Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

Kadangi pati turiu pleiskanu, tai naudoju Mediket Plus, labai padeda.
Atsakyti
Siandien isbandziau savo naujaji Lifetex Color protection shampoo biggrin.gif Jis turi maitinamuju medziagu,vitamino E ir abrikosu aliejaus,skirtas profesionalams.Taigi plaukuciai laaabai svelnus pasidare,zvilga,minksti wub.gif wub.gif wub.gif Tikiuosi ilgiau panaudojus poveikis nesuprastes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 02 16, 15:17)
Siandien isbandziau savo naujaji Lifetex Color protection shampoo biggrin.gif Jis turi maitinamuju medziagu,vitamino E ir abrikosu aliejaus,skirtas profesionalams.Taigi plaukuciai laaabai svelnus pasidare,zvilga,minksti wub.gif  wub.gif  wub.gif  Tikiuosi ilgiau panaudojus poveikis nesuprastes smile.gif

Kur šio šampūno galima nusipirkti? Gal gali įdėti nuotraukytę, kaip atrodo? Ir balzamas toks pat turėtų būti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 02 16, 18:53)
Kur šio šampūno galima nusipirkti? Gal gali įdėti nuotraukytę, kaip atrodo? Ir balzamas toks pat turėtų būti?  mirksiukas.gif



http://www.yatego.co...n-shampoo-250ml

Pirkau "Medinese sukose" Vilniuje.Balzamas gal ir yra toksai nesidomejau.Pati paprasiau pardavejos kad duotu sampuna kuris geriausiai plauku spalva saugo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 02 16, 19:21)
Pirkau "Medinese sukose" Vilniuje.Balzamas gal ir yra toksai nesidomejau.Pati paprasiau pardavejos kad duotu sampuna kuris geriausiai plauku spalva saugo smile.gif


o kiek parduotuveje mokejai uz ji? 4u.gif nes idomu man butu ar skiriasi kainos perkant kirpykloje ir spec parduotuvese [mat turiu toki purumo suteikianti sampuna tai noreciau dar koki drekinanti/maitinanti pameginti]
Atsakyti
QUOTE(d-oncek @ 2007 02 12, 23:02)
As pradedu nuo pradziu... Nusipirkau vaikiska sampuna jonsons ir man jis patiko.Plaukai nesiriebaluoja ilgiau,neniesti odos.ir manau ten minimaliai tu kenksmingu medziagu,nes gamina vaikams ir daugiau reikalauja kokybes. thumbup.gif

Aš ir iš sūnuko pasiskolinau vieną kartą to šampūno, bet įspūdžio nepaliko, eilinis šampūnas ir tiek. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 02 16, 20:02)
o kiek parduotuveje mokejai uz ji? 4u.gif  nes idomu man butu ar skiriasi kainos perkant kirpykloje ir spec parduotuvese [mat turiu toki purumo suteikianti sampuna tai noreciau dar koki drekinanti/maitinanti pameginti]


apie 28
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 02 17, 20:37)


aciu 4u.gif
tiek pat ir kirpykloje mokejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 02 07, 20:35)
Pirkau Eurovaistinei kaina gal ~15lt  230ml, Panthenol Forte sampunas, buteliukas toks baltas, o mamstelis oranzinis, yra tos firmos ir daugiau gaminiu, balzamas, kuno prieziuros priemones .... sitas sampunas yra skaidrus, svelnaus kvapo, mazai reikia, plaukuciai lengvi ir ne taip greitai riebaluojasi  ax.gif


Na va, beveik dvi savaites naudoju šį šampūną, bet nesu juo patenkinta. schmoll.gif schmoll.gif Plaukai riebaluojasi taip kaip ir anksčiau, be to galai pučiasi doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 02 19, 21:42)
Na va, beveik dvi savaites naudoju šį šampūną, bet nesu juo patenkinta.  schmoll.gif  schmoll.gif Plaukai riebaluojasi taip kaip ir anksčiau, be to galai pučiasi doh.gif  doh.gif  doh.gif

o koks tavo plauku tipas?
Atsakyti
QUOTE(out of @ 2007 02 20, 19:13)
o koks tavo plauku tipas?



Manau, kad linkę greit riebaluotis g.gif g.gif Dvi dienos ir plaukai taukuoti, trečios neištempiu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
o nežinot, kodėl plaukai ima labiau riebaluotis? kas veikia? mano tarkim ankčiau nesiriebaluodavo taip greit, o dabar irgi kartais 3 dienos neištempiu, ypač kur kirpčiukai, jau vos ne kitą dieną jie būną "apsiriebalavę" unsure.gif

Atsakyti