Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

QUOTE(Supergirl @ 2007 03 06, 22:24)
Naudoju iš Trevor Sorbie. Jis yra nuolat tiesinamiems plaukams skirtas, bet ir pats šiek tiek tiesina. Aš naudoju ir šampūną, ir balzamą iš tos pačios serijos  smile.gif


Kokios kainos, kur perki? Ar tos priemones glotnina plaukus, nes mano plaukai garbanojasi, as juos retai tiesinu.
Atsakyti
QUOTE(Lena.lt @ 2007 03 07, 10:26)
Kokios kainos, kur perki? Ar tos priemones glotnina plaukus, nes mano plaukai garbanojasi, as juos retai tiesinu.
Kaina šampūno ir balzamo buteliukų - po 35 lt. Perku Kosmadoj.
Na, man šiek tiek paglotnina plaukus tas šampūnas ir balzamas. O panaudojus tiesinančias žnyples, plaukai ilgiau glotnesni būna, ne taip kaip su kitais šampūnais išplovus.
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2007 03 07, 10:59)
Kur buna pirkti 4u.gif

As irgi naudoju drinks_cheers.gif man labai patinka,pirkau salon+
Atsakyti
QUOTE(Reda318 @ 2007 03 07, 15:33)
As irgi naudoju  drinks_cheers.gif man labai patinka,pirkau salon+

Aš taip pat mirksiukas.gif
Atsakyti
Man labiausiai patinka šampūnas ir balzamas STYX NATURCOSMETIC. Naudoju Honig-Propolis-Shampoo. Juos Lietuvoje platina Femina Bona.
Atsakyti
O man visai patinka Fitoval. teko skaityti, kad jį nemažai merginų ir peikė, bet man puikiai tiko ir plaukai nustojo slinkti lotuliukas.gif
Atsakyti
merginos patarkit,net nebenumanau ka daryt.Plaukai pradejo riebaluotis,nebespeju galvos plaut doh.gif gal koki sampuna zinot ypatingai besiriebaluojantiems plaukams?Slyksciausia tas,kad galai sausi..
Atsakyti
Dabar naudoju Collistar sampuna. Man jis patinka thumbup.gif
Bet noriu isigyti koki balzama glotninanti plaukus.. Tik nezinau, kuris geras.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hearta @ 2007 03 11, 00:25)
merginos patarkit,net nebenumanau ka daryt.Plaukai pradejo riebaluotis,nebespeju galvos plaut  doh.gif gal koki sampuna zinot ypatingai besiriebaluojantiems plaukams?Slyksciausia tas,kad galai sausi..

Pabandyk Pregaine, as nieko geriau taip ir neatradau...
Atsakyti
o mano plaukai labai veliasi,tai issiplovus su Pregaine dar blogiau pasidaro.del to nepatiko
Atsakyti
As naudoju Shaumos toki ruda su kokosais..man patinka,dar balzama toki pat.. glotnus plaukuciai,o jau kvapas... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hearta @ 2007 03 10, 23:25)
merginos patarkit,net nebenumanau ka daryt.Plaukai pradejo riebaluotis,nebespeju galvos plaut  doh.gif gal koki sampuna zinot ypatingai besiriebaluojantiems plaukams?Slyksciausia tas,kad galai sausi..

taip pazistama situacija..iki skausmo..bet zinai ka man kirpeja pasake - fsio db, amzina problema, nes joks sampunas nebus geras sad.gif nuleidau rankas ir galva kasdien plaunu, nors ir tai susiriebaluot speja, o kad galiukai kuo maziau sausetu tai tik ant ju kauke dedu, tiksliau nuo puses plauku ilgio i apacia. tik jokiu budu nebededu kaukes ar balzamo prie saknu
Atsakyti