Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

QUOTE(Malena @ 2006 08 02, 15:28)
Na nepatinka sampunai,po kuriu plaukai kieti buna.Perku brangesni sampuna,tai maziau visokiu cackiu reik lotuliukas.gif


Na man irgi nelabai, nors kai tvirtumo kazkiek suteikia - tai gerai ax.gif
Užtar va tas aleijukas Kerastase labai sušvelnina ir suglotnina plaukus
Atsakyti
Buvau Vilkpedeje, tai Martinoje irgi yra prof Loreal priemones, sampunai po 29lt, balzamai 33lt, taip pat maciau Botea (tokie geltonai/rudi buteliukai) produkcija kainos ~20lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 08 02, 17:26)
Buvau Vilkpedeje, tai Martinoje irgi yra prof Loreal priemones, sampunai po 29lt, balzamai 33lt, taip pat maciau Botea (tokie geltonai/rudi buteliukai) produkcija kainos ~20lt  ax.gif


hm as irgi uz 29LT pirkau,bet taip iseina kad su kuponu akropolyje pigiausia.
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 08 02, 10:59)
Ar gali placiau apie Vitamino Color?  rolleyes.gif
Turiu ir as ta kupona, tai labai gundaus nusipirkti L'oreal sampuna, tik nezinau koki, ar pazeistiem, sausiem, ar vitamino color??  g.gif

Absolut Repair neblogas,bet jo daug reikia,kazkaip neputoja ir greitai issinaudoja.As patarciau Vitamin Color arba Powercare Color
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 08 02, 13:32)
Žiūrint kokie pas tave plaukai ax.gif Maniškaii taij iki pečių, tamsūs, linkę riebaluotis. Taij Vitamino color - visai nieko. Nors aš sakyčiau, kad jei tik 1 kuponą turiu geriau kokią priemonę priežiūrai imk, gal kondicionietių ar kaukę ar pienelį ar pan.
Nors čia tik mano nuomonė.
na, Elvitalis dar ne blogiausias variantas. Dabar padariau išvadą: pirksiu šampūnus stiprinančius šaknis, o maitinimui - Kerastase aliejukas. Dar kartais kokią kaukę panaudosiu.


QUOTE(aschenputtel @ 2006 08 02, 17:29)
Absolut Repair neblogas,bet jo daug reikia,kazkaip neputoja ir greitai issinaudoja.As patarciau Vitamin Color arba Powercare Color

Aciu uz atsakymus. Tai visdelto, gal susilaikysiu nuo sio pirkinio. Juolab kad turejau Vitamino Color kauke, tai jokio stebuklo nepastebejau rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai Timotei rudam buteliuke sampunas superinis, nors ir visai pigus! Nedazau plauku, tai jis labai fainai paryskina spalva thumbup.gif Tik neberandu jo parduotuvese visai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(witchcraft @ 2006 08 03, 20:12)
Man tai Timotei rudam buteliuke sampunas superinis, nors ir visai pigus! Nedazau plauku, tai jis labai fainai paryskina spalva  thumbup.gif Tik neberandu jo parduotuvese visai  verysad.gif

as turejau timotei ruda balzama, man patiko thumbup.gif ir taip skaniai plaukuciai kvepedavo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 08 02, 17:12)
hm as irgi uz 29LT pirkau,bet taip iseina kad su kuponu akropolyje pigiausia.

o cia su tuo kuponu kur 20 lt ? o kiek mokejai akropolyje?
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 08 03, 22:11)
o cia su tuo kuponu kur 20 lt ?  o kiek mokejai akropolyje?


As ne akropolyje su kuponu pirkau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2006 08 01, 10:17)
as naudojau Klorane ir Vichy(nuo plauku slinkimo) sampunus pakaitomis ir nuo kazkurio is ju atsirado labai daug pleiskanu  bash.gif  tik dabar nezinau nuo kurio... g.gif

Paminėjai Vichy pavadinimą, tai man vien nuo jo plaukai visur pasistoja schmoll.gif Žiauriai man netiko. Tai parduotuvėje pasakė, kad aš tipo labai jau jautruolė, nes jam alergiški tik 3 proc. žmonių. Nu tai nusprendžiau, kad ir toliau būsiu alergiška Vishy visai produkcijai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(loriuxas @ 2006 07 20, 14:18)
Pats geriausias sampunas,koki tik esu bandzius per savo24 gyvenimo metus Umberto Gianini,man drauge ji is londono siuncia,bet maciau jau ir sarmoj kainuoja biskiuka virs 30,tikrai visom rekomenduociau visom pabandyt. smile.gif

Bandžiau jį. Patiko thumbup.gif ir kavpas superinis thumbup.gif Naudojau tą, kuris skirtas garbanotiems plaukams, nors šiaip jokia aš ne garbanė, tik plaukai paslankūs smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo light blue: 04 rugpjūčio 2006 - 12:56
QUOTE(witchcraft @ 2006 08 03, 20:12)
Man tai Timotei rudam buteliuke sampunas superinis, nors ir visai pigus! Nedazau plauku, tai jis labai fainai paryskina spalva  thumbup.gif Tik neberandu jo parduotuvese visai  verysad.gif

nu maximoj tai tikrai maciau.
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2006 08 04, 13:55)
Bandžiau jį. Patiko  thumbup.gif ir kavpas superinis  thumbup.gif Naudojau tą, kuris skirtas garbanotiems plaukams
Ir aš vakar nusipirkau Umberto Gianini šampūną pabandymui, tik tiesiems plaukams ir mini buteliuką (100 ml.) Šiandien jau išbandžiau. Nu tikrai neblogas thumbup.gif
Atsakyti