Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

man dar neteko pastebeti kad uzsienio prekes kokybiskesnes g.gif bet kad vanduo geresnis tai taip, ir tie patys lietuviski sampunai ar duso geliai ojojoi kaip isputoja ir isprausia
Atsakyti
O aš jau senokai naudoju profesionalias plaukų priežiūros priemones ax.gif ir esu labai patenkinta!! Pastaruoju metu perku šampūnus iš Schwarzkopf Prefessional BONACURE (BC) serijos ir man labai patinka thumbup.gif ir tinka biggrin.gif beje prieš keletą dienų buvau pas kirpėja ir ji nežinodama kokį šampūną aš naudoju kaip tik nurodė, kad Schwarzkopf kaip tik gamina labai gerus ir kokybiškus šampūnus ir kitas priemones (viską išskyrus plaukų dažus, nes plaukų dažuose per daug amoniako ir jie nudegina plauką) doh.gif taip kad būkit atidžops mamytės ir BC šampūnais kokybės prasme galite pasikliauti thumbup.gif tik svarbu atrasti tą, kuris labiausiai tinka jūsų plaukams, galvos odai smile.gif beje šampūno kaina jei neklystu sarmoje ar kosmadoje 250ml - apie 22lt blush2.gif
Atsakyti
nusipirkau Loreal professionel Power Color sampuna,ziuresim kaip jis man,daug kas ji gyre
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aschenputtel: 20 liepos 2006 - 02:00
QUOTE(Godyte @ 2006 07 19, 19:41)
O aš jau senokai naudoju profesionalias plaukų priežiūros priemones  ax.gif  ir esu labai patenkinta!! Pastaruoju metu perku šampūnus iš Schwarzkopf Prefessional BONACURE (BC) serijos ir man labai patinka  thumbup.gif  ir tinka  biggrin.gif  beje prieš keletą dienų buvau pas kirpėja ir ji nežinodama kokį šampūną aš naudoju kaip tik nurodė, kad Schwarzkopf kaip tik gamina labai gerus ir kokybiškus šampūnus ir kitas priemones (viską išskyrus plaukų dažus, nes plaukų dažuose per daug amoniako ir jie nudegina plauką) doh.gif  taip kad būkit atidžops mamytės ir BC šampūnais kokybės prasme galite pasikliauti  thumbup.gif  tik svarbu atrasti tą, kuris labiausiai tinka jūsų plaukams, galvos odai smile.gif  beje šampūno kaina jei neklystu sarmoje ar kosmadoje 250ml - apie 22lt  blush2.gif
As irgi ji turiu jau baigiu sunaudoti.tai is pat pradziu atsidziaugti negalejau, o dabar kazkaip nuo jo galva pradejo niezeti g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aschenputtel @ 2006 07 20, 01:57)
nusipirkau Loreal professionel Power Color sampuna,ziuresim kaip jis man,daug kas ji gyre



Lauksim atsiliepimų mirksiukas.gif
Atsakyti
Pats geriausias sampunas,koki tik esu bandzius per savo24 gyvenimo metus Umberto Gianini,man drauge ji is londono siuncia,bet maciau jau ir sarmoj kainuoja biskiuka virs 30,tikrai visom rekomenduociau visom pabandyt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(loriuxas @ 2006 07 20, 14:18)
Pats geriausias sampunas,koki tik esu bandzius per savo24 gyvenimo metus Umberto Gianini,man drauge ji is londono siuncia,bet maciau jau ir sarmoj kainuoja biskiuka virs 30,tikrai visom rekomenduociau visom pabandyt. smile.gif

O gal dar kokiu priemonių iš "Umberto Giannini" esi bandžius? blush2.gif
Atsakyti
Balzama dar naudoju,ir labai noriu pabandyti seruma,suteikianti plaukam zvilgesio thumbup.gif
Atsakyti
sveiki! o man labai tinka ir patinka tamsiai zalias pantene pro-v smooth and sleek. jau gal 4 dideli buteli naudoju ir atsidziaugti negaliu ax.gif
Atsakyti
ai as naudoju paprastuti Dove, man labai patinka ir draugas kito nenori, tai naudojam abu, kolkas patenkinti thumbup.gif esu bandzius brangesniu, bet nei vienas netiko ax.gif dar patiko Fitoval, bet buvo atsiradus kazkokia alergija, niezulys tai atsisakiau, bet reiks vel isbandyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(loriuxas @ 2006 07 20, 17:55)
Balzama dar naudoju,ir labai noriu pabandyti seruma,suteikianti plaukam zvilgesio thumbup.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
as naudoju johnson's sampuna kudikiams smile.gif nuo sio sampuno plaukai blizga ir nesivelia. jau keleri metai jo nekeiciu i joki kita
Atsakyti