vokietijoj veislinės katės .... blush2.gif ax.gif O Lietuvoj 1999-2000 metais Klaipėdoj tokia Milda turėjo labai gražų baltą show klasės devoniuką, vežiojo į parodas...labai stiprią konkurenciją lenkams buvo padariusi. Tą kačiuką už didelius pinigėlius buvo įsigijusi iš Gruzijos. Deja, po kažkurios parodos tas katinėlis numiro... (įtarė nunuodijimą).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fonda: 04 vasario 2007 - 22:46
QUOTE(Fonda @ 2007 02 04, 23:45)
Nežinau, kaip su devon rexais, bet apskritai Vokietijoj veislinės katės ....  blush2.gif  ax.gif O Lietuvoj 1999-2000 metais Klaipėdoj tokia Milda turėjo labai gražų baltą show klasės devoniuką, vežiojo į parodas...labai stiprią konkurenciją lenkams buvo padariusi. Tą kačiuką už didelius pinigėlius buvo įsigijusi iš Gruzijos. Deja, po kažkurios parodos tas katinėlis numiro... (įtarė nunuodijimą).

Ir man is rusu veislyno sake,kad su vokieciais labai atsargiai.Nelabai ten lig prieziura,ar laiko uzdarytus,na reiskia teisybe pasake doh.gif Kaip gaila kad taip atsitiko Mildai verysad.gif verysad.gif verysad.gif Baltu yra pirkt,o vat tamsesniu spalvu nelabai schmoll.gif Kaina ju kaip sake lig nuo 500 iki 700$,vokieciai maciau po 650 euru parduoda tik klases nezinau.Gal kas zinote kainas,ar jos priklauso nuo veslyno? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2007 02 04, 22:25)
Na man tikrai pagailo taves... tačiau matosi, kad tikrai rimtai ir atsakingai nori parodinio Meino meškėniuko... Taigi, parekomenduočiau kreiptis į pačią pirmąją Mein Coon veisėjų Europoje Ullą iš Švedijos...Kadangi ji dabar jau pereina prie Sibiro kačių, tikrai neatsisakys pagelbėti išsirinkti tikrai parodinį katinėlį. Juo labiau, kad Lietuva Ullai nesvetima - prieš metus ji visas dienas filmavo kačių parodoj Kaune sibiro kates ir visą parodą, buvo čia atvykus su savo vyru...taip pat kačių azartišku veisėju. Parašyk jai "Ulla Ekelund" <ulla.ekelund@hotmail.com> Sėkmės, "užkietėjusi" būsimoji katininke  4u.gif


Aciu,uz "uzkietejusia" blush2.gif
O kokia kalba jai galima rasyt? Su anglu pas mane problemele...Ir dar,kaip pasakyt,kas dave adresa? Gal i AZ atsakyma?
Atsakyti