Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

QUOTE(Emanuelle @ 2007 02 09, 22:05)
o gal kas bandet Natur Vital  sampunus? raso kad gydomieji, lb naturalus...


as esu bandzius sausiem plaukam nuo plauku slinkimo. is pradziu tai visai nepatiko, kai puse isnaudojau tai ziuriu gal ir nieko visai, niu toks normalus sakyciau, nebuvo taip kad labai patiktu, manau, kad uz tokia kaina yra ir geresniu blush2.gif nuo slinkimo irgi nelabai padejo g.gif
Papildyta:
QUOTE(Lalaa @ 2007 02 07, 19:35)
Pirkau Eurovaistinei kaina gal ~15lt  230ml, Panthenol Forte sampunas, buteliukas toks baltas, o mamstelis oranzinis, yra tos firmos ir daugiau gaminiu, balzamas, kuno prieziuros priemones .... sitas sampunas yra skaidrus, svelnaus kvapo, mazai reikia, plaukuciai lengvi ir ne taip greitai riebaluojasi  ax.gif


o nuo slinkimo ar padeda? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 02 09, 14:43)
Mačiau droge šampūnus įpakuotus į dėžutes, lyg prancūzų gamybos. Bonkutės nesimato, yra su chna, ramunėlėm, dilgėlėm ir kt. Kaina nuo 14 iki 23 lt. Gal bandėt? mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

jo, ten home institut sampunai, ta pati firma kur les karites serija gamina ir daug kitu dalyku, butelka 300ml, as bandziau su chna ir avizom ar kuom ten, man patiko, su chna, mazai putojo man, bet plaukuciai blizgantys buvo, bet biski drekinimo truko,o su avizom tai plaukai minkstuciai buvo thumbup.gif bet greiciau susiriebaluodavo blush2.gif vat dabar bandau kitokius, nesinori dar ties vienu apsistoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 02 10, 00:24)
jo, ten home institut sampunai, ta pati firma kur les karites serija gamina ir daug kitu dalyku, butelka 300ml, as bandziau su chna ir avizom ar kuom ten, man patiko, su chna, mazai putojo man, bet plaukuciai blizgantys buvo, bet biski drekinimo truko,o su avizom tai plaukai minkstuciai buvo  thumbup.gif bet greiciau susiriebaluodavo blush2.gif  vat dabar bandau kitokius, nesinori dar ties vienu apsistoti  blush2.gif

Pastebėjau, kad tie šampūnai, kurie drėkina, tai nuo jų pradeda labiau riebaluotis plaukai. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
biggrin.gif dabar naudoju LOREAL - NUTRI- GLOSS, su perlu proteinais thumbup.gif svelnus ir blizgantys plaukai...
Atsakyti
Šiandien nusipirkau čia jau minėtą Panthenol forte - Eurovaistinėje su nuolaida kainavo virš 11 Lt šampūnas ir tiek pat balzamas, dar dovana prie jo priklauso - gavau kremą nuo saulės biggrin.gif . Pirmas įspūdis tikrai neblogas.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 02 10, 19:43)
Šiandien nusipirkau čia jau minėtą Panthenol forte - Eurovaistinėje su nuolaida kainavo virš 11 Lt šampūnas ir tiek pat balzamas, dar dovana prie jo priklauso - gavau kremą nuo saulės biggrin.gif . Pirmas įspūdis tikrai neblogas.


O cia ta nuolaida tik pateikus kortele ar kaip? g.gif Laukiu daugiau atsiliepimu apie sampuna ir balzama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(just_angel @ 2007 02 11, 13:33)
O cia ta nuolaida tik pateikus kortele ar kaip? g.gif  Laukiu daugiau atsiliepimu apie sampuna ir balzama ax.gif


Nuolaida Eurovaistinėje su Maximos kortele, šiaip kaina virš 13 Lt.
Atsiliepimų daugiau galėsiu parašyt, kai ilgiau panaudosiu, nors čia skaičiau, jau yra pirkusių, gal atsilieptų su nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 02 09, 13:43)
Mačiau droge šampūnus įpakuotus į dėžutes, lyg prancūzų gamybos. Bonkutės nesimato, yra su chna, ramunėlėm, dilgėlėm ir kt. Kaina nuo 14 iki 23 lt. Gal bandėt? mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

as turėjau su ramunėlėm šampūną ir balzamą, tai visai patiko, plaukai gražiai blizgėjo, kvapas toks prie natūralesnių, todėl atrodo kad tikrai mažiau chemijos. Šampūnas labai mažai putoja, o tai irgi geras ženklas (kuo mažiau putoja - tuo irgi rodo, kad chemijos mažiau). Pabandyti galima smile.gif
Atsakyti
Miaska, pameciau telefona tavo kirpejos, ar gali i az mestelk - jau reikalas spaudzia, o niekur nerandu, kur uzsirasius buvau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 02 12, 16:33)
Miaska, pameciau telefona tavo kirpejos, ar gali i az mestelk - jau reikalas spaudzia, o niekur nerandu, kur uzsirasius buvau doh.gif


Parašiau į až smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miaška: 12 vasario 2007 - 22:56
As pradedu nuo pradziu... Nusipirkau vaikiska sampuna jonsons ir man jis patiko.Plaukai nesiriebaluoja ilgiau,neniesti odos.ir manau ten minimaliai tu kenksmingu medziagu,nes gamina vaikams ir daugiau reikalauja kokybes. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(d-oncek @ 2007 02 13, 00:02)
As pradedu nuo pradziu... Nusipirkau vaikiska sampuna jonsons ir man jis patiko.Plaukai nesiriebaluoja ilgiau,neniesti odos.ir manau ten minimaliai tu kenksmingu medziagu,nes gamina vaikams ir daugiau reikalauja kokybes. thumbup.gif

bet kiek zinau,tie vaikiski netinka,jei naudoji formavimo priemones-per silpni sampunai,tai neisplauna ju gerai ax.gif
Atsakyti