Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

man geriausias šampūnas TrevorSorbie thumbup.gif plaukai taip gražiai blizga, švelnučiai rolleyes.gif
Atsakyti
gal kas naudoja BIO traitement kauke,sampuna?koks poveikis?
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2007 02 25, 21:03)
gal kas naudoja BIO traitement kauke,sampuna?koks poveikis?

as turiu geltona kauke ! palaikius 20 min . rezultatas akivaizdus :plaukai svelnus , blizga norisi liesti ir liesti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(monoka @ 2007 02 26, 03:49)
as turiu geltona kauke ! palaikius 20 min . rezultatas akivaizdus  :plaukai svelnus , blizga  norisi liesti ir liesti  lotuliukas.gif

laikiau5min,tai net nzn ka apie ja pasakyti,nes pirma karta ja naudojau g.gif bet plaukai tikrai minksti,nors ir nuo paprastu kaukiu man tokie pat minksti ir svelnus plaukai,as noriu glotnesniu plauku ir dregnesniu,bandysiu rytoj namine kokia kauke pasidaryti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angel666: 26 vasario 2007 - 03:13
QUOTE(angel666 @ 2007 02 25, 20:03)
gal kas naudoja BIO traitement kauke,sampuna?koks poveikis?



Kur perkate, kokia kainytė? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 02 26, 10:04)
Kur perkate, kokia kainytė?  4u.gif  4u.gif

as pirkau eurovaistinej,su15%nuolaida mokejau16.74,o taip kainuoja apie20lt
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2007 02 23, 09:03)
man nuo 'johnsons baby' plaukai neissukuojami buvo..siurkstus ir zodziu nekas

o balzama dejai biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas naudojate spec. balzama , kur tiesina plaukus?
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 03 06, 09:01)
Gal kas naudojate spec. balzama , kur tiesina plaukus?

zinau, kad yra is Biotreatement, bet nesiryzau kazkodel nusipirkti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 03 06, 08:01)
Gal kas naudojate spec. balzama , kur tiesina plaukus?
Naudoju iš Trevor Sorbie. Jis yra nuolat tiesinamiems plaukams skirtas, bet ir pats šiek tiek tiesina. Aš naudoju ir šampūną, ir balzamą iš tos pačios serijos smile.gif
Atsakyti
vakar nusipirkau sampuna Careline violetiniam butelyje dazytiems plaukams ir drekinamaji krema dazytiems plaukams, bet nesupratau - tas kremas kaip standinamoji priemone, kurios pagalba galima formuoti plaukus, bet neparasyta ant buteliuko, o pirkau kaip balzama biggrin.gif
Gal kuri turit, galit man pagelbet? Ar prie sito sampuno reikia pirkti nuskalaujama balzama ar sitas drekinamasis kremas, kurio nereikia nuplauti ir yra balzamas?
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2007 02 23, 19:00)
Dabar naudoju Lorealio lumino kontrast plaukam dažytiems sruogelėmis  thumbup.gif labai patenkinta  wub.gif

Kur buna pirkti 4u.gif
Atsakyti