Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

QUOTE(just_angel @ 2007 02 07, 20:52)
Gal galima daugiau info apie si sampuna? blush2.gif  Kiek mokejai, koks tikslus pavadinimas,firma? ax.gif



Pirkau Eurovaistinei kaina gal ~15lt 230ml, Panthenol Forte sampunas, buteliukas toks baltas, o mamstelis oranzinis, yra tos firmos ir daugiau gaminiu, balzamas, kuno prieziuros priemones .... sitas sampunas yra skaidrus, svelnaus kvapo, mazai reikia, plaukuciai lengvi ir ne taip greitai riebaluojasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 02 07, 20:35)
Pirkau Eurovaistinei kaina gal ~15lt  230ml, Panthenol Forte sampunas, buteliukas toks baltas, o mamstelis oranzinis, yra tos firmos ir daugiau gaminiu, balzamas, kuno prieziuros priemones .... sitas sampunas yra skaidrus, svelnaus kvapo, mazai reikia, plaukuciai lengvi ir ne taip greitai riebaluojasi  ax.gif


imetu paveikslioka mirksiukas.gif user posted image
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Atsakyti
[quote=nancy,2007 02 07, 21:02]
imetu paveikslioka mirksiukas.gif user posted image
[/quote/]
Bandysiu ir aš šį šampūną, plaukai linkę greit riebaluotis verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Dekuj uz info ir foto smile.gif Kai isbaigsiu savo sampuna reiks pabandyt si ax.gif
Atsakyti
Gal kuri bandet rusiska sampuna su placenta?maciau pirkti eurokos..kaina apie 10lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 02 08, 20:02)
Gal kuri bandet rusiska sampuna su placenta?maciau pirkti eurokos..kaina apie 10lt  4u.gif

O kaip vadinasi?
Atsakyti
Aš kartais naudoju Keranove, perku Droge. Man tai jis super, plaukai švelnūs būna, lengviau iššukuojami.
Atsakyti
Milksahe dazytiems plaukams is visu turetu po kolkas thumbup.gif
Atsakyti
Mačiau droge šampūnus įpakuotus į dėžutes, lyg prancūzų gamybos. Bonkutės nesimato, yra su chna, ramunėlėm, dilgėlėm ir kt. Kaina nuo 14 iki 23 lt. Gal bandėt? mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
pasikartosiu truputį nes vienoj temoj jau minėjau:4u: kad aš brangių šampūnų nenaudoju, bet iš visų kurios bandžiau labiausiai patiko citrusinė nivea, plaukai bent jau mažiau riebalavos o daba pasirinkau visą margaritos linija (šampūną, balzamą ir kaukę) su alumi, bei dar kartais užsidedu naminę kaukę plaukams, tai dabar plaukučiai minkštučiai, blizga , na man patinka, tik panaudoti reikėjo kelias mažiausiai savaites, nes iš pradžių maniau, kad bus pravalas
o dėl riebalavimosi skaičiau kažkur kelias taisykles kaip reikia plauti plaukučius, tai tipo plaukus reikia trinkti 2 kartus šiltu vandeniu maždaug po 1 min maždaug su 6ml šampūno (normalaus ilgio plaukams), o po to su balzamu irgi apie 1 min ir išskalauti po vėsiu vandeniu. na plaukai mažiau pradėjo riebaluotis, bet jau man
o šiaip plaukai labai individualus dalykas, kaip ir oda flirt.gif ir dar šampūnai geri ne tie, kurie gausiai putoja, labai kvepia ir t.t., o priešingai, nes jie natūralesni, o ir poveikis jų būna pastebimas tik panaudojus kelias savaites ar net mėn. 4u.gif todėl merginos geriaus mažiau dažykit savo garbanas, lepinkit kaukėmis naminėmis arba pirktinėmis (pati naudojau o ir šiaip daug kas giria gaja firmos iš eurokoso apie 6 lt kainuojančią) šiltai apsivyniojusios galvas, mažiau džiovintuvus naudotike ir įvairias modeliavimo priemones ir bus viskas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drieziuke: 09 vasario 2007 - 14:49
o gal kas bandet Natur Vital sampunus? raso kad gydomieji, lb naturalus...
Atsakyti