Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams II dalis

QUOTE(jadzka @ 2007 01 31, 14:01)
Na iš dažietiems neblogas Vitamino Color L'Orealio. Tik biški man galvos odą dirgino, bet plaukams nuostabus  wub.gif



geresnio šampūno dar nemėginau... bigsmile.gif
o truputį praskiedus su vandenuku - visai nedirgino galvos odos bigsmile.gif
Atsakyti
O as i sporto kluba buvau ant juoko nusipirkus nivea sviesiem plaukam sampuna, tai dabar jau antra bonke perku - nu nerealiai geras - mano sausiem sviesintiem plaukam smile.gif Svelnus plaukai buna, ju nesausina. Ir spalva pagyvina gal kazkiek. Labai svelnus sampunas. Tinka daznam naudojimui. Dabar jau keist galvoju, bet siaip tai jeginis.
Atsakyti
savaitgali bandysiu nauja sampuna ir balzama - Inecta su kokoso aliejumi (pirkau sarmoj), o jau kvepia wub.gif wub.gif neatsilaikiau nenusipirkusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazySun @ 2007 01 31, 14:03)
geresnio šampūno dar nemėginau...  bigsmile.gif
o truputį praskiedus su vandenuku - visai nedirgino galvos odos  bigsmile.gif

o jis sviesiems plaukams tinka?noreciau ka nors is lorealio g.gif
Papildyta:
QUOTE(Bitute32 @ 2007 01 30, 16:08)
Man geriausi Kerastase šampūnai biggrin.gif

Gal zinai kur ju yra pirkti kaune? g.gif unsure.gif
Atsakyti
Kerastase maciau Dinavoj antram aukste esancioj kirpykloj.

Tas vitamino color ir mane domina - ar tinka blondinkom?
As turiu ju prof. skirta butent blondinem, bet man drekinimo is jo truksta.
Atsakyti
QUOTE(Reda318 @ 2007 01 31, 15:19)
o jis sviesiems plaukams tinka?noreciau ka nors is lorealio g.gif
Papildyta:

Gal zinai kur ju yra pirkti kaune? g.gif   unsure.gif


mano plaukai sruoguoti blondiniškom sruogom - tai naudoju ir esu be galo patenkinta smile.gif
turėtų tikti ir Tau smile.gif
tikrai mačiau "Molo" kirpykloj smile.gif
QUOTE(mexica @ 2007 01 31, 16:23)
Kerastase maciau Dinavoj antram aukste esancioj kirpykloj.

Tas vitamino color ir mane domina - ar tinka blondinkom?
As turiu ju prof. skirta butent blondinem, bet man drekinimo is jo truksta.


Man vitamino color labiau patiko nei tas skirtas blondinkom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CrazySun: 31 sausio 2007 - 16:10
QUOTE(mexica @ 2007 01 31, 13:04)
O as i sporto kluba buvau ant juoko nusipirkus nivea sviesiem plaukam sampuna, tai dabar jau antra bonke perku - nu nerealiai geras - mano sausiem sviesintiem plaukam smile.gif Svelnus plaukai buna, ju nesausina. Ir spalva pagyvina gal kazkiek. Labai svelnus sampunas. Tinka daznam naudojimui. Dabar jau keist galvoju, bet siaip tai jeginis.

O as nusivyliau siuo sampunu ir balzamu. Plaukai susiriebalavo kita diena po plovimo blink.gif Ir patys plaukai kaip šienas buvo verysad.gif Turbut man netiko. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 01 31, 13:01)
Na iš dažietiems neblogas Vitamino Color L'Orealio. Tik biški man galvos odą dirgino, bet plaukams nuostabus  wub.gif



Man jis irgi patinka thumbup.gif Dabar kaip tik naudoju mirksiukas.gif
Atsakyti
naudojau kokias 3 savaites Les Karites šampūną, riebios šaknys, sausi galiukai. na toks šampūnas lyg ir nieko, bet kiek pleiskanu priniko blink.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 02 07, 16:08)
naudojau kokias 3 savaites Les Karites šampūną, riebios šaknys, sausi galiukai. na toks šampūnas lyg ir nieko, bet kiek pleiskanu priniko  blink.gif



as irgi turiu si sampuan, bet jau eina i pabaiga .... jis yra labai tirstas, mazai reikia, o jei daugiau imi tai paskui sunkiau isplauti .. gal todel pas tave pleiskanos atsirado g.gif gal reikai geriau isskalauti plaukucius ax.gif

dar turiu sampuna is Eurovaistines su Pantenoliu, kuri naudoju profilaktiskai nuo plauku slinkimo, tai pastebejau, akd laabi tinka mano greitai riebaluojantiems plaukams thumbup.gif ilgiau isleka svarus ir purus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 02 07, 15:08)
naudojau kokias 3 savaites Les Karites šampūną, riebios šaknys, sausi galiukai. na toks šampūnas lyg ir nieko, bet kiek pleiskanu priniko  blink.gif

Aš jau baigiau sunaudot, man patiko, ir pleiskanų neatsirado g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 02 07, 16:21)
dar turiu sampuna is Eurovaistines su Pantenoliu, kuri naudoju profilaktiskai nuo plauku slinkimo, tai pastebejau, akd laabi tinka mano greitai riebaluojantiems plaukams  thumbup.gif  ilgiau isleka svarus ir purus  wub.gif


Gal galima daugiau info apie si sampuna? blush2.gif Kiek mokejai, koks tikslus pavadinimas,firma? ax.gif
Atsakyti