Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

taip,taip bonkute tokia sviesiai rozine,bet kad kvepetu avietemis tai nezinau,kvepia skaniai,bet kas tai per kvapas nezinau
Papildyta:
pridursiu,kad labiau pakenktiems plaukams nuo dazymo yra powercare color sampunas,butent ji man patare kirpeja pabandyti.Man ir jis be galo patiko
Atsakyti
O kur to vitamino colour yra pirkti? blush2.gif
Atsakyti
man labiausiai patiko "gliss kur" su silku. atgaivino plaukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2006 08 01, 01:53)
O kur to vitamino colour yra pirkti? blush2.gif



Jei is Loreal, tai pas mus Vilniuje, maciau Burzua salone, Salon+, taip pat yra kirpyklose, pvz Femina Bona ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 07 31, 19:16)
Rozine bonkute ir kvepia avietem?

turiu as ta linija, tikrai kvepia avietem wub.gif wub.gif ir dar turiu pazeistiem plaukam absolut repair. tai vitamino color man kartais pasirodo net geresnes priemones bigsmile.gif na bet loreal tikrai kokybe atitinka kaina. ko nepasakyciau apie rene furtener, unberto giannini ir kitu daugiau, tik reik prisimint biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puffy_: 01 rugpjūčio 2006 - 09:47
QUOTE(aschenputtel @ 2006 07 31, 20:09)
Man labai patiko Vitamino Color sampunas  wub.gif
Jis dazytiems plaukams,suteikia grazu blizgesi plaukams ir plaukai tampa minkstuciai,minkstuciai


Siandien nusipirkau si sampuna,issiploviau,dar plaukuciai iki galo neidziuvo,bet jau jauciu kokie minkstuciai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Issimylejau...shampuna wub.gif
Atsakyti
as naudojau Klorane ir Vichy(nuo plauku slinkimo) sampunus pakaitomis ir nuo kazkurio is ju atsirado labai daug pleiskanu bash.gif tik dabar nezinau nuo kurio... g.gif
Atsakyti
QUOTE(aschenputtel @ 2006 07 23, 16:38)
Pasakyk prasau tikslu sampuno is Yves Rocher pavadinima.

Iš YR ką naudojau - man labai patiko Phytum actif, slenkantiems silpniems plaukams (sakau nors ir ne manęs klausei wink.gif

QUOTE(vivaflame @ 2006 07 31, 19:40)
as irgi pasisakysiu, kiek esu isbandiusi, man patys geriausi Sunsilk


O man schmoll.gif:

QUOTE(aschenputtel @ 2006 07 31, 20:09)
Man labai patiko Vitamino Color sampunas  wub.gif
Jis dazytiems plaukams,suteikia grazu blizgesi plaukams ir plaukai tampa minkstuciai,minkstuciai

drinks_cheers.gif tik man ko nors dar reikia vis tiek tepti. Tai nusipirkau irgi vitamino color pienelį. Nieko, patinka, bet geriau buvo YR Phytum actif + kerastase aliejukas wub.gif
user posted image

QUOTE(Lalaa @ 2006 08 01, 10:12)
Jei is Loreal, tai pas mus Vilniuje, maciau Burzua salone, Salon+, taip pat yra kirpyklose, pvz Femina Bona  ax.gif


Dar yra pirkti Šiaurės miestelyje Norfa bazės patalpose tokioj parduotuvytėj. Ten labai įvarių prof šampūnų balzamų kaukių ir t.t. yra ax.gif Beje, L'Orealio prof. priemonės berods kažkiek pigesnės nei Buržua ir Salon+ Kas gyvena Šiaurės miestelyje - tai nesunku rasti bus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 08 01, 11:19)
Iš YR ką naudojau - man labai patiko Phytum actif, slenkantiems silpniems plaukams (sakau nors ir ne manęs klausei wink.gif
O man schmoll.gif:
drinks_cheers.gif tik man ko nors dar reikia vis tiek tepti. Tai nusipirkau irgi vitamino color pienelį. Nieko, patinka, bet geriau buvo YR Phytum actif + kerastase aliejukas  wub.gif
user posted image
Dar yra pirkti Šiaurės miestelyje Norfa bazės patalpose tokioj parduotuvytėj. Ten labai įvarių prof šampūnų balzamų kaukių ir t.t. yra ax.gif Beje, L'Orealio prof. priemonės berods kažkiek pigesnės nei Buržua ir Salon+ Kas gyvena Šiaurės miestelyje - tai nesunku rasti bus  wink.gif


Kazkur pries savaite Akropolyje dalino nuolaidu kuponus kosmetikai Burzua salonuose.Kuponas-20LT nuolaida,o as savaji pradanginau
kazkur verysad.gif Tai ka as norejau pasakyti,kad su tuo kuponu sis sampunas is vis pigiai butu. smile.gif
Atsakyti
o aš turiu šį kuponą
tai noriu nusipirkti kokį aliejuką ar kaukę

merginos rekomenduokit - plaukai tamsūs ploni, kasdien plaunu
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 08 01, 12:48)
o aš turiu šį kuponą
tai noriu nusipirkti kokį aliejuką ar kaukę

merginos rekomenduokit - plaukai tamsūs ploni, kasdien plaunu




Visos taip gyre ta Kerastase aliejuka, tai savaitgali nupirkau, tik viena karta bandziau ir man patiko ax.gif siulau ir tau ji isbandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 08 01, 11:53)
Visos taip gyre ta Kerastase aliejuka, tai savaitgali nupirkau, tik viena karta bandziau ir man patiko  ax.gif  siulau ir tau ji isbandyti mirksiukas.gif



o jis tik vienas toks aliejukas? nenoriu apsižioplinti blush2.gif
kiek kainuoja?
Atsakyti