Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

QUOTE(Bajm @ 2006 08 01, 11:48)
o aš turiu šį kuponą
tai noriu nusipirkti kokį aliejuką ar kaukę

merginos rekomenduokit - plaukai tamsūs ploni, kasdien plaunu




QUOTE(Bajm @ 2006 08 01, 11:57)
o jis tik vienas toks aliejukas? nenoriu apsižioplinti blush2.gif
kiek kainuoja?


Kerastase aliejukas kainuo ja 55 Lt. Gaila, bet su tuo kuponu nuolaidos nebetaiko sad.gif GAlima su nuolaida įsigyti tik L'Oreal Profesional priemones. Taig, paskutinį kartą turėjau 2 kuponus ir būčiau pirkus 2 aliejukus (sau ir mamai), bet nebebuvo galima, taigi - pirkau L'Orealio Vitamino color šampūną ir pienelį. Man visai patinka, ir kai nebrangiai kainavo, tai išvis thumbup.gif:

Bet vis itek įtariu, kad Kerastase galima kažkur pigiau rasti, nei Buržua salone blush2.gif
O kerastase aliejukas atrodo taip:
user posted image
Atsakyti
O man tai klausimas is kur tu kuponu gauti? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 08 01, 12:24)
O man tai klausimas is kur tu kuponu gauti? lotuliukas.gif


Siusk Vyra į Vizijos kirpyklą arba Buržua kirptis. Dar kartais Akropoly dalina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 01 rugpjūčio 2006 - 11:48
QUOTE(jadzka @ 2006 08 01, 12:42)
Siusk Vyra į Vizijos kirpyklą arba Buržua kirptis. Dar kartais Akropoly dalina.


Nu maniskis ne is tu kur pasiusi ten nueis..O tu kuponu kazkada dar i pasto dezutes primete.Jei vel metys,tai reix ir kaimynu prachekint mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
aš nejaučiu skirtumo tarp maximinių šampūnų ir tų geresnių, ar dar kam nors taip yra? unsure.gif
Atsakyti
Zinok man irgi taip atrodo,pavyzdziui Elvital,Gliss Kur niekuom neprastesnes uz Kerastase,Loreal Serie Expert,Wella SP,Sebastian,Bonacure(cia visos prof.firmos kurias esu naudojusi).
Bet kaip vyrai sako,moterims uz didesne kaina parduodama viltis.
Atsakyti
na aš anksčiau naudojau irgi tokius, o dabar jau baigiu Klorane buteliuką ir išbandžiau Alfa Parf. Bet skirtumo nejaučiu doh.gif

O gal kokį šampnūną/kaukę/balzamą galit rekomenduoti, kuris neišpūstų plauko? Kai išplaunu galvą, jie išdžiūsta ir tokie purūs būna, ir jų tiek daug atrodo doh.gif Norėčiau, kad jie būtų glotnūs ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 02 rugpjūčio 2006 - 08:29
QUOTE(jadzka @ 2006 08 01, 11:21)
Kerastase aliejukas kainuo ja 55 Lt. Gaila, bet su tuo kuponu nuolaidos nebetaiko sad.gif GAlima su nuolaida įsigyti tik L'Oreal Profesional priemones. Taig, paskutinį kartą turėjau 2 kuponus ir būčiau pirkus 2 aliejukus (sau ir mamai), bet nebebuvo galima, taigi - pirkau L'Orealio Vitamino color šampūną ir pienelį. Man visai patinka, ir kai nebrangiai kainavo, tai išvis thumbup.gif:


Ar gali placiau apie Vitamino Color? rolleyes.gif
Turiu ir as ta kupona, tai labai gundaus nusipirkti L'oreal sampuna, tik nezinau koki, ar pazeistiem, sausiem, ar vitamino color?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aschenputtel @ 2006 08 02, 02:09)
Zinok man irgi taip atrodo,pavyzdziui Elvital,Gliss Kur niekuom neprastesnes uz Kerastase,Loreal Serie Expert,Wella SP,Sebastian,Bonacure(cia visos prof.firmos kurias esu naudojusi).
Bet kaip vyrai sako,moterims uz didesne kaina parduodama viltis.


Nu man tai skirtumas kaip diena ir naktis....Po geresnio shampuno nei balzamo nereikia...svelnuciai,purus,minksti..o po Elvitaliu visokokiu kieti buna..niekada netaupau ant shampuno.
Atsakyti
O ka geletumet parekomenduoti naturaliai blondinei mirksiukas.gif Noreciau, kad butu plaukai svelnus, purus ir tt caca lialia, kad noretusi liesti ir liesti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 08 02, 09:59)
Ar gali placiau apie Vitamino Color?  rolleyes.gif
Turiu ir as ta kupona, tai labai gundaus nusipirkti L'oreal sampuna, tik nezinau koki, ar pazeistiem, sausiem, ar vitamino color??  g.gif


Žiūrint kokie pas tave plaukai ax.gif Maniškaii taij iki pečių, tamsūs, linkę riebaluotis. Taij Vitamino color - visai nieko. Nors aš sakyčiau, kad jei tik 1 kuponą turiu geriau kokią priemonę priežiūrai imk, gal kondicionietių ar kaukę ar pienelį ar pan.
Nors čia tik mano nuomonė.


QUOTE(Malena @ 2006 08 02, 13:10)
Nu man tai skirtumas kaip diena ir naktis....Po geresnio shampuno nei balzamo nereikia...svelnuciai,purus,minksti..o po Elvitaliu visokokiu kieti buna..niekada netaupau ant shampuno.


na, Elvitalis dar ne blogiausias variantas. Dabar padariau išvadą: pirksiu šampūnus stiprinančius šaknis, o maitinimui - Kerastase aliejukas. Dar kartais kokią kaukę panaudosiu.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 08 02, 14:32)
Žiūrint kokie pas tave plaukai ax.gif Maniškaii taij iki pečių, tamsūs, linkę riebaluotis. Taij Vitamino color - visai nieko. Nors aš sakyčiau, kad jei tik 1 kuponą turiu geriau kokią priemonę priežiūrai imk, gal kondicionietių ar kaukę ar pienelį ar pan.
Nors čia tik mano nuomonė.
na, Elvitalis dar ne blogiausias variantas. Dabar padariau išvadą: pirksiu šampūnus stiprinančius šaknis, o maitinimui - Kerastase aliejukas. Dar kartais kokią kaukę panaudosiu.


Na nepatinka sampunai,po kuriu plaukai kieti buna.Perku brangesni sampuna,tai maziau visokiu cackiu reik lotuliukas.gif
Atsakyti